Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy jól látjátok a helyzetet.
Ez a meccs nem Tebow-n ment el.
Olyan OLine volt előtte,ami versenyre kelhet a 0-16os Lions OLine-al balfaszkodásban,pedig nem is mentük sok emberrel rájuk. Persze voltak Timnek is hibái,de kinek nincs.
Champ jól fogta Megatront,de a többiek nagyon gyengék voltak. Titus TDjénél 3 ember fogta Schefflert,Youngot senki például.
De fel a fejjel,sok sikert.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vipera!

Azért az, hogy jobb volt Tim, mint a Miami ellen első három negyedben az nem kunszt. Ne ez legyen az elvárás, vagy jó teljesítmény mércéje.

A QB class pokoli erős lesz valóban. Mindenki Luckra figyel, de Barkley vagy Landry Jones is igazi pocket QBk. Tannehill is nagyon jónak tűnik. Az én kedvencem mégis RGIII. Aki végre olyan elit scrambler, aki pocket QB szinten dob! Én benne óriási potenciált látok (ha kijön a draftra ilyen erős mezőnyben).ulpianus
Kicsit off itt,de Kellen Moore és Kirk Cousins hol kelhet el a drafton?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én valahogy Foxot olyannak látom amiért Carolinában sem nagyon kedvelték, Elwayt nem ismerem...Delonso_
Elway akármit csinálhat, szvsz ebben a városban ő addig marad vezető, amíg le nem mond. Kirúgni legalábbis nem fogják a szent tehenet.Höri
Ez így lehet.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én valahogy Foxot olyannak látom amiért Carolinában sem nagyon kedvelték, Elwayt nem ismerem...Delonso_
Elway akármit csinálhat, szvsz ebben a városban ő addig marad vezető, amíg le nem mond. Kirúgni legalábbis nem fogják a szent tehenet.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én valahogy Foxot olyannak látom amiért Carolinában sem nagyon kedvelték, Elwayt nem ismerem...
D nekem olyannak hat mint aki vakon hisz a rókának.

Na igen, nálam is RGIII aki annyira jön fel, már simán első körbe írják a mockokban.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Vipera!

Azért az, hogy jobb volt Tim, mint a Miami ellen első három negyedben az nem kunszt. Ne ez legyen az elvárás, vagy jó teljesítmény mércéje.

A QB class pokoli erős lesz valóban. Mindenki Luckra figyel, de Barkley vagy Landry Jones is igazi pocket QBk. Tannehill is nagyon jónak tűnik. Az én kedvencem mégis RGIII. Aki végre olyan elit scrambler, aki pocket QB szinten dob! Én benne óriási potenciált látok (ha kijön a draftra ilyen erős mezőnyben).ulpianus
Nem azért írtam, mintha olyan nagy kunszt lenne, csak múlt héten ugye óriási hype volt, hogy megfordította. Simán az a meccs is elmehetett volna már félidőben. Ilyeneken is múlik. Ma nem csak ő volt szar az elején, hanem mindenki, így hiába találta valamennyire magára a csere védelem és a csökkenő nyomás ellen ez egy óriási zakó...

Griffint előbb kifelejtettem, de ha van esze marad egy évet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Annyira nem egyértelmű számomra, h mi Fox és mi Elway felelőssége.
A draft végül is jó volt, az FA már kevésbé, több kezdő szintű DT-t is elszalaszottunk, Gaffney trade no comment, Lloyd trade fuck (jött mondjuk McGahee és Bunkley ők jók), playcalling és game plan rendre fos. A QB kérdésben akármi is a helyzet házon belül, kívülre nagyon rosszul kommunikálták le...
Valamilyen szinten van előrelépés tavalyhoz képest, de én többen reménykedtem. Egy évet mindenképp hagynék nekik. Ha bent lesz Luck /*nem lesz*/, akkor nem hibáztatnám őket azért ha őt választanák, Landry Jones vagy Barkley egy kicsit kevésbé, még ha jobbak is lennének Tebownál, vannak komolyabb gondjaink a QB posztnál.

Draft Kirkpatrick!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Vipera!

Azért az, hogy jobb volt Tim, mint a Miami ellen első három negyedben az nem kunszt. Ne ez legyen az elvárás, vagy jó teljesítmény mércéje.

A QB class pokoli erős lesz valóban. Mindenki Luckra figyel, de Barkley vagy Landry Jones is igazi pocket QBk. Tannehill is nagyon jónak tűnik. Az én kedvencem mégis RGIII. Aki végre olyan elit scrambler, aki pocket QB szinten dob! Én benne óriási potenciált látok (ha kijön a draftra ilyen erős mezőnyben).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Elway-Fox? Fene tudja. Azt érzem gondnak náluk, hogy Elway tudja, hogy 2-3 év kell az (újra)építéshez, Fox viszont idén akar bizonyítani, ezért se dobta be TT-t előbb...

A FA piacon nem dolgoznak rosszul, de a trade-ekeben ritka fosok voltak eddig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sajnos ha Foxék maradnak és jü a draftpozíció, QB-t hoznak nem OT-t.
Mellesleg Clady mellé nem is biztos hogy húzna első körben OT-t.
Persze ki tudja mi jár a fejében.

A meccsről, Tebowt sosem láttam ilyen csüggedtnek. volt hogy két másodperce sem volt... Elképesztő.
Arról nem is beszélve mit ütik egy meccsen és akkor mutatják volt valaki szabadon. Ha 20- szor kell a földről felállnod, lehet nem olyan tiszta már a látásod.Delonso_
Hát ha QB-t húzunk, akkor remélem Tebow-t elcseréljük, mert én szeretném még nézni a játékát pár évig... 😛

A kérdés végig az lesz, hogy mennyire fogja fel Fox úgy, mint mi, hogy nem Tebow hibája az egész. Persze ha őt akarja hibásnak látni, akkor az is lesz...

Nem ismerem a college focit, így nem tudom, hogy milyen lesz a QB class, így azt is elfogadom (bár kételkedve), hogy lehet jobb QB-t húzni majd az 1/5 körüli pick-el, ahová most tartunk, de remélem, hogy nem akarunk ebbe az irányba elmenni...StormST
Én is nagy fanja vagyok TT-nek, de szkeptikus vagyok a Fox éra alatti jövőjét tekintve.
Tényleg, nagyon korai, de érdekelne mi a véleményetek eddig a Fox- Elway tengelyről?

A QB class? Nagyon erős. Van négy olyan aki franchise lehet ebből egy atomerős, Manning szintű tehetségnek kikiáltva, egy másik meg nagyon nagyon jön fel, brutális 70-90 %-os találati arányával és Cam szintű futásaival.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos ha Foxék maradnak és jü a draftpozíció, QB-t hoznak nem OT-t.
Mellesleg Clady mellé nem is biztos hogy húzna első körben OT-t.
Persze ki tudja mi jár a fejében.

A meccsről, Tebowt sosem láttam ilyen csüggedtnek. volt hogy két másodperce sem volt... Elképesztő.
Arról nem is beszélve mit ütik egy meccsen és akkor mutatják volt valaki szabadon. Ha 20- szor kell a földről felállnod, lehet nem olyan tiszta már a látásod.Delonso_
Hát ha QB-t húzunk, akkor remélem Tebow-t elcseréljük, mert én szeretném még nézni a játékát pár évig... 😛

A kérdés végig az lesz, hogy mennyire fogja fel Fox úgy, mint mi, hogy nem Tebow hibája az egész. Persze ha őt akarja hibásnak látni, akkor az is lesz...

Nem ismerem a college focit, így nem tudom, hogy milyen lesz a QB class, így azt is elfogadom (bár kételkedve), hogy lehet jobb QB-t húzni majd az 1/5 körüli pick-el, ahová most tartunk, de remélem, hogy nem akarunk ebbe az irányba elmenni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egy OT-t muszáj lesz hozni szezon végén. Ez elfogadhatatlan. Mindenki tudja kiről beszélek.

Nem mondom, hogy Tebow atom jó volt, és semmit nem hibázott. Vagy csak jelentéktelen dolgokat. De messze nem ennyire egyszerű a történet.
A DB sor például milyen TD-ket kapott? Így sok esély nincs bármilyen normális offense ellen.ulpianus
Az OT az valóban kötelező, szerintem az első körünk erre el is megy, vagy egy DT-re, bár a Bunkley-Marcus Thomas páros nem mozog rosszul...

A DB sorral az a baj, hogy Champ felé nem dobnak, Goodman egy közepes játékos, Harris meg lassan bizonyítja, hogy nem volt véletlen, hogy UDFA lett. S-ben Dawkins már coverage-be gyenge, Moore és Carter meg a FS posztért küzd 0 rutinnal, amitől csak még inkább stresszelnek...

Kell egy Goodman-nél jobb CB hozni jövőre, akár a draft-on, akár FA-ben...StormST
Szerintem a legfontosabb egy CB. Kirkpatrick! DT-t úgyse nem húzunk, hozunk majd FA-ról egy térdszalag nélküli exsztárt és megoldottnak véljük, OT-t meg nem húzunk. Futáshoz nem rossz Franklin, Clady biztos pont, 2 év alatt 2 első elsőkétkörös pick ugyanarra a posztra azzal saját magukra cáfolnának rá. Harris azért most jobb lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egy OT-t muszáj lesz hozni szezon végén. Ez elfogadhatatlan. Mindenki tudja kiről beszélek.

Nem mondom, hogy Tebow atom jó volt, és semmit nem hibázott. Vagy csak jelentéktelen dolgokat. De messze nem ennyire egyszerű a történet.
A DB sor például milyen TD-ket kapott? Így sok esély nincs bármilyen normális offense ellen.ulpianus
Egyetértek. Ez nem csak Tebow-n múlt. Tebow az első három negyedben igazából jobb volt, mint Miamiban. Ott a védelem meccsben tudta tartani, itt nagyon nem.
A sok 3&out-ban az elején a playcall is benne van szvsz nem csak Tebow, és ekkora nyomás alatt a legjobbak se teljeseítenek tökéletesen.

Persze az 58,78-as passer ratinget ő se teszi ki az ablakba.

A nagyobb baj az, h jön a Black Hole aztán meg az Arrowhead, arra se lesz neki könnyebb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sajnos ha Foxék maradnak és jü a draftpozíció, QB-t hoznak nem OT-t.
Mellesleg Clady mellé nem is biztos hogy húzna első körben OT-t.
Persze ki tudja mi jár a fejében.

A meccsről, Tebowt sosem láttam ilyen csüggedtnek. volt hogy két másodperce sem volt... Elképesztő.
Arról nem is beszélve mit ütik egy meccsen és akkor mutatják volt valaki szabadon. Ha 20- szor kell a földről felállnod, lehet nem olyan tiszta már a látásod.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Egy OT-t muszáj lesz hozni szezon végén. Ez elfogadhatatlan. Mindenki tudja kiről beszélek.

Nem mondom, hogy Tebow atom jó volt, és semmit nem hibázott. Vagy csak jelentéktelen dolgokat. De messze nem ennyire egyszerű a történet.
A DB sor például milyen TD-ket kapott? Így sok esély nincs bármilyen normális offense ellen.ulpianus
Az OT az valóban kötelező, szerintem az első körünk erre el is megy, vagy egy DT-re, bár a Bunkley-Marcus Thomas páros nem mozog rosszul...

A DB sorral az a baj, hogy Champ felé nem dobnak, Goodman egy közepes játékos, Harris meg lassan bizonyítja, hogy nem volt véletlen, hogy UDFA lett. S-ben Dawkins már coverage-be gyenge, Moore és Carter meg a FS posztért küzd 0 rutinnal, amitől csak még inkább stresszelnek...

Kell egy Goodman-nél jobb CB hozni jövőre, akár a draft-on, akár FA-ben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egy OT-t muszáj lesz hozni szezon végén. Ez elfogadhatatlan. Mindenki tudja kiről beszélek.

Nem mondom, hogy Tebow atom jó volt, és semmit nem hibázott. Vagy csak jelentéktelen dolgokat. De messze nem ennyire egyszerű a történet.
A DB sor például milyen TD-ket kapott? Így sok esély nincs bármilyen normális offense ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Én azt érzem, hogy McCoy-nak most sokszor fingja nincs, hogy mit hívjon és ad valami option play-et, de ehhez még se Tebow, se a WR-ek nem elég felkészültek, a fal meg nem tud időt adni a döntésekre...

Ryan Harris mennyire lehet sérült? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
Akkor megérteném, ha legalább Tebow-nak esélye lenne bármit is csinálni, de így... Franklin takarodj balra, Clady jobbra. Még gyakorlás nélkül is, ennél risszabb nem lehet...pc_x
A futás kifejezetten jól megy. Ha helyet cserélnének, akkor az esne vissza. emlékszünk mi volt, amíg nem szoktak össze...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
😀 tessék.....röhögtem....

szerk...csak most légyszi ne lázongjatok...kértétek... 16/35....amennyiben ez az amire vártatok én addig hozzá sem szólok amíg nem kéritek.....és a pick six sem Staffordon múlt ahogy a meccs előtti elemzés írta....KiP
Te miért nem húzol már el innen a büdös picsába?

Akkor miért nem elemezgettél, amikor éppen Orton miatt nyeltük torokig a faszt? He? Akkor hol voltál?

Kis faszom, nem elég, hogy kikapunk, még fel is baszom az agyam egy ilyen senkiházi okostojáson,...StormST
Hagyjad fölösleges ezen idegeskedni. szerk: Egyébként is mind tudjuk azon az egy picksixen ment el nem csak a meccs, de a PO is. Addig tök szoros volt a meccs, az döntött... Ortonnak amúgy is mennyivel jobb INT%-a van már...
engem az idegesít, h miért 40+ yardos passzokat próbáltunk az elején, amikor nem volt üresen az elkapó.
Illetve miért nem lehet + 1 embert otthagyni, h védje a blindsideot, Fells, Moreno/Ball, Larsen, valaki....
Annyira csúnya passzai nem voltak, mint múlthéten, viszont a csoda is elmaradt a 4. meccsen.

Ami a védekezést illeti, játszhatott volna akárhogy Tebow, sok esélyt nem hagytak neki, az első TD LOL /*tudom az is Teobw hibája, ortonnal a kezdőben azt is megoldjuk valahogy...*/

Így elsőre pozitívum Von Miller, sackje nem volt ugyan, de több tackle for loss-t is elért.
Illetve Bailey, egy hibája volt, amikor már eldőlt a meccs.

A jobbik csapat nyert. Az a baj, h a hátralevő meccseinken, mindegyiken ugyanígy underdogok leszünk, esetleg a Vikings ellen lehet esélyünk, de addigra majd ők is összeállnak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
😀 tessék.....röhögtem....

szerk...csak most légyszi ne lázongjatok...kértétek... 16/35....amennyiben ez az amire vártatok én addig hozzá sem szólok amíg nem kéritek.....és a pick six sem Staffordon múlt ahogy a meccs előtti elemzés írta....KiP
Komolyan te erre gyúrtál egész elmúlt héten?

szerk: ezzel nem tudod nullázni, hogy múlthéten beégtél, mint a szar 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
😀 tessék.....röhögtem....

szerk...csak most légyszi ne lázongjatok...kértétek... 16/35....amennyiben ez az amire vártatok én addig hozzá sem szólok amíg nem kéritek.....és a pick six sem Staffordon múlt ahogy a meccs előtti elemzés írta....KiP
Te miért nem húzol már el innen a büdös picsába?

Akkor miért nem elemezgettél, amikor éppen Orton miatt nyeltük torokig a faszt? He? Akkor hol voltál?

Kis faszom, nem elég, hogy kikapunk, még fel is baszom az agyam egy ilyen senkiházi okostojáson,...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet szünetet kellene tartanom...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
😀 tessék.....röhögtem....

szerk...csak most légyszi ne lázongjatok...kértétek... 16/35....amennyiben ez az amire vártatok én addig hozzá sem szólok amíg nem kéritek.....és a pick six sem Staffordon múlt ahogy a meccs előtti elemzés írta....
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
Akkor megérteném, ha legalább Tebow-nak esélye lenne bármit is csinálni, de így... Franklin takarodj balra, Clady jobbra. Még gyakorlás nélkül is, ennél risszabb nem lehet...


több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes: