Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
El sem hiszem hogy ilyen meccsel jutunk be a rájátszásba. Minden pillanatát öröm volt nézni.Wirtschaftsteil
Pont ezt mondtam közbe én is csajomnak 😊 Lehet hogy igazából már félifdőre eldőlt az egész,meg egyébként fáradt is voltam már eléggé,de nem akartam kihagyni egy percét sem! Egyrészt én nem emlékszem mikor dominált ennyire szét 10-4es alakulatot a csapat,még akkor is ha a a Colts is takarékon volt,másrészt az arcokat az oldalvonalnál semmik€pp nem hagytam volna ki amikor lefujják a meccset és hivatalosan.is nyerik a csoportot. 😊

Én is sokat kritizáltam Garrettet,de most megkövetem őt meg az egész staffet,amit idén letettek az asztalra az férfi munka volt! Nagyon megérdemelte már ezt az egész csapat,meg persze mi szurkolók is 😊
Én is remélem hogy Rednek ez a getoradees fűrdőzős jelenete sokszor látható lesz még az elkövetkező években 😊Amare
Csatlakozom!
Én Dzsokival kart karba fonva néztem, és hát az első Colts drive 3 és 14-nél, mikor futást hívtak, éreztem: ezt csúnyán feladták. Nem bántuk!!!!
És hogy az 'unsung hero' is meglegyen - Hitchens, oohhhh máj God!
Erről meg az jutott eszembe, hogy
1. ajánljuk ezt a PO-ba jutást Sean Lee-nek ! (csak érzelmi alapon...)
2. szegény lassan nem lesz hova visszajönnie, így mehet alumniba rögtön LB edzőséget tanulni-csinálni egy örök dallas-i opcióval😉 .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem semmi W...😮
Grat!..a PO-hoz is! 😉ZoliZoltán
Köszönöm neked külön, a multkori 'de szar ez a Romo' fényébnen is!😉 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim gyűrű érzetem van,vessetek meg,érte.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Egyébként külön gratula beltazornak, aki szeptember 2-án talán a legoptimistább volt a topikban, és jövő héten dől el az, hogy nem-e volt túl pesszimista még ő is. (egyébként Amadeus beígért egy sört, ha bejön a tipped, csak szólok, ha elfelejtetted volna 😀)

mint tavaly megtippelem az idei mérleget: sztem 11-5 ( csopiban 5-1 )beltazor
Jughead
Köszi 😊 Most már nem örülnék ha ez lenne a mérleg 😀

Viszont elég sansztalan a kiemelés ( ahhoz kellene egy SEA és egy ARI bukás is).
DET vagy GB fog jönni, nem tudom melyik lenne a jobb. De szeretnék egy PO meccs győzelmet is 😊

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
SportTV-s közvetítés, mellénk jönnek a Philly fanok, nincs semmilyen vészterhes tétje a meccsnek számunkra, Tony Romo decemberben, én felkészültem már egy adag sörrel az eredménykövetőre. 😊bobi0092
Tony decemberben? Meh... Weeden b+ ! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
El sem hiszem hogy ilyen meccsel jutunk be a rájátszásba. Minden pillanatát öröm volt nézni.Wirtschaftsteil
Pont ezt mondtam közbe én is csajomnak 😊 Lehet hogy igazából már félifdőre eldőlt az egész,meg egyébként fáradt is voltam már eléggé,de nem akartam kihagyni egy percét sem! Egyrészt én nem emlékszem mikor dominált ennyire szét 10-4es alakulatot a csapat,még akkor is ha a a Colts is takarékon volt,másrészt az arcokat az oldalvonalnál semmik€pp nem hagytam volna ki amikor lefujják a meccset és hivatalosan.is nyerik a csoportot. 😊

Én is sokat kritizáltam Garrettet,de most megkövetem őt meg az egész staffet,amit idén letettek az asztalra az férfi munka volt! Nagyon megérdemelte már ezt az egész csapat,meg persze mi szurkolók is 😊
Én is remélem hogy Rednek ez a getoradees fűrdőzős jelenete sokszor látható lesz még az elkövetkező években 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat skacok, ez borzasztóan domináns teljesítmény volt! 😀
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
El sem hiszem hogy ilyen meccsel jutunk be a rájátszásba. Minden pillanatát öröm volt nézni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem semmi W...😮
Grat!..a PO-hoz is! 😉
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Na most akkor ki tudja pontosan?
Ha ma este a Card nyer, akkor feladhatjuk a Wash meccset és pihi hétvége cserejátékosokkal, ha pedig a Hawks nyer, akkor irány a 2. kiemelt hely???? Vagy ez csak egy hét múlva derül ki??Charlie Firpo
Lions-Packers döntetlennél még az első is meglehetne. 😊
(egyébként Amadeus beígért egy sört, ha bejön a tipped, csak szólok, ha elfelejtetted volna )
mint tavaly megtippelem az idei mérleget: sztem 11-5 ( csopiban 5-1 )beltazor
Jughead
Azt hiszem a csoport 5-1-en mehetett el. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Végre PO újra, ejj de jó érzés ez, már el is felejtettem milyen ez, remélem lesz időm hozzászokni ahhoz is újra, hogy milyen a PO-ban szurkolni, ahhoz meg 1 meccs kevés 😀

Év elején hittem a csapatban, főleg az offenseben, de azért ezt én se vártam ennek ellenére az első forduló utáni PR-ek már akkor is megmosolyogtattak (28. volt a legjobb helyezése a csapatnak), most meg pláne vicces visszanézni ezeket. 😀

Egy statot pedig muszáj betennem, amiben Romo 2009 óta lejátszott decemberi számait mutatnám meg nektek, amikor egy szar QB, pedig ugye amúgy se jó...
421/624, 5030 yards, 44 TD, 8 INT, 110-es QB Rating (10 W és 8 L)

Idén decemberben meg nincsenek rá szavak
61/77, 688 yards, 10 TD, 0 INT, 143,5-ös QB Rating

Choker számok...

Egyébként külön gratula beltazornak, aki szeptember 2-án talán a legoptimistább volt a topikban, és jövő héten dől el az, hogy nem-e volt túl pesszimista még ő is. (egyébként Amadeus beígért egy sört, ha bejön a tipped, csak szólok, ha elfelejtetted volna 😀)

mint tavaly megtippelem az idei mérleget: sztem 11-5 ( csopiban 5-1 )beltazor
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na most akkor ki tudja pontosan?
Ha ma este a Card nyer, akkor feladhatjuk a Wash meccset és pihi hétvége cserejátékosokkal, ha pedig a Hawks nyer, akkor irány a 2. kiemelt hely???? Vagy ez csak egy hét múlva derül ki??

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
😉
Sok sikert a playoffra srácok, teljesen megérdemelten vagytok ott! Szoros helyzetekben mindig hoztátok amit kellett, összességében a labda mindkét oldalán jobbak voltatok nálunk, és a keret küzdeni akarását és tudását megkérdőjelezni nem lehet. Attól félek jövőre is ti fogjátok dominálni a csoportot, ha sikerül megtartani a kulcsembereket. Sokáig juthattok!Hulkeinstein
Köszönöm a gratulációkat, fiatal csapatunkkal évtizedes dominanciát kezdtünk el!😊 😉

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sok sikert a playoffra srácok, teljesen megérdemelten vagytok ott! Szoros helyzetekben mindig hoztátok amit kellett, összességében a labda mindkét oldalán jobbak voltatok nálunk, és a keret küzdeni akarását és tudását megkérdőjelezni nem lehet. Attól félek jövőre is ti fogjátok dominálni a csoportot, ha sikerül megtartani a kulcsembereket. Sokáig juthattok!
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Yeeeeeaaaaaahhhhhhhh 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Gratula!

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Grat ! Jó érzés mi? Na ...aztán nem hozzászokni. 😉 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
lálálálálálááááááááá végre, ezt is megértük!!!!!!!!
Leborulok a CSAPAT, Garrett és az egész D előtt!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
We are IN :cool:
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
anyám, félidőben 28-0, utána 42-0, a Maddent is ilyenkor untam meg...
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
2014 NFC East Champs!!!! :cool: :cool: O_O 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
It's Weeden TIME !!!!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
most komolyan a Colts mit csinál?Amare
leszarja a meccset

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
most komolyan a Colts mit csinál?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
DeMarco Murray active for Cowboys vs.Colts

Jelenleg az nfl.com-on ez a breaking news hír. Szerintem a vezetőségünk is ma akar dönteni. Ugyanakkor a másik oldalon T.Y. Hilton nem lesz.Wong
az active nem azt jelenti, hogy mindenáron őt nyomatják, legfeljebb csak akkor, ha nagyon nem megy. (remélem.)