Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
besztcsensz is tradeblockonBlack_Adder
Nincs trade block-on. Még nyáron egyszer kérte, hogy cseréljék el, de most szó se volt róla. Holnap elvileg tart is egy sajtótájékoztatót, hogy ő nem akar menni sehová. Mondjuk egy újszülött gyerekkel meg is értem, ha nem akarjuk elcserélni, akkor ő magától biztos nem akar elmenni, nyáron is kap majd szerződést, addig meg jól elvan valszeg... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
besztcsensz is tradeblockon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schefter szerint Lloyd után Eddie Royal is azt kérte a front officetól hogy cseréljék el. Úgy látszik, a WRek nagyon örülnek az új kezdő QBnek Coloradóban....iktriad
Ő is a szerződése utolsó évében van, mint Lloyd. Denver Post szerint a két WR ügynökei már Tebow döntés előtt kérték a tradet. http://www.denverpost.com/broncos/ci_19126114xrace77
majd elviszi az Eagles.
aztán kiwaivelik Coopert

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Schefter szerint Lloyd után Eddie Royal is azt kérte a front officetól hogy cseréljék el. Úgy látszik, a WRek nagyon örülnek az új kezdő QBnek Coloradóban....iktriad
Ő is a szerződése utolsó évében van, mint Lloyd. Denver Post szerint a két WR ügynökei már Tebow döntés előtt kérték a tradet. http://www.denverpost.com/broncos/ci_19126114
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint Lloyd után Eddie Royal is azt kérte a front officetól hogy cseréljék el. Úgy látszik, a WRek nagyon örülnek az új kezdő QBnek Coloradóban....
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
104 elkapás, 1848 yard, 11 TD 2,36 millióért és Marshall-féle hisztik nélkül. Aki ezt elküldi az szellemi fogyatékos. Ha csak 11 meccs akkor 11 meccs, de 5. körben draftcetli nagyon nem ér semmit. Annál amúgy is jobb kompenzációs picket kaphatnánk, ha ingyen megy...
De ezt hagyjuk is, az ő elkapásai miatt volt értelme nézni a tavalyi szezont, ezt nem úgy kell meghálálni, h egy 3-5. kört begyűjteni érte. Mert itt nem arról van szó, h valami bomba üzletet kötünk, szerzünk egy elit DT-t vagy egy 1. körös picket, nem, kb semmit se kérünk érte...

Siralmas mai ezzel a csapattal történik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én úgy gondolkodnék, hogy az idei év már úgyis kuka, úgyhogy a jövő csapatát építjük.

Egy szempontból nagyon eltérő DJ és Lloyd esete.
DJ eladásával need keletkezne a jövő évi rosteren, mivel hosszabb távon legfeljebb Irving-et lenne érdemes beépíteni a helyére, de őt igazából ILB-ben kellene erőltetni már a következő meccstől.

Lloyd helyett viszont játszhatnának mások (D. Thomas, Decker, Royal elég jók), többségüknek kifejezetten jót tenne a nagyobb meccsrutin, és az érte kapott cetlivel egy need-del beljebb lennénk a jövő évi draft után.

Úgyhogy DJ-t legfeljebb nagyon jó áron (mondjuk egy klasszis CB-ért) szabadna elengedni, egy Lloyd trade-del viszont segíthetünk a jövő évi rosteren.burzum4ever
Lloyd azért került a trade block-ra, mert nem fogadta el az elé rakott 1 év 4-5 misis szerződéshosszabbítást. Valszeg ennél többet most nem tudtunk volna neki adni, meg azért még egyáltalán nem biztos, hogy nem 1 éves csoda lesz ő. Jó WR, ez már biztos, de sanszos, hogy (főleg Tebow-val) nem fogja tudni a tavalyi statisztikáit megismételni, talán soha...

Ettől függetlenül én nem vagyok a csere mellett. Royal és Decker jó, de pl. Bay-Bay még nagyon nagy kérdés, hogy mennyire lesz jó a sérülése után, Willis meg még szintén nem bizonyított. Elnyomtuk Gaffney-t nagyjából ingyen, Lloyd-ot nem kéne elpazarolni. Persze értem, hogy lejár a szerződése, de valakivel még ezt a szezont azért le kéne nyomni, egy 3. körös cetli meg nem ér annyit, hogy célpontok nélkül maradjon a mindenkori QB. Ne feledjük, hogy Royal még csak most állt edzésbe, Bay-Bay még nem is edz, tehát ha Lloyd-ot elcseréljük keddig és se Royal, se Bay-Bay nem lesz játékra kész, akkor csak Decker és Willis marad WR-ben, meg Cosby, akit még nem láttunk elkapni. Fel lehet hozni Riley-t, aki nem tűnt rossznak a preseason alatt, de azért azt lehet látni, hogy ez meg így is elég komolytalan helyzet lenne...

DJ sokat keres, ez az egyetlen olyan ok, amit fel lehet hozni az elcserélése mellett, de az ő esetében egy offseason trade-et valószínűbbnek látok, mint most szezon közben, mivel neki még van pár év a szerződéséből, de legjobban annak örülnék, ha maradna... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Én úgy gondolkodnék, hogy az idei év már úgyis kuka, úgyhogy a jövő csapatát építjük.

Egy szempontból nagyon eltérő DJ és Lloyd esete.
DJ eladásával need keletkezne a jövő évi rosteren, mivel hosszabb távon legfeljebb Irving-et lenne érdemes beépíteni a helyére, de őt igazából ILB-ben kellene erőltetni már a következő meccstől.

Lloyd helyett viszont játszhatnának mások (D. Thomas, Decker, Royal elég jók), többségüknek kifejezetten jót tenne a nagyobb meccsrutin, és az érte kapott cetlivel egy need-del beljebb lennénk a jövő évi draft után.

Úgyhogy DJ-t legfeljebb nagyon jó áron (mondjuk egy klasszis CB-ért) szabadna elengedni, egy Lloyd trade-del viszont segíthetünk a jövő évi rosteren.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Tebow végre kezdő, erre a legjobb elkapóját elcseszik szaréhugyé, okos... Lehet h nincs annyi elkapott yardja, mint tavaly, de továbbra is lehetetlen labdákat kap el. Miért akarunk minden kicsit is hasznos játékost, minden tehetséget elszórni? Fuck.Black_Adder
Mert ez sajnos business. Most még lehet kapnánk érte valamit, de viszont FA lesz a szezon végén és akkor lehet nem tudnánk neki komoly szerződést adni. Mérlegeljük, hogy Royalt vagy őt tartsuk-e meg. (ha jól tudom Eddie is a rookie contract utolsó évében van). Szerintem mivel Royal a fiatalabb így rá fogunk rámenni, hogy megtartsuk. Lloyd kurva jó volt tavaly és valljuk be ezt azért senki nem várta tőle, így felnyomta az árát piacon, amit ki lehet/akarunk használni(kérdés, hogy egy 2nd rounder simán megér szvsz)... Másik, ha Tebow beválik, akkor tuti run oriented team leszünk és kell futó nagyon a köv. drafton, így rá akarunk menni egy jó cetlire. Ebben a trade-ben több a ráció mint a DJ félében.
Ja és még mindig hiszünk abban, hogy Bay-Bay-ből lesz valaki.akike
Értem én, h business.
De ha kapunk érte egy 5. kört akkor már inkább játssza végig nálunk a szezont aztán menjen ingyen, ha mennie kell. A 3. kör is nevetséges ár lenne érte... A 3. körben még talán tudunk olyan embert húzni, aki a csapat hasznára lehet, az 5. körben viszont már lutri, h bejön-e vagy nem, annál mindenképp többet érne az a 11 meccs amit még itt játszhat, és attól h FA lesz, még akár itt is maradhatna/maradhatott volna.

Ja és: mibe, h Royal és Bay-bay az első adandó alkalommal újra lesérülnek...Black_Adder
Mint ahogy írtam szvsz egy 2. kört megérne, de nem fogunk érte kapni. 3. kör-től lejjebb pedig tényleg értelmetlen cserélni, viszont, ha marad mi nem adunk neki nagy lóvét év végén az ziher.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Lloyd? A Beast után ő a kedvenc elkapóm. Valóban kicsit hullámzó is, de ennyi pénzért amit művel, az minimum jó érték az árhoz. JMD visszatelefonált tanácsot adni?
3-5. kör. Na ott pont hogy Lloydokat találsz 30%ban, meg ST tölteléket 70%ban. Hol itt a nyereség?

És igen, Tebow. Ha valakinek, hát Tebownak kellene Llllloyd. Egyrészt mert Tebow akármekkora Darth Leader, iszonyat pontatlan. Remélem ezt a Tebowista fanház nem veszi káromlásnak, ez tény. 50% (az rossz) vagy az alatt (!) teljesít, szal ez nem nézőpont vagy hateizmus kérdése.
Kell egy könnyű kezű gyerek, aki elkap bármit térdmagasságban is.
Valamint Tebow továbbra is leginkább fut, vagy bombáz. Ahhoz mélységi célpont kell.ulpianus
Hát TT nem a pontosságáról híres sajna, de remélem ez mihamarabb változik. 😊
Amúgy én kinézem JMDből, hogy a Rams is beszáll a Lloyd-féle licitbe, kell oda egy rendes elkapó ebben a nagy ínségben.aztec
Nem csak elkapó, OC is. 😛
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Lloyd? A Beast után ő a kedvenc elkapóm. Valóban kicsit hullámzó is, de ennyi pénzért amit művel, az minimum jó érték az árhoz. JMD visszatelefonált tanácsot adni?
3-5. kör. Na ott pont hogy Lloydokat találsz 30%ban, meg ST tölteléket 70%ban. Hol itt a nyereség?

És igen, Tebow. Ha valakinek, hát Tebownak kellene Llllloyd. Egyrészt mert Tebow akármekkora Darth Leader, iszonyat pontatlan. Remélem ezt a Tebowista fanház nem veszi káromlásnak, ez tény. 50% (az rossz) vagy az alatt (!) teljesít, szal ez nem nézőpont vagy hateizmus kérdése.
Kell egy könnyű kezű gyerek, aki elkap bármit térdmagasságban is.
Valamint Tebow továbbra is leginkább fut, vagy bombáz. Ahhoz mélységi célpont kell.ulpianus
Hát TT nem a pontosságáról híres sajna, de remélem ez mihamarabb változik. 😊
Amúgy én kinézem JMDből, hogy a Rams is beszáll a Lloyd-féle licitbe, kell oda egy rendes elkapó ebben a nagy ínségben.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Lloyd? A Beast után ő a kedvenc elkapóm. Valóban kicsit hullámzó is, de ennyi pénzért amit művel, az minimum jó érték az árhoz. JMD visszatelefonált tanácsot adni?
3-5. kör. Na ott pont hogy Lloydokat találsz 30%ban, meg ST tölteléket 70%ban. Hol itt a nyereség?

És igen, Tebow. Ha valakinek, hát Tebownak kellene Llllloyd. Egyrészt mert Tebow akármekkora Darth Leader, iszonyat pontatlan. Remélem ezt a Tebowista fanház nem veszi káromlásnak, ez tény. 50% (az rossz) vagy az alatt (!) teljesít, szal ez nem nézőpont vagy hateizmus kérdése.
Kell egy könnyű kezű gyerek, aki elkap bármit térdmagasságban is.
Valamint Tebow továbbra is leginkább fut, vagy bombáz. Ahhoz mélységi célpont kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Már ezért a teológiai vitáért megérte, hogy TT lesz a kezdő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ráadásul, ha Lloydot elcseréljük, akkor az amúgy is kiszámítható offense, szinte teljesen egyoldalúvá válik.Ki a fene lesz Tebow mélységi célpontja?Royal?Futni fogunk orrvérzésig.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tebow végre kezdő, erre a legjobb elkapóját elcseszik szaréhugyé, okos... Lehet h nincs annyi elkapott yardja, mint tavaly, de továbbra is lehetetlen labdákat kap el. Miért akarunk minden kicsit is hasznos játékost, minden tehetséget elszórni? Fuck.Black_Adder
Mert ez sajnos business. Most még lehet kapnánk érte valamit, de viszont FA lesz a szezon végén és akkor lehet nem tudnánk neki komoly szerződést adni. Mérlegeljük, hogy Royalt vagy őt tartsuk-e meg. (ha jól tudom Eddie is a rookie contract utolsó évében van). Szerintem mivel Royal a fiatalabb így rá fogunk rámenni, hogy megtartsuk. Lloyd kurva jó volt tavaly és valljuk be ezt azért senki nem várta tőle, így felnyomta az árát piacon, amit ki lehet/akarunk használni(kérdés, hogy egy 2nd rounder simán megér szvsz)... Másik, ha Tebow beválik, akkor tuti run oriented team leszünk és kell futó nagyon a köv. drafton, így rá akarunk menni egy jó cetlire. Ebben a trade-ben több a ráció mint a DJ félében.
Ja és még mindig hiszünk abban, hogy Bay-Bay-ből lesz valaki.akike
Értem én, h business.
De ha kapunk érte egy 5. kört akkor már inkább játssza végig nálunk a szezont aztán menjen ingyen, ha mennie kell. A 3. kör is nevetséges ár lenne érte... A 3. körben még talán tudunk olyan embert húzni, aki a csapat hasznára lehet, az 5. körben viszont már lutri, h bejön-e vagy nem, annál mindenképp többet érne az a 11 meccs amit még itt játszhat, és attól h FA lesz, még akár itt is maradhatna/maradhatott volna.

Ja és: mibe, h Royal és Bay-bay az első adandó alkalommal újra lesérülnek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
3-5. körös cetliért már elvihetik elvileg Lloydot

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Tebow végre kezdő, erre a legjobb elkapóját elcseszik szaréhugyé, okos... Lehet h nincs annyi elkapott yardja, mint tavaly, de továbbra is lehetetlen labdákat kap el. Miért akarunk minden kicsit is hasznos játékost, minden tehetséget elszórni? Fuck.Black_Adder
Mert ez sajnos business. Most még lehet kapnánk érte valamit, de viszont FA lesz a szezon végén és akkor lehet nem tudnánk neki komoly szerződést adni. Mérlegeljük, hogy Royalt vagy őt tartsuk-e meg. (ha jól tudom Eddie is a rookie contract utolsó évében van). Szerintem mivel Royal a fiatalabb így rá fogunk rámenni, hogy megtartsuk. Lloyd kurva jó volt tavaly és valljuk be ezt azért senki nem várta tőle, így felnyomta az árát piacon, amit ki lehet/akarunk használni(kérdés, hogy egy 2nd rounder simán megér szvsz)... Másik, ha Tebow beválik, akkor tuti run oriented team leszünk és kell futó nagyon a köv. drafton, így rá akarunk menni egy jó cetlire. Ebben a trade-ben több a ráció mint a DJ félében.
Ja és még mindig hiszünk abban, hogy Bay-Bay-ből lesz valaki.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tebow végre kezdő, erre a legjobb elkapóját elcseszik szaréhugyé, okos... Lehet h nincs annyi elkapott yardja, mint tavaly, de továbbra is lehetetlen labdákat kap el. Miért akarunk minden kicsit is hasznos játékost, minden tehetséget elszórni? Fuck.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt azt írják, hogy Lloyd is eladó http://www.denverpost.com/broncos/ci_19108351

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Olyan kérdésem lenne, hogy az hogy Tebow balkezes, az valamiféle változást hoz e a falban, vagy minden marad úgy mintha egy jobbkezes irányító lenne a fal mögött?Bruce
2 hét alatt tuti nem cserél helyet Clady és Franklin, ahhoz 1 offseason kéne szvsz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Olyan kérdésem lenne, hogy az hogy Tebow balkezes, az valamiféle változást hoz e a falban, vagy minden marad úgy mintha egy jobbkezes irányító lenne a fal mögött?Bruce
Hoz, mert az van, hogy az elit pass rusherek egy része átmegy a strong sidera ellene. Vegük ez a csoportot, mert kit érdekel a többi? 😀

Hali át fog menni sokat.
Phillips is.
Wimbley DEként játszik mindig pass szituban, és akkor hozza a sackjeit. Mégpedig LDEként.

Vagy OT csere kell, vagy az extra blokkoló (RB TE) kelleni fog. Legalább a tisztán passz helyzetekben.

Jut eszembe, egy csapat van, ahol nem okozna változást balos QB. A Denverben Miller maradna LOLB. Mert Doom elég. ÉS DJW meg szintén életveszélyesen blitzel kintről. Csak ugye ez pont nem számít jelen esetben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát érdekes lesz, remélem nem lesz olyan futkározása, mint a Chargers ellen az utolsó másodpercekben 😀

Hát, én már 2 győzelemmel is elégedett lennék a következő 5 meccsből. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Azt mondom báj week után nyomtok egy 4-1-es W-L formát 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hülyeség, TT lát mindent. Nincs blind side nála.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Olyan kérdésem lenne, hogy az hogy Tebow balkezes, az valamiféle változást hoz e a falban, vagy minden marad úgy mintha egy jobbkezes irányító lenne a fal mögött?Bruce
Egyelőre még nem volt róla szó, gondolom kivárunk ezzel. Előbb-utóbb átkerül Clady a blind side-ra, de szerintem max a szezon vége felé...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!