Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
tebowra, és végre Von Millerre is lehet szavazni az NFL.com-on
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/7?module=HP11_content_stream_voting_gmc
http://www.nfl.com/voting/rookies/2011/reg/7?module=HP11_content_stream_voting_pepsi

és Tebow gametieing driveja a drive of the week:
http://www.nfl.com/videos/nfl-drive-of-the-week/09000d5d8237220d/Drive-of-the-Week-Tebow-time?module=HP11_content_stream

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
az afl és nfl 1970-es egyesülése óta a Denver Brocnos az első csapat, akik, kevesebb mint 3 perccel a vége előtti >=15 pontos hátrányt megfordítottunk...
//és még csak nem is azzal az irányítóval, aki a legnagyobb esélyt adná a győzelemre 😛...Black_Adder
Ja meg a Miami ellen még soha nem nyertünk idegenben. 0-7 volt a mérlegünk.akike
az már volt korábban #2743 😛 sőt 400. győzelem. az is volt.Black_Adder
Én kérek elnézést! Csak a 400-ra emlékeztem. 😛




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
az afl és nfl 1970-es egyesülése óta a Denver Brocnos az első csapat, akik, kevesebb mint 3 perccel a vége előtti >=15 pontos hátrányt megfordítottunk...
//és még csak nem is azzal az irányítóval, aki a legnagyobb esélyt adná a győzelemre 😛...Black_Adder
Ja meg a Miami ellen még soha nem nyertünk idegenben. 0-7 volt a mérlegünk.akike
az már volt korábban #2743 😛 sőt 400. győzelem. az is volt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
az afl és nfl 1970-es egyesülése óta a Denver Brocnos az első csapat, akik, kevesebb mint 3 perccel a vége előtti >=15 pontos hátrányt megfordítottunk...
//és még csak nem is azzal az irányítóval, aki a legnagyobb esélyt adná a győzelemre 😛...Black_Adder
Ja meg a Miami ellen még soha nem nyertünk idegenben. 0-7 volt a mérlegünk.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
McGaheenek kedden műtik meg az eltört négyes kézközépcsontját. Egy-két hetet kell kihagynia. Lions ellen tuti, hogy nem játszik, Raiders ellen kérdéses.
Moreno és Ball a két aktív RBnk + Jeremiah Johnson a PSben. Nem túl acélos ez így.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
az afl és nfl 1970-es egyesülése óta a Denver Brocnos az első csapat, akik, kevesebb mint 3 perccel a vége előtti >=15 pontos hátrányt megfordítottunk...
//és még csak nem is azzal az irányítóval, aki a legnagyobb esélyt adná a győzelemre 😛...Black_Adder
Miért érzem egyre erősebben, hogy te ezt a "best chance to win" dolgot eléggé a szívedre vetted? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
az afl és nfl 1970-es egyesülése óta a Denver Brocnos az első csapat, akik, kevesebb mint 3 perccel a vége előtti >=15 pontos hátrányt megfordítottunk...
//és még csak nem is azzal az irányítóval, aki a legnagyobb esélyt adná a győzelemre 😛...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Röviden 3 negyed szenvedés 1 negyed csoda.



😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah de ha eszükbe jut hogy 5 man rushnál simán be lehet dobni az LB vonalba, abban Tebow pl kurva jó lenne. Plusz nickelben meg futhat ahogy szeret. Mindenre van ellenlépés de ezt Foxéknak meg kéne húzniuk.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Jó, jó... de azért a HC-nak is van beleszólása, miket hív az OC, nem?
Csak mert a tegnapi hívásokat még is is megtudtam volna csinálni 😀JC6
a hc felül bírálhatja amit az OC hívja a playt. sok helyen eleve a hc teszi.

itt most alapvetően a gameplan volt fos szvsz, és emiatt a playcall. 2 hetük volt, ez pontosan 14 nappal volt több, mint ami kellett volna. Hacsak megkapja Tebow a snappet és csináljon vele valamit, az effektívebb lett volna, mint az első 3 negyed.

Mcgahee futásai mentek, 6 pontot hoztak is volna, de hogy egy miami szintű passzD ellen ne merjünk passzolni, no comment... Ez szvsz Fox döntése, McCoy tavaly az utolsó három meccsen bátrabb játékkal állt ki ennél.

Érdekes összevetni a Panthersszel, ott Newton a teljes bizalmat élvezi, nem próbálják beszorítani a pocketba, hanem szabadon játszhat. ezzel szemben Tebow egyedül Ortonnak köszönheti, h egyáltalán játszhat, a playek nagyrészében csak handoffot csinál, zsebből szar, mégis azt erőltetnék. Érthetetlen.

Amúgy a legnagyobb gond az volt, h 5men rush ellen gyenge volt a falunk, és Tebownak nem volt ideje, a nickel package ellen már sokkal jobb volt.


VISZONT a playcalling nem mentség arra, h Tim 3 negyeden keresztül nem tudta megjátszani a teljesen üres elkapókat. A szokottnál is pontatlanabb volt, főleg a 3. negyedben. 2 yarddal rövidebben dobja Deckernek, sima TD. És a Chargers ellen is a comeback előtt 2/6-tal állt, és azt a bizonyos labdát Lloydon kívül senki nem kapta volna el. (kivéve az a szerencsétlen akit majd a 6. körben húzunk helyette, mert ő akármi is legyen a posztja biztos képes lesz olyanokra 😛).

Szóval vélhetően arról van szó, h nem bíznak benne eléggé. Ha fokozatosan egyre több passz lehetőséget kap, akkor nincs ezzel gond, de ha a szezon végéig ez nem változik, akkor nem lesz nagy előrelépés TT részéről se, márpedig a Luckért szopott verseny már nincs a saját kezünkben, úgyhogy nem ártana ezen változtatni.

McGahee sérült, simán kinézem belőle h törött kézzel is játszana, de mindenképp kevesebb vagy semennyi lehetőséget kap majd pár hétig, Morenoban nem bíznak, annyira se mint Tebowban, Ball meg pancser, úgyhogy elkerülhetetlennek tartom, h nagyobb szerep háruljon TT-re. Viszont a Lions jön, a Lions DL összehasonlíthatatlanul erősebb a Miaminénál, és a Miami ellen se tudtunk passzprotectiont nyújtani. A Lions ráadásul támadni is fog tudni, szóval a labda is kevesebbet lesz nálunk, egy szó mint száz, jövőhéten nagyon nehéz helyzetben lesz Tebow. 3 olyan negyed mint most, és max a shotout elkerülése lehet a cél...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Moore hol a bélben volt??? Én nem láttam sehol. Carter tolta helyette. Nem volt jelezve sérültként. Esetleg a bemelegítésnél húzódott meg?
McGahee mellé még jön Ayers egy térdszalag húzódással, ill. Doom egy boka ficammal. Fasza... :mad:akike
http://blogs.denverpost.com/broncos/2011/10/23/broncos-shake-up-secondary/10267/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó, jó... de azért a HC-nak is van beleszólása, miket hív az OC, nem?
Csak mert a tegnapi hívásokat még is is megtudtam volna csinálni 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, akkor én is írnék pár gondolatot...

1. Lehet szidni Fox-ot, mert ő is konzervatív, de azért a támadó playcalling elvileg inkább McCoy dolga lenne, ha jól tudom...
2. Franklin-el kell kezdeni valamit. Nem rossz OT ő, de tipikusan nem-blindside OT, mert ahhoz lassúak a lábai. Ahogy Black_Adder is írta, nem lehet most már valszeg megoldani az OT cserét, de így viszont egy TE-t be kéne áldozni, vagy egy RB a passzoknál, mert bajban leszünk...
3. Fells geci jó, egyre jobb ötletnek tűnik a leigazolása...
4. Bay-Bay az első TD-nél megvillantott egy kicsit a tudásából, bár előtte volt drop-ja is, de ha egészséges tud maradni, akkor jó lehet ő...
5a. Von egy állat... 😀
5b. Dawkins is... 😀
5c. Meg persze DJ... 😀
5d. Champ meg egy isten... 😀

Nem tökéletes ez a csapat, még csak nagyon jónak se mondanám, de van bennük tűz és ez a fontos. Lehet, hogy még 6 meccset se nyerünk, de ha tudunk még párszor úgy játszani, mint a végén tettük, esetleg egész félidőket (meccseket 😛), akkor bizakodva nézhetünk a jövőre... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én csak azt nem vágom, hogy ti innen a fórumról, akik 5-10 éve vagytok benne az NFL-ben, kiszúrtok egy csomó dolgot. Pl, amiről Delonso_ is ír... akkor ezt ott a nagy profik, akik beleszülettek az NFL-be miért nem veszik észre? A siker érdekében mindent alá kell rendelni, vagy itt már csakis a pénz a lényeg? Mert a TT-mezek nagyon mennek, az fix.

Viszont majdnem elsírtam magam a playcallingok láttán...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Tebow playcallja fuss fuss dobj 40 yardot 3 and 15 nél a sok büntetés miatt, így nehéz bármi is.Sok drop is volt, és zsebirányítónak TT fogalmatlan. A két TD drivenál nem is onnan dobált. Aztán ahogy jó volt a field position megint három futás. Ez a playcall magyar bajnokin nem állná meg a helyét.
Arról nem is beszélek hogy egy másodperc kinek elég egy dobáshoz? Benne volt ő is az eredményben, de.... Foxéknak az ő képességeire kéne a playbookot írni és bőven vannak képességei Timnek. Erre olyanokat hívnak amire ő és a futásblokkolásotok totál alkalmatlan. Ez Fox hibája vastagon, de ő erről híres. Ultrakonzervatív, merev..... Ha az ember külsős szemmel nézi olyan mintha direkt mindenben alá akarnának tenni a sikeres játéknak.Delonso_
Pont ezt kérdeztem tegnap a meccsnézős topikban, hogy az edzőtök direkt szívatja-e. Mindenesetre Tebow isten módra kapcsolt a végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Moore hol a bélben volt??? Én nem láttam sehol. Carter tolta helyette. Nem volt jelezve sérültként. Esetleg a bemelegítésnél húzódott meg?
McGahee mellé még jön Ayers egy térdszalag húzódással, ill. Doom egy boka ficammal. Fasza... :mad:




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
// - Egy kicsit reméltem, h egy ilyen győzelem visszahozza haromt-t a fórumra...Black_Adder
Nem nagyon vagyok kepben szemelyes dolgokban stb. de o miert tunt el? ("Visszahozza"-bol vagom, hogy oka van, hogy nem ir, csak nem tudom mi. )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tebow playcallja fuss fuss dobj 40 yardot 3 and 15 nél a sok büntetés miatt, így nehéz bármi is.Sok drop is volt, és zsebirányítónak TT fogalmatlan. A két TD drivenál nem is onnan dobált. Aztán ahogy jó volt a field position megint három futás. Ez a playcall magyar bajnokin nem állná meg a helyét.
Arról nem is beszélek hogy egy másodperc kinek elég egy dobáshoz? Benne volt ő is az eredményben, de.... Foxéknak az ő képességeire kéne a playbookot írni és bőven vannak képességei Timnek. Erre olyanokat hívnak amire ő és a futásblokkolásotok totál alkalmatlan. Ez Fox hibája vastagon, de ő erről híres. Ultrakonzervatív, merev..... Ha az ember külsős szemmel nézi olyan mintha direkt mindenben alá akarnának tenni a sikeres játéknak.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
volt egy megjegyzés, h ez a tebow kellett nekünk, megkaptuk, nos én örülök neki.
viszont ami playcalling gyanánt ment a meccsen az kritikán aluli volt. 2 hetünk volt felkészülni, ehhez képest egy nulla amivel elő álltunk...
5 perc alatt időkérés nélkül 0-15-ről fordítottunk, de nem szabad elmenni a tény mellett, hogy
1 ehhez kellett a miami is
2 iszonyat nagy mákunk volt az onsidekicknél, ami ugye nem is sikerült csak fumble-t kaptak belőle
3 ez a miami a liga talán leggyengébb csapat, főleg védekezésben

400. győzelem, 1. Miamiban

+ Tebow a 4. negyedben
+ Dawk nagyon nagyot játszott egész meccsen
+ DJ Williamset lehet h nem tettük trade blockra, de a legtöbb kinti fórumon a csere lehetőségét latolgatták. Hát most megmuttatta, h miért ne cseréljük el egy kibaszott 3. körért.
+ Defensive playcalling. 4 sack, Millernek is volt egy megint.
+ run block. Emlékszünk még, amikor a Colts ellen összesen 20 yardot se sikerült futni?...

- Tebow mi a faszt csinált 3 negyeden keresztül? Persze sokkal izgalmasabb így nyerni, de ha az elején is, csak a wildopen recievereknek oda tudja dobni, sima meccs.
- Prater 2 <50 field goalt is kihagyott, ami majdnem hiányzott
- offensive play call. Minősíthetetlen.
- mindössze 5 passzkísérlet az 1. félidőben
- mi a faszért akarjuk Tebowt a zsebben tartani??
- orlando franklin nem tud passprotectiont nyújtani. Ahhoz h helyet cseréljen Cladyvel egy egész offseaason kéne szvsz, de ez így nagyon kellemetlen lesz Timnek, ha ekkora nyomást kap blindsideról.
- 7× sackelték Tebowt
- De Hová tűnt Elvis Dumervil?

// - Egy kicsit reméltem, h egy ilyen győzelem visszahozza haromt-t a fórumra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én először is gratulálok!

Nagyon jól szórakoztam a meccs végén. Eleinte mindkét csapat lúzerkedett, ez tény. Aztán a Miami felismervén ezt, egy kis előnyt kifaragtak. De ők idén ezt cselből teszik, és aztán mennek Luckért. Kell is nekik egy kis Luck.

Tebow Tebow volt megint. Aki akarja azt látja, hogy nem sokkal a vége előtt volt 24 passzolt yardja 3/10 mutatója. Meg dobott olyan rosszakat, hogy azt ismételték állandóan.
Aztán jött a Tebow time, és megállíthatatlanul nyert. Most mi erőlködjön, amikor a végén kell nyerni? Ő ezt így értelmezi.
Szóval megint senki nem fog tábort váltani, vagy meggyőzni senkit. Sztem zseniális volt, amit művelt a végén, és nyert. Meg azt is látni kell, hogy Nyert. Úgy értem győzött. Vagyis nem vesztett. Tehát BestChanceWin Orton nem is Best, nem is Chance, főleg nem Win, csak Orton.ulpianus
Ez igaz. Az utolso negyed es az OT kotelezo, de amit a csapatok az elso 3 jatekresz alatt muveltek, az nagyon gyenge volt. Tebow sem volt jo, neha tiszta celpontokat hibazott, maskor celpontja nem volt ezert futott, sokszor csak ideje nem volt belallni a dobasokba (savat ekkor is o kapta), vagy csak szimplan futott, mikor passzolhatott volna stb. Mindent osszevetve tenyleg nem jatszott jol, meg is kapta erte mindenhonnan DE!!! 15 pont hatranyban nem esett ossze, es olyan comebacket vezetett, amit nem sokan. Lehet, hogy csunyan dob, es van nem egy hiba a jatekaban, de a W az W, es ez eleg pofasra sikeredett. Raadasul a padon nehez megtanulni olvasni a vedelmet, vagy osszeszokni az elkapokkal, az csak a palyan megy.
Cowher is megvedte, mondta, hogy nem szabad a busz ala lokni, kell par meccs mire tenylegesen meg lehet itelni, hogy hol is tart.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Comeback Tebow! 😀
Gratulálok, szenzációs utolsó negyed utolsó 3 perc!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én először is gratulálok!

Nagyon jól szórakoztam a meccs végén. Eleinte mindkét csapat lúzerkedett, ez tény. Aztán a Miami felismervén ezt, egy kis előnyt kifaragtak. De ők idén ezt cselből teszik, és aztán mennek Luckért. Kell is nekik egy kis Luck.

Tebow Tebow volt megint. Aki akarja azt látja, hogy nem sokkal a vége előtt volt 24 passzolt yardja 3/10 mutatója. Meg dobott olyan rosszakat, hogy azt ismételték állandóan.
Aztán jött a Tebow time, és megállíthatatlanul nyert. Most mi erőlködjön, amikor a végén kell nyerni? Ő ezt így értelmezi.
Szóval megint senki nem fog tábort váltani, vagy meggyőzni senkit. Sztem zseniális volt, amit művelt a végén, és nyert. Meg azt is látni kell, hogy Nyert. Úgy értem győzött. Vagyis nem vesztett. Tehát BestChanceWin Orton nem is Best, nem is Chance, főleg nem Win, csak Orton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Lloydnak volt 6 elkapása ma, már csak 24 kell az 5.körös pickhez. 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Mondjuk elég ciki lehet Fox-nak, hogy végül mégis a szurkolóknak, meg a kis pöcs JMD-nek lesz igaza és ez a srác tényleg olyan jó, mint amit vártak tőle a benne bízók... 😊
StormST
Jobb...

Tebow lehet nem jó a TC-ben, edzéseken.
Lehet, hogy pontatlanul, csúnyán dob.
Lehet, hogy túl sokat futkározik, fumblezik.
De 2:45-el a vége elött, 15 pont hátrányban tudja, hogy a meccs még nyerhető, és meg is tesz mindent azért, hogy meg is nyerje.
Sok mindent nem tud, de tud nyerni.
Ami ebben a sportban cseppet sem elhanyagolható faktor.
Ebben jobb mindenkinél már évek óta.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindig ez van... W, vezéráldozattal...