Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem félreértetted a "hites" dolgot. Mi itt örülünk neki. Engedtessék megjegyeznem, hogy ugyan olyan vallású vagyok, mint ő...

off.JC6
nem értem félre, nem nektek szólt. csak úgy..petey
elnézést, félreértettem 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Szerintem félreértetted a "hites" dolgot. Mi itt örülünk neki. Engedtessék megjegyeznem, hogy ugyan olyan vallású vagyok, mint ő...

off.JC6
nem értem félre, nem nektek szólt. csak úgy..

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem félreértetted a "hites" dolgot. Mi itt örülünk neki. Engedtessék megjegyeznem, hogy ugyan olyan vallású vagyok, mint ő...

off.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Tebow úgy játszott mint egy rookie QB, ennyi. az OL sem segítette ki, Elway meg eltradelte az egyik legjobb célpontot, Lloydot.
Nem lesz szép kezdet, és folytatás, de Tebow-t ide rakta az Úr 😊 akkor itt a helye.

Az hogy nyíltan vallja a hitét miért gond? Kurt Warner is ezt tette, Kitna meg pláne. Arról hogy a média így túlhypolja nem ő tehet. gondolom nem bánná ha leszállnának róla, de ez egy ilyen milliárdos biznisz, el kell viselni. én drukkolok neki.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_hot_topics

Ezt a hsz-t nagyon adom:

"I have been a Broncos fan a very long time, and in the times when we were not successful at winning games we were still a winning organization. The Lions were so terrible they couldn't even keep one of the best of the best running backs in football history happy. The Lions are over due for victory. But there are other teams that will put them in their place. Tebow will continue to be criticized on and off the field for openly being a christian. Amen for someone who stands up for what they believe in, and boo for those of you whom obviously know nothing of sportsmanship."
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Érdekes felvetés.
Sokan nem értik a Tebow imádatot. Vannak akik évente 2× ha kikapnak és után kriptahangulat, úgy nehéz felfogni, h mi évente ha 2× nyerünk akkor azoknak örülünk. Tebow nélkül szoptunk kikaptunk, ő hozott egy kis színt a játékba, volt értelme miért nézni. Ezért szeretjük, ezért a Tebowizmus, ezért ragaszkodunk hozzá, ezért nem akarjuk h lecseréljék.

DE!
Valljuk be, ha a szezon végéig semmi előrelépést nem mutatna, akár azért mert lecserélik, akár azért mert végig szarul játszik, top5 pick egy erős QB classban, ki nem húzna új irányítót?

Én remélem Tebow marad, de az csak úgy lehetséges, és CSAK úgy van értelme, ha kitudja vinni a csapatot top10-en kívülre, ahol már kimegy a 3 sztár QB.

Fölösleges más csapatokat nézni, máshol hogy bánnak a QB-kkal, Romo korábban rekodokat döntött a Dallasszal nem fogják 1 meccs után lecserélni, Tebownak összesen van 2 győzelme, még ha nem is akármilyenek. Tebownak se Romoval kell foglalkoznia, hanem a saját játékával.

Én csak azt nem értem h Fox vagy Elway direkt akarja-e megbuktatni, vagy miért nem raknak 1 TE-et h védje a vakoldalt. Miért nincs több keresztbe mozgás a WRektől? Azokból hozzuk a yardokat. Azok a buzi 40+ yardos nehéz passzok, h a maradék önbizalmát is kiirtsák. Egy rossz formában lévő QB-val pont nem ilyeneket kéne hívni... A Lloyd tradet hagyjuk is, és akkor mi lenne, ha Royalt is sikerül eladni egy 6. körösért, Orton lenne a célpontja???

szerk: Camet meg most nehéz lenne szapulni. K*rva jól játszik. És Tebow szempontjából az égvilágon semmi jelentősége nincs, ahogy Romonak se. Ha már azzal védjük Tebowt h más is szar, vagy h más seggét meg miért nyalják, akkor tényleg nagy gondban vagyunk. Ja amúgy tényleg nagy gondban vagyunk, de szvsz jobb most ha béként hagyjuk Romot és NewtontBlack_Adder
Tényleg nem akartam, hasonlítgatni, igazad van, DE nem ő volt az egyetlen aki szarul játszott a héten. És az ilyen tetvek, mint Hoge ebből vonják le a következtetést, hogy soha nem lesz belőle irányító+semmit nem fejlődött stb... Még fel van háborodva, ha Tim Hasselbeck azt mondja neki, hogy 5 kezdő meccsből nem szabad messzemenő köv. levonni.

Nem tehetek róla Newton meg nekem nem szimpatikus, mert egy nagyképű majom. Egyébként ő mit ér vele, hogy rekordokat döntöget? A csapata ott tart ahol mi. Tebownak nem a statok a fontosak, hanem az, hogy a csapat nyerjen. És ahogy írtad ezért szeretjük, mert azt akarja, amit mi: hogy győztesek legyünk.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Érdekes felvetés.
Sokan nem értik a Tebow imádatot. Vannak akik évente 2× ha kikapnak és után kriptahangulat, úgy nehéz felfogni, h mi évente ha 2× nyerünk akkor azoknak örülünk. Tebow nélkül szoptunk kikaptunk, ő hozott egy kis színt a játékba, volt értelme miért nézni. Ezért szeretjük, ezért a Tebowizmus, ezért ragaszkodunk hozzá, ezért nem akarjuk h lecseréljék.

DE!
Valljuk be, ha a szezon végéig semmi előrelépést nem mutatna, akár azért mert lecserélik, akár azért mert végig szarul játszik, top5 pick egy erős QB classban, ki nem húzna új irányítót?

Én remélem Tebow marad, de az csak úgy lehetséges, és CSAK úgy van értelme, ha kitudja vinni a csapatot top10-en kívülre, ahol már kimegy a 3 sztár QB.

Fölösleges más csapatokat nézni, máshol hogy bánnak a QB-kkal, Romo korábban rekodokat döntött a Dallasszal nem fogják 1 meccs után lecserélni, Tebownak összesen van 2 győzelme, még ha nem is akármilyenek. Tebownak se Romoval kell foglalkoznia, hanem a saját játékával.

Én csak azt nem értem h Fox vagy Elway direkt akarja-e megbuktatni, vagy miért nem raknak 1 TE-et h védje a vakoldalt. Miért nincs több keresztbe mozgás a WRektől? Azokból hozzuk a yardokat. Azok a buzi 40+ yardos nehéz passzok, h a maradék önbizalmát is kiirtsák. Egy rossz formában lévő QB-val pont nem ilyeneket kéne hívni... A Lloyd tradet hagyjuk is, és akkor mi lenne, ha Royalt is sikerül eladni egy 6. körösért, Orton lenne a célpontja???

szerk: Camet meg most nehéz lenne szapulni. K*rva jól játszik. És Tebow szempontjából az égvilágon semmi jelentősége nincs, ahogy Romonak se. Ha már azzal védjük Tebowt h más is szar, vagy h más seggét meg miért nyalják, akkor tényleg nagy gondban vagyunk. Ja amúgy tényleg nagy gondban vagyunk, de szvsz jobb most ha béként hagyjuk Romot és Newtont

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Most néztem meg, a dallas-phili meccset, és nehogy azt mondja nekem valaki, hogy pl Romo jobban játszott mint Tim. Pont olyan homály passzai voltak neki is. És tuti, hogy őt nem fogják lecserélni/ill. már évek óta nem cserélik le.
Tegnap nálunk az egész csapatnak annyi köze volt valamihez is, mint mondjuk kurvának a jámborsághoz. Nem csak TT-n ment el a meccs. Hülye, aki ezt nem látja.

szerk: meg egyébként az NFL primetime-ban épp most savazzák TT-t. De egy tenyérbemászó figura az a Merrill Hoge. Bezzeg Newtont nyalja mint állat. "Cam do it again" stb ááááááááááá




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
na megszülettek az első orton billboardok, de ha minden igaz egyelőre marad Tebow a kezdő. Mindenesetre Fox reakciója alapján sok TD mentes vagy sikeres 3rd nélküli félidő már nem fér be TTnek...Black_Adder
Mi van Brady Quinnel?

Ha Fox újra kezdő QBt váltana, akkor remélem, hogy nem a már leszerepelt, fejlődésképtelen, fogalmatlan Ortont rakja vissza. Szerinem Quinn is megérdemel egy esélyt (Az idei denveri QB teljesítménynél csak nem lesz rosszabb 😀 ). Ez az év már úgyis ment a kukába.xrace77
Ilyet fox nem szokott. Vagy várjunk csak, pont ezt csinálta a Panthersben Mooreral és Clausennel 😛

Ha Tebowt lecseréli a szezon közben akárkire, akkor 100% a QB draft.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
na megszülettek az első orton billboardok, de ha minden igaz egyelőre marad Tebow a kezdő. Mindenesetre Fox reakciója alapján sok TD mentes vagy sikeres 3rd nélküli félidő már nem fér be TTnek...Black_Adder
Mi van Brady Quinnel?

Ha Fox újra kezdő QBt váltana, akkor remélem, hogy nem a már leszerepelt, fejlődésképtelen, fogalmatlan Ortont rakja vissza. Szerinem Quinn is megérdemel egy esélyt (Az idei denveri QB teljesítménynél csak nem lesz rosszabb 😀 ). Ez az év már úgyis ment a kukába.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
na megszülettek az első orton billboardok, de ha minden igaz egyelőre marad Tebow a kezdő. Mindenesetre Fox reakciója alapján sok TD mentes vagy sikeres 3rd nélküli félidő már nem fér be TTnek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Csak nehogy felerősödjenek azok a hangok, hogy QB draft lesz nálunk...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Édes istenem, hogy pár győzelem mennyire el tudja felejtetni egyes csapatok játékosaival, hogy nemrég még mekkora trágyák voltak...

Stay classy, Detroit.................

Fox meg remélem van annyira fair ember, hogy legalább annyi esély ad Tebow-nak, mint Orton-nak, aki kapott 4,5 meccsnyit, aztán tudjuk, hogy mennyire tudott élni vele...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Fox visszakozott azzal kapcsolatban, hogy Tebow fog-e kezdeni..
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_headline_stack

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Én jelen pillanatban úgy érzem, hogy bár sok tekintetben nem járunk még jó úton, de vannak olyan dolgok is, ami miatt lehet egy kicsit bizakodni:

- A védelem Dawkins-al, Champ-el és Goodman-el együtt is csak átlagban 28 éves. Fiatalok, vannak köztük nagy tehetségek, jó veteránok, csak még nem állt össze minden, de ebben nagy része volt a rövid offseason-nek, az újabb sémaváltásnak és a sok sérülésnek. DJ még évekig húzóember lehet, ahogy Doom is, Ayers mostanában elég jó, Bunkley is megéri a pénzét, Marcus Thomas-nál lassan azon aggódhatunk, hogy elviszik, mert csak 1 éves a szerződése, Von extra, Moore is alakul, de Carter se bűn rossz, csak neki is még idő kell. Mays-t érzem gyenge pontnak és Goodman-t, meg DT-ben kéne még 1-2 új ember, vagy Warren maradjon jövőre egészséges.
- A OL-al akkor is nehéz lenne a helyzet, ha Tebow-val dolgoztak volna az egész rövidke offseason-ben, így viszont még több a gond. Viszont Kuper a legöregebb 28 évesen, a többiek mind fiatalok (a kezdők átlagéletkora 24,8 év), ezen a falon még sokat lehet alakítani. Szerintem Franklin-nel se lenne sok gond, ha nem a blindside-on lenne, Orton nem kapott róla sok sack-ket, de egy ellenfelet kell neki hozni az offseason-ben valahonnan.
- Az elkapó gárda szintén fiatal, de egy minőségi játékost még hozni kell. Bay-Bay-nek még sok idő kell, hogy teljesen formába jöjjön, de ha egészséges tud maradni, akkor szerintem 1-2 éven belül 1000-1200 yard-os elkapó lesz, ebben biztos vagyok, félelmetesen jók az adottságai. Royal-nak ez a mostani helyzet nehéz, mivel amíg Bay-Bay nem lesz 100%-os, addig ő kevesebbet lehet a slot-ban, ami neki igazán fekszik. Decker-nek még van mit tanulni, Willis-el meg nem is tudom mit kéne kezdeni, nem rossz elkapó, de nagyon lyukas a keze, nem drop-ol, hanem simán átszállnak a keze között a labdák...
- Moreno most is azt hozta, amit megszoktunk tőle, átlagban jó, de semmi extra. Ettől függetlenül nem rossz futó ő, csak sose lesz sztár. Jobban meg kéne osztani köztük a futásokat majd McGahee-vel és akkor nagyon erős páros lehetnek, ami Tebow válláról is sok terhet levehet...

Az kell látni, hogy amíg nem rakjuk össze a futásokat meg a falat és állandóan 2&sok, 3&sok szitukat kell megoldani, ahol természetes a blitz, amit ez a fal még nem tud annyira felvenni, addig gondok lesznek. De akkor mindegy, hogy melyik QB-val...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hát most valahogy nagyon nincs előttem a kép, ahogy Foxszal Super Bowlt nyerünk.

Ahhoz h Tebow maradjon a kezdő, az kéne, h mire mi választunk ne legyen első körös prospect. Mondjuk RGIII nem jön ki, h 1 évvel később 1/1 lehessen. Akkor marad Luck, Landry Jones és Barkley.
2-5-tel állunk, Str. of Schedule még nem nézek, mondjuk mögöttünk áll a Seahawks, a Panthers, a Jags, a Vikings, a Cards, a Rams, a Colts és a Phins.
Ezek közül a Panthers, a Jags, a vikings és a Rams kizárt, h QB-t húzzon. //Oh igen Luck, ha a teljes edzői stábot cserélnék, még meg is történhet, egyéként ilyen gyorsan szvsz nem mondanak lenne az 1. körös irányítójukról
A Cards és a Colts véleményes. Kolbásznak ott a nagy szerződése, viszont nem meglepetésre retekszar. Ha a vezetőség beismeri a hibáját húzhatnak QB-t, de korántsem biztos. A Coltsnál meg ugye az a kérdés, marad-e Manning.
A Phins és a Seahawks viszont 100% h QB-t kell h húzzon

Egyrészt őket magunk mögött kéne tartani, és ha biztosak akarunk lenni, ha Tebow biztos akar lenni, még egy komoly QB needes csapatot, mondjuk egy fővárosit, meg kéne még előzni.
Ehhez mindenképp újabb győzelmek kénének. Minden hátralévő meccsen underdogok vagyunk, de a Minesota idegenben talán verhető és esetleg egy tét nélküli meccsen a KC otthon. E mellé szerintem még legalább 1 győzelemre szükség van, hogy esélyünk legyen elkerülni az újonc QB-t. Egy Sanchez betli a milehighon vagy az extra motiváció a crybaby ellen a védőktől, esetleg ha a Billsnek már tét nélküli lenne az utolsó előtti forduló esetleg összejöhet.

Amúgy most a pontatlanság a legszembetűnőbb hiányossága Timnek, viszont múlthéthez képest már legalább nem 5-10 yarddal dobta túl az elkapókat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A legújabb őrület: http://tebowing.com/kobalu91
Ez mitől Tebowing? Packers elkapók már régóta csinálják ezt...proki
Tőlem lehet Packerselkapóing is.

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
A legújabb őrület: http://tebowing.com/kobalu91
Ez mitől Tebowing? Packers elkapók már régóta csinálják ezt...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469


😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vipera!

Azért az, hogy jobb volt Tim, mint a Miami ellen első három negyedben az nem kunszt. Ne ez legyen az elvárás, vagy jó teljesítmény mércéje.

A QB class pokoli erős lesz valóban. Mindenki Luckra figyel, de Barkley vagy Landry Jones is igazi pocket QBk. Tannehill is nagyon jónak tűnik. Az én kedvencem mégis RGIII. Aki végre olyan elit scrambler, aki pocket QB szinten dob! Én benne óriási potenciált látok (ha kijön a draftra ilyen erős mezőnyben).ulpianus
Kicsit off itt,de Kellen Moore és Kirk Cousins hol kelhet el a drafton?Bazzani
Habár nem igazán vagyok otthon az egyetemi prospectek között, de pár napja utána olvastam Moore-nak.
Itt egy cikk, amiben azt fejtegetik,hogy alkalmas-e az NFL-be. A kommenteket is érdemes elolvasni.
http://www.nationalfootballpost.com/Is-Kellen-Moore-even-worth-a-draft-pick.html
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem Orton, Brady Quinn era is coming sooooon ... second best chance


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Members of the Mile High Stadium event staff get to "Tebowing" after a staff meeting before the Detroit Lions take on quarterback Tim Tebow and the Denver Broncos on Sports Authority Field at Mile High Stadium in Denver, Colo., on Sunday, Oct. 30, 2011.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg soha többet, ha nem TT marad jövőre a kezdő QB. Köcsög foximaxi.

Nekem Harbaugh kellett, de na...ki vagyok én? 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Sajnos ha Foxék maradnak és jü a draftpozíció, QB-t hoznak nem OT-t.
Mellesleg Clady mellé nem is biztos hogy húzna első körben OT-t.
Persze ki tudja mi jár a fejében.

A meccsről, Tebowt sosem láttam ilyen csüggedtnek. volt hogy két másodperce sem volt... Elképesztő.
Arról nem is beszélve mit ütik egy meccsen és akkor mutatják volt valaki szabadon. Ha 20- szor kell a földről felállnod, lehet nem olyan tiszta már a látásod.Delonso_
Hát ha QB-t húzunk, akkor remélem Tebow-t elcseréljük, mert én szeretném még nézni a játékát pár évig... 😛

A kérdés végig az lesz, hogy mennyire fogja fel Fox úgy, mint mi, hogy nem Tebow hibája az egész. Persze ha őt akarja hibásnak látni, akkor az is lesz...

Nem ismerem a college focit, így nem tudom, hogy milyen lesz a QB class, így azt is elfogadom (bár kételkedve), hogy lehet jobb QB-t húzni majd az 1/5 körüli pick-el, ahová most tartunk, de remélem, hogy nem akarunk ebbe az irányba elmenni...StormST
így elsőre esetleg Landry Jonesot tudom mondani az Oklahomáról

ja és Eric Decker a legnagyobb király :cool: tavaly JJ-nek kb. fél évig ő volt a sigje, óriási játékos
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A fő probléma Franklin, ez tisztán látszik. Bár nem vezettem statisztikát, de az elmúlt két meccs 14 sack-jéből legalább 10 rajta ment. Sajnos itt jön elő, hogy mi nem csak simán QB-t cseréltünk, de blindside-ot is, ha ez így érthető... 😛

Clady még most is nagyon jó, Kuper se rossz, de Beadles és Walton inkább csak futásnál hatékonyak, ráadásul Walton dolgát az is nehezíti, hogy Tebow a shotgun-hoz szokott, így neki minden snap-re extra figyelmet kell fordítani, igaz még így is hibázik, de nem vészesen sokat szerencsére...

Lloyd is hiányzik, ez is biztos. Nem rosszak a mostani WR-ek, de megint volt pár olyan drop, amilyeneket gyorsan ki kéne valahogy küszöbölni. Decker TD-je meg igaz, hogy így is megvolt szerintem, de egy rutinosabb WR húzta volna a lábfejét biztos ami biztos alapon, ezt neki még meg kell tanulnia...


Tebow nem tökéletes még, messze nem, de ezt a meccset nem lehet csak az ő számlájára írni az biztos...

Jah, Fox azt mondta meccs után, hogy még nem kész megnevezni a kezdő QB-t a következő meccsre. No, ha most visszamegyünk Orton-hoz, akkor lehet addig nem nézek meccset, amíg ő a HC...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!