Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
gsn 3 548
Na ez már tényleg rossz hír:
"Two Broncos to receive 6-game suspensions for violating the NFL's substance abuse policy. Names coming shortly." -LombardiBlack_Adder
DJ Williams, Ryan McBean 6 meccs és Virgil Green is kapott 4 meccset. Perelni fogják a játékosok az NFL-t...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na ez már tényleg rossz hír:
"Two Broncos to receive 6-game suspensions for violating the NFL's substance abuse policy. Names coming shortly." -Lombardi

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
miért kéne mndent előről kezdeni ha jön manning??????
Manning érkezétvel kibasznánk von Millert, DJt, Bay-bay-t, deckert, a komplett OL-t, mindenkit????

???????

Még Tebowt se kell, és akkor nem vesztünk 10 évet, csak max 2-t.

Én se hullajtok könnyeket ha nem jön ide, de azért nem a világvége érkezne vele.


Cutler meg egy fasz volt, de a hatalmas kategóriából. JMD is, de ez nem jelenti azt h Cutler ne lett volna az.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nincs hurrá-optimizmus, ha Manning 28 éves lenne, akkor talán 😊. Valószínű nem jön hozzánk, szóval nem kell félni.Csak elhintenek egy ilyen hírt, hogy legyen a sajtónak min csámcsogni. Úgyis marad TT 😉aztec
Nagyon remélem, már csak a sorsolásra várok 😀

Amúgy meg TT fejlődőképes, tudjuk, látjuk. Nem rajta fog múlni a győzelem, hanem az OL-on. Ha jönne PM ő is szarban lenne, ha ilyen fal állna előtte...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Persze, lehetőség van...

Csak én nem áldoznám be 2 évért 10 évet. Ha Tebow bejön, kaphatunk tőle 10 jó évet, ha PM bejön, akkor 2-t, max 3-at. Egyik sikere se automatikus, PM-é se ezzel a kerettel...

Nálam egyébként a QB dolog se ugyanaz, szerintem Cutler-t faszság volt elcserélni, vagyis annak az előzménye volt faszság, vele pont ugyanazt játszotta el JMD, amit most Tebow-val játszanak el: mögé állt a FO, aztán amikor jött egy nekik tetsző FA, akkor egyből ugrottak. Én azt is faszságnak tartottam és ezt is annak tartom. Akkor egy PB szintű QB-nk volt és egy lutri senkire mentünk rá, most meg egy félrokkant 35 évesre megyünk rá az ismert előzményekkel...

Szerk.:Tudom, Cassell nem volt FA, de a lényeg, hogy rámozdultunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nincs hurrá-optimizmus, ha Manning 28 éves lenne, akkor talán 😊. Valószínű nem jön hozzánk, szóval nem kell félni.Csak elhintenek egy ilyen hírt, hogy legyen a sajtónak min csámcsogni. Úgyis marad TT 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Storm mellett vagyok, megint kezdhetnénk mindent elölről.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Cutlert ledraftolni faszság volt. Plummer élete szezonján volt túl, és visszaesése utólag szvsz ennek köszönhető. 1-0
Cutlert eltradeelni nem. Rinyagép nem kell. Nem vette fel a telefont amikor Bowlen! hívta. Akkor takarodjon! 1-1
Ledraftolni Tebow-t nem volt faszság. Kellett egy fiatal QB, aki franchise QB-vá válhat 1-2
Manning? Évszázadonként egyszer van ilyen lehetőség, miért ne éljünk vele? Sokkal többet nyerhetünk mint veszthetünk: 1-3

1 rossz döntés, azóta 3 jó énnálam. Ez nem szánalom.

SB esélyes csapat meg nem 2 van nálam, hanem vagy tíz, ha nem több. Nem azt mondtam, h SB-t játszunk, egyáltalán nem, azt mondtam, h meg lenne rá az esélyünk. Miért ne? Leggyengébb divízió, Manning ha egészséges jövőre azért előrelépés lenne Tebowhoz képest, akár tetszik akár nem, vele lenne esélyünk megismételni az idei szereplést, és hazai pályán kezdhetnénk a PO-ban. MileHigh magicet nem kell bemutatnom. Onnantól csak 2 meccset kell nyerni és SB... Ezért gondolom.

De aki már rég eldöntötte, h ez csakis rossz lehet, azt nem akarom meggyőzni. Én se mondom, h egyértelműen garantáltan biztosan nyerünk az ügyön. Én a lehetőséget látom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Amit ez a csapat a QB poszton művel az elmúlt években, az egy orbitális faszság, szánalom. Manninggel semmi bajom, mindig szimpibb volt mint Brady, vagy Brees 😛 Nem csodálkoznék (meg is érteném) hogyha jönne Peyton, akkor Tebow tradet kérne.

Szerintem az SB esélyesség erős egy kicsit. 😉
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos én nem tudok belemenni a hurrá-optimizmusba...

Nálam ez Tebow-ról szól feltétlenül, hanem arról, hogy újjáépítés kell ennek a csapatnak, amit érzésem szerint ezzel felfüggesztenénk 2-3 évre, mivel egy franchise újjáépítését szerintem egy QB-vel kell kezdeni...

Én azt nem látom, hogy Tebow és PM hogy férhetne meg egy csapatban, annyira más a stílusuk, hogy PM kiesése esetén annyira gányolni kéne mindenen, hogy Tebow bejöhessen, hogy abból sok jó nem sülhet ki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bocs, hogy idepofátlankodok, de ha P. Manning itt landolna az nem is lenne akkora hülyeség...mert ok Tebowban megvan sok minden ami a győzelemhez kell, de azért lenne még mit csiszolni a technikáján. Manning mellett rengeteget fejlődhetne és tuti később jönnének az eredmények tőle is és nem kéne attól tartani, hogy a liga idővel bedarálja. Sztem ez a csoda ami tavaly kísérte a Broncos csapatát az már nem sokáig folytatható. ( gondolok itt a sorozatos negyedik negyedbeli W-kre) Szval ha jön P.M. akkor bármennyi időre is jön csak előnyére lesz a Broncosnak. (mondjuk ezzel sok csapat van még így)Greengo
Azért a Manning mögött rengeteget fejlődnében Painter után nem nagyon hiszek...

Azt hogy ami tavaly volt az nem folytatható azt meg inkább hagyjuk már, mert ez nem szerencse kérdése. Pont nekünk (is) volt már egy irányítónk aki nem csak 1 évében tudta megfordítani a meccseket és vezetni győztes driveokat, hanem 16 éven át...

szerk.: Ha egyszer sikerül, az véletlen; ha kétszer, az szerencse; ha háromszor az tehetség.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bocs, hogy idepofátlankodok, de ha P. Manning itt landolna az nem is lenne akkora hülyeség...mert ok Tebowban megvan sok minden ami a győzelemhez kell, de azért lenne még mit csiszolni a technikáján. Manning mellett rengeteget fejlődhetne és tuti később jönnének az eredmények tőle is és nem kéne attól tartani, hogy a liga idővel bedarálja. Sztem ez a csoda ami tavaly kísérte a Broncos csapatát az már nem sokáig folytatható. ( gondolok itt a sorozatos negyedik negyedbeli W-kre) Szval ha jön P.M. akkor bármennyi időre is jön csak előnyére lesz a Broncosnak. (mondjuk ezzel sok csapat van még így)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bevehetik...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Csodálatos:

UPDATE: Broncos owner Pat Bowlen is prepared to do whatever it takes to get Peyton Manning to Denver, a source tells The Denver Post.

OK DP, de akkor is... Bowlen akarja ennyire vajon?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nos, Manningnek a nyaka állítólag rendben van:
http://www.nytimes.com/aponline/2012/03/09/sports/football/AP-FBN-Manning-Neck.html?_r=1

Személyes véleményem:
Nem szerettem se a Cotls, se őt. Nem neki adtam volna a 4MVP címéből 2-t de tán 3mat se. Nem szép, de szurkoltam, h ne lépje túl Elway számait. Nem őt tartom a liga valaha volt legjobb irányítójának, se a jelenlegi legjobb irányítónak. Nem vagyok meggyőződve, hogy a régi színvonalon tudna játszani. 2 évnél többet nem látok benne, akkor se ha tényleg rendben van a nyaka. Szeretném, ha a Broncos Tebow-val lenne sikeres.

DE egy ilyen lehetőséget nem biztos hogy el lehet szalasztani. Nála jobb FA kevés volt a piacon az elmúlt években. Legutóbb talán Dawkins (a maga posztján), és ő be is jött nem kicsit. Pénzünk van rá, akkor miért ne próbáljuk meg. Tebow-ért jobban tudnék szurkolni, de a csapat rövid távon Manninggel tovább viheti, fiatal tehetséges QB meg minden évben van a drafton.
Lehet hőzöngeni meg minden, de a csapat szempontjából egyáltalán nem biztos, hogy rossz döntés ez.

Én ha jön Tebow-t akkor is mindenképp megtartanám, mint HB, és szituációs QB. Tebow bevághatja a durcit, kérhet cserét, akkor most jó áron el tudjuk adni, mert nem kell mindenképp továbbadnunk, szóval csak akkor engednénk el, ha kellő ellenértéket kapnánk, ami 1/25-nél nem lehet rosszabb. Hisz ennyiért jött, és egyelőre nem lett bust.

Ebből a szituációból nagyon sokat nyerhetünk, akárhogy is alakul, szóval ennyire nem kell elzárkózni a lehetőségek elől, csak mert imádjuk Tebowt vagymert utáljuk Manninget.

Szerintem szebb lenne, ha Tebowval érnénk el a sikereket, de nem vagyok válogatós. Ha jönnek majdnem mindegy hogy kivel.

Kockázat? Hosszú távon csak akkor van benne nagy kockázat, ha idehozzuk, Tebow-t meg elküldjük. Akkor ha nem jön be, mert lesérül, vagy már nem tündököl régi fényében, akkor beszoptuk, de még akkor is ott van Tebow ára, és max 1-2 évvel csúszik a rebuilding.
Szemben amit nyerhetünk, SB esélyes csapat már jövőre.
Alapvetően kockázatkerülő ember vagyok, de ez még akkor is megéri szvsz. Noha hosszasan taglaltam, h milyen személyes, szubjektív érdekeim vannak ellene. Ezeket egyszerűen félre kell tenni, ha nyerhetünk. Mert azért nem arról van szó, h idehozunk egy nagycsorda köcsögöt, hanem egy olyan irányítót, akit ha nem szeretünk, akkor elsősorban azért mert túl sikeres, nem pedig mert állandóan feldobálja magát a pályán, anyázza az ellenfél irányítóját, sittes/bűnöző, vagy csak szimplán faszkalap...Black_Adder
Nagyon egyet tudok érteni veled. 😊 Ráadásul azt se mondhatjuk, hogy az offense TT-re épült tavaly, mert ugye Orton volt a kezdő irányító tavaly, menet közben kellett átállni.Az idei offseasonban lehetne összerakni a "Tebow-offense"-t, ha jönne Manning, akkor az kuka.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nos, Manningnek a nyaka állítólag rendben van:
http://www.nytimes.com/aponline/2012/03/09/sports/football/AP-FBN-Manning-Neck.html?_r=1

Személyes véleményem:
Nem szerettem se a Cotls, se őt. Nem neki adtam volna a 4MVP címéből 2-t de tán 3mat se. Nem szép, de szurkoltam, h ne lépje túl Elway számait. Nem őt tartom a liga valaha volt legjobb irányítójának, se a jelenlegi legjobb irányítónak. Nem vagyok meggyőződve, hogy a régi színvonalon tudna játszani. 2 évnél többet nem látok benne, akkor se ha tényleg rendben van a nyaka. Szeretném, ha a Broncos Tebow-val lenne sikeres.

DE egy ilyen lehetőséget nem biztos hogy el lehet szalasztani. Nála jobb FA kevés volt a piacon az elmúlt években. Legutóbb talán Dawkins (a maga posztján), és ő be is jött nem kicsit. Pénzünk van rá, akkor miért ne próbáljuk meg. Tebow-ért jobban tudnék szurkolni, de a csapat rövid távon Manninggel tovább viheti, fiatal tehetséges QB meg minden évben van a drafton.
Lehet hőzöngeni meg minden, de a csapat szempontjából egyáltalán nem biztos, hogy rossz döntés ez.

Én ha jön Tebow-t akkor is mindenképp megtartanám, mint HB, és szituációs QB. Tebow bevághatja a durcit, kérhet cserét, akkor most jó áron el tudjuk adni, mert nem kell mindenképp továbbadnunk, szóval csak akkor engednénk el, ha kellő ellenértéket kapnánk, ami 1/25-nél nem lehet rosszabb. Hisz ennyiért jött, és egyelőre nem lett bust.

Ebből a szituációból nagyon sokat nyerhetünk, akárhogy is alakul, szóval ennyire nem kell elzárkózni a lehetőségek elől, csak mert imádjuk Tebowt vagymert utáljuk Manninget.

Szerintem szebb lenne, ha Tebowval érnénk el a sikereket, de nem vagyok válogatós. Ha jönnek majdnem mindegy hogy kivel.

Kockázat? Hosszú távon csak akkor van benne nagy kockázat, ha idehozzuk, Tebow-t meg elküldjük. Akkor ha nem jön be, mert lesérül, vagy már nem tündököl régi fényében, akkor beszoptuk, de még akkor is ott van Tebow ára, és max 1-2 évvel csúszik a rebuilding.
Szemben amit nyerhetünk, SB esélyes csapat már jövőre.
Alapvetően kockázatkerülő ember vagyok, de ez még akkor is megéri szvsz. Noha hosszasan taglaltam, h milyen személyes, szubjektív érdekeim vannak ellene. Ezeket egyszerűen félre kell tenni, ha nyerhetünk. Mert azért nem arról van szó, h idehozunk egy nagycsorda köcsögöt, hanem egy olyan irányítót, akit ha nem szeretünk, akkor elsősorban azért mert túl sikeres, nem pedig mert állandóan feldobálja magát a pályán, anyázza az ellenfél irányítóját, sittes/bűnöző, vagy csak szimplán faszkalap...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát még Sobri. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Jaj....

PM ma este Denver-be megy, hogy beszélgessen Elway-el...

Jaj...........StormST
Vajon mit gondolhat erről Decker?ulpianus
hát még Tebow

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jaj....

PM ma este Denver-be megy, hogy beszélgessen Elway-el...

Jaj...........StormST
Vajon mit gondolhat erről Decker?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Jaj....

PM ma este Denver-be megy, hogy beszélgessen Elway-el...

Jaj...........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Tebow-t a Dolphins is vihetné, ott most annyira nagy lesz az átalakulás, hogy tudnak hozzá igazodni, viszont a teltház garantált lenne ott is jó darabig...

Egyébként azért kell elcserélni Tebow-t, mert ha most megint visszaállunk pocket passer QB-ra, akkor kb. esélytelen, hogy még egyszer nekiállunk Tebow stílusára szabni a csapatot, így megtartani felesleges és most még talán van trade értéke...

Wayne és Saturday? Egy 34 éves elkapó és egy 37 éves center? Húúúú, mennyire nagy lendítés lenne az újraépülőben lévő fiatal csapatunknak összeszokás terén behozni 1 max. 2 évre két veteránt. Meg biztos jót tenne a Bay-Bay - Decker páros szopóágra kerülő tagjának meg Walton-nak, aki egyáltalán nem játszik rosszul a fal közepén. Loller..............



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Letojom hova megy, de Denver-t messziről kerülje el... Én Tebow miatt fogok szeptemberben meccsre menni, nem PM miatt.JC6
Hát ha hozná Manning magával Waynet meg Saturdayt, ütős csapat lenne a Denver. Tebow pedig nem az atyaisten, hogy ne ülne le padozni még.FViktor93
Felőlem fél Indiannapolis-t hozhatná, akkor sem érdekel. Elismerem, nagy játékos volt, de ne csessze már el az álmom. Inkább vonuljon vissza. Tim-be elég komoly energiákat fektettek már emberek tucatjai, ne menjen a levesbe...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Igazságod vagyon.Talán a Jax tudná tolerálni a stílusát.Más csapatot nem nagyon tudok elképzelni.aztec
Szerintem még a Pats vinné, JMD miatt. Bár az ott már nagyon nagy kérdés Mallett draftja után.FViktor93
Tebow legalább már játszott kezdőként, jól vagy rosszul, az most más kérdés. 😊 Mallett pedig még egyelőre ígéret szinten funkcionál, nem lehet tudni, hogy igazán mire képes. A domináns TE játék miatt a Pats akár még vonzó is lehetne, de Brady legalább 3-4 évet akar még játszani szerintem, ez pedig padozást jelent. A Jaxben szinte egyből kezdő lehetne, Gabbert nem hiszem, hogy túl nagy kihívás lenne neki.aztec
Mi sem valószínűbb, hogy az a Jaguars, aki anno helyi csapatként óriási szurkolói és média felháborodásra nem húzta be Tebowt, most odavigye egy olyan irányítóval szemben, aki tavaly érkezett feltrade árán az első kör elején és eddig célpontjai meg fala sem volt.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azon gondolkodott valaki, aki egy Manning igazolás esetén Tebow tradet vázol fel, hogy mely csapat lenne az, akihez elcserélnék, amely kezdőként számítana a ligában Tebowra? Mert ilyen csapat nagy eséllyel nincs az NFL-ben.gsn
Igazságod vagyon.Talán a Jax tudná tolerálni a stílusát.Más csapatot nem nagyon tudok elképzelni.aztec
Szerintem még a Pats vinné, JMD miatt. Bár az ott már nagyon nagy kérdés Mallett draftja után.FViktor93
Tebow legalább már játszott kezdőként, jól vagy rosszul, az most más kérdés. 😊 Mallett pedig még egyelőre ígéret szinten funkcionál, nem lehet tudni, hogy igazán mire képes. A domináns TE játék miatt a Pats akár még vonzó is lehetne, de Brady legalább 3-4 évet akar még játszani szerintem, ez pedig padozást jelent. A Jaxben szinte egyből kezdő lehetne, Gabbert nem hiszem, hogy túl nagy kihívás lenne neki.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azon gondolkodott valaki, aki egy Manning igazolás esetén Tebow tradet vázol fel, hogy mely csapat lenne az, akihez elcserélnék, amely kezdőként számítana a ligában Tebowra? Mert ilyen csapat nagy eséllyel nincs az NFL-ben.gsn
Igazságod vagyon.Talán a Jax tudná tolerálni a stílusát.Más csapatot nem nagyon tudok elképzelni.aztec
Szerintem még a Pats vinné, JMD miatt. Bár az ott már nagyon nagy kérdés Mallett draftja után.