Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
McCoy lemondta a Rsiders interviewt:
http://www.denverpost.com/sports/ci_19768569
Valószínűleg azért mert befutónak érzi magát Miamiban

Ő, biztos azért mert befutónak érzi magát Miamiban:
http://miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2012/01/mccoy-believes-himself-the-leading-candidate.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460


😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Én igazán nem értem miért ekkora a felhajtás McCiy körül, de ha elmegy, akkor jön más, szerintem egyébként Gase lesz előléptetve. Engem Allen távozása jobban aggasztana, mint McCoy-é...StormST
ez nyilvánvaló, de mccoy régebb óta coordinátor mint Allen, az azért számít. azt meg tartom, h egy fiatal projectirányítóval nem történhet rosszabb, mint az állandó edzőváltozások...
egyébként engem is meglep, h ennyire népszerű...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Én igazán nem értem miért ekkora a felhajtás McCiy körül, de ha elmegy, akkor jön más, szerintem egyébként Gase lesz előléptetve. Engem Allen távozása jobban aggasztana, mint McCoy-é...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow állítólag elég komoly sérüléseket szenvedett a harmadik negyedben a Pats ellen (egy izom szakadt el az egyik bordájánál, megzúzódott a tüdeje és folyadék gyűlt fel a mellkasában), de végig akarta játszani a meccset. Vasárnap alig tudott aludni, hétfőn volt MRI-n, azóta a trénerek foglalkoznak vele, elvileg nem lesz gond az offseason programokban vele...

Az a szép, hogy pont nem futkározás közben sérült meg, hanem a zsebben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
McCoy az Indyt is érdekli. Kb a legnépszerűbb jelölt manapság. Nem is tudom merre nem járt még
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7472163/indianapolis-colts-look-offense-minded-head-coach
Lassan elkezdhetünk OC után nézni... (?)

Ha McCoy tényleg HC lesz valahol, akkor nyilván sok assistant coachot is magával vinne, akiknek esetleg az előrelépés lenne...
És HA tényleg jelentősebb változás lenne offesne oldalon, az se a Brocnosnak, se Tebownak nem lenne jó. Sőt... 3 év alatt 3 OC senkinek se tesz jót, főleg nem egy olyan project játékosnak, mint TT.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 528 — The Mathematician
Most mondjam azt, hogy én nem sajnálom Tutent? Már asszem leírtam, hogy az utóbbi években kurva sok volt a húzódásos izomsérülés és szvsz ebben az erőnléti edző is lehet a ludas.

Más: Clady nem nagyon érdemli meg a ProBowl-takike
csak annyit hogy sokan nem érdemlik meg 😀
lásd Rivers 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A Miami repetát kért McCoytól... Érdekes, lassan kezdek izgulni...
https://twitter.com/#!/AdamSchefter/status/159397646044372992

Közben volt más mozgás is a csapat tályán
Matt Russel director of college scouting -> director of player personnel
Brian Stark: leigazoltuk West Coast scout-nak bármi is legyen az
http://www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Russell-Named-Director-of-Player-Personnel/7031004a-4c20-4f4c-a8b0-cc3b43fc71c5

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Clady nem, de amúgy is csak tartalékként, visszamondások miatt került ide. Mondjuk idén talán úgy se, de nem ez az egyetlen vagy a legnagyobb tévedés a keretben. Igazságosan is tudnék 5 nevet mondani, akik a visszalépésekkel együtt ott lehetnének. Kezdve Colquittal...

Tuten nagyon érdekes. 2008-ban nálam ő a bűnbak a kb 11 IR-re jutó futó, és a szezonvégi teljes összeomlás miatt. Idén viszont szvsz az erőnléttel nem volt baj, sérülések is voltak, de inkább csak a vége felé, a pech faktort leszámítva nem volt rosszabb a helyzet az átlagosnál... Szóval az idei miatt pont nem engedném el.

Érdekes kérdés na. Majd jövőre kiderül h jó döntés volt-e vagy sem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Most mondjam azt, hogy én nem sajnálom Tutent? Már asszem leírtam, hogy az utóbbi években kurva sok volt a húzódásos izomsérülés és szvsz ebben az erőnléti edző is lehet a ludas.

Más: Clady nem nagyon érdemli meg a ProBowl-t




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Újabb hír:

A kiesők miatt Champ, Von és Doom mellé Clady és McGahee is csatlakozik a Pro Bowl-ban, ez már elég tiszteletre méltó létszám... 😊StormST
Ezt is majdnem beírtam, de most te előztél meg. 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Újabb hír:

A kiesők miatt Champ, Von és Doom mellé Clady és McGahee is csatlakozik a Pro Bowl-ban, ez már elég tiszteletre méltó létszám... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Változás lesz az edzői stábban, 17 év után nem újítják meg Rich Tuten erőnléti edző szerződését. Mike Klis a DP újságírója, úgy véli, hogy azért kell mennie, mert az elmúlt években többször előfordult, hogy a szezon végére elfogyott a csapat fizikálisan, és ez lehet az egyik oka a sorozatos decemberi gyenge szerepléseknek.xrace77
Megelőztél, túl sokáig írtam... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Megkezdődött az edzőkeringő, 17 év után (1995-ben Shanny első szerződtetett edzője volt) a csapat nem hosszabbítja meg Rich Tuten szerződését és már megkezdték a FO-ban a lehetséges erőnléti edzők keresését...

Sok szerencsét neki, kevés edző bírja ilyen sokáig, főleg 3 HC-al. Lehet vitatkozni, hogy menyi része volt neki és csapatának abban, hogy az utóbbi években mindig a szezon végére fogytunk el erőben. Idén viszont viszonylag kevés sérülésünk volt, a Kuper, Moreno és Decker féle sérülések pedig nem az erőnlét miatt voltak. Egy régi bútordarab távozik, az egyik utolsó...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Változás lesz az edzői stábban, 17 év után nem újítják meg Rich Tuten erőnléti edző szerződését. Mike Klis a DP újságírója, úgy véli, hogy azért kell mennie, mert az elmúlt években többször előfordult, hogy a szezon végére elfogyott a csapat fizikálisan, és ez lehet az egyik oka a sorozatos decemberi gyenge szerepléseknek.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A Raiders nem is draft-ol idén, így ők max a FA-ben reménykedhetnek. Azt nem tudom hogy állnak anyagilag, de lyuk azért szerintem náluk is akad...StormST
és így akarnak 3-4-re átállniempty taxi
Na igen, ezt már én is feszegettem.

Hozzátéve Storm eredeti kérdésére a választ. Miszerint igen cudarul állnak cap ügyileg ráadásul.

És a Stanzi ügyirat. Akármilyen is Stanzi, senki nem hiheti, hogy ő lesz a kezdő QB szeptemberben. Akkor meg a kérdés ugyanaz. Ki lesz az? Persze majd az új OC megmondja jó erősen, gondolom. De addig egyszerűen nem lehet komolyan venni a Chiefs támadásának feltámadását.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja és tegnap kihagytam, de a practice squadunk mellett leigazoltuk Tyler Grishamet is. WR. Legutóbb a Steelersnél volt.Black_Adder
végig nálunk volt, tovább nem húzhatja, a kedvenc PS playám, nem favorizálták, nálatok remélem lesz helye
http://www.youtube.com/watch?v=W4Icjd8XKyI
http://www.youtube.com/watch?v=LRameAFMXCk&feature=related
sok szerencsét Grizsi! sajna nálunk már nem divat a vájtbojz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 528 — The Mathematician
én aszondom 4 csapat megy a POért (még max 1 ilyen csoport van 😀)
ebből :
SD 35%
KC-Denver : 25-25%
Oakland : 15%
nyílván lehetne vitatkozni, de kcnál cink mind Cassel mind Orton egyik ezé másik azé, Stanzi meg már írtam hogy lutri

Sorsolásban nem vagyok benne biztos hogy a pats jövőre is ekkora ász lesz, sok minden kell hozzá hogy így nézzen ki a dolog, Brady se hozza ezt minden évbe (nyílván jó szint, de nem ennyire)

amúgy esélylatolgatást majd szezon előtt érdemes csinálni, mer pl Oaklandba is ott van Campbell akit én má Redskinsbe se tartottam sokra, Palmer meg ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A Raiders nem is draft-ol idén, így ők max a FA-ben reménykedhetnek. Azt nem tudom hogy állnak anyagilag, de lyuk azért szerintem náluk is akad...StormST
és így akarnak 3-4-re átállni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
A Raiders nem is draft-ol idén, így ők max a FA-ben reménykedhetnek. Azt nem tudom hogy állnak anyagilag, de lyuk azért szerintem náluk is akad...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A Chiefs egy gamemanager QB-val is simán divgyőzelemért küzdene. Ha visszaadjuk mindenkinek a sérülteket, akkor erősebbek nálunk szvsz + most jobb pozícióban draftolnak...

Jövőévi sikerünkhöz nagyon kéne h Tebow fejlődjön
+ azok akik idén nem kaptak lehetőséget, főleg Julius Thomas és Irving.
Emellett el kéne csípni egy jó CB-t a drafton. Legyen már combine!

Ami mellettünk szól, az az állandóság tavalyhoz képest, egy a boltsénál jobb staffal...
Ami ellenünk szól, h rosszabb pozícióban draftolunk mint ők, és a csoportelsőkkel játszunk jövőre. Ez 2 meccs, Texans és Pats. A Colts esetleg lehet h nagyobb szívás lesz a Chiefsnek, de a Jags meg a Titans nem nagyon látom, h kerekedne fölül a Texanson. Keletről elég egyértelmű, h miénk a nagy szívás...
Ez csak 2 meccs, és még az erőviszonyok is változhatnak, de amilyen szoros, akár lehet h ezen a 2-n fog múlni...

Szvsz a raiders most pár évre megint visszaesik, de 3 nagyon egyforma csapat versenyzik majd a divízióért.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 528 — The Mathematician
STANZI 😊ThundersNFL
ő jelenleg egy lutri, mint ahogy nekünk TT volt
kívánnám hogy beválljon, de ... 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Valahogy én kétlem, hogy a Raiders Palmer-rel menne tovább ősszel, de lehet, hogy csak én érzem rosszul... 😛

A Chargers jövőre is veszélyes lesz, mert komolyabb gyengülés nem várható náluk, bár Turner maradása sokat ront a fejlődési esélyünkön... 😂

A Chiefs-nél szinte minden azon múlik majd, hogy ki mellett teszik le a voksukat a QB poszton. Ha Cassel marad, akkor én nem látom, hogy hogyan lehetne jó csapat a Chiefs. Ha Orton-t megtartják, az is hiba, mert tudjuk, hogy ő nem nyertes típus (😛), ha meg valami ifjonc lesz a választás, akkor az lutri...StormST
Ez a Chiefs rohadt erős lenne egy átlagosnál valamivel jobb irányítóval.aztec
STANZI 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valahogy én kétlem, hogy a Raiders Palmer-rel menne tovább ősszel, de lehet, hogy csak én érzem rosszul... 😛

A Chargers jövőre is veszélyes lesz, mert komolyabb gyengülés nem várható náluk, bár Turner maradása sokat ront a fejlődési esélyünkön... 😂

A Chiefs-nél szinte minden azon múlik majd, hogy ki mellett teszik le a voksukat a QB poszton. Ha Cassel marad, akkor én nem látom, hogy hogyan lehetne jó csapat a Chiefs. Ha Orton-t megtartják, az is hiba, mert tudjuk, hogy ő nem nyertes típus (😛), ha meg valami ifjonc lesz a választás, akkor az lutri...StormST
Ez a Chiefs rohadt erős lenne egy átlagosnál valamivel jobb irányítóval.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Valahogy én kétlem, hogy a Raiders Palmer-rel menne tovább ősszel, de lehet, hogy csak én érzem rosszul... 😛

A Chargers jövőre is veszélyes lesz, mert komolyabb gyengülés nem várható náluk, bár Turner maradása sokat ront a fejlődési esélyünkön... 😂

A Chiefs-nél szinte minden azon múlik majd, hogy ki mellett teszik le a voksukat a QB poszton. Ha Cassel marad, akkor én nem látom, hogy hogyan lehetne jó csapat a Chiefs. Ha Orton-t megtartják, az is hiba, mert tudjuk, hogy ő nem nyertes típus (😛), ha meg valami ifjonc lesz a választás, akkor az lutri...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!