Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587
gyeek
meg is szüntették a nyomozást, mivel nincs bűntény.
aki tud olvasni a sorok között, az érti, hogy ez miért lehet.
rva
Tulajdenképpen akkor jelenleg egy gyorshajtás róható fel neki bizonyítottan, meg a nyári melltartó lerántós sztori...
Blevi
Mintapolgár, csak rosszkor van rossz helyen mindig.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587
gyeek
meg is szüntették a nyomozást, mivel nincs bűntény.
aki tud olvasni a sorok között, az érti, hogy ez miért lehet.
rva
Tulajdenképpen akkor jelenleg egy gyorshajtás róható fel neki bizonyítottan, meg a nyári melltartó lerántós sztori...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587
gyeek
meg is szüntették a nyomozást, mivel nincs bűntény.
aki tud olvasni a sorok között, az érti, hogy ez miért lehet.
rva
Ilyenkor szeretek BGN kommenteket olvasni, kiváncsi vagyok lesz-e dedikált bejegyzés is hozzá! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587
gyeek
meg is szüntették a nyomozást, mivel nincs bűntény.
aki tud olvasni a sorok között, az érti, hogy ez miért lehet.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 820 — Cowboys fan
Tegnap meg gyorshajtott.
Megdolgozik az eltiltásért, na.
Charlie Firpo
Értem én hogy kiemelt figyelem meg minden, de gyorshajtás?? C'mon man.... ez kb minden második NFL playerrel megfordul.
Blevi
Meg amúgy kb mindenkivel 😀
Wyatt
mindenki gyorshajt, csak nem mindenkit kapnak el. olyan ez, mint a dopping.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegnap meg gyorshajtott.
Megdolgozik az eltiltásért, na.
Charlie Firpo
Értem én hogy kiemelt figyelem meg minden, de gyorshajtás?? C'mon man.... ez kb minden második NFL playerrel megfordul.
Blevi
Meg amúgy kb mindenkivel 😀

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Tegnap meg gyorshajtott.
Megdolgozik az eltiltásért, na.
Charlie Firpo
Értem én hogy kiemelt figyelem meg minden, de gyorshajtás?? C'mon man.... ez kb minden második NFL playerrel megfordul.
Blevi


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tegnap meg gyorshajtott.
Megdolgozik az eltiltásért, na.
Charlie Firpo
Értem én hogy kiemelt figyelem meg minden, de gyorshajtás?? C'mon man.... ez kb minden második NFL playerrel megfordul.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tegnap meg gyorshajtott.
Megdolgozik az eltiltásért, na.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 820 — Cowboys fan
Ilyen névvel meg is érdemel egy orrba vágást.
Cowboykarcsi90
Örülhet, hogy ennyivel megúszta!
gyeek
és mi lett volna, ha Zeke vágja orrba...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ilyen névvel meg is érdemel egy orrba vágást.
Cowboykarcsi90
Örülhet, hogy ennyivel megúszta!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ilyen névvel meg is érdemel egy orrba vágást.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Haha! Így hívják a törött orrú lemezlovast: Nkemakola Ibeneme. HAHAHA

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A sztori eddig: egy matt részeg trógert valaki padlózott, minek során eltört a nózija. Annyira be volt tintázva, hogy nem emlékszik rá ki volt, de a haverja a "Cowboys futóját" nevezte meg. Mire a rendőrök kiértek Elliott nem volt a helyszínen. Elliott szóvivője csak annyit mondott, hogy nem tartóztatták le és nem emeltek ellen vádat.

A dolog előzménye, hogy a részeg arc egy Zeke társaságába tartozó nővel "vitatkozott". Nem nehéz összerakni a kirakóst... Mi ez ha nem irónia?!
gyeek
Egy másik szemtanú szerint Elliot nem ütött meg senkit.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez az Elliott gyerek a training campre a minnél hosszabb eltiltást tűzte ki célul? Vagy csak ő is nehezen kezeli a hirtelen jött népszerűséget!?
Matthew99
Nem, csak élvezi az életet. És igen, elszaladt vele egy kicsit a ló(vé).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Ez az Elliott gyerek a training campre a minnél hosszabb eltiltást tűzte ki célul? Vagy csak ő is nehezen kezeli a hirtelen jött népszerűséget!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A sztori eddig: egy matt részeg trógert valaki padlózott, minek során eltört a nózija. Annyira be volt tintázva, hogy nem emlékszik rá ki volt, de a haverja a "Cowboys futóját" nevezte meg. Mire a rendőrök kiértek Elliott nem volt a helyszínen. Elliott szóvivője csak annyit mondott, hogy nem tartóztatták le és nem emeltek ellen vádat.

A dolog előzménye, hogy a részeg arc egy Zeke társaságába tartozó nővel "vitatkozott". Nem nehéz összerakni a kirakóst... Mi ez ha nem irónia?!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
mondjuk Elliott tudhatná, hogy mi a répa, nem keveredünk verekedésbe éjszakai lokálokban:
 twitter.com/fishsports/status/886919835384520704
nem lett belőle rendőrségi ügy, de na.
 twitter.com/RapSheet/status/886944313015496705
rva
 twitter.com/TomPelissero/status/886949766378205184
gyeek
Legújabb hírek szerint kiütötte a DJ-t.. biztos sok volt a deszpaszito... 😀
Blevi
Ja, láttam egy kiretusált tvittyet arról, hogy ő ütötte ki (Fisher hírére reagálva), de az nem hiteles. Ha Deszpöcsnyaló miatt ütötte ki a DJ-t az erkölcsileg nemes cselekedet lett volna, de inkább bízott volna meg valaki mást miután távozik a helyiségből, hogy a gyanú árnyéka se vetüljön rá.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
mondjuk Elliott tudhatná, hogy mi a répa, nem keveredünk verekedésbe éjszakai lokálokban:
 twitter.com/fishsports/status/886919835384520704
nem lett belőle rendőrségi ügy, de na.
 twitter.com/RapSheet/status/886944313015496705
rva
 twitter.com/TomPelissero/status/886949766378205184
gyeek
Legújabb hírek szerint kiütötte a DJ-t.. biztos sok volt a deszpaszito... 😀
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kezd a tököm tele lenni a Zeke körüli fesztivállal. Dezt össze tudták szedni, ideje keményebben fellépni a gyökerek ellen! Beleértve Elliottot is. Ha már Ohio State, akkor a Browns tuti örülne egy olyan tehetségnek mint ő. Hadd szarjon be egy kicsit, talán javít a magatartásán!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
mondjuk Elliott tudhatná, hogy mi a répa, nem keveredünk verekedésbe éjszakai lokálokban:
 twitter.com/fishsports/status/886919835384520704
nem lett belőle rendőrségi ügy, de na.
 twitter.com/RapSheet/status/886944313015496705
rva
 twitter.com/TomPelissero/status/886949766378205184

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
mondjuk Elliott tudhatná, hogy mi a répa, nem keveredünk verekedésbe éjszakai lokálokban:
 twitter.com/fishsports/status/886919835384520704
nem lett belőle rendőrségi ügy, de na.
 twitter.com/RapSheet/status/886944313015496705

Szerkesztette: rva
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
azt nem értem, hogy ha Goodell talált valamit, akkor miért nem adja át a rendőrségnek? és hagyja az egészet az igazságszolgáltatásra?
ez nem olyan, hogy a labda leeresztését nem bünteti a törvény, szóval neki kell..
rva
Büzlik az egész, az szerintem egyértelmű, hogy a konkrét ügyben Elliott ártatlan. Nem fognak Goodellék semmi mást találni. Ettől függetlenül, ha meg akarkják büntetni, megfogják valamilyen mondva csinált indokkal. Szvsz próbálkozik/na a liga, hogy az előző elbalfaszkodott ügyet most valahogy kimosdassa. Most szondázzák a "közvéleményt" hogy mennyire jönne a népharag egy esetleges eltiltásnál.
Cowboykarcsi90
nyilván mivel már befürödtek több ilyen családon belüli erőszak kezelésével is, most nem akarják, hogy ez megint előforduljon... de talán nem így kellene kezelni az ügyeket.
rva
Ja, de az egész fürdőzést maguknak köszönhetik, most meg eljátszatja Menyét Rozser, hogy kurva alaposak. Ray Rice alkohol-indukált liftes jelenetéről is tudtak anno egy ideje, úgy kapott asszem 2 meccset, ez indította el az egész lavinát. Elliott telefonjáról már tavaly szereztek olyan üzeneteket, amiből kiderült hogy a csaj meg akarta zsarolni, egyébként az ügyész meg az inkonzisztens és bizonyíthatatlan vádak miatt nem indított eljárást. Kirakatper.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
azt nem értem, hogy ha Goodell talált valamit, akkor miért nem adja át a rendőrségnek? és hagyja az egészet az igazságszolgáltatásra?
ez nem olyan, hogy a labda leeresztését nem bünteti a törvény, szóval neki kell..
rva
Büzlik az egész, az szerintem egyértelmű, hogy a konkrét ügyben Elliott ártatlan. Nem fognak Goodellék semmi mást találni. Ettől függetlenül, ha meg akarkják büntetni, megfogják valamilyen mondva csinált indokkal. Szvsz próbálkozik/na a liga, hogy az előző elbalfaszkodott ügyet most valahogy kimosdassa. Most szondázzák a "közvéleményt" hogy mennyire jönne a népharag egy esetleges eltiltásnál.
Cowboykarcsi90
nyilván mivel már befürödtek több ilyen családon belüli erőszak kezelésével is, most nem akarják, hogy ez megint előforduljon... de talán nem így kellene kezelni az ügyeket.