Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
az a baj, h amíg várunk mennek ki a nevek. Worst case scenario szerint, nem ide jön Manning, de mire kiderül már minden értelmes FA gazdára lel, aztán hoppon maradunk a nagy capscpace-szel.

Erre a Titans kapcsán egyébként növekvő esélyek vannak. Eddig az FO nagyjából biztosra vehette PM érkezését, és így nem volt akkora baj, h nem költhetnek, hisz azt a pénzt úgy is PM-re költik majd, de most egyre esélyesebbnek írják a Titanst is. Lehet h Manning csinál egy második kört a kérők közt (nincs ilyenről hír és nem valószínű, de mi van ha mégis. és ez nem lehetetlen esemény, vagy csak 1 kör, de szép lassan kb mindenkihez), azzal pedig már nagyon sok idő elmenne.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
én azzal azért várnék, mert nem jelent 'annyit' hogy tökölünk
csupán predesztinálja hogy tényleg számítunk PMre, remélem ebben úgy pofára esünk hogy onnan brutáljó FA igazolásokat tolunk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha sokáig tökölünk én oda is adom a csoport első helyét a KC-nek.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Mike Adams | FS Previous Team: Cleveland Exp: 8 years
Analysis: The Browns have been trying to re-sign Adams, according to The Plain Dealer, who is making a visit Wednesday to the Broncos. A source told The Dealer four teams are interested in Adams.

róla vélemény?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
amúgy a leggázabb hogy SEMMIT se csinálunk, szóval tényleg akarhatjuk PMet 😕Negritis
Én is egyre jobban félek, h jön PM.

Ekkora cap space-szel hozhattunk volna legalább két kezdőt. Lett volna hova: CB, MLB, DT, SS...

Szerintem is kell WR, de arról meg a potencális Manning-trade előtt nem lehet dönteni, hiszen tök más tipusú és minőségű elkapók kellenek neki vagy Tebownak.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AnrPDC.q2S0uBrJC_x0MN8dDubYF?slug=ap-chiefs-hillis

nah ennek nem örülök 😕


amúgy a leggázabb hogy SEMMIT se csinálunk, szóval tényleg akarhatjuk PMet 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Royal távozásával a WR need is még égetőbb lett. Főleg, hogy egy fasza spec.teamert is vesztettünk. Mondjuk amennyit idén volt sérült a fene tudja, hogy jobb lett volna-e ha marad. Viszont nagyon kell WR is az biztos.akike
Tavaly Willisnek több elkapott yardja volt. Spec teamben meg viszonylag keveset játszott, de ha kell a minőségi returner ott van Decker. 3.-4. körben lehet húzni egy WR-t oszt jól van.

Btw: Ha jön Manning, akkor valszeg jönne vissza Stokley. Annak örülnék.Black_Adder
Black! ugye most viccelsz? Szegény Stokley-t (bár nagyon szerettem a játékát) már nem tartanám komoly erősítésnek. Fiatal elkapó kell. Inkább akkor a draft. Mondjuk pl Dwight Jones-nak örülnék a 3-4. körben. Vagy mondjuk Broyles tuti csúszik lehet egészen a 7. körigakike
Én örülnék Stokleynak. Szerintem/szeretnémha hasznára lehetne a csapatnak, nyilván nem kezdőként, hanem adott szituációkban. Azt egyébként egy szóval nem mondtam, h komoly erősítés lenne... //ellenben a 3.-4. körös fiatal WR-rel, amint pont írtam is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Igen, én is úgy érzem, hogy túl sokáig húzódik ez a egész és így lassan az összes értelmes FA-ről lecsúszunk. Akár hozzánk jön, akár nem, döntse el gyorsan, mert ez így nagyon sokat árt...

Miénk a 3. legnagyobb cap space, ki kéne használni végre és nem Trágyaweather-kre...StormST
Royal távozásával a WR need is még égetőbb lett. Főleg, hogy egy fasza spec.teamert is vesztettünk. Mondjuk amennyit idén volt sérült a fene tudja, hogy jobb lett volna-e ha marad. Viszont nagyon kell WR is az biztos.akike
Tavaly Willisnek több elkapott yardja volt. Spec teamben meg viszonylag keveset játszott, de ha kell a minőségi returner ott van Decker. 3.-4. körben lehet húzni egy WR-t oszt jól van.

Btw: Ha jön Manning, akkor valszeg jönne vissza Stokley. Annak örülnék.Black_Adder
Black! ugye most viccelsz? Szegény Stokley-t (bár nagyon szerettem a játékát) már nem tartanám komoly erősítésnek. Fiatal elkapó kell. Inkább akkor a draft. Mondjuk pl Dwight Jones-nak örülnék a 3-4. körben. Vagy mondjuk Broyles tuti csúszik lehet egészen a 7. körig




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Akár jön Manning akár nem, lassan kiderülhetne, mert kezd egyre szükségesebbé válni az információ, hogy mennyit költhetünk az FA-n...Black_Adder
Igen, én is úgy érzem, hogy túl sokáig húzódik ez a egész és így lassan az összes értelmes FA-ről lecsúszunk. Akár hozzánk jön, akár nem, döntse el gyorsan, mert ez így nagyon sokat árt...

Miénk a 3. legnagyobb cap space, ki kéne használni végre és nem Trágyaweather-kre...StormST
Royal távozásával a WR need is még égetőbb lett. Főleg, hogy egy fasza spec.teamert is vesztettünk. Mondjuk amennyit idén volt sérült a fene tudja, hogy jobb lett volna-e ha marad. Viszont nagyon kell WR is az biztos.akike
Tavaly Willisnek több elkapott yardja volt. Spec teamben meg viszonylag keveset játszott, de ha kell a minőségi returner ott van Decker. 3.-4. körben lehet húzni egy WR-t oszt jól van.

Btw: Ha jön Manning, akkor valszeg jönne vissza Stokley. Annak örülnék.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Akár jön Manning akár nem, lassan kiderülhetne, mert kezd egyre szükségesebbé válni az információ, hogy mennyit költhetünk az FA-n...Black_Adder
Igen, én is úgy érzem, hogy túl sokáig húzódik ez a egész és így lassan az összes értelmes FA-ről lecsúszunk. Akár hozzánk jön, akár nem, döntse el gyorsan, mert ez így nagyon sokat árt...

Miénk a 3. legnagyobb cap space, ki kéne használni végre és nem Trágyaweather-kre...StormST
Royal távozásával a WR need is még égetőbb lett. Főleg, hogy egy fasza spec.teamert is vesztettünk. Mondjuk amennyit idén volt sérült a fene tudja, hogy jobb lett volna-e ha marad. Viszont nagyon kell WR is az biztos.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk ellenetek szerintem inkább Mathews van streaken.szaba
Sokat nem értetek vele és ha a Köcsögnek kevesebb lesz a célpontja, akkor még kevesebbet fogtok... 😛

De most még elég lehetetlen tippelni, hogy mi lesz..... 😛StormST
Olyan nagyon nem kell örülni még idén, mert játszunk a Bucs-szal is.akike
De velük (alapból) legalább csak egyszer... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Akár jön Manning akár nem, lassan kiderülhetne, mert kezd egyre szükségesebbé válni az információ, hogy mennyit költhetünk az FA-n...Black_Adder
Igen, én is úgy érzem, hogy túl sokáig húzódik ez a egész és így lassan az összes értelmes FA-ről lecsúszunk. Akár hozzánk jön, akár nem, döntse el gyorsan, mert ez így nagyon sokat árt...

Miénk a 3. legnagyobb cap space, ki kéne használni végre és nem Trágyaweather-kre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Eligazol V-Jax a Bucsba, örülés van. 😀aztec
Mondjuk ellenetek szerintem inkább Mathews van streaken.szaba
Sokat nem értetek vele és ha a Köcsögnek kevesebb lesz a célpontja, akkor még kevesebbet fogtok... 😛

De most még elég lehetetlen tippelni, hogy mi lesz..... 😛StormST
Olyan nagyon nem kell örülni még idén, mert játszunk a Bucs-szal is.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Akár jön Manning akár nem, lassan kiderülhetne, mert kezd egyre szükségesebbé válni az információ, hogy mennyit költhetünk az FA-n...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Eligazol V-Jax a Bucsba, örülés van. 😀aztec
Mondjuk ellenetek szerintem inkább Mathews van streaken.szaba
Sokat nem értetek vele és ha a Köcsögnek kevesebb lesz a célpontja, akkor még kevesebbet fogtok... 😛

De most még elég lehetetlen tippelni, hogy mi lesz..... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Eligazol V-Jax a Bucsba, örülés van. 😀aztec
Mondjuk ellenetek szerintem inkább Mathews van streaken.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Eligazol V-Jax a Bucsba, örülés van. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért remélem lassan aktivizáljuk magunkat, a 3. legnagyobb a cap space-ünk, erre eddig csak Trágyaweather jön........StormST
Hát Manning hozzászokott a fedett stadionhoz, és kijelentette, hogy csak akkor jön hozzátok,ha előbb csináltok valamit az időjárással 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Royal -> Redskins, lassan tuti...

Azért remélem lassan aktivizáljuk magunkat, a 3. legnagyobb a cap space-ünk, erre eddig csak Trágyaweather jön........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
nem kicsit enyhe visszaesés lenne...StormST
hanem nagyon enyhe? 😀Höri
Ezért ne írogasson az ember fáradtan... 😀

Természetesen arra akartam célozni, hogy a szememben nagy, mondhatni hatalmas visszaesés lenne... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha PM idejön Hörit tiszteletbeli Bronco-vá avatjuk 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
ESPN's Bill Polian calls Peyton competition dead heat between #Titans and Denver.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem kicsit enyhe visszaesés lenne...StormST
hanem nagyon enyhe? 😀

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Jön Brandon Meriweather este...

De minek? 😛StormST
Dawkins helyére?empty taxi
Pont ettől félek, nem kicsit enyhe visszaesés lenne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jön Brandon Meriweather este...

De minek? 😛StormST
Dawkins helyére?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...