Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Miről is lehet itt szó? Induljunk ki a bowl.hu szótárából:
Sophomore slump: az újoncként (elsőévesként) remekül bemutatkozó játékos átmeneti, "szükségszerű" visszaesése második idényében.
Hogy lesz-e visszaesés?
Ha rajta múlik, akkor nem (lásd: gyeek), szerintem sem, ráadásul a csapattársak is inspirálják, nem véletlen, hogy Witten méltatta a hozzáállását, viselkedését. Nem várható, hogy ellustul, Zeke sem. Ráadásul a Giants lesz a nyitóellenfél, a reváns biztosan fűti őket - is.
Ha máson múlik? Visszaesni valahonnan lehet. Az elemzők szerint az egyik, ha nem A legerősebb a sorsolásunk (lásd 100yard), némileg változik az OL, az elkapókon és az ellenfél védelmén is sok múlik. Tehát visszaesni lehet.
Meg hát kiismerik, ilyesmi. Viszont ő is fejlődik. Erről nyár végén érdemes lesz elemzéseket olvasni, mert idén Prescott playbook iródik.
Nagy gebaszra meg nem is gondolunk, azt se tudom mi az.

És kössz a támogatást Bruce, remélem karácsony környékén is meg lesz még, amikor veletek játszunk! 😊
Charlie Firpo
Mindenkinek köszönöm a választ! 😊

Természetesen azon az estén szünetel a támogatásom, sőt még lehet hogy az eredménykövetőben csúnyákat is fogok mondani a csapatra, de ne vegyétek magatokra! 😊 Ezeken kívül szurkolok a Cowboysnak! 😊 Főleg a csoportellenfeleink ellen! 😛
Bruce
én meg már azt hittem, a fentezi miatt kérdezed 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Miről is lehet itt szó? Induljunk ki a bowl.hu szótárából:
Sophomore slump: az újoncként (elsőévesként) remekül bemutatkozó játékos átmeneti, "szükségszerű" visszaesése második idényében.
Hogy lesz-e visszaesés?
Ha rajta múlik, akkor nem (lásd: gyeek), szerintem sem, ráadásul a csapattársak is inspirálják, nem véletlen, hogy Witten méltatta a hozzáállását, viselkedését. Nem várható, hogy ellustul, Zeke sem. Ráadásul a Giants lesz a nyitóellenfél, a reváns biztosan fűti őket - is.
Ha máson múlik? Visszaesni valahonnan lehet. Az elemzők szerint az egyik, ha nem A legerősebb a sorsolásunk (lásd 100yard), némileg változik az OL, az elkapókon és az ellenfél védelmén is sok múlik. Tehát visszaesni lehet.
Meg hát kiismerik, ilyesmi. Viszont ő is fejlődik. Erről nyár végén érdemes lesz elemzéseket olvasni, mert idén Prescott playbook iródik.
Nagy gebaszra meg nem is gondolunk, azt se tudom mi az.

És kössz a támogatást Bruce, remélem karácsony környékén is meg lesz még, amikor veletek játszunk! 😊
Charlie Firpo
Mindenkinek köszönöm a választ! 😊

Természetesen azon az estén szünetel a támogatásom, sőt még lehet hogy az eredménykövetőben csúnyákat is fogok mondani a csapatra, de ne vegyétek magatokra! 😊 Ezeken kívül szurkolok a Cowboysnak! 😊 Főleg a csoportellenfeleink ellen! 😛
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Miről is lehet itt szó? Induljunk ki a bowl.hu szótárából:
Sophomore slump: az újoncként (elsőévesként) remekül bemutatkozó játékos átmeneti, "szükségszerű" visszaesése második idényében.
Hogy lesz-e visszaesés?
Ha rajta múlik, akkor nem (lásd: gyeek), szerintem sem, ráadásul a csapattársak is inspirálják, nem véletlen, hogy Witten méltatta a hozzáállását, viselkedését. Nem várható, hogy ellustul, Zeke sem. Ráadásul a Giants lesz a nyitóellenfél, a reváns biztosan fűti őket - is.
Ha máson múlik? Visszaesni valahonnan lehet. Az elemzők szerint az egyik, ha nem A legerősebb a sorsolásunk (lásd 100yard), némileg változik az OL, az elkapókon és az ellenfél védelmén is sok múlik. Tehát visszaesni lehet.
Meg hát kiismerik, ilyesmi. Viszont ő is fejlődik. Erről nyár végén érdemes lesz elemzéseket olvasni, mert idén Prescott playbook iródik.
Nagy gebaszra meg nem is gondolunk, azt se tudom mi az.

És kössz a támogatást Bruce, remélem karácsony környékén is meg lesz még, amikor veletek játszunk! 😊

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Sziasztok!

Én idén az egyik nagy esélyesként tekintek rátok. Mi a véleményetek, lesz visszaesés Prescottnál? (sophomore slump) Mert szerintem ha lesz is, azért a futójáték továbbra is erős lesz, a védelem pedig tovább fejlődik és a labda mindkét oldalán rendkívül erős csapatotok lesz. Nagy kérdés, hogy a PO-ban is sikerül e ezt a lendületet továbbvinni?

Mindenesetre azt gondolom, hogy a végelszámolásnál ott lehettek, ha csak nem történik valami nagy gebasz!
Bruce
Prescott korát meghazudtolva nagyon komolyan veszi a felkészülést. Off-season workoutok során volt valami olyan nyilatkozata, hogy minden egyes edzése a különbséget jelentheti győzelem és vereség között és ő így is áll hozzá. Kemény a gyerek kívül-belül, én csodálkoznék ha visszaesést mutatna a játéka.

A védelembe kemény mentalitású újoncokat draftoltak, keverve Scandrick no-nonsense hozzáállásával a kompetíció sokat hozhat ki belőlük. Ilyen mély évek óta nem volt a csapat és fiatalok is. Felfelé mutat a Cowboys nyila minden csapategységnél.
gyeek
A mélység tényleg jól néz most ki.
Egyébként már tavaly is olyan NE érzésem volt kicsit. Valaki kiesett, nem gond pótoltuk. TSmith nem játszott pár meccsen pótoltuk, Bryant kiesett de nyertük a meccseket. Mo kiesett pótoltuk.
Védő sorból sorban sérültek, megoldtuk. Ez tényleg biztató a jövőre nézve.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok!

Én idén az egyik nagy esélyesként tekintek rátok. Mi a véleményetek, lesz visszaesés Prescottnál? (sophomore slump) Mert szerintem ha lesz is, azért a futójáték továbbra is erős lesz, a védelem pedig tovább fejlődik és a labda mindkét oldalán rendkívül erős csapatotok lesz. Nagy kérdés, hogy a PO-ban is sikerül e ezt a lendületet továbbvinni?

Mindenesetre azt gondolom, hogy a végelszámolásnál ott lehettek, ha csak nem történik valami nagy gebasz!
Bruce
Prescott korát meghazudtolva nagyon komolyan veszi a felkészülést. Off-season workoutok során volt valami olyan nyilatkozata, hogy minden egyes edzése a különbséget jelentheti győzelem és vereség között és ő így is áll hozzá. Kemény a gyerek kívül-belül, én csodálkoznék ha visszaesést mutatna a játéka.

A védelembe kemény mentalitású újoncokat draftoltak, keverve Scandrick no-nonsense hozzáállásával a kompetíció sokat hozhat ki belőlük. Ilyen mély évek óta nem volt a csapat és fiatalok is. Felfelé mutat a Cowboys nyila minden csapategységnél.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
offense-ben és ST-ben akarunk nyerni, a D meg ha kicsivel jobb, mint tavaly akkor már OK
ez a front office meglátása.
rva
Szerintem meg a D Heavy draftnak pont az az üzenete hogy nem kicsit akarunk jobbak lenni. McClay is erről beszélt ugye a breakben.
Ha ugy bejönnek ide is a pickek mint az offensebe akkor szep évek elé nézünk. De en azt mondom az idei meg egy átmeneti ev lesz.
Blevi
Elég erős a sorsolásunk és a csoport is jobbnak tűnik mint tavaly. Szerintem az idén nem visszük a csoportot, de a PO azért meglehet wild card helyen. Onnan pedig bármi lehet.
A kulcs a védelem. Ha ott tudunk érdemben javulni akkor a határ a csillagos ég.
A DLine szerintem hasonló lesz mint tavaly. A kulcs a secondary. Remélem a fiatalok beválnak. Én a Carr féle langyos vizet sose szerettem. És kicsit Scandrick is ez a szint nekem. 😕
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
offense-ben és ST-ben akarunk nyerni, a D meg ha kicsivel jobb, mint tavaly akkor már OK
ez a front office meglátása.
rva
Szerintem meg a D Heavy draftnak pont az az üzenete hogy nem kicsit akarunk jobbak lenni. McClay is erről beszélt ugye a breakben.
Ha ugy bejönnek ide is a pickek mint az offensebe akkor szep évek elé nézünk. De en azt mondom az idei meg egy átmeneti ev lesz.

Szerkesztette: Blevi
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
offense-ben és ST-ben akarunk nyerni, a D meg ha kicsivel jobb, mint tavaly akkor már OK
ez a front office meglátása.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Sziasztok!

Én idén az egyik nagy esélyesként tekintek rátok. Mi a véleményetek, lesz visszaesés Prescottnál? (sophomore slump) Mert szerintem ha lesz is, azért a futójáték továbbra is erős lesz, a védelem pedig tovább fejlődik és a labda mindkét oldalán rendkívül erős csapatotok lesz. Nagy kérdés, hogy a PO-ban is sikerül e ezt a lendületet továbbvinni?

Mindenesetre azt gondolom, hogy a végelszámolásnál ott lehettek, ha csak nem történik valami nagy gebasz!
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Cowboys híreket olvasva még mindig fáj amikor Darius Jacksont tették ki Dunbar helyett. Teljesen érthetetlen. 😕
gyeek
Szerintem az idén 3 futónál nem fogunk többet tartani a rosteren, így végül is szerintem most is létszám fölötti lenni. Egyébként nekem annyira nem jött be, az előszezonban olyan nagyot nem domborított.
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Will McClay viszonylag ritkán nyilatkozik, ezért aki érti, ne hagyja ki ezt a Cowboys Break epizódot:

 www.dallascowboys.com/video/2017/05/03/cowboys-break-will-mcclay-joins-show

-- 01:29 draft stratégia D-súlyos volta, miért D-lineman volt az első pick
-- 03:35 scouting és draft struktúra
-- 05:42 Taco erősségei
-- 09:24 Jonesék és a döntéshozatal (laikusoknak kötelező!!!)
-- 10:14 stabilitás, kontinuitás jótékony hatásai, pár szó Marinelli elvárásairől, David Irving - Taco Charlton párhuzam
-- 15:30 Jaylon Smith, Charles Tapper, Rico Gathers
-- 18:00 Ryan Switzer pick
-- 20:26 Scandrick helyzete
-- 21:38 az új cornerek kemény mentalitása
gyeek
Remélem tényleg sikerül egy fasza kis védelmet összetákolni.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Will McClay viszonylag ritkán nyilatkozik, ezért aki érti, ne hagyja ki ezt a Cowboys Break epizódot:

 www.dallascowboys.com/video/2017/05/03/cowboys-break-will-mcclay-joins-show

-- 01:29 draft stratégia D-súlyos volta, miért D-lineman volt az első pick
-- 03:35 scouting és draft struktúra
-- 05:42 Taco erősségei
-- 09:24 Jonesék és a döntéshozatal (laikusoknak kötelező!!!)
-- 10:14 stabilitás, kontinuitás jótékony hatásai, pár szó Marinelli elvárásairől, David Irving - Taco Charlton párhuzam
-- 15:30 Jaylon Smith, Charles Tapper, Rico Gathers
-- 18:00 Ryan Switzer pick
-- 20:26 Scandrick helyzete
-- 21:38 az új cornerek kemény mentalitása

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Cowboys híreket olvasva még mindig fáj amikor Darius Jacksont tették ki Dunbar helyett. Teljesen érthetetlen. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Nagyon szomorú lennék ha Nolan Caroll kezdő CB lenne idén.
Blevi
Pedig egy 3 év 10 M szerződést senki se backupnak ad.
100yard
pedig 3 év 10M az mondjuk pont annyi, amit veteránként egy harmadik számú corner kap, nem több. ha top 2-nek hozzák, akkor az az 5-8 milliós árfekvés minimum.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Carroll azért jött, hogy ne kelljen ordító need-re húzni drafton, csak közepes need-re.
ennek ellenére húztak CB-t szépen (szerintem kicsit sokat is) ami nem könnyíti meg a helyzetét
mondjuk azt ne feledjük, hogy Scandrik-et el akarták cserélni a draft alatt...
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nagyon szomorú lennék ha Nolan Caroll kezdő CB lenne idén.
Blevi
Pedig egy 3 év 10 M szerződést senki se backupnak ad.
100yard
Pedig ez az azt jelentené, hogy Brown/Awuzie mögötte van teljesítményben ami eleg nagy probléma lenne. Tekintve hogy Brownak van egy év rendszer ismerete, Awuzie meg 2 körben mint instant impact jött. Nem érdekel mennyit keres nem attól lesz jobb játékos.
Blevi
Erre írtam hogy Thorntont is stmán leültették - és betették Collinst a falba - pedig ő még nagyobb pénzt kapott.
Félreértés ne essék én is azt szeretném hogy valamelyik vagy akár mindkét újonc corner beváljon.
100yard
Mondjuk Caroll draft elott jott lehet emiatt is kapott nagyobb összeget. Eleg vékonyak voltuk amikor igazoltuk.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Nagyon szomorú lennék ha Nolan Caroll kezdő CB lenne idén.
Blevi
Pedig egy 3 év 10 M szerződést senki se backupnak ad.
100yard
Pedig ez az azt jelentené, hogy Brown/Awuzie mögötte van teljesítményben ami eleg nagy probléma lenne. Tekintve hogy Brownak van egy év rendszer ismerete, Awuzie meg 2 körben mint instant impact jött. Nem érdekel mennyit keres nem attól lesz jobb játékos.
Blevi
Erre írtam hogy Thorntont is stmán leültették - és betették Collinst a falba - pedig ő még nagyobb pénzt kapott.
Félreértés ne essék én is azt szeretném hogy valamelyik vagy akár mindkét újonc corner beváljon.
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nagyon szomorú lennék ha Nolan Caroll kezdő CB lenne idén.
Blevi
Pedig egy 3 év 10 M szerződést senki se backupnak ad.
100yard
Pedig ez az azt jelentené, hogy Brown/Awuzie mögötte van teljesítményben ami eleg nagy probléma lenne. Tekintve hogy Brownak van egy év rendszer ismerete, Awuzie meg 2 körben mint instant impact jött. Nem érdekel mennyit keres nem attól lesz jobb játékos.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Nagyon szomorú lennék ha Nolan Caroll kezdő CB lenne idén.
Blevi
Pedig egy 3 év 10 M szerződést senki se backupnak ad.
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nagyon szomorú lennék ha Nolan Caroll kezdő CB lenne idén.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Itt egy elég optimista és optimizmusra okot adó átfutása a védelemnek, jó olvasmány.

 www.bloggingtheboys.com/2017/5/2/15508702/dallas-cowboys-draft-2017-defensive-overload-set-by-jason-garretts-cry-for-warriors
gyeek
azok közül, akiket draftoltunk max a DB-k lehetnek kezdők első héten.
ha Woods elég ügyes, akkor ő kiütheti Heath-et, meg Awuzie talán CB1-ben
Lewis-ban már nem vagyok annyira biztos, mert Scandrick vagy Brown azért tapasztaltabb a sémában.
Charlton szerintem nem lesz kezdő, a slot elkapó srác sem, a többieknek meg a PS is kihívás lesz
rva
Érdekes lesz ez az off season. Nolan Carroll-ról se feledkezzünk meg. Szerintem kezdőnek hoztuk kezdő fizetéssel. Igaz tavaly Thornton-t is annak hoztuk aztán szívfájdalom nélkül a padra ültették. Valószínűleg most tényleg minden DB egyforma esélyekkel indul a kezdő posztért - Jones-nak és talán Scandrick-nak van előjoga a kezdő pozícióra.
A slot elkapó - Switzer - visszahordóként viszont jelen állás szerint az első opció.
100yard
a szerződésében van egy 'egy év, 4 milliós' kilépő, szóval ha nem válik be, akkor elköszönnek tőle hamar
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Itt egy elég optimista és optimizmusra okot adó átfutása a védelemnek, jó olvasmány.

 www.bloggingtheboys.com/2017/5/2/15508702/dallas-cowboys-draft-2017-defensive-overload-set-by-jason-garretts-cry-for-warriors
gyeek
azok közül, akiket draftoltunk max a DB-k lehetnek kezdők első héten.
ha Woods elég ügyes, akkor ő kiütheti Heath-et, meg Awuzie talán CB1-ben
Lewis-ban már nem vagyok annyira biztos, mert Scandrick vagy Brown azért tapasztaltabb a sémában.
Charlton szerintem nem lesz kezdő, a slot elkapó srác sem, a többieknek meg a PS is kihívás lesz
rva
Érdekes lesz ez az off season. Nolan Carroll-ról se feledkezzünk meg. Szerintem kezdőnek hoztuk kezdő fizetéssel. Igaz tavaly Thornton-t is annak hoztuk aztán szívfájdalom nélkül a padra ültették. Valószínűleg most tényleg minden DB egyforma esélyekkel indul a kezdő posztért - Jones-nak és talán Scandrick-nak van előjoga a kezdő pozícióra.
A slot elkapó - Switzer - visszahordóként viszont jelen állás szerint az első opció.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Itt egy elég optimista és optimizmusra okot adó átfutása a védelemnek, jó olvasmány.

 www.bloggingtheboys.com/2017/5/2/15508702/dallas-cowboys-draft-2017-defensive-overload-set-by-jason-garretts-cry-for-warriors
gyeek
azok közül, akiket draftoltunk max a DB-k lehetnek kezdők első héten.
ha Woods elég ügyes, akkor ő kiütheti Heath-et, meg Awuzie talán CB1-ben
Lewis-ban már nem vagyok annyira biztos, mert Scandrick vagy Brown azért tapasztaltabb a sémában.
Charlton szerintem nem lesz kezdő, a slot elkapó srác sem, a többieknek meg a PS is kihívás lesz
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Itt egy elég optimista és optimizmusra okot adó átfutása a védelemnek, jó olvasmány.

 www.bloggingtheboys.com/2017/5/2/15508702/dallas-cowboys-draft-2017-defensive-overload-set-by-jason-garretts-cry-for-warriors

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
#Cowboys DB coach Joe Baker to FS Xavier Woods: "You can thank these guys right here than you're a Cowboy." Well done, guys. We did it.
Janek
Mármint megköszönheti a Draft Show résztvevőinek, Broaddusnak és Bruglernek. Nem tudom te (vagy bárki más) hallgattál-e ilyen műsort draft előtt/alatt, de kb. a legközelebb van a scoutok munkájához ami még média kategóriába esik és nagyon sokat lehet tanulni tűlök és magukról a játékosokról. Broaddus egyre jobban kezdi kinőni a szerepét a Cowboysnál, sajna nem lepődnék meg, ha valami nagyon országos sajtó lenyúlná.
gyeek
megvettem Brugler draft guide-ját, kifejezetten jó