Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Ha jól tudom van még pénz amit el lehetne költeni...
Szerintetek lesz még igazolás FA-ról??
Vagy van még értelmes játékos aki erősités lenne??
Barbek
Szerintem az a két LB akit írtam mindenképp. Smith ki tudja mi lesz vele és Lee is képes megsérülni.
100yard
Szerintem Smith felér egy új igazolással, vlmiért úgy érzem nagyot fog robbantani a srác, sztem nem vakon draftoltunk.
CB vagy S van még elérhető aki erősitenne?
De azért LB poszton is elfér az erősités.
Sztem offense rendben van oda talán hátsó draftkörböl hozzunk vlkiket.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Na akkor Claiborne a Jetsben. Ezzel hivatalosan is a S/CB a legnagyobb need. 3 safety, 3 CB a csapatban. Nemhogy mínőségre, így még darabra sem vagyunk meg. Szerintetek FA-n jön még valaki? Föleg ezekre a posztokra.Vagy marad a draft?
Cowboykarcsi90
BTB vizsgálta a még elérhető arcokat. Van közte jó opció... Ha még pr napig/hétig nem kelnek el, jöhetnének ócóért.

 www.bloggingtheboys.com/2017/3/17/14935452/three-free-agent-cornerbacks-cowboys-can-still-target-in-free-agency-nfl-trades-rumors-signings

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ha jól tudom van még pénz amit el lehetne költeni...
Szerintetek lesz még igazolás FA-ról??
Vagy van még értelmes játékos aki erősités lenne??
Barbek
Szerintem az a két LB akit írtam mindenképp. Smith ki tudja mi lesz vele és Lee is képes megsérülni.
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Ha jól tudom van még pénz amit el lehetne költeni...
Szerintetek lesz még igazolás FA-ról??
Vagy van még értelmes játékos aki erősités lenne??
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ha már FA én egy backup QB-t várok.
100yard
Griffin Róbert, a 3.? Szaladgálnia nem kell a fal mögöt, igazából semmit sem kell csinálnia, mert csere lenne.
Charlie Firpo
Végül is legalább annyira sérülékeny mint Tony, igaz kicsit olcsóbbért. 😊
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha már FA én egy backup QB-t várok.
100yard
Griffin Róbert, a 3.? Szaladgálnia nem kell a fal mögöt, igazából semmit sem kell csinálnia, mert csere lenne.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ezek viszont jó szerződések.

Cowboys RB Darren McFadden signed for the minimum: 1 year, $980K.

Jonathan Cooper (Cowboys) $2M, $1M salary, $31,250 per game active, $500K incentive, $100K workout base de-escalator
100yard
Mi vagyunk túl spúrok? 😊 (vagy Stephen Jones)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
LB-ből viszont van még kettő elfogadható szabad ügynök.

Zach Brown, Kevin Minter
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ezek viszont jó szerződések.

Cowboys RB Darren McFadden signed for the minimum: 1 year, $980K.

Jonathan Cooper (Cowboys) $2M, $1M salary, $31,250 per game active, $500K incentive, $100K workout base de-escalator
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Egyébként vélemény a JPP 4 év 62 millióról? Nem elgépelték egy nullával?
Charlie Firpo
Lelkük rajta. 😊
Volt is valami cikk JPP 8 sack tavaly és erre évi 16 M, Mayowa 6 sack 2.5 M. A milliók nem pontosak de ez az arány.
Tudom ennyire nem egyszerű, de azért a 62 M nem kevés.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egyébként vélemény a JPP 4 év 62 millióról? Nem elgépelték egy nullával?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Végre elindult valami változás az évek óta tartó secondary szenvedésből. Passz elleni védelmünk kb. 3-4 éve nem létezik, most is 26. volt. (tudom persze a pass rush de most közepes pass rush-al is fos volt, olyan csapat viszont több is volt aki fosabb vagy ugyanilyennel beton passz ellen) Én Church-ön kívül abszolút nem sajnálom egyiküket sem, mindenkinek hatalmas része volt az évek óta tartó vergődésnek. Persze ezzel nem akarom azt mondani, hogy szarok, csupán pl. pont Mo és Carr azok akik Rob Ryan rendszerébe érkeztek és illettek, a Marinelliébe évek alatt tanultak bele közepes szintre. Pont zónázni nem tudnak jól, ami ugye a legfontosabb nála. Mo sérülten született és a jó nem ilyen, kezdőnek sem mondanám, fele annyi snapet volt a pályán mint Brown és ahogy már itt írta valaki a rájátszásban gyönyörűen hozta régi önmagát. Carr meg azon kívül, hogy nem sérült sose talán a mostani évre kezdte el érezni mit is akarnak játszatni vele de a jótól ő is messze van. Mindemellett a teljesítményükhöz képest extra drágák. Végre mély a DB draft, mikor ha nem most nyitunk új lapot, én örülök, hogy kimozdulunk a posványból, ennél nagyon nincs lejjebb 😊
speeedy1
Tökéletesen így látom én is. Bár, mikor ezt megpendítettem egy hónapja... Na mindegy, már legalább ketten vagyunk.
Mo-nál és Carr-nál a sok elszalasztott lehetőség fáj még. az ő árukból és helyükből néhány jobb játékosunk lehetett volna, akár a védelemben is.
Church persze fájó, mert ez a szint jó lett volna még néhány évig, de ő is valahogy kevesebb nagy játékot csinált, talán a sérülései miatt.

A NAGY NÉGYES-ből Nick is hasonlóan gondolja:

 twitter.com/nickeatman/status/842542793369313281

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Végre elindult valami változás az évek óta tartó secondary szenvedésből. Passz elleni védelmünk kb. 3-4 éve nem létezik, most is 26. volt. (tudom persze a pass rush de most közepes pass rush-al is fos volt, olyan csapat viszont több is volt aki fosabb vagy ugyanilyennel beton passz ellen) Én Church-ön kívül abszolút nem sajnálom egyiküket sem, mindenkinek hatalmas része volt az évek óta tartó vergődésnek. Persze ezzel nem akarom azt mondani, hogy szarok, csupán pl. pont Mo és Carr azok akik Rob Ryan rendszerébe érkeztek és illettek, a Marinelliébe évek alatt tanultak bele közepes szintre. Pont zónázni nem tudnak jól, ami ugye a legfontosabb nála. Mo sérülten született és a jó nem ilyen, kezdőnek sem mondanám, fele annyi snapet volt a pályán mint Brown és ahogy már itt írta valaki a rájátszásban gyönyörűen hozta régi önmagát. Carr meg azon kívül, hogy nem sérült sose talán a mostani évre kezdte el érezni mit is akarnak játszatni vele de a jótól ő is messze van. Mindemellett a teljesítményükhöz képest extra drágák. Végre mély a DB draft, mikor ha nem most nyitunk új lapot, én örülök, hogy kimozdulunk a posványból, ennél nagyon nincs lejjebb 😊
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha már FA én egy backup QB-t várok.
100yard
Rákérdezek a keresztnevére: Tony? 😊
Charlie Firpo
Hát az nagy baklövés lenne. Nem is az idei év hanem a jövő év miatt.
100yard
Miért? Kirúgjuk és visszaigazoljuk mondjuk 6,3 milláért, aztán megy Wade bá mellé segédnek. Aztán felébredtem...
Na lapozódjunk.
Jöhet a következő játékos.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ha már FA én egy backup QB-t várok.
100yard
Rákérdezek a keresztnevére: Tony? 😊
Charlie Firpo
Hát az nagy baklövés lenne. Nem is az idei év hanem a jövő év miatt.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha már FA én egy backup QB-t várok.
100yard
Rákérdezek a keresztnevére: Tony? 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ha már FA én egy backup QB-t várok.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
A jelenlegi Rostert elnézve luxus Pick azert a tavalyi Jaylon választás. Foleg hogy ki tudja mennyire lesz egészséges. Safetyben azt gondolom depth ember kell. Byron Heath kettőssel fogunk kezdeni viszont a CB az ordító need.

Meg a második körös bust/drogos DE
Blevi
Nálunk a második kör mindig luxus pick. 😊 Vagy TE-t, vagy valamiért problémás játékost húzunk.
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
A jelenlegi Rostert elnézve luxus Pick azert a tavalyi Jaylon választás. Foleg hogy ki tudja mennyire lesz egészséges. Safetyben azt gondolom depth ember kell. Byron Heath kettőssel fogunk kezdeni viszont a CB az ordító need.

Meg a második körös bust/drogos DE

Szerkesztette: Blevi
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na akkor Claiborne a Jetsben. Ezzel hivatalosan is a S/CB a legnagyobb need. 3 safety, 3 CB a csapatban. Nemhogy mínőségre, így még darabra sem vagyunk meg. Szerintetek FA-n jön még valaki? Föleg ezekre a posztokra.Vagy marad a draft?
Cowboykarcsi90
Egy Alfi trade CB-re vagy S-re? Elvileg ha lent húzunk a drafton egy RB-t, akkor beleférne, csak hogy darabra is meglegyünk.
Jövőre úgyis kapunk comp. pick-eket Carr, Mo és Church után, azokból el is lőhetünk egyet.
Egyébként jöhet FA is (bár nem tudom, hogy van-e még épkézláb back).
Charlie Firpo
Szerintem marad a draft. Folyamatosan azt nyilatkozzák hogy csapatot a draftról kell építeni, és az idei class meg is felel hozzá.
Egyébként CB-ben annyira nem vagyunk vékonyak, inkább S poszton. Én egy első körös CB-t és egy második körös S-t el tudnék fogadni.
100yard
Ez nem zárja ki azt, hogy hozzunk szabadügynököt is. Természetesen a draft is játszik.
És még LB is kellene, így totál védőcentrikus draft lehetne.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Na akkor Claiborne a Jetsben. Ezzel hivatalosan is a S/CB a legnagyobb need. 3 safety, 3 CB a csapatban. Nemhogy mínőségre, így még darabra sem vagyunk meg. Szerintetek FA-n jön még valaki? Föleg ezekre a posztokra.Vagy marad a draft?
Cowboykarcsi90
Egy Alfi trade CB-re vagy S-re? Elvileg ha lent húzunk a drafton egy RB-t, akkor beleférne, csak hogy darabra is meglegyünk.
Jövőre úgyis kapunk comp. pick-eket Carr, Mo és Church után, azokból el is lőhetünk egyet.
Egyébként jöhet FA is (bár nem tudom, hogy van-e még épkézláb back).
Charlie Firpo
Szerintem marad a draft. Folyamatosan azt nyilatkozzák hogy csapatot a draftról kell építeni, és az idei class meg is felel hozzá.
Egyébként CB-ben annyira nem vagyunk vékonyak, inkább S poszton. Én egy első körös CB-t és egy második körös S-t el tudnék fogadni.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na akkor Claiborne a Jetsben. Ezzel hivatalosan is a S/CB a legnagyobb need. 3 safety, 3 CB a csapatban. Nemhogy mínőségre, így még darabra sem vagyunk meg. Szerintetek FA-n jön még valaki? Föleg ezekre a posztokra.Vagy marad a draft?
Cowboykarcsi90
Egy Alfi trade CB-re vagy S-re? Elvileg ha lent húzunk a drafton egy RB-t, akkor beleférne, csak hogy darabra is meglegyünk.
Jövőre úgyis kapunk comp. pick-eket Carr, Mo és Church után, azokból el is lőhetünk egyet.
Egyébként jöhet FA is (bár nem tudom, hogy van-e még épkézláb back).

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor Claiborne a Jetsben. Ezzel hivatalosan is a S/CB a legnagyobb need. 3 safety, 3 CB a csapatban. Nemhogy mínőségre, így még darabra sem vagyunk meg. Szerintetek FA-n jön még valaki? Föleg ezekre a posztokra.Vagy marad a draft?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jerry bá elintézte: felemelték a fizetési sapkát! 😊 😊
Nálunk ez 172,66 millió lett.
Akkor most kb. 11,5 a helyünk, Tony nélkül. Nem rossz.

 cowboyswire.usatoday.com/2017/03/16/dallas-cowboys-2017-salary-cap-space-free-agency-signings-nfl-added-space-terrance-williams-stephen-paea-nolan-carroll-brice-butler-darren-mcfadden-damontre-moore/

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Egyébként meg nem baj ha van helye a draftolt újoncoknak és megmutathatják mit tudnak.
Nekem az nem jön be amit a csapat a TE-kel csinál. Már a harmadik ( Escobar, Benett, Fasano ) második körös újoncot kukázzuk ki mert esélyük se volt Witten mögött a csapatba kerülni.
Most lesz hely a secondaryba és akit oda húzunk az villanthat, persze ha tud.
100yard
Eszkó azért nem volt rossz, ina szakadtáig küzdött. Sajnos
Charlie Firpo
Egyik se volt annyira rossz, sőt Benett egész szép karriert futott be. Ha Ő megkapja a lehetőséget és az állandóságot ( nem vált évente csapatot ) akkor még kiemelkedő játékos is lehetett volna.