Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, akkor elővettem a Bibliát, ami a tizenévek óta porosodott a szekrényben. 😀TheMileHighCity
Akkor Tebow már kezdi betölteni küldetését aminek én szívből örülök és nem csak hülyülésből írtad 😉 Ja és bele is olvasgatsz néha.dande
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊TheMileHighCity
Sok áldást hozzá, és ne haragudjatok de ezt most itt nem bírtam kihagyni túl magas labda volt 😊 , befejezem de pm-ben szívesen beszélgetek bárkivel.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, akkor elővettem a Bibliát, ami a tizenévek óta porosodott a szekrényben. 😀TheMileHighCity
Akkor Tebow már kezdi betölteni küldetését aminek én szívből örülök és nem csak hülyülésből írtad 😉 Ja és bele is olvasgatsz néha.dande
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, akkor elővettem a Bibliát, ami a tizenévek óta porosodott a szekrényben. 😀TheMileHighCity
Akkor Tebow már kezdi betölteni küldetését aminek én szívből örülök és nem csak hülyülésből írtad 😉 Ja és bele is olvasgatsz néha.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Am. pont Floridában lesz idén először kezdő. Nem mondom, hogy a Miami szurkolók nekünk fognak szorítani, de TT-nek azért csak-csak egy kicsit.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, akkor elővettem a Bibliát, ami a tizenévek óta porosodott a szekrényben. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek én is örvendek és így különösen, hogy nem kell ellenetek játszani. Legfeljebb az SB-n amire mindkét csapatnak jelen helyzetben bőven van esélye 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Hallelúja Testvéreim!! 😀

Most már tiszta a pálya, lehet bizonyítani, még akár 12-4-el is végezhetünk... 😂 :cool:



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
végre
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Remélem ő is megkapja mindazt a támogatást Foxtól, amit az alkesz kapott tőle.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Jay Glazer: John Fox announced to his team about 5 minutes ago that Tim Tebow is the starter!vassadi
akkor hát Tebow Time.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Jay Glazer: John Fox announced to his team about 5 minutes ago that Tim Tebow is the starter!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A Bunkley-Thomas páros még csak-csak, de mögöttük McBean vagy Unrein, ajjaj...

haromt eltűnt, pedig lassan mehetne vissza DTnek... 😊

szerk: amúgy mé' gyűjtjük a Quinneket? 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Vickerson-nak elszakadt egy szalag a bokájában, így IR-re tettük. Jött helyette egy FB, Quinn Johnson a Titans-től... 😛

Fincsi, eddig is szarul álltunk DT-ben, bár Marcus jól játszott, 8 tackle-t szedett össze, de azért Vickerson hiányozni fog. Felreppent egyből Pryce neve, aki múlt héten bejelentette, hogy szívesen játszana még, kérdés, hogy rámozdulunk-e...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
http://www.youtube.com/watch?v=2EI1XBhpBig&feature=player_embedded
0:15-nél...Black_Adder
Már az is gyanús volt, hogy több kétes szituban csak minket büntettek, és egyetlen yard penalty-t sem kaptak. Most már biztos vagyok benne, hogy az egész NFL Tebow ellen van, nehogy nyerjünk vele, és ne legyen igaza a sok antifasznak. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szimpatikus gyerek ez a Csíbó:9

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
http://www.youtube.com/watch?v=2EI1XBhpBig&feature=player_embedded
0:15-nél...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tebow-val lehet nyerni, nem kérdés. Amúgy a meccs kb. ennyi: a kecske is jóllakott (sok sack és hit Rivers bátyón) meg a káposzta is megmaradt (nekünk W).
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
kiraly meccs volt, meg nekem is tetszett 😊

@MelKiperESPN: Tebow threw a few ugly passes, but he's an unbelievable competitor & showed today why I still believe he's an H-back

😀 vicces nap a mai 😂JJ
Kiper most ébredt fel 1,5 évnyi altatásból? Vagy csak szimplán egy hülye, aki nem meri elismerni, hogy ő is tévedhet? 😛

Asszem a B válasz a helyes, jelöljük meg Vágó úr... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
kiraly meccs volt, meg nekem is tetszett 😊

@MelKiperESPN: Tebow threw a few ugly passes, but he's an unbelievable competitor & showed today why I still believe he's an H-back

😀 vicces nap a mai 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ortonnak jók voltak a számai régen, de azt ne felejtsük el, hogy nagyjából ezeket mindig a garbage time-ban jöttek neki össze. Tebownál nincs garbage time, ő űzi, hajtja magát, és a többieket is a legvégső pillanatig. Ez a nem mindegy, láthattuk most is. Nem volt beszari, odaállt és tette a dolgát. Amire jó lesz a bye, hogy a sérültek talán végre felépülnek. Ha Fox viszont mégis kivenné TT-t, akkor ingencsak lincshangulat fog kialakulni a Mile High Cityben.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az utolsó játéknál komolyan azt hittem, hogy annyit futkorászik TT a védők elől, hogy a végén megfutja a 30 yardot 😀 Bár sikerült volna a 2pontos a TD után, akkor elég lett volna egy FG és meccsben vagyunk újra 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Szvsz pont a bye week a legalkalmasabb időpont a szezonközbeni QB cserére.Black_Adder
Ha akarunk QB-t cserélni, akkor a legalkalmasabb időpont a BYE. Ha viszont nem akar, akkor arra jó, hogy azt mondhassa "két hét alatt összekapta magát Orton, nincs szükség a cserére"... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Szvsz pont a bye week a legalkalmasabb időpont a szezonközbeni QB cserére.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Nem láttam a meccset, de ha Tebow-t berakták és jó teljesítményt nyújtott, akkor sztem csak benn hagyja már a következő meccsre. Kár hogy most Bye week lesz ebből a szempontból, mert pont most lehetne bennhagyni, így majd bye után azt mondja, hogy még Orton a kezdő, elbassza a Miami elleni meccset is, aztán meg jön egy nehéz meccs (Lions), oda talán már berakja TT-t, de ha kikap, akkor megint kiveheti. Én a helyében biztos hogy megadnám a lehetőséget TT-nek.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elképesztő, hogy egy ilyen clutch figurát mint Tebow eddig a padon hagytak.
Az is jelzésértékű volt hogy Quinn meg Orton hunyorogva nézték Tebow teljesítményét és segíteni, beszélgetni Quinn ment oda hozzá csak. Orton a TD-nél egy pacsival elintézte.

Biztos TT-nek is lesznek gyenge meccsei de lássuk má meg azt a győzni akarást és széles repertoárt amivel ő bír.