Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
"Cowboys CB Chidobe Awuzie has two interceptions in two padded practiced." - jó start.
Switz meg meghúzódott.
Charlie Firpo
Prescott elindult a leejtőn 😀
beltazor
Még úgy is, hogy Moore dobta mindkettőt 😊
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
"Cowboys CB Chidobe Awuzie has two interceptions in two padded practiced." - jó start.
Switz meg meghúzódott.
Charlie Firpo
Prescott elindult a leejtőn 😀
beltazor
Prescott labdáját Anthony Brown húzta le. 😀
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Ronnie Hillman RB jön a biztosító biztosítékának a biztosítására.
Charlie Firpo
5'9" 200lbs (175 centi, 91 kg) a Broncos választotta 2012-ben a harmadik körben (67-edikként) úgy, hogy oda adták a negyedik körösüket is, hogy feljöhessenek érte.
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
"Cowboys CB Chidobe Awuzie has two interceptions in two padded practiced." - jó start.
Switz meg meghúzódott.
Charlie Firpo
Prescott elindult a leejtőn 😀

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
"Cowboys CB Chidobe Awuzie has two interceptions in two padded practiced." - jó start.
Switz meg meghúzódott.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ronnie Hillman RB jön a biztosító biztosítékának a biztosítására.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 twitter.com/PatDoneyNBC5/status/890349689928785920

nyilván fejlettebb brace-t használ, mert a térdénél már semmi nincs
állítólag még 6-9 hónap mire teljesen visszatér az idegek működése a lábában, de nagyon jó jel, hogy az orvosok szerint vissza fog térni.

több videó itt:
 cowboyswire.usatoday.com/2017/07/26/dallas-cowboys-jaylon-smith-training-camp-first-padded-practice-watch-video/
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mai híreket olvasgatva volt Jourdan Lewis ügyének prezentálásban egy érdekes mondat: "Lewis had maintained his innocence throughout and decided to go to trial rather than entertaining any kind of settlement deal."

Az ügyvédje úgy magyarázta korábban az eseményt, hogy nem DV-ről van szó, éppen az ellenkezőjéről, ugyanis Lewis távozni akart és az ex-nője volt az aki meg akarta ebben akadályozni, aztán mikor kiértek a rendőrök úgy állította be a dolgot mintha ő lett volna az áldozat. Lewis mint látjuk beleállt a dologba és még ha csúszott is egy kört emiatt a drafton, hivatalosan is tisztázta a nevét. Ennek Cowboys szurkolóként lehet örülni, de ami engem alapvetően eléggé bosszant az az, hogy a köz-hisztériát meglovagolva hány ilyen számító némber van, aki ezzel az újkeletű fegyverrel akarja megzsarolni a játékosokat. Tényleg örülök, hogy Lewis így kezelte a helyzetet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jaylon:

 twitter.com/_/status/889631854273417221

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 twitter.com/Caliboy_95/status/890022583596232704?s=09


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, ez is pipa:
Jury finds Cowboys rookie CB Jourdan Lewis not guilty of misdemeanor domestic violence charges.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
La'el Collins hirtelen megkapta a szerződés hosszabítását.
gyeek
Yesss! 2 év, 15,4 milla, az egy jó falemberért nem sok.
Martinra írják, hogy 13 millió/év körüli szerződést kap majd.
Charlie Firpo
csak maradjon egészséges! | ha csak a papírformát nézem, brutál lesz ez a fal idén is |
Cowboykarcsi90
meg Green is, és akkor nem lesz baj a Leary és Free távozása
Cooper folyamatosan centerként dolgozik, ami azt jelentené nekem, hogy backup center/guard pozícióban ő maradna, és akkor a swing tackle az egyetlen kiadó hely a TC alatt meg azt is, hogy biztos, hogy nem több, mint 8 OL-el megyünk neki a szezonnak.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
La'el Collins hirtelen megkapta a szerződés hosszabítását.
gyeek
Yesss! 2 év, 15,4 milla, az egy jó falemberért nem sok.
Martinra írják, hogy 13 millió/év körüli szerződést kap majd.
Charlie Firpo
csak maradjon egészséges! | ha csak a papírformát nézem, brutál lesz ez a fal idén is |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Jason Garrett eddigi legjobb Parcells/Belichik imperszonációja:

 www.dallascowboys.com/video/2017/07/25/garrett-lucky-whitehead-follow

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ma van/volt Jourdan Lewis meghallgatása, döntés is születhet az ügyében.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
La'el Collins hirtelen megkapta a szerződés hosszabítását.
gyeek
Yesss! 2 év, 15,4 milla, az egy jó falemberért nem sok.
Martinra írják, hogy 13 millió/év körüli szerződést kap majd.
Charlie Firpo
Ezek szerint meg vannak vele elégedve.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
La'el Collins hirtelen megkapta a szerződés hosszabítását.
gyeek
Yesss! 2 év, 15,4 milla, az egy jó falemberért nem sok.
Martinra írják, hogy 13 millió/év körüli szerződést kap majd.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
La'el Collins hirtelen megkapta a szerződés hosszabítását.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/BryanBroaddus/status/889915197464489985
így akkor Jaylon Smith kezdhet PUP-on
rva
Szerintem jó eséllyel így is ott kezd majd, Moore inkább falember, de hát a hibridek korát éljük
(egy ilyen hangtalan genya úgy átsuhant a rollerozó kisfiam előtt keresztben, elsőbbséget sem adva egy csendes balatonparti üdülőövezetben, hogy az csak na! 😊 ).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Whitehead ellen minden vádat ejtettek, rossz embert kaptak el a kékek. Gondolom azért is lett kivágva mert kiderült hogy ártatlan 😀😀
Borbinho
Lucky ebbe kicsit 'belenézett', pont rossz hangulatban kapta a FO-t az ügyének híre. Egyfelől nem reagált a júniusi rendőrségi megkeresésre (én így olvastam), másfelől meg létszám feletti volt már.
Up: meg nem is biztos, hogy jogilag kirúgtuk már.
Charlie Firpo
úgysem élte volna meg az 53-at, így legalább nem kell osztozni a visszahordás gyakorláson a TC alatt Switzernek senkivel... 😀

 www.dallascowboys.com/news/2017/07/25/scouts-notebook-early-thoughts-left-guard-gathers-opportunity-more
rva
Volt olyan is, aki egyenesen Beasley - Switz csatát vízionált, annyira jó a kis tökös.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 twitter.com/BryanBroaddus/status/889915197464489985
így akkor Jaylon Smith kezdhet PUP-on
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Whitehead ellen minden vádat ejtettek, rossz embert kaptak el a kékek. Gondolom azért is lett kivágva mert kiderült hogy ártatlan 😀😀
Borbinho
Lucky ebbe kicsit 'belenézett', pont rossz hangulatban kapta a FO-t az ügyének híre. Egyfelől nem reagált a júniusi rendőrségi megkeresésre (én így olvastam), másfelől meg létszám feletti volt már.
Up: meg nem is biztos, hogy jogilag kirúgtuk már.
Charlie Firpo
úgysem élte volna meg az 53-at, így legalább nem kell osztozni a visszahordás gyakorláson a TC alatt Switzernek senkivel... 😀

 www.dallascowboys.com/news/2017/07/25/scouts-notebook-early-thoughts-left-guard-gathers-opportunity-more

Szerkesztette: rva
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Whitehead ellen minden vádat ejtettek, rossz embert kaptak el a kékek. Gondolom azért is lett kivágva mert kiderült hogy ártatlan 😀😀
Borbinho
Lucky ebbe kicsit 'belenézett', pont rossz hangulatban kapta a FO-t az ügyének híre. Egyfelől nem reagált a júniusi rendőrségi megkeresésre (én így olvastam), másfelől meg létszám feletti volt már.
Up: meg nem is biztos, hogy jogilag kirúgtuk már.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Whitehead ellen minden vádat ejtettek, rossz embert kaptak el a kékek. Gondolom azért is lett kivágva mert kiderült hogy ártatlan 😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
mondjuk nekem ég a pofámról a bőr ettől a dupla standardtól (Whitehead bolti lopása mivel rosszabb, mint Carroll részegen vezetése?)
rva
Ugyan nem vagyok a részeg vezetés pártolója, de azért az nálam némiképp enyhébb kategóriába esik. Egyébként talán jogilag is - bár ennek végképp nem vagyok szakértője -, az egyik szabálysértés a másik bűncselekmény.
Ami viszont tényleg kettős mérce nálam az az asszonyverés.
Egyébként még a cut-tal sem lenne semmi bajom, mert a csapatnak tényleg joga van eldönteni kivel akar dolgozni, kivel nem, hanem az az álszent duma ami a nyilatkozatokban lejött a csapat "fegyelemről" meg a "szigorról" amikkel ezeket az off-field eseményeket kezelik.