Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
mondjuk nekem ég a pofámról a bőr ettől a dupla standardtól (Whitehead bolti lopása mivel rosszabb, mint Carroll részegen vezetése?)
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
ha már a "rossz fiúkról" van szó, Whitehead ellen letartóztatási parancs lett kiadva. Bolti lopásért..... A másik agysebész...
Mondjuk Ő mehet is isten hírével, Switzer meg köszöni szépen. Nem mintha egyébként nem sorította volna ki a keretből.
Cowboykarcsi90
Repült is. Lucky is too fast 😂.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
ha már a "rossz fiúkról" van szó, Whitehead ellen letartóztatási parancs lett kiadva. Bolti lopásért..... A másik agysebész...
Mondjuk Ő mehet is isten hírével, Switzer meg köszöni szépen. Nem mintha egyébként nem sorította volna ki a keretből.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Megelőzték a Bengalst? 😮
Már értem a Mixon-húzást 😀
Wyatt
Barom 😀
Hangosan felnevettem 😀
Borbinho
Vikings csalt, a hajókázós sztoriban asszem 17 játékost tartóztattak le egyszerre. 😊

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megelőzték a Bengalst? 😮
Már értem a Mixon-húzást 😀
Wyatt
Barom 😀
Hangosan felnevettem 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megelőzték a Bengalst? 😮
Már értem a Mixon-húzást 😀

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ezt most loptam egy fórumról, talán nem csalás:

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-owners-reportedly-pressuring-roger-goodell-to-suspend-cowboys-zeke-elliott/

Nem John Mara, tuti nem! Ő sosem próbálna meg ilyen eszközökkel előnyt szerezni! 😀
gyeek
Minek kene barmivel is probalkozni? Igy is oda-vissza verte a Giants Zeke-el a Cowboyst.
NightBoY
aztán a division banner mégsem lett meg, vagy mi
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-owners-reportedly-pressuring-roger-goodell-to-suspend-cowboys-zeke-elliott/

Nem John Mara, tuti nem! Ő sosem próbálna meg ilyen eszközökkel előnyt szerezni! 😀
gyeek
Minek kene barmivel is probalkozni? Igy is oda-vissza verte a Giants Zeke-el a Cowboyst.

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-owners-reportedly-pressuring-roger-goodell-to-suspend-cowboys-zeke-elliott/

Nem John Mara, tuti nem! Ő sosem próbálna meg ilyen eszközökkel előnyt szerezni! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ítélethirdetés még hátravan. Minek kapkodni már, egy évig húzódott a nyomozás is...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
lezárult az Elliott elleni nyomozás.
rva
Az NFL nyomozása? Akkor semmi felfüggesztés?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
lezárult az Elliott elleni nyomozás.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
játék a nevekkel
 www.bloggingtheboys.com/pages/2017-dallas-cowboys-interactive-roster-builder
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Örülünk Vincent.
Smith-t ugye pont most beszéltük hogy ki tudja mi lesz vele. Wilson is lehet kigolyózta magát pár hétre, Nzeohca(?) szerintem még máshol nem szerepelt csak a csapat injury reportján. Marad Hitchens meg Lee(neki is ki tudja meddig tart az unjury free időszak). Kevés.
Nyilván nem fogja az öreg megváltani a világot, sőt ha minden jól alakul talán még pályára sem biztos hogy felfér. De egy ilyen biztonsági megoldásnak tökéletes.
Cowboykarcsi90
Nzeocha-nak most lesz knee scope-ja, pár hétre kiesik biztosan
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Örülünk Vincent.
Smith-t ugye pont most beszéltük hogy ki tudja mi lesz vele. Wilson is lehet kigolyózta magát pár hétre, Nzeohca(?) szerintem még máshol nem szerepelt csak a csapat injury reportján. Marad Hitchens meg Lee(neki is ki tudja meddig tart az unjury free időszak). Kevés.
Nyilván nem fogja az öreg megváltani a világot, sőt ha minden jól alakul talán még pályára sem biztos hogy felfér. De egy ilyen biztonsági megoldásnak tökéletes.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tán még idén pályán is látjuk SMITH-t:

"...a recent electromyography (EMG) test showed the nerve in his left leg is continuing to regenerate, and hope remains a full recovery is months down the road.
The EMG test assesses the health of Smith's muscles and the nerve cells that control them. The last one in April showed significant improvement."
Charlie Firpo
pályán valszeg így is láttunk volna (legfeljebb brace-ben), viszont minél közelebb kerül a valós képességeihez, nekünk annál jobb
slowmotion
Másrészt viszont akkor nem lenne okosabb kivárni azt a 6-9 hónapot? Tényleg egy 100%-os Smith lépne pályára(oké, KÉT üres szezon után) és nem kockáztatnák a sérülést egy teszem azt 60%-os Jaylon Smithért. Vagy ez már túl konzervatív, az üzlet az üzlet, szeptemberbe pályára lép ha tud és kész?
Cowboykarcsi90
Azt írták a szakik, hogy szép lassan, csereként, ha egyáltalán játszik majd ősszel.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most látom, Durant egy éves szerződéssel visszajött. Jó az öreg a háznál.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tán még idén pályán is látjuk SMITH-t:

"...a recent electromyography (EMG) test showed the nerve in his left leg is continuing to regenerate, and hope remains a full recovery is months down the road.
The EMG test assesses the health of Smith's muscles and the nerve cells that control them. The last one in April showed significant improvement."
Charlie Firpo
pályán valszeg így is láttunk volna (legfeljebb brace-ben), viszont minél közelebb kerül a valós képességeihez, nekünk annál jobb
slowmotion
Másrészt viszont akkor nem lenne okosabb kivárni azt a 6-9 hónapot? Tényleg egy 100%-os Smith lépne pályára(oké, KÉT üres szezon után) és nem kockáztatnák a sérülést egy teszem azt 60%-os Jaylon Smithért. Vagy ez már túl konzervatív, az üzlet az üzlet, szeptemberbe pályára lép ha tud és kész?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Tán még idén pályán is látjuk SMITH-t:

"...a recent electromyography (EMG) test showed the nerve in his left leg is continuing to regenerate, and hope remains a full recovery is months down the road.
The EMG test assesses the health of Smith's muscles and the nerve cells that control them. The last one in April showed significant improvement."
Charlie Firpo
pályán valszeg így is láttunk volna (legfeljebb brace-ben), viszont minél közelebb kerül a valós képességeihez, nekünk annál jobb
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tán még idén pályán is látjuk SMITH-t:

"...a recent electromyography (EMG) test showed the nerve in his left leg is continuing to regenerate, and hope remains a full recovery is months down the road.
The EMG test assesses the health of Smith's muscles and the nerve cells that control them. The last one in April showed significant improvement."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587
gyeek
meg is szüntették a nyomozást, mivel nincs bűntény.
aki tud olvasni a sorok között, az érti, hogy ez miért lehet.
rva
Tulajdenképpen akkor jelenleg egy gyorshajtás róható fel neki bizonyítottan, meg a nyári melltartó lerántós sztori...
Blevi
Mintapolgár, csak rosszkor van rossz helyen mindig.
PEEtör
Tényleg el akarod indítani ezt a vonalat? 😊
gyeek
Plíz, menjünk vissza akkor már a krétakor előtti időkbe is. De amúgy semmit nem akartam elkezdeni, jelenkorunk egyik legígéretesebb játékosa a téma, aki eddig nem igazán tudja meghúzni magát.
PEEtör
Így van, és szerintem itt senki sem védi, mert tett bőven azért hogy ilyen kellemetlen helyzetbe kerüljön. Viszont Cowboys szurkolóként senki se szeretné, hogy huzamosabb ideig el legyen tiltva -- más kérdés hogy bizony jócskán rászolgált már a roxtár attitűdjével. Ha képes lett volna magát meghúzni, akkor kihúzhatta volna a szőnyeget az NFL alól, így viszont rúgott magának egy hatalmas öngólt és szép lassan maga ellen hangolja a szurkolókat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587
gyeek
meg is szüntették a nyomozást, mivel nincs bűntény.
aki tud olvasni a sorok között, az érti, hogy ez miért lehet.
rva
Tulajdenképpen akkor jelenleg egy gyorshajtás róható fel neki bizonyítottan, meg a nyári melltartó lerántós sztori...
Blevi
Mintapolgár, csak rosszkor van rossz helyen mindig.
PEEtör
Tényleg el akarod indítani ezt a vonalat? 😊
gyeek
Plíz, menjünk vissza akkor már a krétakor előtti időkbe is. De amúgy semmit nem akartam elkezdeni, jelenkorunk egyik legígéretesebb játékosa a téma, aki eddig nem igazán tudja meghúzni magát.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587
gyeek
meg is szüntették a nyomozást, mivel nincs bűntény.
aki tud olvasni a sorok között, az érti, hogy ez miért lehet.
rva
Tulajdenképpen akkor jelenleg egy gyorshajtás róható fel neki bizonyítottan, meg a nyári melltartó lerántós sztori...
Blevi
Mintapolgár, csak rosszkor van rossz helyen mindig.
PEEtör
Tényleg el akarod indítani ezt a vonalat? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tiszta őrület! 😀 Lucky Whitehead kutyájának az elrablása és váltságdíj követelése és rejtélyes visszaszerzése után a dallasi rendőrség felfüggesztette a Clutch báros sztorit. DTrainnek (a.k.a. Nkemakola Ibeneme) nyoma veszett! :o Ezen a tweeten jót nevettem:

 twitter.com/DallasPD/status/887389140542787587
gyeek
meg is szüntették a nyomozást, mivel nincs bűntény.
aki tud olvasni a sorok között, az érti, hogy ez miért lehet.
rva
Tulajdenképpen akkor jelenleg egy gyorshajtás róható fel neki bizonyítottan, meg a nyári melltartó lerántós sztori...
Blevi
Mintapolgár, csak rosszkor van rossz helyen mindig.
PEEtör
Egyáltalán nem ezt állítottam. De két esetben is jogilag ártatlan. Ettől nyílván nem zörög a haraszt 😊