Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
egyelőre megvan a szokásos TC alatti rózsaszín köd, minden csapat minden beatwriter írása után azonnali SB contenderré lép elő.
szerintem az O-line gyengült (nincs depth) a secondary sose volt erős, passrush továbbra sincs (bár ott legalább depth van) lyukak mindenfelé.

ha a betonkemény Giants mögött másodikként egy 9-6-tal lesz wild card hely én annak kifejezetten örülni fogok
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Sziasztok!
Kiváncsi vagyok a véleményetekre, szerintetek gyengült a csapat vagy erösődőtt és ti mit vártok a következő szezontól?
Barbek
Az O erődösött, fal keverés ide vagy oda. A D-nél nem lehet megmondani egyelőre, de Heath szerintem kellemes meglepetés lesz és a secondary korábbi tagjai nem tették olyan magasra a lécet, hogy akár már az újoncok javulást mutassanak a tavalyi színvonalhoz képest, de bármi ilyen jellegű előrejelzés sima spekuláció.
gyeek
Én is ezen gondolkodtam. Cowboykarcsi90 írta párnapja hogy sem a DB sem a Dline nem az a poszt ahol a rookie-k robbantani szoktak. A Dline-val én is egyetértek, ahhoz kell két-három év hogy beleerősödjenek a ligába. Viszont a DB-k esetében ez már nem egészen így van, még ha Marcus Peterst félre is tesszük azért akkor is van minden évben jó pár rookie CB aki hoz 15-20 PD körül, és az bőven jobb mint a tavalyi bármelyik kornerünk. Úgy hogy tényleg nehéz megmondani merre tart a D, de ha kis szerencsénk lesz akár lehet jobb is ez az egység mint a tavalyi volt.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok!
Kiváncsi vagyok a véleményetekre, szerintetek gyengült a csapat vagy erösődőtt és ti mit vártok a következő szezontól?
Barbek
Az O erődösött, fal keverés ide vagy oda. A D-nél nem lehet megmondani egyelőre, de Heath szerintem kellemes meglepetés lesz és a secondary korábbi tagjai nem tették olyan magasra a lécet, hogy akár már az újoncok javulást mutassanak a tavalyi színvonalhoz képest, de bármi ilyen jellegű előrejelzés sima spekuláció.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Tremendous workout by Jaylon Smith at Cowboys minicamp today. Doesn't look like he's lost any speed. Big test will be in pads in camp - Gil Brandt.

Ez megint jó egynek.
Charlie Firpo
 fuzovelkifele.com/2017/06/jaylon-smith-vegre-onmagam-lehettem/
Én nagyon pozitiv vagyok vele kapcsolatban, komolyan az ő teljesitményére vagyok a legkiváncsibb a következő évben..
Remélem nagyott fog robbantani és Sean Lee-vel szétszednek mindenkit. 😀
Barbek
kicsit félrefordítás van a cikkben, Jaylon nem térdvédőt, hanem egy AFO brace-t hord, és nem a térde miatt, hanem azért mert nem tudja felemelni a lábfejét
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Sziasztok!
Kiváncsi vagyok a véleményetekre, szerintetek gyengült a csapat vagy erösődőtt és ti mit vártok a következő szezontól?
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A rookie védőjátékosainkkal kapcsolatban, én megpróbálok nem felülni a hypetrainre(nem könnyű ezt adom).
Megpróbálok ugy hozzá állni, hogy ha hasznos tagjaivá tudnak vállni a rotációnak, és ezzel segítik a "sztár" játékosaink tehermentesítését, az már siker. Ha összejön még pluszba 1-2 game changer megmozdulás a szezonba, az meg mégjobb. Se a Dlineman se a deffensive back poszt nem az a poszt, ahol a rookie-k robbantani szoktak(sokszor még a top10 választottaknak se jön össze).
Hogy a védelem szintet tudjon lépni, nem az első éveseknek kell lángra gyujtani a ligát. Lawrence, Jones, a másod évesek közül Collins vagy Brown. Tőlük kell majd a Pro Bowler teljesítmény.
Cowboykarcsi90
Ez nem mond ellent annak, amit írtam. Sőt, én is így gondolom, de mivel főleg az újoncokról írtak, én is rájuk figyelek.
Chido pl. Bródusz legfrissebb cikke szerint kezdő CB lehet, már ha jól olvasom. Taco-nak meg csak kéne villantani, nem?
Meg ez a Jourdan csávó, az alulméretezett megjelenésével, meg a hátterével...meg hogy ő védekezett passz ellen kvázi a legjobban az egyetemisták között ...hhmm.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A rookie védőjátékosainkkal kapcsolatban, én megpróbálok nem felülni a hypetrainre(nem könnyű ezt adom).
Megpróbálok ugy hozzá állni, hogy ha hasznos tagjaivá tudnak vállni a rotációnak, és ezzel segítik a "sztár" játékosaink tehermentesítését, az már siker. Ha összejön még pluszba 1-2 game changer megmozdulás a szezonba, az meg mégjobb. Se a Dlineman se a deffensive back poszt nem az a poszt, ahol a rookie-k robbantani szoktak(sokszor még a top10 választottaknak se jön össze).
Hogy a védelem szintet tudjon lépni, nem az első éveseknek kell lángra gyujtani a ligát. Lawrence, Jones, a másod évesek közül Collins vagy Brown. Tőlük kell majd a Pro Bowler teljesítmény.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Vége az első körnek, szerintem érdemes lenne összegezni, az újakról mi derült ki. Egészítsétek ki, én elkezdem.

Taco Charlton
Eddig nincsenek elájulva tőle, bár a Tyrannoszauruszt már meg tudta verni.

Chidobe Awuzie
Szépen hozza az elvárhatót, jó lesz. Érdekes lesz nézni, hogy hogy áll fel idén a kezdő CB páros, és hogy ő is ott lesz-e.

Jourdan Lewis
Nekem mindig egy szó jut róla eszembe: OBJ Szép feladat lesz, minden esetre.
Ja, és még nincs szerződése, várják az ítélkezési szünetet (azaz, hogy elmeszelik-e).

Ryan Switzer
Ő tűnik a legjobb húzásunknak, maradjon is így még vagy 8 évig.

Xavier Woods
Nem sok jót olvastam róla, azaz eddig semmi.

Marquez White
Nem sok jót olvastam róla, azaz eddig semmi.

Joey Ivie
Nem sok jót olvastam róla, azaz eddig semmi. Pat cat várományos.

Noah Brown
Sok jót olvastam róla, azaz eddig van 53-as jövője. Pat cat várományos.

Jordan Carrell
Nem sok jót olvastam róla, azaz eddig semmi.

+ Jaylon Smith
Csak így tovább!

+ Tapper
Sok jót olvastam róla, azaz nálam favorit, az én Pat cat várományosom.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tremendous workout by Jaylon Smith at Cowboys minicamp today. Doesn't look like he's lost any speed. Big test will be in pads in camp - Gil Brandt.

Ez megint jó egynek.
Charlie Firpo
 fuzovelkifele.com/2017/06/jaylon-smith-vegre-onmagam-lehettem/
Én nagyon pozitiv vagyok vele kapcsolatban, komolyan az ő teljesitményére vagyok a legkiváncsibb a következő évben..
Remélem nagyott fog robbantani és Sean Lee-vel szétszednek mindenkit. 😀
Barbek
Én - a cikkel szemben - azért még óvatos lennék, ő persze jól érezheti magát, de PUP-os kezdést inkább el tudok képzelni, főleg úgy, hogy az első hat meccsünk papíron nem olyan vészes, kockáztatni nem kell még. Inkább egy jó Jaylon, mint egy majdnem kész, hosszú távra tervezünk vele.
Főleg úgy, hogy Hitch egész jól mozog:
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0615%2Fr220501_1296x729_16-9.jpg
As Cowboys' offseason ends, Dez Bryant, Anthony Hitchens stand out
Some offseason awards to carry the Cowboys through the next five weeks, when training camp opens.


De persze jöhet a pályára, én nagyon szeretném!

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Tremendous workout by Jaylon Smith at Cowboys minicamp today. Doesn't look like he's lost any speed. Big test will be in pads in camp - Gil Brandt.

Ez megint jó egynek.
Charlie Firpo
 fuzovelkifele.com/2017/06/jaylon-smith-vegre-onmagam-lehettem/
Én nagyon pozitiv vagyok vele kapcsolatban, komolyan az ő teljesitményére vagyok a legkiváncsibb a következő évben..
Remélem nagyott fog robbantani és Sean Lee-vel szétszednek mindenkit. 😀
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tremendous workout by Jaylon Smith at Cowboys minicamp today. Doesn't look like he's lost any speed. Big test will be in pads in camp - Gil Brandt.

Ez megint jó egynek.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
tegnap felállt végre a Collins - Martin - Frederick - Cooper - Smith kezdő ötös, ahonnan ugye 4 első körös volt, és Collins is az lett volna ha nincs az a nyomozós történet.
Cooper valószínűleg azért dolgozott centerként eddig a második offense-el, hogy legyen center rutinja is, ha véletlenül Frederick kiesne (azaz ilyenkor nem csak 1, hanem egyből két csere is lenne, Cooper középre, és be helyére Green vagy Cleary attól függően a TC alatt melyik teljesít jobban)
rva
Frederick csak ne dőljön kifelé. Nálam a fal legfontosabb embere.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
tegnap felállt végre a Collins - Martin - Frederick - Cooper - Smith kezdő ötös, ahonnan ugye 4 első körös volt, és Collins is az lett volna ha nincs az a nyomozós történet.
Cooper valószínűleg azért dolgozott centerként eddig a második offense-el, hogy legyen center rutinja is, ha véletlenül Frederick kiesne (azaz ilyenkor nem csak 1, hanem egyből két csere is lenne, Cooper középre, és be helyére Green vagy Cleary attól függően a TC alatt melyik teljesít jobban)

Szerkesztette: rva
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Indulhat a Jeff Heath bandwagon! Minicamp első napján 2 INT a kezdő támadók ellen.
gyeek
Mondjuk ebből az egyik egy tipped ball miatt volt, ott meg azért erősen kell a szerencse is, hogy merre pattan a labda.
Ettől függetlenül persze jó hallani, hogy a kezdőnek szánt játékos jó eddig.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Indulhat a Jeff Heath bandwagon! Minicamp első napján 2 INT a kezdő támadók ellen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Revis az utolsó évében a liga egyik legrosszabb cornere volt.
Nyilván van az a pénz amiért egy kis veterán presence megéri a poszton....
rva
Szerintem Revis lenne a legboldogabb, ha szerződést adna neki a Dallas. A fanok pedig a legboldogtalanabbak...
Awesome88
én nem lennék boldogtalan, általában a kukázott védelem tagjai jól (átlagosan, vagy elfogadhatóan) teljesítenek.
ilyen szempontból is bízom a scout-okban és a player personnel-ben.
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Revis az utolsó évében a liga egyik legrosszabb cornere volt.
Nyilván van az a pénz amiért egy kis veterán presence megéri a poszton....
rva
Szerintem Revis lenne a legboldogabb, ha szerződést adna neki a Dallas. A fanok pedig a legboldogtalanabbak...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Revis az utolsó évében a liga egyik legrosszabb cornere volt.
Nyilván van az a pénz amiért egy kis veterán presence megéri a poszton....
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A nagy pangásra kis téma:

Dez minap ugye saját elhatározásából nekiállt csábítani Darelle Revist. Cornerből mint tudjuk alaposan betankoltak, de ha a playoff és esetleg Super Bowl a cél, kérdés célszerű ilyen rutintalan egységgel nekivágni az útnak. Scandrick kérdés, hogy pályán tud-e maradni, a sérüléseket rosszul viseli, még ha játszik is sérülten, csak árnyéka önmagának. Anthony Brown bíztató, de mellette is van kérdőjel, hogy fog tutdni idén játszani, Nolan Carroll meg nem most lesz Pro Bowler. Eredetileg nem voltam Revis leigazolása mellett, de ha a csekély érdeklődés hatására hajlandó lenne lejjebb vinni az árát, akkor szerintem jó igazolás lenne -- akár Carroll kivágásával (party hard, son!).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nekem az OTA sztorija a Dak Zeke Dez féle közös extra videózás. Ezek mutatják, hogy egyben van a csapat.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Nzeocha artroszkopos térd műtéten esett át. Mire kezdődik a trainig camp addigra ready lesz.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.youtube.com/watch?v=pBG4cRCGVQY
rva
A napokban volt egy cikk, ahol a Michigan faledzője mesélt Taco-ról, szerinte Dunlop kvalitású és marha jó a hozzáállása. Lássuk meg.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mozog a fiú:
 twitter.com/_/status/872267822914830336

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 www.dallascowboys.com/news/2017/06/05/cowboys-sign-qb-depth-waive-undrafted-rookie-austin-appleby

az undrafted QB Appleby nem maradt sokáig, jött helyette az Arizona waiver-éről a 2013-ban a Broncos által a hetedik körben draftolt Zac Dysert. (a draft óta Denver, Chicago, Houston, Buffalo, Miami és Arizona voltak a játékadói, de még nem dobott egy passzt sem alapszakasz mérkőzésen)