Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem tudom ti mit vártok srácok, en ma is egy nagy pofont. Offene semmit se fog javulni,Tyron nem tudom lesz e de nem biztos h 20-30%os állapotban erőltetni kellene. A falat Bosa,Ingram szana szet fogja utni és dakot,ha nem talalunk ki valamit,gyors rövid passzok sok futas stb.
Lee nelkul,egy fél Hitchenssel ez az lb sor 0, megint futnak majd 200yardot ellnunk es akkor nem sok esely van semmire.

Lee annyira fontos, es kiemelkedő nekunk, h nem bírjuk el a hianyat,olyan ö mint Wilson es Rodgers a sajat csapatanak...
Kroos
Switz visszahordott TD-t, 2 interception-t (Scandrick és Lewis), 2 fumblit (Tank és Collins), 5 sacket (3 Tank és 1 Irving és Smith), Witten és Beasley TD-t, valamnt nagy X-et. Soroljam még?

Update:
Akarom mondani: Marinelli mehet a picsába!

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
30-27 vereséget várok meg azt hogy emelt fővel tudjon mindenki lejönni egészségesen
rva
Ha kikapunk akkor majd mindegy hogy ki egészséges ki nem. Akkor a PO álmoknak már vége.
100yard
Azoknak már két hete vége.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
30-27 vereséget várok meg azt hogy emelt fővel tudjon mindenki lejönni egészségesen
rva
Ha kikapunk akkor majd mindegy hogy ki egészséges ki nem. Akkor a PO álmoknak már vége.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
30-27 vereséget várok meg azt hogy emelt fővel tudjon mindenki lejönni egészségesen
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Nem tudom ti mit vártok srácok, en ma is egy nagy pofont. Offene semmit se fog javulni,Tyron nem tudom lesz e de nem biztos h 20-30%os állapotban erőltetni kellene. A falat Bosa,Ingram szana szet fogja utni és dakot,ha nem talalunk ki valamit,gyors rövid passzok sok futas stb.
Lee nelkul,egy fél Hitchenssel ez az lb sor 0, megint futnak majd 200yardot ellnunk es akkor nem sok esely van semmire.

Lee annyira fontos, es kiemelkedő nekunk, h nem bírjuk el a hianyat,olyan ö mint Wilson es Rodgers a sajat csapatanak...
Kroos
ssssimán nyerünk. valamit.
legalább küzdjünk.

én egy nagyon jelképes összege feltettem a DAL -1,5-re.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem tudom ti mit vártok srácok, en ma is egy nagy pofont. Offene semmit se fog javulni,Tyron nem tudom lesz e de nem biztos h 20-30%os állapotban erőltetni kellene. A falat Bosa,Ingram szana szet fogja utni és dakot,ha nem talalunk ki valamit,gyors rövid passzok sok futas stb.
Lee nelkul,egy fél Hitchenssel ez az lb sor 0, megint futnak majd 200yardot ellnunk es akkor nem sok esely van semmire.

Lee annyira fontos, es kiemelkedő nekunk, h nem bírjuk el a hianyat,olyan ö mint Wilson es Rodgers a sajat csapatanak...
Kroos
Én is sima vereséget várok, nem látom mitől javulna most a csapat.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem tudom ti mit vártok srácok, en ma is egy nagy pofont. Offene semmit se fog javulni,Tyron nem tudom lesz e de nem biztos h 20-30%os állapotban erőltetni kellene. A falat Bosa,Ingram szana szet fogja utni és dakot,ha nem talalunk ki valamit,gyors rövid passzok sok futas stb.
Lee nelkul,egy fél Hitchenssel ez az lb sor 0, megint futnak majd 200yardot ellnunk es akkor nem sok esely van semmire.

Lee annyira fontos, es kiemelkedő nekunk, h nem bírjuk el a hianyat,olyan ö mint Wilson es Rodgers a sajat csapatanak...

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
azért ha a számok sem a kiegyenlítettséget mutatják, akkor az nekem azt jelenti, hogy nem kell mélyebben a részletekbe menni (hol NINCS és hol VAN megadva, pont megszakítja a drive-ot 3&2-nél? pont átváltja a momentumot 9-7 vezetésnél? stbstb) mert önmagában is azt mutatja, hogy baj van a bíráskodással
rva
továbbra is azt mondom, hogy pusztán számok alapján nem lehet megítélni, igenis meg kell nézni a befújt és be nem fújt eseteket, és aztán véleményt nyilvánítani.

mondok egy példát.

Magyarország először jutott fel az A csoportos hokivébére. Kanada ellen játszottak, rengeteg sok kiállítást kaptak (jellemzően hooking miatt, ami ugye a holding jégkorongos megfelelője), Kanada meg kb egyet sem. ennek ellenére nem volt elfogult a bíráskodás, hanem a két csapat (de leginkább a kanadai szélsők és a magyar védők) között két-három fokozatnyi sebességkülönbség volt, máshogy nem tudták őket megállítani, és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy az akkor élete formájában levő Heatley (6'4"/220) beállt a kapu elé, és Kangyal (6'1"/210) és társai nem bírták megmozdítani. lett is 0-9, de nem is ez a lényeg.

szóval magukban a számok nem mutatják meg, hogy milyen a bíráskodás. meg kell nézni egyenként az eseteket, elfogadni, ha jogos a fújás, szívni a fogat, ha nem. és persze megnézni a másik oldali vitatott eseteket is.

(egyébként a 21 offensive holding az lényegében 18, mert Heath, Brown és Jones ritkán szokott támadásnál fent lenni.
Fab 4: Tyron 8 meccsen 4 holding, az 0,5/meccs (ebből minimum egy kamu, legalább egy jogos), de ugye ő egyrészt nagyon domináns, másrészt viszont nagyon nem egészséges, azért fordulnak elő hibák a játékában. Fred 10/2/0,2 (ebből legalább egy kamu), Martin 10/0/0, Collins 10/2/0,2. Fab 4 aggregált: 9,5 meccs/2 sack/0,2 átlag
gyenge láncszemek: Tyron-pótlók 2/2/1,0 holding (de legalább holding helyett sacket engednek eleget), Cooper 10/5/0,5, ez ugye rekord. gyenge láncszem aggregált: 6 meccs/3,5 sack/0,58 átlag
blokkoló TE-k: Witten, Hanna, Swaim 1-1 (ebből Wittené mindenképpen adható volt))
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Mikro-topik, Lions módra! A holnapi meccs előtt immár 29 negyed telt el Cowboys D-line javára megítélt holding nélkül.
gyeek
Üdv a klubban...

 www.nflpenalties.com/penalty/offensive-holding?view=team&year=2017
gordon
igen, jól látszik: ahol a Dallas a kedvezményezett (azaz az ellenfélnek fújnak offensive holding-ot) ott a liga utolsók vagyunk (négyes holtversenyben) 7 holding 65 yardért.
ahol meg a Dallas a büntetett fél, ott liga harmadikok (hármas holtverseny van a második helyért) 18 büntetés 173 yardért

elentétben mndjuk a Giants-el, akik 21-szervoltak kedvezményezetek és 7-szer voltak büntetve vagy a Chargerssel akiknél 7 saját holding-ra jut 18 ellenük befújt holding...
rva
önmagában az, hogy kinek/ki ellen mennyi holdingot ítélnek meg, az annyira nem mérvadó.

persze a liga arra hajt, hogy kiegyenlítettet legyenek az erőviszonyok, de ez nem abban fog sosem megnyilvánulni, hogy az összes OL egyforma erős lesz pl, hanem itt az egyik csapatrész jobb, ott a másik, egy harmadik csapatnál egy harmadik stb.

amiben én látom a problémát az az, hogy nem látni konzisztenciát a fújásban. igenis voltak jól megítélt (bosszantó, de jól megítélt) büntetések ellenünk, és igen, mivel Lee hiányában a linebacker sorunk csak virtuális, ezért elég egy gyors futónak kipöccinteni a labdát a szélre, és már nem kell holdingot sem csinálni.

nem is ezzel van a baj, hanem amikor olyanokat fújnak be, amiket kilencvenkilenc alkalomból kilencvenkilencszer nem fújnak be, de nálunk valami miatt mégis (pl a Packers ellen elvett sikeres kétpontos Frederick fantom holdingja miatt, vagy amikor Tyron az ellenfél mellkasán talált fogást, de mégis lefújtak belőle egy jelentősebb futást stb). a másik, hogy ugye akkor fújják be a holdingot, ha a védőnek reális esélye van a játékba avatkozásra. na ez az, ami iszonyatos szubjektivitást enged meg az ítéletekben, mert lehet, hogy a backside-on megfogott védő megtudná fogni a futót az akció oldalán pl (hányszor láttunk már olyan, hogy a védő a fal mögött végigfutva szerel?!). további fájdalom, hogy amit a falak esetében lefújnak, azt pl oldalt, a receiverek esetén nem túlzottan, tehát eleve egy ugyanolyan esetnek más a megítélése.

persze nyilván az a megoldás, hogy legyen annyira erős a csapat, hogy ezek ellenére is hozza a meccset. a 2014-es, vagy akár a tavalyi támadóegységgel azt mondanám, hogy "oké, holding, 1&20? kapjátok be, akkor is megcsináljuk!" - de mivel az idei támadósor eleve gyengült, és erre még rájött Tyron sérülése, Elliott eltiltása, ezért a matek jelentősen bonyolódott.
slowmotion
azért ha a számok sem a kiegyenlítettséget mutatják, akkor az nekem azt jelenti, hogy nem kell mélyebben a részletekbe menni (hol NINCS és hol VAN megadva, pont megszakítja a drive-ot 3&2-nél? pont átváltja a momentumot 9-7 vezetésnél? stbstb) mert önmagában is azt mutatja, hogy baj van a bíráskodással
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma kicsit a Chiefs miatt nektek drukkolok. (igen ez még egyy Eagles drukkerrel is megtörténhet) 😛 😉
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Mikro-topik, Lions módra! A holnapi meccs előtt immár 29 negyed telt el Cowboys D-line javára megítélt holding nélkül.
gyeek
Üdv a klubban...

 www.nflpenalties.com/penalty/offensive-holding?view=team&year=2017
gordon
igen, jól látszik: ahol a Dallas a kedvezményezett (azaz az ellenfélnek fújnak offensive holding-ot) ott a liga utolsók vagyunk (négyes holtversenyben) 7 holding 65 yardért.
ahol meg a Dallas a büntetett fél, ott liga harmadikok (hármas holtverseny van a második helyért) 18 büntetés 173 yardért

elentétben mndjuk a Giants-el, akik 21-szervoltak kedvezményezetek és 7-szer voltak büntetve vagy a Chargerssel akiknél 7 saját holding-ra jut 18 ellenük befújt holding...
rva
önmagában az, hogy kinek/ki ellen mennyi holdingot ítélnek meg, az annyira nem mérvadó.

persze a liga arra hajt, hogy kiegyenlítettet legyenek az erőviszonyok, de ez nem abban fog sosem megnyilvánulni, hogy az összes OL egyforma erős lesz pl, hanem itt az egyik csapatrész jobb, ott a másik, egy harmadik csapatnál egy harmadik stb.

amiben én látom a problémát az az, hogy nem látni konzisztenciát a fújásban. igenis voltak jól megítélt (bosszantó, de jól megítélt) büntetések ellenünk, és igen, mivel Lee hiányában a linebacker sorunk csak virtuális, ezért elég egy gyors futónak kipöccinteni a labdát a szélre, és már nem kell holdingot sem csinálni.

nem is ezzel van a baj, hanem amikor olyanokat fújnak be, amiket kilencvenkilenc alkalomból kilencvenkilencszer nem fújnak be, de nálunk valami miatt mégis (pl a Packers ellen elvett sikeres kétpontos Frederick fantom holdingja miatt, vagy amikor Tyron az ellenfél mellkasán talált fogást, de mégis lefújtak belőle egy jelentősebb futást stb). a másik, hogy ugye akkor fújják be a holdingot, ha a védőnek reális esélye van a játékba avatkozásra. na ez az, ami iszonyatos szubjektivitást enged meg az ítéletekben, mert lehet, hogy a backside-on megfogott védő megtudná fogni a futót az akció oldalán pl (hányszor láttunk már olyan, hogy a védő a fal mögött végigfutva szerel?!). további fájdalom, hogy amit a falak esetében lefújnak, azt pl oldalt, a receiverek esetén nem túlzottan, tehát eleve egy ugyanolyan esetnek más a megítélése.

persze nyilván az a megoldás, hogy legyen annyira erős a csapat, hogy ezek ellenére is hozza a meccset. a 2014-es, vagy akár a tavalyi támadóegységgel azt mondanám, hogy "oké, holding, 1&20? kapjátok be, akkor is megcsináljuk!" - de mivel az idei támadósor eleve gyengült, és erre még rájött Tyron sérülése, Elliott eltiltása, ezért a matek jelentősen bonyolódott.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Mikro-topik, Lions módra! A holnapi meccs előtt immár 29 negyed telt el Cowboys D-line javára megítélt holding nélkül.
gyeek
Üdv a klubban...

 www.nflpenalties.com/penalty/offensive-holding?view=team&year=2017
gordon
igen, jól látszik: ahol a Dallas a kedvezményezett (azaz az ellenfélnek fújnak offensive holding-ot) ott a liga utolsók vagyunk (négyes holtversenyben) 7 holding 65 yardért.
ahol meg a Dallas a büntetett fél, ott liga harmadikok (hármas holtverseny van a második helyért) 18 büntetés 173 yardért

elentétben mndjuk a Giants-el, akik 21-szervoltak kedvezményezetek és 7-szer voltak büntetve vagy a Chargerssel akiknél 7 saját holding-ra jut 18 ellenük befújt holding...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mikro-topik, Lions módra! A holnapi meccs előtt immár 29 negyed telt el Cowboys D-line javára megítélt holding nélkül.
gyeek
Üdv a klubban...

 www.nflpenalties.com/penalty/offensive-holding?view=team&year=2017
gordon
A Cowboys a klub elnök...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mikro-topik, Lions módra! A holnapi meccs előtt immár 29 negyed telt el Cowboys D-line javára megítélt holding nélkül.
gyeek
Üdv a klubban...

 www.nflpenalties.com/penalty/offensive-holding?view=team&year=2017
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mikro-topik, Lions módra! A holnapi meccs előtt immár 29 negyed telt el Cowboys D-line javára megítélt holding nélkül. emellett remek fényképek készültek Adrian Clayborn dicső meccséről is mikor rácsnál fogva készül letépni Dak fejét, de most is volt pár ilyen szintén Prescott és Alf kárára. Bryantet se kímélik, csak büntetlen marad. Konteó nékül, csak a tények. 😊

 sportdfw.com/2017/11/21/dallas-cowboys-and-penalties-is-the-nfl-conspiring-against-dallas/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
 pbs.twimg.com/media/DPMVpX_VQAAm7PW.jpg:large
rva
Szóval Hitch is kidőlt ismét... \o/
gyeek
Ez az idei Dallas betegség : groin.
100yard
groin is the new hamstring
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
 pbs.twimg.com/media/DPMVpX_VQAAm7PW.jpg:large
rva
Szóval Hitch is kidőlt ismét... \o/
gyeek
Ez az idei Dallas betegség : groin.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 pbs.twimg.com/media/DPMVpX_VQAAm7PW.jpg:large
rva
Szóval Hitch is kidőlt ismét... \o/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Kicsit belenéztem a SEA-ATL meccsbe. Érdekes volt Wilson játékát nézni. Mennyire másként építik fel az Offenset egy gyengébb fal előtt. Hol megfutotta a play-t, hol futott olyan 15-20 hurkokat hátra hogy biztos ne érjen oda hozzá senki, hol meg adott 2-3 másodperces rövid screen passzokat.
Ezeket irtottuk ki mi szerencsésen DAK játékából tavaly mert nem volt rá szükség, most meg hogy gyengébb a fal, meg a futás se megy már nem olyan egyszerű visszaállni rá.
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Switzert teljes mértékben ignoráljátok? Benne sztem elég nagy potenciál van, de eddig csak returnerként láttam fenn.
gabokocka
Sajnos Beaslyt is...pedig pont most kene eluhizni mint tavaly,sok rövid passzt felé....nincs fal,gyors 5-10 yardos sneki,akar Switzernek,Wittennek...

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Igen, ez már a draftolásakor is látszott, más kérdés, hogy én azt hittem, azért megpróbáljátok beépíteni.
gabokocka
azért kellett elhozni, hogy Beasley-t ne kelljen kifizetni
más kérdés, hogy ez után a szezon után nem fog nagy lóvét kérni, vagy nem lesz mire...
2018-ban ráadásul van egy kilépő a szerződéséból, 1 millió dead money-val ami mellett lehetne spórolni 3.250.000-et, ami a 2018-ra beírt base salary-je.
 www.spotrac.com/nfl/dallas-cowboys/cole-beasley-10318/
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen, ez már a draftolásakor is látszott, más kérdés, hogy én azt hittem, azért megpróbáljátok beépíteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Switzert teljes mértékben ignoráljátok? Benne sztem elég nagy potenciál van, de eddig csak returnerként láttam fenn.
gabokocka
Switzer = Beasley 2.0, sőt igazából 1.0 second edition
két jitterbug meg nem fér el a tight end meg a két nagyobb elkapó mellé, mert akkor nem Dak védelme csökken.
több mint 6 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Switzert teljes mértékben ignoráljátok? Benne sztem elég nagy potenciál van, de eddig csak returnerként láttam fenn.
gabokocka
Meccsenként kb 3-4 snapet van fenn az O-ban, a Frisco és a Redskins ellen jutott 10 fölé, eddig egy elkapása van 2 yardért, tehát a válasz igen 😊