Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
silye Dallas Cowboys 11
Gyenge az offens, Dak nem fej jlődött semmit sajnos még a tavalyi formáját sem közelíti meg. Dez Brayentnek siralmasak a mutatói. Vissza kellene térni a tavalyi playbukra, vigyázni a labdára és 3-4yardonként haladni előre.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Lehet ezt az edzőkre tolni, de az már az első félidőben is látszott hogy amint elindult a sasok offense mi nem fogjuk tudni meccsben tartani magunkat. Az első félidőt is csak a szerencsének köszönhetjük. Szerintem most ennyi volt a csapatban.
Ez a Deffense semmivel se lett jobb se rosszabb mint tavaly. Ha az Offense uralja az órát termel 30 pont körül akkor ez a Deffense elég, de tőlük nem lehet azt várni hogy meccseket döntsenek el, nyerjenek meg.
100yard
a Lee-vel együtt pályára lépő defense nem annyira rossz, mint amilyennek le van írva
az a baj, hogy egy ember kiesése ekkora káoszt okoz.
rva
Most egyébként Hitch nem volt rossz, meg Smith se de ahogy olvasom Hitchensnek bejött egy ki groin. 😕 Igaz azért két nagy futást elengedtek.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Lehet ezt az edzőkre tolni, de az már az első félidőben is látszott hogy amint elindult a sasok offense mi nem fogjuk tudni meccsben tartani magunkat. Az első félidőt is csak a szerencsének köszönhetjük. Szerintem most ennyi volt a csapatban.
Ez a Deffense semmivel se lett jobb se rosszabb mint tavaly. Ha az Offense uralja az órát termel 30 pont körül akkor ez a Deffense elég, de tőlük nem lehet azt várni hogy meccseket döntsenek el, nyerjenek meg.
100yard
a Lee-vel együtt pályára lépő defense nem annyira rossz, mint amilyennek le van írva
az a baj, hogy egy ember kiesése ekkora káoszt okoz.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Garettnek mennie kell szerintem, amiket félidőben müvelünk botràny.Blevi
tehát az a baj, hogy ne baszta ki Linehant és Marinellit, vagy mi?
slowmotion
Half time adjusnemt-ert a gameplanert ki a felelos? Azert hogy nem egy fejben romjaira hullott csapatot latunk a palyan? Az hogy az elso jelentkezo problemara 0 valaszunk van?
Blevi
az első kérdésre a koordinátorokat mondanám. a második nagyrészt Garrett sara, a harmadik meg nagyjából ezek eredője.
slowmotion
Lehet ezt az edzőkre tolni, de az már az első félidőben is látszott hogy amint elindult a sasok offense mi nem fogjuk tudni meccsben tartani magunkat. Az első félidőt is csak a szerencsének köszönhetjük. Szerintem most ennyi volt a csapatban.
Ez a Deffense semmivel se lett jobb se rosszabb mint tavaly. Ha az Offense uralja az órát termel 30 pont körül akkor ez a Deffense elég, de tőlük nem lehet azt várni hogy meccseket döntsenek el, nyerjenek meg.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Hát ez egy várható L volt sajnos. Az Eagles jelen állapotában jobb csapat. Nem is nagyon van gyenge pontjuk.
DAK sajnos nem fogott ki jó napot. Igaz erős nyomás alatt játszott végig, de azért ezzel együtt sem volt jó most. Amit az Offense fal művelt az meg kritikán aluli volt. Nem tudták megoldani a pass blokkolást és most nem is egy ember hanem az egész fal volt gyenge.
A PO még ennek ellenére is meg lehet bár sok értelme nincs. Idén nincs ott ez a csapat nem tart ott hogy érdemben beleszóljon az SB küzdelembe.
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
A nagy problémát én abban látom, hogy egyrészt nincs halftime adjustment, egyáltalán. Első félidőben tartja magát a csapat, de nem tud reagálni a változásokra. Szerintem ez edzői hiányosság, azért nem hibát írok, mert ez szerintem képesség, ami Garrett-ben nincs meg.
A másik, nagy gond, hogy kiesik egy kulcsember és vége a csapatnak. Az Eagles-nél is kiesett Peters, aztán mégis karistolnak valahogy. Nálunk kiesik Tyron és a teljes offense szétesik, kiesik Lee a védelemből és a védelemnek annyi, legalábbis amikor reagálni kellene. Ez szerintem meg csapatépítési hiba, az meg GM, vagyis Jerry bá. Én bírom az öreget, de már ezerszer bebizonyosodott, hogy nem jó GM.
Szóval, nem állunk jól. Azt én is nagyon remélem, hogy Dak nem megy rá erre a fél szezonra, ami megint csak edzői kérdés... Ebben jók vagyunk vajon?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Garettnek mennie kell szerintem, amiket félidőben müvelünk botràny.Blevi
tehát az a baj, hogy ne baszta ki Linehant és Marinellit, vagy mi?
slowmotion
Half time adjusnemt-ert a gameplanert ki a felelos? Azert hogy nem egy fejben romjaira hullott csapatot latunk a palyan? Az hogy az elso jelentkezo problemara 0 valaszunk van?
Blevi
az első kérdésre a koordinátorokat mondanám. a második nagyrészt Garrett sara, a harmadik meg nagyjából ezek eredője.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Garettnek mennie kell szerintem, amiket félidőben müvelünk botràny.Blevi
tehát az a baj, hogy ne baszta ki Linehant és Marinellit, vagy mi?
slowmotion
Half time adjusnemt-ert a gameplanert ki a felelos? Azert hogy nem egy fejben romjaira hullott csapatot latunk a palyan? Az hogy az elso jelentkezo problemara 0 valaszunk van?
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Garettnek mennie kell szerintem, amiket félidőben müvelünk botràny.Blevi
tehát az a baj, hogy ne baszta ki Linehant és Marinellit, vagy mi?
slowmotion
Marinelli-nek szerintem ideje lesz ajtót mutatni
értem én, hogy szarból várat, meg minden de valahogy az másoknak jobban sikerül
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Garettnek mennie kell szerintem, amiket félidőben müvelünk botràny.Blevi
tehát az a baj, hogy ne baszta ki Linehant és Marinellit, vagy mi?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
szóval azt mondjátok, ne nézzem meg?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem láttam a meccset, de minden INT Prescott számlájára írható?
rva
Az első talán nem, a többiben azért jobban benne volt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
nem láttam a meccset, de minden INT Prescott számlájára írható?
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
És úgy látom hogy most volt running game. Morris 91 yard. Egyszerűen Prescott volt borzasztó. Nehogy vakvágányra lökje a karrierjét egy szar félszezon...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Nagyon ki-ki meccs lesz.
Greengo
Kb. annyira ki-ki meccs lesz mint Csonka Pici szexualitása. Mindenki tudja hogy búza, de nem hivatalos. 😛
gyeek
ne legyél kishitű! szerintem szoros meccs lesz, simán harrmincon belül maradunk.

talán.
slowmotion
felkeltem reggel, és azt mondtam magamban, hogy 40-13 lett a vége
én sem sokat tévedtem, és te sem.

szoktam örülni, hogy nem Browns fan vagyok, de mostanában ez sem jobb.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
PO-ra van még minimális esély?
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Tudom a bilibe lóg a kezem,azért Én még nem temetném azt a meccset...
sztaking
elment..

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Nagyon ki-ki meccs lesz.
Greengo
Kb. annyira ki-ki meccs lesz mint Csonka Pici szexualitása. Mindenki tudja hogy búza, de nem hivatalos. 😛
gyeek
ne legyél kishitű! szerintem szoros meccs lesz, simán harrmincon belül maradunk.

talán.
slowmotion
Ott maradtunk 28 közte. Nagyon mélyen vagyunk. Garettnek mennie kell szerintem, amiket félidőben müvelünk botràny.

Két blowout loss. Szerelni a D nem tud. Kurva gyenge.
Blevi
nem is tudom,hány éve jeleztem ,egy sima opportunista..ez értékelhetetlen volt.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nagyon ki-ki meccs lesz.
Greengo
Kb. annyira ki-ki meccs lesz mint Csonka Pici szexualitása. Mindenki tudja hogy búza, de nem hivatalos. 😛
gyeek
ne legyél kishitű! szerintem szoros meccs lesz, simán harrmincon belül maradunk.

talán.
slowmotion
Ott maradtunk 28 közte. Nagyon mélyen vagyunk. Garettnek mennie kell szerintem, amiket félidőben müvelünk botràny.

Két blowout loss. Szerelni a D nem tud. Kurva gyenge.

Szerkesztette: Blevi
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Megint zero halftime adjustment...
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha csak azt nézzük, hogy a Rams és a Packers ellen - legutóbb ekkor nem játszott Lee ugye - úgy kaptunk ki, hogy az offense feltett 32 illetve 30 pontot a táblára.... Vajon mennyi esély van most egy 30 pontos offense teljesítményre, Smith és Elliott nélkül?
Egyébként nekem még mindig pont a két említett zakó böki a legjobban a csőrömet. Kikaptunk a tavalyi NFC bajnoktól a multhéten, meg ki fogunk most a liga elsőtöl úgy, hogy mondjuk a csapat 5 legjobb/legfontosabb játékosaiból 3 nem játszik/játszott. Ez van. De az a két meccs, amit sikerült - leginkább az edzőinknek - elbaszni, ráadásul hazai pályán, nagyon úgy néz ki gajra is vágta a szezonunkat.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hat sracok itt ma óriási pofon lesz,mind2 oldalon agyon utnek majd(persze szimpatikus veszteskent is jok szoktunk lenni,nem tudom melyik a jobb)

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Heath, Lee, Tyron, Zeke nélkül leszünk. Nagy pofon lehet ebből, ami simán egy mélyebb gödörbe lökheti a csapatot. JG megmutathatja milyen motivátor.
Blevi
itt szopacs központ, mélytorok őrmester jelentkezik
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Heath, Lee, Tyron, Zeke nélkül leszünk. Nagy pofon lehet ebből, ami simán egy mélyebb gödörbe lökheti a csapatot. JG megmutathatja milyen motivátor.
Blevi
Annyi minden szól ellenünk (egyedül a hazai pálya nem), hogy szerintem pont ezért fogjuk behúzni.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Heath, Lee, Tyron, Zeke nélkül leszünk. Nagy pofon lehet ebből, ami simán egy mélyebb gödörbe lökheti a csapatot. JG megmutathatja milyen motivátor.