Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hozzátok el PM mögé Stantont. Egyik legalulértékeltebb QB. Amikor játszott jó volt. Jól dob, jól mozog, nem mellesleg a 4.negyedben nagyon jó. Ja és olcsó.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
A gond ott van, hogy eddig Tebow egészségével nem volt semmi baj, PM előéletét meg ismerjük. Ergo ha PM jön, akkor jönnie kell még egy bevethető QB-nek (hacsak nem Quinn-t tartjuk meg, de kétlem és rá se bíznék szívesen egy PM-re szabott O-t), ami szintén nem lesz olcsó megoldás, meg így elsőre nem is tudom ki lesz a piacon erre alkalmas játékos...

Az ok, hogy jól állunk cap space-el, de ez csak addig tart, amíg PM alá nem ír, mert várhatóan nem lesz olcsó. Márpedig nekünk jelen pillanatban még egyik tavalyi kezdő DT-nkkel sincs szerződésünk, jó lenne a piacról a CB-MLB posztok közül valamelyik megoldani, ha PM jön, akkor kell hozni még egy WR-t is és a ha Dawkins marad, akkor rá is költeni kell, ha meg nem, akkor a pótlására...

Félek ehhez még a mi 30 milliós space-ünk is naaaaaaagyon kevéske lenne........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
És mi van akkor ha lesérül az első meccsen, Tebow meg a jaguároknál dobálgat? Akkor lőttek az egész évnek.JC6
És mi van ha Tebow sérül meg? Ja, hogy olyan nem történhet.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És mi van akkor ha lesérül az első meccsen, Tebow meg a jaguároknál dobálgat? Akkor lőttek az egész évnek.JC6
Ja, 1 QB-val vágtok neki a szezonnak? Akkor tényleg ráfizettek PMre 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És mi van akkor ha lesérül az első meccsen, Tebow meg a jaguároknál dobálgat? Akkor lőttek az egész évnek.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Félre értettél én se vagyok az mellett, hogy PM idejöjjön. De attól, hogy PM idejön még lehet folytatni a csapat építést.FViktor93
Lehet folytatni, igen, csak az irány változik, de elég gyökeresen. Pl. eddig nem kellett vilna WR-t hozni, de ha PM jön, akkor kell, ahogy TE-t se ártana, valamint a falat is máshogy kell mozgatni, ami TT esetleges visszaállása esetén okozna gondokat és akkor még a balkezes-jobbkezes QB problémáját nem is érintettük......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amennyiben itt köt ki, jön a fél Indy nemde?
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Félre értettél én se vagyok az mellett, hogy PM idejöjjön. De attól, hogy PM idejön még lehet folytatni a csapat építést.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Teljesen új franchise-ot építünk abba nagyon nem illik bele egy kiöregedő sérülése után ki tudja milyen irányító. Egy fiatal akiben óriási a potenciál inkább.
beresrobi
Miért ne férne bele? PM itt van 2-3 évet, ez idő alatt ki lehet nevelni egy új QBt.FViktor93
De melyik QB-t? Idén nem fér bele komoly helyen (értsd első 2 körben) a QB draft, ha meg PM tényleg jó lesz, akkor 20-25-ön belül nem húzunk utána se, projekt QB-nk meg most is van, aki már több is annál, viszont már vissza se lehet ültetni ennyi időre a padra...

Én azt sejtem az egész mögött, hogy Elway-éknek böki a csőrét, hogy JMD QB-jával lesz jó a csapat, ezért kapnak az alkalmon, hogy hozhatnak egy másikat, TT-t meg elnyomják az első jelentkezőnek üveggyöngyökért. Remélem nincs igazam, de én nagyon ezt érzem..........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Teljesen új franchise-ot építünk abba nagyon nem illik bele egy kiöregedő sérülése után ki tudja milyen irányító. Egy fiatal akiben óriási a potenciál inkább.
beresrobi
Miért ne férne bele? PM itt van 2-3 évet, ez idő alatt ki lehet nevelni egy új QBt.
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
PM húzzon ahová akar csak ide ne. Én Tebow-al akarom hogy nyerjen a Denver...

Szerintem megérdemel 1 év esélyt az előző alapján. Hameg bejön a károgók jóslata és sz*r szezonunk lesz legalább jó helyről választunk jövőre a drafton... 😀

Teljesen új franchise-ot építünk abba nagyon nem illik bele egy kiöregedő sérülése után ki tudja milyen irányító. Egy fiatal akiben óriási a potenciál inkább.

TEBOW és OPTION tanítsuk meg az NFL-t hogy sokféleképp lehet játszani ezt a játékot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én még akkor is azt mondom, hogy Arizonába megy 😊aztec
Ajánlom is, hogy oda menjen 😀
Mer' még az lesz, hogy PM kap tőlem egy PM-et!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én még akkor is azt mondom, hogy Arizonába megy 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow végre gond nélkül mehet a Patshez, hogy átvegye a jól megérdemelt karmesteri pálcát.Stez


Egyébként nem jelenti a Peyton érkezés, hogy 2-3 év múlva meg ott lesz a nagy semmi. Ha jön Peyton, az azt jelenti, hogy 2-3 évig könnyen erős, playoff-os csapat lehet a Broncos, miközben draftol egy QB-t, aki az alatt betanulhat pl.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tebow végre gond nélkül mehet a Patshez, hogy átvegye a jól megérdemelt karmesteri pálcát.

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát, ha a hírek igazak, akkor kezdhetnek örömködni a PM hívek, egyes belső emberek 95%-ra teszik a szerződtetésének valószínűségét...
StormST
Na...
😕
Sajnálom Tebow-t és szerintem sokan így vagyunk vele, akik láttuk benne, hogy hosszútávon be fog válni. Sajnos nem lehet tudni, hogy így mi lesz vele. Szinte látom a M.Hodge képét, amint hivatalossá válik a Manning deal(mondjuk 5% az esélye, hogy nem) Az viszont tény, hogy rövidtávon talán jobb lesz a csapatnak. Kérdés, hogy mi lesz 2-3 év mulva!?

Igazi kettős érzés lesz ez minden Bronco fan számára.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát, ha a hírek igazak, akkor kezdhetnek örömködni a PM hívek, egyes belső emberek 95%-ra teszik a szerződtetésének valószínűségét...

Közben azért akadt egy új kérő is, a Titans tulaja azt mondta, hogy bármit megadna, hogy PM odamenjen, még a visszavonulás utánra is adna neki melót a csapatnál... 😛StormST
Nemár, ott van Locker, aki elég faszán tolta tavaly. Csak nem hozzák elé 2-3 évre.Hassie apó akkor megy a Jaxbe? 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, ha a hírek igazak, akkor kezdhetnek örömködni a PM hívek, egyes belső emberek 95%-ra teszik a szerződtetésének valószínűségét...

Közben azért akadt egy új kérő is, a Titans tulaja azt mondta, hogy bármit megadna, hogy PM odamenjen, még a visszavonulás utánra is adna neki melót a csapatnál... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
mondod te 😀

amúgy igazából nincs itt baj, szépen elbeszéltek egymás mellett 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder elemzése az offense-ről az évértékelő sorozat utolsó részében:

http://denversports.blog.hu/2012/03/11/denver_broncos_evertekeles_2011_offense


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az a baj, hogy túl komolyan veszed.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
mert én nem azt vitatom h marshall egy beast, hanem a Pro Bowl komolyságát, ő viszont, nos nem tudom mit, mert néha ellent mond saját magának vagyis letagadja amit korábban írt, olyan feltevést tulajdonít hozzám amit sosem állítottam, de nagyon szép smile-t tud rajzolni...

de a jövőben visszább fogom magam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az a jó, mindketten azt mondjátok, hogy Marshall egy beast, de azért jól összevesztek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Oh Istenem segíts!

Nézzed már meg egyszer hogy hogyan védekeznek a Pro Bowlon, hogyan szerelnek!!

Nem számít a Pro Bowl, mert teljesen más a felfogás. Ott nem fogják minden áron megakadályozni a playt. azért van annyi pont, hiába van ott a legjobb védőjátékosok. Felfogtad? Kizárt de mindegy.

valóban jobb QB passzol neki, ezt senki se vittatta, de mindegy, mert NEM VÉDEKENZEK rajta. Felfogtad? Kizárt, de mindegy.

Ha a Pro Bowl alapján mondod, hogy milyen elkapó, egyszerűen, inkább nem folytatom mert sértődés lenne belőle.

Ennyire nem lehetsz értetlen.

Marshall egy kiváló elkapó, mert jól játszik tétmeccsen is. Roethlisberger jobb irányító mint Henne. De nem azért mert jól játszott a Pro Bowlon, hanem mert tétmeccsen jobban játszott mint Henne. Felfogtad? Kizárt, de jobban nem tudom szájba rágni...

Honnan a jóéletből szülted, h szerintem Henne = Roethlisberger az is jókérdés... Pedig én veled ellentétben nem tagadom le amit írtam 3 hszen belül

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 885 — megbékéltem tom bradyvel
úristen (-_(-_-)_-) ...

(henne továbbra sem roethlisberger)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------