Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azon gondolkodott valaki, aki egy Manning igazolás esetén Tebow tradet vázol fel, hogy mely csapat lenne az, akihez elcserélnék, amely kezdőként számítana a ligában Tebowra? Mert ilyen csapat nagy eséllyel nincs az NFL-ben.gsn
Igazságod vagyon.Talán a Jax tudná tolerálni a stílusát.Más csapatot nem nagyon tudok elképzelni.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Letojom hova megy, de Denver-t messziről kerülje el... Én Tebow miatt fogok szeptemberben meccsre menni, nem PM miatt.JC6
Hát ha hozná Manning magával Waynet meg Saturdayt, ütős csapat lenne a Denver. Tebow pedig nem az atyaisten, hogy ne ülne le padozni még.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Azon gondolkodott valaki, aki egy Manning igazolás esetén Tebow tradet vázol fel, hogy mely csapat lenne az, akihez elcserélnék, amely kezdőként számítana a ligában Tebowra? Mert ilyen csapat nagy eséllyel nincs az NFL-ben.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Letojom hova megy, de Denver-t messziről kerülje el... Én Tebow miatt fogok szeptemberben meccsre menni, nem PM miatt.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Helton beszélt Manninggel:
http://blogs.denverpost.com/rockies/2012/03/08/helton-talks-manning-broncos/10681/
Jöhetnek az összeesküvés elméletek.

Igazából a hírek alapján valóban esélyesek vagyunk rá.

Személy szerint, laikusként, sok érvet tudok mondani mellette is és ellene is. Annyira most nem akarok belemenni, mert az egész csak szófosás lenne /*összességében azért inkább ellene vagyok, szerintem vissza kéne vonulnia*/,

VISZONT, amennyiben jön, én akkor se trade-elném el Tebow-t, max irreálisan túlfizetett árért, mert Manning minden, csak nem életbiztosítás, és semmi esetre se hosszú távú megoldás. Tebow meg akkor is kaphatna snappeket, ha itt van Manning.

Annyiban is különbözik a véleményem StormST-jétől, hogy Manningnek jóval kisebb védelem kell mint Tebownak, mert szignifikánsan gyorsabban megszabadul a labdától. A falunk annyi ideig talán pont megtudná tartani a nyomást. Persze Manningnek már 1 sack is túl sok lehet...

Hogy Tebow mennyit tanulhat mögötte? Gondolom kb mint Painter 😛, illetve kevesebbet a már említett különböző stílus okán.

Egyébként a legnagyobb érv az érkezése mellett az lenne, hogy ne a Chiefsbe menjen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
De ha mégis a Chiefsbe menne, nem árt ha kicsit felvisszük az árát 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Van egy olyan balsejtelmem, hogy a KC-t választja.Akkor pedig csúnya 2-3 év vár ránk.Manning, Charles és Berry nélkül is kikaptunk egyszer tőlük, jövőre pedig az utóbbi kettő már tuti játszik ellenünk.aztec
Szerintem vagy Miami vagy Jets egyébként........StormST
A 3 csapat közül valamivel komplettebb csapat benyomását kelti nekem a Chiefs.Azért az fontos lehet, hogy sima PO esélyes csapat lehet vele.A Jets már rizikósabb, a Dolphins pláne.aztec
A Chiefs-nél az a kérdés, hogy akarják-e? Ha igen, akkor behúzhatják, csak kérdés, hogy mennyire ragaszkodnak a Cassel projekthez, illetve, hogy mennyire akarják Charles kezéből kivenni a labdát...

Mondjuk nekünk szerintem hülyeség lenne a cap space felét kiszórni rá, márpedig olcsóbban nem nagyon jönne, van még más need is dögivel és ő pedig átmeneti megoldás lenne csak...

35 éves, egy kihagyott szezonnal, ráadásul a mi falunkat nem érzem képesnek arra, hogy megvédje, márpedig most már jobban kell neki a védelem, mint eddig. Egy futós irányítóhoz nem jó a falunk, de egy PM-féle pocket passer-hez nem. Félek a szezon második felére kidőlne, akkor lennénk csak igazán szarban...

Én hibának tartanám a leigazolását, eltolnánk vele az újjáépítést, de tőle nem lenne PO esélyes a csapat egyből, mert CB és MLB, valamint DT-k nélkül fosban lennénk, ráadásul neki egy jó elkapó TE is kéne, ami nekünk szintén nincs, meg ugye az OL........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Van egy olyan balsejtelmem, hogy a KC-t választja.Akkor pedig csúnya 2-3 év vár ránk.Manning, Charles és Berry nélkül is kikaptunk egyszer tőlük, jövőre pedig az utóbbi kettő már tuti játszik ellenünk.aztec
Szerintem vagy Miami vagy Jets egyébként........StormST
A 3 csapat közül valamivel komplettebb csapat benyomását kelti nekem a Chiefs.Azért az fontos lehet, hogy sima PO esélyes csapat lehet vele.A Jets már rizikósabb, a Dolphins pláne.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Van egy olyan balsejtelmem, hogy a KC-t választja.Akkor pedig csúnya 2-3 év vár ránk.Manning, Charles és Berry nélkül is kikaptunk egyszer tőlük, jövőre pedig az utóbbi kettő már tuti játszik ellenünk.aztec
Szerintem vagy Miami vagy Jets egyébként........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Van egy olyan balsejtelmem, hogy a KC-t választja.Akkor pedig csúnya 2-3 év vár ránk.Manning, Charles és Berry nélkül is kikaptunk egyszer tőlük, jövőre pedig az utóbbi kettő már tuti játszik ellenünk.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Az AFC West-ben rajtunk kívül max a Chiefs-be mehetne, mivel a Raiders-nek nincs rá pénze, a Chargers meg hülye lenne kockáztatni, ott nem Rivers a gond...

Viszont szerintem a Chiefs-nél se olyan hülyék szerintem, hogy újra bekockáztassanak egy drága QB-t, bár én már semmin se lepődnék meg... 😛

Nálunk a kérdés az, hogy mennyit akar rádobni a FO. Pénzünk lehetne rá, csak akarnak-e kockáztatni. Tebow-t abban az esetben el kell trade-elni, mert most van valamennyi értéke, két év padozás után nem sok lenne. Igaz ő tanulhatna PM-től, bár amennyire más a stílusuk, túl sokat nem.......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Àllítólag benne vagyunk abban a 10-12 csapatban, akik egyből bejelentkeztek PM-ért...

Annyi tűnik csak bizonyosnak, hogy az AFC-ben marad...

Remélem NEM hozzánk kerül...................StormST
ÁÁÁÁ! Hozzánk nem jön, mert nem szabad a 18-as mez. 😀 😀 😀
Viccet félretéve, remélem nemhogy bennünket, hanem az egész AFC Westet is messziről elkerüli.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Àllítólag benne vagyunk abban a 10-12 csapatban, akik egyből bejelentkeztek PM-ért...

Annyi tűnik csak bizonyosnak, hogy az AFC-ben marad...

Remélem NEM hozzánk kerül...................



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder bővebb elemzése a vezetőség és az edzői stáb tavalyi munkájáról a DSB Évértékelő sorozatának aktuális kiadásában:

http://denversports.blog.hu/2012/03/05/denver_broncos_evertekeles_2011_front_office_coaching_staff

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Prater-re rátesszük a franchise tag-et....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
az egyik srác egy sötét tv előtt visít 😀Negritis
ez a Negri csak kötekedni tud 😀JC6
csitt me csatt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az egyik srác egy sötét tv előtt visít 😀Negritis
ez a Negri csak kötekedni tud 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
az egyik srác egy sötét tv előtt visít 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
azért vicces hogy a visító kisgyereknél nincs a tv bekapcsolva 😀Negritis
Hol?Szerintem be van az kapcsolva, csak magasabban van a TV 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
azért vicces hogy a visító kisgyereknél nincs a tv bekapcsolva 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezt viszont tényleg megkönnyeztem, micsoda emlék. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=-plyNrrFi1s&feature=relatedaztec
Nem csak te... 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na Cox-t felmentették. "Érdekes" ítélet, szerencsére már nincs nálunk... Van mondjuk néhány csapat aminek az arculatába beillene 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
http://static.nfl.com/static/content/catch_all/nfl_image/Tebow_Matrix.jpg

Szegény Tebow, annyi nővel összehozzák, hogy kész playboy lesz a végére.Nemsokára várható Hefner bácsi meghívója is. 😂

Ezt viszont tényleg megkönnyeztem, micsoda emlék. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=-plyNrrFi1s&feature=related

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A napokban van Cox meghallgatása a nemi erőszak ügyben. Ami miatt érdekes itt a fórumon, hogy Demaryius Thomas és Vaughn is a bíróságon van tanúként. Remélem egyikük se keveredik bele:
http://www.denverpost.com/breakingnews/ci_20070431

McGahee kirúgta jelenlegi ügynökét:
https://twitter.com/#!/sbjlizmullen/status/174897916165623808
Lehet h kicsit több pénzt akar majd a jövőben a szolgálataiért...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
A középiskolás Brian Dawkins http://youtu.be/M7OfWhxsk5U :cool: 😀



Big Al-t meg bárhol szívesen látom,csak itt nem. 😛