Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jön Brandon Meriweather este...

De minek? 😛StormST
Dawkins helyére?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Jön Brandon Meriweather este...

De minek? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A konzervatizmus és a TE használat között semmilyen korreláció nincs.
TE playek nem kockázatosak.

Fox egyszerűen konzervatív, és ettől teljesen függetlenül nem nagyon használ TE-eket passzjátékhoz.Black_Adder
Egyébként nem hinném, hogy Foxnak lehetne teljesen tulajdonítani azt, hogy nem használunk rendesen TE-et elkapásokhoz. Emlékeim szerint amúgy is defensive minded coach, ergo az O# irányításának nagy részét az off.coordinatorra bízza. Na persze nem azt mondom, hogy a playbookba nincs beleszólása, de mivel nálunk McCoy hívja a playeket, így szvsz ő dönti el, hogy játékba hozhatja-e az irányító a TE-t. Ellentétben ezzel, akkor tényleg rá lehetne fogni Foxra azt, hogy konzervatív, ha megmondaná McCoy-nak, hogy márpedig mi nem követjük azt a trendet, hogy manapság előtérbe kerültek TE-k, mint a passzjáték egyik legnagyobb fegyverei. Szerintem McCoy az idióta a történetben, hogy nem látja be, hogy TT-nek milyen nagy segítség lett volna/lehetne egy picivel több TE játék. Mennyit hívott idén TE screen-t vagy RB screen-t. Egész elenyésző volt ezen play-ek száma. Én inkább a TE mentes játékot McCoy számlájára írnám.
Javítson ki valaki, ha tévednék.

Más:
DJ-ék mire várnak? Nem úgy volt, hogy perelnek??? (ha jól emlékszem a minnesotai WillamsWall-t meszelték el így és ők megnyerték a pert.)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A konzervatizmus és a TE használat között semmilyen korreláció nincs.
TE playek nem kockázatosak.

Fox egyszerűen konzervatív, és ettől teljesen függetlenül nem nagyon használ TE-eket passzjátékhoz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen én sem értem, hiszen alapvetően azért 'szar' a TE állományunk mer nem használtuk ki 😀Negritis
sztem ha klasszis TE állományunk lenne, akkor sem használnák, mivel Fox eléggé konzervatív. de lehet, hogy csak én látom így, és tényleg marha nagy szükségük van TE-(k)re.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Érdeklődünk Paul Soliai után
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/13/soliai-has-suitors-but-peyton-chase-could-be-a-factor/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 200 — The Mathematician
igen én sem értem, hiszen alapvetően azért 'szar' a TE állományunk mer nem használtuk ki 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
TE? Minek?
Fox nem csipázza...
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Köszönöm!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ilyen téren elég műveletlen vagyok.

Ez akkor azt jelenti, hogy a jövőre lejáró szerződéssel bíró játékosainkat nem engedjük el idén? Vagy valami tök mást?burzum4ever
Ennél az öt embernél opciótok volt, hogy 1 évre meghosszabbítsátok a szerződésüket egy előre (külsőleg) meghatározott összeg kifizetésével.salander
Igen, de bárki ajánlhat nekik szerződést, amit a Broncos-nak joga van match-elni, ekkor a játékosnak azzal a szerződéssel nálunk kell maradnia. Ha viszont nem match-elünk, akkor annak a csapatnak, aki elviszi, draft pick-et kell adnia a Broncos-nak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ilyen téren elég műveletlen vagyok.

Ez akkor azt jelenti, hogy a jövőre lejáró szerződéssel bíró játékosainkat nem engedjük el idén? Vagy valami tök mást?burzum4ever
Ennél az öt embernél opciótok volt, hogy 1 évre meghosszabbítsátok a szerződésüket egy előre (külsőleg) meghatározott összeg kifizetésével.
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Na, ha minden igaz megkapta a tendert az összes (5) RFA-nkat.Black_Adder
Ilyen téren elég műveletlen vagyok.

Ez akkor azt jelenti, hogy a jövőre lejáró szerződéssel bíró játékosainkat nem engedjük el idén? Vagy valami tök mást?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na, ha minden igaz megkapta a tendert az összes (5) RFA-nkat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Warren lutri, Vickerson-nak meg elég súlyos volt a sérülése ha jól emlékszem, így egyáltalán nem lenne meglepő jelen pillanatban, ha DT-t húznánk, de a mock-ok FA előtt mind csak vaktában lövöldözések...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 200 — The Mathematician
érdekesek ezek a mock draftok 😀 nfl.comon is 2en mondják Worthyt aki DT meg egy mond TE-t 😀
rlgmn is dt-t mondanak csak ott Brockerst

tudom hogy 0 DT-nk van, de ennyire esélytelen visszaigazolni Bunkleyékat?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
épp néztem a realgmes mock draftot 😀
első körbe nekünk DT elfogadható
2. kör TE ?!
3. kör cb szintén okés

mondjuk mivel eygetemi focit nem vágom annyira ezért nem nyilatkozok hogy mennyire érné meg de azért az ide TE FA elvileg jó, szal ott ami kell olcsóbban beszerezhető, de nyílván minden azon múlik hogy kit tartunk megNegritis
Mondjuk 3. körös CB nem biztos h kell. kezdő kell, azt első két körben lehet. 3. körben csere jöhetne, abból nem állunk rosszul Chris Harris, Syd'Quan, Vaughn. Csak oda Goodman helyére kéne valaki értelmes...
TE meg lol. 1 év alatt feladni a projectet nem jó dolog, meg komolyabb needek is vannak. Pl. h nem jön MLB az első 3 körben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Atogwe-t kivágta a Redskins. No, őt például szívesen látnám Broncos mezben, ha Dawkins visszavonul...

Tényleg, az öreg is dönthetne lassan... 😛StormST
Volt lehetőségünk már tavaly is leigazolni ha jól tudom, de rá se mozdultunk. Bár lehet h csak én álmodoztam róla, és egyébként nem lett volna módunk rá, már nem tudom pontosan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 200 — The Mathematician
épp néztem a realgmes mock draftot 😀
első körbe nekünk DT elfogadható
2. kör TE ?!
3. kör cb szintén okés

mondjuk mivel eygetemi focit nem vágom annyira ezért nem nyilatkozok hogy mennyire érné meg de azért az ide TE FA elvileg jó, szal ott ami kell olcsóbban beszerezhető, de nyílván minden azon múlik hogy kit tartunk meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Atogwe-t kivágta a Redskins. No, őt például szívesen látnám Broncos mezben, ha Dawkins visszavonul...

Tényleg, az öreg is dönthetne lassan... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 200 — The Mathematician
hát, én aszondom FAn oldjuk meg amit lehet, de tartsunk egy Vet min.t PMnek 😀
ha azért idejön tárt karokkal várom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Csak hogy még húzzuk az idegeket: állítólag PM elmegy beszélgetni a Dolphins és a Titans HC-hoz is beszélgetni...

Ebben csak az a kicsit cinkes, hogy kedden megnyílik a FA piac és egyáltalán nem mindegy, hogy milyen irányban indul el a csapat............StormST
így van:
@MortReport: Peyton will meet w Dolphins coach Joe Philbin & Titans coach Mike Munchak during next 3 days, away from team facilities

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
És mi van akkor ha lesérül az első meccsen, Tebow meg a jaguároknál dobálgat? Akkor lőttek az egész évnek.JC6
És mi van ha Tebow sérül meg? Ja, hogy olyan nem történhet.FViktor93
Keményebb és fiatalabb, mint PM, nem olyan sérülékeny. Bár ez nem sokat számít neked, gondolom, csak ugorhass végre valamelyik hszemre 😊JC6
Ne legyen üldözési mániád semmi köze hozzád. De eddig olyan indokokat olvastam tőled PM ellen ami nem állta meg a helyét. Ha jobban figyelnél látnád, hogy én is PM sign ellen vagyok és szeretném, hogy Tebow esélyt kapjon, de abban is van ráció, hogy PM ide jöjjön.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gyanítom akk a D-erősítés lesz 1.sorban FA-ből és az O meg draft útján.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Csak hogy még húzzuk az idegeket: állítólag PM elmegy beszélgetni a Dolphins és a Titans HC-hoz is beszélgetni...

Ebben csak az a kicsit cinkes, hogy kedden megnyílik a FA piac és egyáltalán nem mindegy, hogy milyen irányban indul el a csapat............



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nekem nem kéne egyik buzi Manning se. Veterán backup kell Tebow mögé, de annak drága lenne. Most azért mert Helton ide akarja hozni a haverját, ne őrüljön már meg az egész város. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring