Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 www.youtube.com/watch?v=qzxYXP3JxV4
Charlie Firpo
NFL-ben 100ból 1szer lesz ilyen mázlija a béna coverage-dzsel. Lehetett hallani korábban, hogy elégedetlenkednek Whiteheaddel de a védelmet még jobban kellett volna nyomatni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
Ezek szerint vége a Whitehead-érának Dallasban.
SBalázs
Nagyon úgy néz ki, de 4. körben ez reach egy Beasley v2-ért. Rázom a fejem...
gyeek
Ugyanezt érzem. Remélem leveszik a láncot az öreg telefonjáról, hadd cserélgessen egy kicsit előre, mert ha jól tudom nincs 5. körünk...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezek szerint vége a Whitehead-érának Dallasban.
SBalázs
Nagyon úgy néz ki, de 4. körben ez reach egy Beasley v2-ért. Rázom a fejem...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
Ezek szerint vége a Whitehead-érának Dallasban.
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Desmond King hozzájuk csúszik 4. (!!!) körben és egy ilyen felesleges pickkel eltosszák... pff...
gyeek
Jolvan látom nem csak nekem bassza csörőmet ez a pick.....
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ryan Switzer, WTF?!
gyeek
Whitehead vagy ki helyett?
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Desmond King hozzájuk csúszik 4. (!!!) körben és egy ilyen felesleges pickkel eltosszák... pff...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A kívánság listám erre a körre:
-- Desmond King (S) Iowa
-- Jake Butt(TE) Michigan
-- Isaac Asiata (G) Utah
gyeek
... ha még nem húztunk volna elég hülye nevű játékost eddig 😀 lassan elférnének egy Monty Python darabban 😛

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na ezt? Visszahordónak? Slotban elvileg megvagyunk. Vagy olyan jó, hogy nem lehetett bent hagyni?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ryan Switzer, WTF?!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A kívánság listám erre a körre:
-- Desmond King (S) Iowa
-- Jake Butt (TE) Michigan
-- Isaac Asiata (G) Utah

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Játéktudása, képességei alapján Wuzi FS-lesz? Gyors, jól lát a pályán, sack-kel is.
(Méretük alapján mindkettő inkább S, viszont akkor kéne még egy klasszik CB, olyan Sherman szerű 😊 )

Pearsons meg mekkra volt már, vártam, hogy mi lesz a mi hú (boo) zásunknál, az öreg nagyon odatette magát!
Charlie Firpo
Kimondva-kimondatlanul mindenki(stáb-média-fanbase)várja hogy Byron Jones majd a harmadik évében villant. Nem hiszem hogy ezt azzal akarnák "támogatni" hogy megint elkezdenék két poszton is játszatni. Jones a FS és szerintem ezen nagyon radikális dolgok változtatnának csak. Plusz Byron az egyedüli kezdő szintű safety a csapatban. Heathről nem tudhatjuk, Frazier meg egy special teamer egyelőre.
Ha kell persze be tud ugrani Awuzie, vagy legalábbis a stáb ezt reméli, de egyébként cornernek lett ő idehozva.
Cowboykarcsi90
Nem is úgy értettem, hogy Byron kimenne szélre, hanem ő lenne az SS, míg monmdjuk Wuzi az FS.
Charlie Firpo
SSnek meg szerintem szimplán "pazarlás" lenne betenni őt. A legatlétikusabb DB a csapatban, amugy se az a hard hitter aki annyira elemében lenne a LOS - hoz közeledve. De ez már szigorúan magán vélemény.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Játéktudása, képességei alapján Wuzi FS-lesz? Gyors, jól lát a pályán, sack-kel is.
(Méretük alapján mindkettő inkább S, viszont akkor kéne még egy klasszik CB, olyan Sherman szerű 😊 )

Pearsons meg mekkra volt már, vártam, hogy mi lesz a mi hú (boo) zásunknál, az öreg nagyon odatette magát!
Charlie Firpo
Kimondva-kimondatlanul mindenki(stáb-média-fanbase)várja hogy Byron Jones majd a harmadik évében villant. Nem hiszem hogy ezt azzal akarnák "támogatni" hogy megint elkezdenék két poszton is játszatni. Jones a FS és szerintem ezen nagyon radikális dolgok változtatnának csak. Plusz Byron az egyedüli kezdő szintű safety a csapatban. Heathről nem tudhatjuk, Frazier meg egy special teamer egyelőre.
Ha kell persze be tud ugrani Awuzie, vagy legalábbis a stáb ezt reméli, de egyébként cornernek lett ő idehozva.
Cowboykarcsi90
Nem is úgy értettem, hogy Byron kimenne szélre, hanem ő lenne az SS, míg monmdjuk Wuzi az FS.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
Ti eddig elégedetek vagytok a draftal??
És van még értelmes S akit eltudnánk vinni??
Barbek
Desmond King szerintem S lesz az nfl-ben, és elég jó labdaérzéke van. Tudomásom szerint még elérhető.
kapitnono
Xavier Woods is elérhető még... Több értelmes S nem is maradt, kivitték az összes jelöltünket szinte a kör elején...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ti eddig elégedetek vagytok a draftal??
És van még értelmes S akit eltudnánk vinni??
Barbek
Desmond King szerintem S lesz az nfl-ben, és elég jó labdaérzéke van. Tudomásom szerint még elérhető.


több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ti eddig elégedetek vagytok a draftal??
És van még értelmes S akit eltudnánk vinni??
Barbek
Én már irtam hogy papíron egyelőre jol mutat szerintem. Needre hoztunk embereket, többé kevésbbé BPA alapon. Az idő eldönti.
Remeljuk Lewissal nem lesz semmi és nem ítélik el.

Ha jol olvastam a secondary coachunk Michigentöl jött, szóval a Lewis es Taco pick se véletlen.

Ma nem tudom kik jöhetnek,kb minden poszta jöhet a depht.S,OT,Te, de bárhova szinte.
Kroos
Mind JJ mind Garrett nagyon optimistán nyilatkozott, hogy már a draft előtt tudtak az ügyről, szerintük nem lesz gond. Ergo tudnak valamit valakitől hogy szinte biztos nem lesz semmi az ügyből. Mint anno amikor Elliottot mártotta be az ex-barátnöje, aztán kiderült hogy humbuk volt az egész. Bár az ő ügye azt hiszem el se jutott a bíróságig.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Játéktudása, képességei alapján Wuzi FS-lesz? Gyors, jól lát a pályán, sack-kel is.
(Méretük alapján mindkettő inkább S, viszont akkor kéne még egy klasszik CB, olyan Sherman szerű 😊 )

Pearsons meg mekkra volt már, vártam, hogy mi lesz a mi hú (boo) zásunknál, az öreg nagyon odatette magát!
Charlie Firpo
Kimondva-kimondatlanul mindenki(stáb-média-fanbase)várja hogy Byron Jones majd a harmadik évében villant. Nem hiszem hogy ezt azzal akarnák "támogatni" hogy megint elkezdenék két poszton is játszatni. Jones a FS és szerintem ezen nagyon radikális dolgok változtatnának csak. Plusz Byron az egyedüli kezdő szintű safety a csapatban. Heathről nem tudhatjuk, Frazier meg egy special teamer egyelőre.
Ha kell persze be tud ugrani Awuzie, vagy legalábbis a stáb ezt reméli, de egyébként cornernek lett ő idehozva.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Remeljuk Lewissal nem lesz semmi és nem ítélik el.

Ha jol olvastam a secondary coachunk Michigentöl jött, szóval a Lewis es Taco pick se véletlen.

Ma nem tudom kik jöhetnek,kb minden poszta jöhet a depht.S,OT,Te, de bárhova szinte.

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Ti eddig elégedetek vagytok a draftal??
És van még értelmes S akit eltudnánk vinni??
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Olvastam valahol hogy hisz a stáb Lewisban es a karakterében. Mondjuk Gregoryban is hitt.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Gregory megbukott a hetedik tesztelésén is februárban, úgy tűnik már nem fog Cowboys mezben játszani soha. És másban sem.
Sajnálom, hogy a fűre pazarolja el az életét, de nekem nincs bipoláris személyiség zavarom így nem tudom min megy keresztül.
rva
Sajnálom, volt benne potenciál.
Adtunk neki esélyt bőven, többet a csapat érte nem tehetett.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Játéktudása, képességei alapján Wuzi FS-lesz? Gyors, jól lát a pályán, sack-kel is.
(Méretük alapján mindkettő inkább S, viszont akkor kéne még egy klasszik CB, olyan Sherman szerű 😊 )

Pearsons meg mekkra volt már, vártam, hogy mi lesz a mi hú (boo) zásunknál, az öreg nagyon odatette magát!
Charlie Firpo
Has played both inside and outside at cornerback and safety. Could see him doing the same thing with the Cowboys
Broaddus szerint.

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Gregory megbukott a hetedik tesztelésén is februárban, úgy tűnik már nem fog Cowboys mezben játszani soha. És másban sem.
Sajnálom, hogy a fűre pazarolja el az életét, de nekem nincs bipoláris személyiség zavarom így nem tudom min megy keresztül.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Játéktudása, képességei alapján Wuzi FS-lesz? Gyors, jól lát a pályán, sack-kel is.
(Méretük alapján mindkettő inkább S, viszont akkor kéne még egy klasszik CB, olyan Sherman szerű 😊 )

Pearsons meg mekkra volt már, vártam, hogy mi lesz a mi hú (boo) zásunknál, az öreg nagyon odatette magát!

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.