Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
sőőt, Speciális egységekre bontva
statisztika szerint mikor éri meg puntolni - hosszú field goal vagy 4th és short ? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Melyik statisztika van legnagyobb korrelációban a győzelemmel?
O: Y/G, Y/P, PR, NY/A, ANY/A, stb...
D: Y/G, DPR, NY/A, ANY/A, stb...
diff: TODiff, YdsDiff, Passer rating differential, stb

Évtizedekre bontva a domináns csapatok mitől voltak igazán dominánsak, védelem, támadás, illetve ezeken belül miben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
TO arány hatása a győzelemre
a védelmi hatékonyság és az SB győzelem kapcsolata

mitől elit védelem egy elit védelem : TO, yard/play , pont / posession ...
van pár téma 😀
10 oldalas stat beadandó? 😀 mihez kell? már majdnem szakdoga 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Engedjetek meg egy kis OFF-ot.
Egyetemen beadandót kell írnunk statisztikából, és gondoltam megkérdezem hogy az NFL-el kapcsolatosan milyen témákat tudtok javasolni amit szépen lehet boncolgatni 10 oldalon keresztül, statisztikák tömkelegével.
Gondoltam a futó és passzjáték összehasonlítására az elmúlt 1-2 évtizedből, ill. a kiemelt csapatok szerepléséről a playoff-ban szintén jó pár év visszatekintéssel, de inkább felvetem itt is hátha tudtok egy két komoly témát.

Mégegyszer elnézést az OFF-ért.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
amúgy a browns elkapója is lehetett volna, ha már itt tartunkNegritis
Jó, azért nem mindegy ám, hogy mit milyen ellenfél ellen csinál az ember, a Jaguars azért nem Chiefs... 😊StormST
jó azért nem mindegy ám, hogy kitől milyen labdát kap az ember. Weeden azért nem Peyton Manning... 😊Black_Adder
Természetesen ez is igaz, de azért nem piskóta elkapásokat csinált Decker se... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
amúgy a browns elkapója is lehetett volna, ha már itt tartunkNegritis
Jó, azért nem mindegy ám, hogy mit milyen ellenfél ellen csinál az ember, a Jaguars azért nem Chiefs... 😊StormST
jó azért nem mindegy ám, hogy kitől milyen labdát kap az ember. Weeden azért nem Peyton Manning... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
amúgy a browns elkapója is lehetett volna, ha már itt tartunkNegritis
Jó, azért nem mindegy ám, hogy mit milyen ellenfél ellen csinál az ember, a Jaguars azért nem Chiefs... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 12 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
amúgy a browns elkapója is lehetett volna, ha már itt tartunkNegritis
Vagy outfielder a Milwaukee Brewers-ben, vagy a Minnesota Twins-ben...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
amúgy a browns elkapója is lehetett volna, ha már itt tartunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Decker lett az AFC Offensive Player of the Week, bűn is lett volna másnak adni... 😊StormST
pm ? 😀Negritis
4 TD-t nagyon ritkán kapnak el az NFL-ben, ritkábban, mint ahányszor 5-öt dobnak... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Decker lett az AFC Offensive Player of the Week, bűn is lett volna másnak adni... 😊StormST
pm ? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Decker lett az AFC Offensive Player of the Week, bűn is lett volna másnak adni... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
3 fumble 91 labdaérintésből annyira nem vészesen sok egy rookie-nál és a beharangozottakhoz képest elég jól blokkol passzoknál (vagyis inkább nem blokkol rosszul), nekem eddig jó pick-nek tűnik...StormST
Anno mondtam h Moneyball passzblokkolásából legink a rutin a hiányzik. A Wisconsinon egyedül abban az évben volt számottevő passzjáték mikor átjött Russell Wilson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
+1 várjuk meg Camppel míg formába jön, addig ne írjuk le. Viszont az könnyen lehet h jövőre ő lesz paycut soron.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Champ elgondolkozhatna komolyabban a visszavonuláson. Egészséges még lehet, de fiatalabb nem...JC6
Ha nyernénk egy gyűrűt, akkor talán, de kétlem, hogy megfordul a fejében.

A FS-vé váltás kezd inkább realitás lenni szerintem...

35 éves, S-ben még 2-3 évet simán eljátszhat, CB-ben max 2014-ben...

Van szerződése 2014-re, 9 misit keresne jelenlegi állás szerint, meg még 1 misi egyéb pénzt kapna, így 10 misi lenne a cap hit. Ebből lehet új szerződés is, akár 1-2 év hosszabbítással is, persze kevesebb pénzért és/vagy kisebb cap hittel, de ebbe most már ő is belemenne valószínűleg...

Ha a playoff-ig egészséges tud maradni és feljönni egy kb. jó szintre, akkor még mindig sokat segíthet a csapatnak, onnan meg majd meglátjuk... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hehe, ez jópofa. Egy frissen házasulandó pár poénból meghívta PM-et az esküvőjükre, és meglepetésükre PM saját kézzel írt válaszban fejezte ki sajnálatát, hogy sajnos nem tud ott lenni, de sok sikert kíván az életben. 😊

https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
Peyton Manning autographs couple's wedding invite
We're not sure we can condone sending pricey wedding invitations to famous strangers, but Denver Broncos quarterback Peyton Manning recently proved this act isn't always fruitless.


A kommentek sem semmik, ez a legjobb: "Eli was also invited, but his reply was intercepted." 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Friss 13. heti és az elmaradt 12. heti NFL Power Rankings by Peterk2005. Az élen nincs változás, a közvetlen élvonalban a Kansas merül, a Panthers és a Patriots pedig jön föl. A Denver strength of schedule-je elég durva lett az utóbbi 3 meccs után - liga második a Tampa mögött. 😊
(A hazai/idegenbeli meccseket súlyozó alternatív rangsor is természetesen elkészült.)

Az AFC-NFC összevetésben az NFC kezd elhúzni, jelenleg 30-24 az állás. Jó böngészgetést!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Ball-on látszik, hogy megvan benne, ami egy igazi jó RB-nek kell, csak még csinál pár rookie mistake-et, de ez benne van, ettől még amikor villan, akkor sokban emlékeztet TD-re...

3 fumble 91 labdaérintésből annyira nem vészesen sok egy rookie-nál és a beharangozottakhoz képest elég jól blokkol passzoknál (vagyis inkább nem blokkol rosszul), nekem eddig jó pick-nek tűnik...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Champ elgondolkozhatna komolyabban a visszavonuláson. Egészséges még lehet, de fiatalabb nem...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
kicsit lyukas a keze, mind fumble mind drop terén
és szoknia is kell még az nfl-t de jó volt vasárnap

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
kansas-nek szurkoltam, de montee ball teljesítményének nagyon örülök.
egyébként mi a véleményetek a srácról? lehet rá számítani? kezdővé léphet elő?

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Tegnap Foxy már a médiával beszélgetett Dove Valley-ben, azt mondta, hogy 20 éve nem érezte ilyen jól magát, fogyott pár kilót is, de azt még nem tudja, hogy a pálya mellől vagy a booth-ból fogja-e a hétvégi meccset levezényelni...

Wolfe-t kiengedték a kórházból, tegnap a csapatnál volt Greek-el és csapatával beszélgetett, még mindig nem tudni, hogy mi volt a gond, így a visszatérése is még a lóg a levegőben...

Champ-ről kérdezték Foxy-t, azt mondta nem aggódik miatta, mindenkinek kell idő visszaszokni, ő pedig sokat hagyott ki idén...

A sérültekről egyelőre nincs hír, reméljük nem lesz több kieső most már...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....


😀xrace77
játszotok ti még harmadszor is velük idén és akkor mindent visszakaptok kamatostul 😉 😛
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746


😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
nem újságíró vagy, természetes hogy RL az első

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!