Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Várhatóan a Titans még nem adta fel, habár kétségtelenül jelez valamit a
workout, hiszen a Titánok nem tudták kieszközölni.undisputedly
Michael Lombardi szerint a Titans-nek is lesz workoutja, csak az időpontja nincs még meghatározva.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
No flame, én már délelőtt tudtam, h Workouton, az üzeneteket meg sorrendben olvastam. Egyébként az ideigazolása nem úgy történne szvsz, hogy egy a mindét fél számára teljesen semleges a világvégén lévő városban találkoznak és ott aláírják a szerződést. Vagy akkor nagyon félnek a helyi Tebowfanclubtól 😀

szerk.: Egyébként a Titansnek is lesz workout

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A Broncos/Bowlen gépe pár perce felszállt és Durhambe tart, mennek Peytonért állítólag.gsn
jaj...........StormST
már az is baj, ha megnézik Workouton hogy milyen állapotban van mielőtt esetleg leigazolnák?Black_Adder
1. Én alapból ellene vagyok a PM-signingnak, így nekem "jaj....."
2. Amikor ezt írtam még szó se volt workout-ról, ahogy azt láthatod is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nameg a küldöttség...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Schefter szerint ez még közel sem jelenti a sztori befejezését, Titans still in the mix.undisputedly
hát ha a sztori befejeződött volna akkor nem a halálfaszábankeleten edzene most Manning, hanem szokná a mérföldmagas levegőt DenverbenBlack_Adder
Most még megy az adok-kapok. Erre céloztam 😊
Várhatóan a Titans még nem adta fel, habár kétségtelenül jelez valamit a workout, hiszen a Titánok nem tudták kieszközölni.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Schefter szerint ez még közel sem jelenti a sztori befejezését, Titans still in the mix.undisputedly
hát ha a sztori befejeződött volna akkor nem a halálfaszábankeleten edzene most Manning, hanem szokná a mérföldmagas levegőt Denverben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A Broncos/Bowlen gépe pár perce felszállt és Durhambe tart, mennek Peytonért állítólag.gsn
jaj...........StormST
már az is baj, ha megnézik Workouton hogy milyen állapotban van mielőtt esetleg leigazolnák?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Schefter szerint ez még közel sem jelenti a sztori befejezését, Titans still in the mix.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elvihetnék Von Millert is, hogy segítsen tesztelni az ütésállóságát...
Mert az az OL elég cudar.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Bowlen nem megy, de mindenki más fontos, igen: Broncos traveling party includes Exec VP John Elway, HC John Fox, OC Mike McCoy, QB coach Adam Gase, GM Brian Xanders and a medical team.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Mortensen szerint egyelőre még csak workout lesz a Duke egyetemen a Broncos döntéshozók jelenlétében. Ettől függetlenül ez nagy lépés.gsn
És Bowlen tuti megy? Mert Elway-ről azt olvastam, hogy valahol Colorado-ban mászkál, Bowlen viszont az ilyenekre nem nagyon szokott menni, már ha tényleg csak workout... 😊StormST
Elway tuti, hogy megy http://www.denverpost.com/broncos/ci_20188486/denver-broncos-plane-headed-n-c
Remélem, hogy ma, vagy holnap eldől a dolog. 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Mortensen szerint egyelőre még csak workout lesz a Duke egyetemen a Broncos döntéshozók jelenlétében. Ettől függetlenül ez nagy lépés.gsn
És Bowlen tuti megy? Mert Elway-ről azt olvastam, hogy valahol Colorado-ban mászkál, Bowlen viszont az ilyenekre nem nagyon szokott menni, már ha tényleg csak workout... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Mortensen szerint egyelőre még csak workout lesz a Duke egyetemen a Broncos döntéshozók jelenlétében. Ettől függetlenül ez nagy lépés.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, akkor gratulálok nektek.
Remélem Tebowt jó helyre tradelitek és nem győzik meg hogy érdemes maradnia.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A Broncos/Bowlen gépe pár perce felszállt és Durhambe tart, mennek Peytonért állítólag.gsn
jaj...........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
A Broncos/Bowlen gépe pár perce felszállt és Durhambe tart, mennek Peytonért állítólag.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Na, hostoljuk Jameel McClaint. Mays helyén el is tudnám képzelniBlack_Adder
Hát én is, ha a Ravens-ben befért a kezdőbe, akkor nálunk simán kezdő lesz, bár azt nem tudom coverage-ben mennyire jó...

Mays közben a Saints-nél van visit-en, akik Vilma-tól akarnak szabadulni. Hát azért nem hiszem, hogy pont Mays-el kéne őt helyettesíteniük, de lelkük rajta... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na, hostoljuk Jameel McClaint. Mays helyén el is tudnám képzelni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Hillis a KCben, Royal a SDben, Dennis Allen a Raidersben (és akkor még lehet h játékosokat is áttérít az erő sötét oldalára tőlönk, mondjuk szerencsére pénzük az nincsen rá)...Black_Adder
MOndjuk egy Woodyard M.Thomas duo simán ki tudunk fizetni ha akarunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hillis a KCben, Royal a SDben, Dennis Allen a Raidersben (és akkor még lehet h játékosokat is áttérít az erő sötét oldalára tőlönk, mondjuk szerencsére pénzük az nincsen rá)...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Eddie Royal, WR/PR, Broncos. Age: 26.
Signed with Chargers (3 years)

...
fuck... azért ezt nem kellett volna 😕 Legalább ne a köcsögZhöz menne... Nagyon kedveltem


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OFF: Arról érdeklődnék mit tudtok Brian Dawkinsról. Hallottam olyat, hogy a nyaksérülése miatt lehet visszavonul. Lehet tudni valami biztosat?dugo1993
Én úgy tudom, hogy kínálunk neki még egy évet, míg ő értekezik a családdal, illetve az orvosokkal.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
OFF: Arról érdeklődnék mit tudtok Brian Dawkinsról. Hallottam olyat, hogy a nyaksérülése miatt lehet visszavonul. Lehet tudni valami biztosat?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Adams aláírt, pontosabbak később...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Most olvasom, h Ti és Ten is érdeklődi John Abraham iránt, csak amíg nincs PM addig nincs további lépés sem...Rolni
Valóban. Szerencs h a Titans is ugyanabban a cipőben jár mint mi, szóval miattuk nem csúszunk le róla. Ő is upgrade lenne Ayershez képest. Noha emellett Ayers is továbbra is hasznos tagja maradhatna a csapatnak

Mike Adams és Marcus Trufant van még a listán...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear