Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Remélem nem sértő amit mondok, de szerintem azért mert IRL is éppen elég komolyan téma, hogy mennyire kezdő szintű.

De persze lehet csak azért, mert szemetek!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ez a "Tebow nem kezdő szintű QB" miért jön elő megint? Miért érzi valaki mindig úgy, hogy ezt be kell böfögnie? 3 hét kultúrált párbeszéd után miért kell megint flame háborút indítani? Inkább írja be notepad-be és a végén csukja be..........

(((((Most kedvem lenne a Cardinals <-> QB hozzáértés témában értekezést írni, de inkább nem teszem...)))))



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nyugi, többet nem fordul elő 😊

Nemsokára úgysem lesz alkalmam sem 😛fetomy
Inkább legyen 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyugi, többet nem fordul elő 😊

Nemsokára úgysem lesz alkalmam sem 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha rám gondolsz akkor sorry, csak reagáltam aztec bejegyzésére de ha ezt ebben a topicban nem lehet akkor nem teszem 😉

Ki így, ki úgy értelmezi aztec mondandóját.
Hadd legyünk már kicsit elfogultak. Nekem például példaképem Timmy. Viszont nem mentem az aktuális topikba írogatni, mikor nem tetszett, hogy valakit "dicsőítettek". De itt mindig ez van...JC6
silent7939
Nem rád 😊 fetomyra 😀 nem ez az első megnyilvánulása Timmel kapcsolatban, de mit várok egy vidistől? 😀 csak poén 😊
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha rám gondolsz akkor sorry, csak reagáltam aztec bejegyzésére de ha ezt ebben a topicban nem lehet akkor nem teszem 😉

Ki így, ki úgy értelmezi aztec mondandóját.
Hadd legyünk már kicsit elfogultak. Nekem például példaképem Timmy. Viszont nem mentem az aktuális topikba írogatni, mikor nem tetszett, hogy valakit "dicsőítettek". De itt mindig ez van...JC6
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ki így, ki úgy értelmezi aztec mondandóját.
Hadd legyünk már kicsit elfogultak. Nekem például példaképem Timmy.JC6
Bocs. http://youtu.be/8UeWB9IwxWI
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki így, ki úgy értelmezi aztec mondandóját.
Hadd legyünk már kicsit elfogultak. Nekem például példaképem Timmy. Viszont nem mentem az aktuális topikba írogatni, mikor nem tetszett, hogy valakit "dicsőítettek". De itt mindig ez van...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Majd az lesz 😊
Melyik jelenlegi QB volt az első 1-2 évében kezdő szintű?JC6
pl. Ryan, Newton, Cutler, Roethlisberger, Dalton...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért ha jobban átgondoljátok Tebow nem megoldás. Koránt sem kezdő szintű QB.... tudom ez fáj meg majd jól meglincselnek itt érte, de szerintem nem PM-re kellett volna várnotok hanem egy stabil QB-t igazolni kezdőnek Timmy helyett.silent7939
Ismerjük el, QBként a kezdő kvalitásai valóban megkérdőjelezhetőek, de győzni akarásban és főleg tudásban, az egyik legjobb, ha nem a legjobb az egész NFL-ben. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Majd az lesz 😊
Melyik jelenlegi QB volt az első 1-2 évében kezdő szintű?
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért ha jobban átgondoljátok Tebow nem megoldás. Koránt sem kezdő szintű QB.... tudom ez fáj meg majd jól meglincselnek itt érte, de szerintem nem PM-re kellett volna várnotok hanem egy stabil QB-t igazolni kezdőnek Timmy helyett.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Úgy érzem, ha nem jön PM, akkor a legkésőbb a 3. körben QB-t húzunk, és nem feltétlenül backupnak... 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
SD, KC, szinte mindenki erősít, szerződéseket köt, stb., Denverből meg semmi hír... Nagyon idegesítő...JC6
Az biztos, hogy akár a Broncos, akár a Titans bukja a PM-vágtát (vagy épp az SF miatt, mindkettő), igencsak ronda következményei lesznek.
Egyrészt, a QB-k önbizalmára és biztonságérzetére nem hiszem, hogy pozitív kihatással lesznek a történtek. Locker és Tebow ezt különösen megérezhette:S
Másrészt... írd és mondd, gyakorlatilag végigültétek az FA első hetét PM-re ácsingózva. Az OL, DL, WR piac gyakorlatilag kiürült.
Harmadrészt... Pioli iszonyat eredményes FA-t produkált, egy jó drafttal és némi szerencsével (sérülések...) hosszabb időre magukhoz kaparinthatják a csoport irányítását (Cassellel, Stanzival, vagy Quinnel... rohadt mindegy😀)

Egyébként nagyon kíváncsi leszek PM döntésére, mert az én szememben ez elsősorban a pénz vs. SB-esélyről szól.
Biztos, hogy a 49ers tudja ajánlani a legalacsonyabb összeget a 3 kérő közül, de azzal a ligaelit D-vel és feljavított O-val (Manningham épp most igazolt oda) az elkövetkező 2-3 évben messze ott lenne a legkomolyabb esélye egy újabb SB-szereplésre.

(további adalék, hogy a Titansnál évente kétszer játszana az Indy ellen, iszonyat médiahisztéria közepette... míg ebben a csoportban még évente kétszer kapna Crennel-kezelést... szerintem ezért sem feltétlenül rajong)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
SD, KC, szinte mindenki erősít, szerződéseket köt, stb., Denverből meg semmi hír... Nagyon idegesítő...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
BQ chiefs 😀 jelenleg csak TT a QB?
és már unom a PM mizériát 😕 nekem LBJ szintű szarakodásnak tűnik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
igazából az FAról csúszunk, de azért nemtom hogy annyira sok mindenki kiment-e
én egy RB-t (pl Benson) meg MLB és egy CBt látnék szivesen esetleg egy Safety ha Dawk nem ír alá

ezen kívül a többi need sztem drafton megoldható
feltéve h a DTink aláírnak hozzánk

viszont ha jön PM akkor kell neki még legalább 1 elkapó meg egy elkapó TE
viszont RB-MLB akkor is kell ha nem jön meg ha jön szóval ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk a Broncos szerencséje h ugye az MLB az egyik legnagyobb needjük és ott még azért elég bő most is a piac.empty taxi
De megnézném (na jó nem),hogy fogadnák mondjuk Tullochot a nézők a tavalyi Tebowingozás meg nyilatkozatok után. 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Mondjuk a Broncos szerencséje h ugye az MLB az egyik legnagyobb needjük és ott még azért elég bő most is a piac.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aztán az első meccsen agyonüti valami tuskó védő.
Jó drágán.Bazzani
Ja, aztán meg boldog lesz majd az adott csapat, hogy hagyján, hogy elvisz 20 millát a capből, de gyakorlatilag az egész 2012-es free agencyt is feladták érte. Jó QB PM, upgrade még 1-2 évig sok helyen, rá is áldoznék sok pénzt ha úgy van, de annyit nem ér már meg, hogy lényegében kiszálljunk egy free agencyből, ahonnan azért bőven lehetett volna kiket húzogatni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
aztán a végén visszajön Indybe veterán minimumért 😛

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igaz, hogy én tudok hirtelen felindulásból dönteni ami meg nem mindig jó, de én már lehet mondtam volna Manningnek, hogy akkor vegye be a méterest, aztán húzzon ahova akar. Ez már masszív kibaszás, és én nem tudom, de ha komoly ráemelgetések vannak, akkor már vagy 200 milliónál járhat kb. Bár lehet most azon gondolkodik, hogy a 20 fokos átlaghőmérsékletbe igazoljon, vagy a 18 fokosba. Nehéz döntés.fetomy
Aztán az első meccsen agyonüti valami tuskó védő.
Jó drágán.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Igaz, hogy én tudok hirtelen felindulásból dönteni ami meg nem mindig jó, de én már lehet mondtam volna Manningnek, hogy akkor vegye be a méterest, aztán húzzon ahova akar. Ez már masszív kibaszás, és én nem tudom, de ha komoly ráemelgetések vannak, akkor már vagy 200 milliónál járhat kb. Bár lehet most azon gondolkodik, hogy a 20 fokos átlaghőmérsékletbe igazoljon, vagy a 18 fokosba. Nehéz döntés.fetomy
Azt is írták valahol, hogy PM felesége nem nagyon komálja Tennesse-t, ez is nehezítheti a dolgokat nála, ill. emelheti tovább az árakat... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lassan ez a Manning dolog vetekszik egy Favre visszatéréssel.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igaz, hogy én tudok hirtelen felindulásból dönteni ami meg nem mindig jó, de én már lehet mondtam volna Manningnek, hogy akkor vegye be a méterest, aztán húzzon ahova akar. Ez már masszív kibaszás, és én nem tudom, de ha komoly ráemelgetések vannak, akkor már vagy 200 milliónál járhat kb. Bár lehet most azon gondolkodik, hogy a 20 fokos átlaghőmérsékletbe igazoljon, vagy a 18 fokosba. Nehéz döntés.