Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Lápjegyzet: valamelyik korábbi Trash Talk műsor draftfelvezető részében hallottam, hogy miszerint "A dallasz úgyis nagy neveket fog igazolni, mert Jerry Jones azt szereti, hahaha". Na ebből - idén sem - valósult meg semmi. Abba kellene már fejezni.
rva
Van altopik a Trash Talkhoz, óvással menj nyugodtan oda. Teljesen jogos amúgy, a Sankó féle lusta begyepesedett szemléletmód nagyon pontatlan képet mutat és simán igénytelen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én optimista vagyok, majd elmúlik.

Támadók
Persze elkezdik kiismerni Prescott játékát, de idén teljes mértékben rá szabják majd a játékhívást. Ha a fal legalább olyan jó lesz, mint tavaly, elöl nem lehet gond. A svájci meg néha megvillanhat majd. Jason nem lesz gyorsabb, de jöhet mellé Rico faktornak.

Védelem
Hátul Baker és Jackson edzők szépen újjáépítik a védelmet. Azt azért nemértem továbbra sem, hogy a magas elkapókkal hogyan birkózunk meg. Awuzin sok múlik majd, meg Carroll is mutathatna valamit nyáron, hogy miért hoztuk.
Lesz Jaylon, fédőfalvba Taco, Tapper, és még elvileg szerezhetünk egy játékost a FA piacról is, aki a mi rendszerünkben jobban teljesít. Moore-ról is azt írják, ha elkezdené odatenni magát, monster lehetne, hátha van egy kis gógyija.
Tény, hogy a védelem fiatal meg szertelen (reméljük szó szerint), van vele munka, bízni kell az edzőkben.

Tavaly - ha jól emlékszem - miénk volt az 5. legfiatalabb átlagéletkorú csapat, ezt kb. idén is tartani fogjuk.
A draftról meg ha 2 vagy három játékos rögtön beválik, az jó, a többi később is ráér.

Lápjegyzet: valamelyik korábbi Trash Talk műsor draftfelvezető részében hallottam, hogy miszerint "A dallasz úgyis nagy neveket fog igazolni, mert Jerry Jones azt szereti, hahaha". Na ebből - idén sem - valósult meg semmi. Abba kellene már fejezni.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Prescott játéka nagyban befolyásolja az idei végeredményt. A sorsolás kemény, egy wild card helyet jo lenne megcsipni, átmeneti év ide oda.
Blevi
Egyetértek, én nagyon fázok attól, milyen lesz Prescott idén. A csoport is nagyon erős lett.

több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
10-6 csoportmásodik hely, wildcard

A Switzer pick nekem oké, végre nem kell félnem minden alkalommal amikor Whitehead felé megy a labda... ezzel ő nyilván nem is éri meg az 53-as szűkítést.

Kezdeni fog szerintem Taco, Awuzie és Woods, de a hatodik körös CB meg akik utána jöttek nem biztos hogy nem a PS-ben kezdenek. Talán az egyik DT bejöhet rotációba 1-tech helyre.

Ez meg bónusz info:
 www.bloggingtheboys.com/2017/4/29/15482970/2017-nfl-draft-cowboys-undrafted-free-agent-signings-tracker-with-live-updates
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Taco és Awuzie tuti kezdo lesz első héten is egyszerűen nem vagyunk meg darabra. Nekem a Switzer Pick volt fejvakaros ezt leszámítva rendben volt ez a draft.

Egy átmeneti évet várok. Elkezdödőtt a fiatalítás a védelemben is, reméljük itt is beválnak a korai körök, de annyi kérdés merült fel most (Rt, db sor összetétele es játéka, évek óta haldokló pass rush), hogy meglepne ha idén is nagyon menne a szekér.

Prescott játéka nagyban befolyásolja az idei végeredményt. A sorsolás kemény, egy wild card helyet jo lenne megcsipni, átmeneti év ide oda.

Szerkesztette: Blevi
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Elnezve ezt a draftot azert eleg nehez ertekelni.
Az volt az eredeti elvaras hogy azonnali impact jatekosok jojjenek a vedelembe, de ezt en most nem latom hogy a most draftoltak kozul ki lehet ne starter az elso heten ?
Az vita nelkuli hogy jottek jo jatekosokes a jovore nezve ez mindenkepp biztato de ennek a hatasat erre a szezonra inkabb csak serulesek eseten latom mert az biztos hogy a keret melysege jelentosen bovult.
Az elso ket kor ugy tunik rotacioba jott, a 3. 4. kicsit nekem luxus pick a tobbi meg nyilvan lutri.
En azzonnali impact jatekoskent egy elso koros LB-t vagy SS-t lattam volna szivesen.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Pearson you are a draft selection god.
 www.bloggingtheboys.com/2017/4/29/15483536/trolling-the-nation-how-nfl-fans-reacted-to-drew-pearson-trolling-eagles-fans
slowmotion
I think Drew Pearson is ready to put the pads back on.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
jövö evi 5.kör, idei 6 megmaradt,nem veszes,ugyis lesz sok pickunk jövőre.
Kroos
Ja, ezt a reachen kívül felírhatjuk a Swither pick számlájára. Desmond King > Xavier Woods, ha tévedek boldog vagyok, de azért na... 😐

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Woodshoz egy kérdés. Ha ennyire ball hawk, meg hard hitter, meg team leader meg tököm tudja még mi, miért a 6. körben kellt el?
Cowboykarcsi90
JOSH HARVEY-CLEMONS most ment ki, na annak a csávónak van mérete S létére. Ilyesmit elbírtunk volna.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jó ez a DT, de sok jót nem olvasni róla. Reméljük, Lett kezd valamit vele. Akkor inkább egy sérült vagy Rico-szerű reménységet húztunk volna.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Woodshoz egy kérdés. Ha ennyire ball hawk, meg hard hitter, meg team leader meg tököm tudja még mi, miért a 6. körben kellt el?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
még egy cb White,

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én inkább ezt a spanyol nevű fekete-fehér CB-t nem értem. Jöhetett volna inkább OL.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Pearson you are a draft selection god.
 www.bloggingtheboys.com/2017/4/29/15483536/trolling-the-nation-how-nfl-fans-reacted-to-drew-pearson-trolling-eagles-fans
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Switzer: Ha nem lenne a csapatnál Beasley, vagy nem lenne need pozi a safety, egy teljesen jo választás lehetne. Igy egy picit nehezebben magyarázható. Igazából egy returner ászért adtunk egy negyedik köröst, úgy hogy a secondary még bőven elbírt volna egy két S prospectet. WRként nem tudom mennyire fog érvényesülni, akármilyen jó is, mert már van egy kiváló Slot WR a csapatban. Vagy Garrették feltalálják a mélyedést a kanálban és jövünk majd a két slot WR felállásokkal?
A BTBn amugy azt olvastam hogy 5. körös prospectnek taksálták Jonesék(ami ugye nekünk nem volt), ezért nem merték benn hagyni, vittük a negyedikben.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
amikor utoljára volt Switzer nevű valaki a csapatban, akkor SB-t nyertünk. just sayin'.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jarron Jones DT még elérhető. Leon Lett faraghatna belőle játékost.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Gregory megbukott a hetedik tesztelésén is februárban, úgy tűnik már nem fog Cowboys mezben játszani soha. És másban sem.
Sajnálom, hogy a fűre pazarolja el az életét, de nekem nincs bipoláris személyiség zavarom így nem tudom min megy keresztül.
rva
Charles Haley-nek volt, de hát mire lehet menni az ilyesmivel...
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
. He started ten games as a true freshman and then exploded onto the college football scene in 2014 when making his sixth interception (and second pick-six) of the season in a win over Illinois in the Zaxby's Heart of Dallas Bowl. He ended up with 71 tackles, 3.5 for loss, seven pass breakups, and three forced fumbles. Woods also produced well in 2015 (56 tackles, 7.5 for loss, three INT, three PBU) and 2016 (89 tackles, 6.5 for loss, five INT, 6 PBU) all-conference campaigns.
ANALYSIS
Woods has outstanding instincts and ball skills, but will need to play with the game in front of him due to potential athletic limitations in space. Woods is a tough competitor and his penchant for finding the ball is likely to win a team over in the later rounds.

Egy igazi ballhawk

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Okos ez is, volt róla szó. Tervezett szülés.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
jövö evi 5.kör, idei 6 megmaradt,nem veszes,ugyis lesz sok pickunk jövőre.

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
na 6.ban feljöttünk Xavier Woodsert Safety
Kroos
Mit adtunk érte hogy feljöhessünk??
És még nem hallotam róla, vlmi infot tudtok mondani??
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
na 6.ban feljöttünk Xavier Woodsert Safety

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Jerry Bának szólni kéne csináljon valamit kéne húzni 5.körben is....
Whiteheadet gyorsan el kéne cserélni vagy vlmi okoságot csinálni....
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 www.youtube.com/watch?v=qzxYXP3JxV4
Charlie Firpo
NFL-ben 100ból 1szer lesz ilyen mázlija a béna coverage-dzsel. Lehetett hallani korábban, hogy elégedetlenkednek Whiteheaddel de a védelmet még jobban kellett volna nyomatni.
gyeek
Nincs vita köztünk most sem. Én inkább el tudtam volna képzelni egy biztonsági DL-t vagy T-t.
Charlie Firpo
Davenport pár húzással a Cowboys előtt ment el, nem lepődnék meg, ha ő lett volna az eredeti célpont. De akkor is... Nem annyira rossz pick mint az Escobar volt anno, de az ilyen luxust nem lehetne megengedni. Whiteheadet nagyon gyorsan el kéne tradelni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.