Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem is pm-ben folytassuk/folytassa aki erről szeretne beszélgetni, vagy akinek van joga lehetősége nyíljon egy vallási topic, ha van igény rá, és tudunk normálisan beszélgetni a témáról, ne offoljuk szét szegény Broncos topicot. Egyébként Sobri ne haragudj 😉 ezt most tényleg elnézted, mert a Példabeszédek, a Prédikátor és az Énekek-Éneke emberileg mind Salamonnak tulajdonítható, de én részemről itt valóban most már befejeztem.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Prédikátor könyvét nem Salamon írta.
Ugye hivatalosan az egész Ótestamentumot Isten diktálta ennek-annak, de ha ezt megkérdőjelezed, akkor is Quohelet írta, csak a katolikus (latin) fordításokban tulajdonítják helytelenül Salamonnak.Sobri Jóska
Ezt kár volt beírnod... Ha nagyon érdekel a téma, akkor pm-ben majd felvázolom neked, hogy miért is írta Salamon, de ennyi elég most a teológiából 😊szaba
Heller szerint meg Dávid írta, mert Salamon egy pöcs volt, aki például komolyan gondolta, hogy kettévágatja a gyereket. 😊tomi-tomi
Lennék akkora pöcs, hasonló vagyonnal 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha már Tebow, vagdalózzunk oda-vissza egy jót 😛

" A dolognak summája, mindezeket hallván, ez: az Istent féljed, és az ő parancsolatit megtartsad; mert ez az embernek fődolga! Mert minden cselekedetet az Isten ítéletre előhoz, minden titkos dologgal, akár jó, akár gonosz legyen az."

Hozzáteszem, amit te idéztél, az pont Salamon mély pontján volt, amikor eltért Isten akaratától. De gondolom te is tudtad, hogy a Prédikátor könyvében lévő összes betűt ő maga megélte, és a végére oda lyukadt ki, amit beidéztem. 😊szaba
A Prédikátor könyvét nem Salamon írta.
Ugye hivatalosan az egész Ótestamentumot Isten diktálta ennek-annak, de ha ezt megkérdőjelezed, akkor is Quohelet írta, csak a katolikus (latin) fordításokban tulajdonítják helytelenül Salamonnak.Sobri Jóska
Ezt kár volt beírnod... Ha nagyon érdekel a téma, akkor pm-ben majd felvázolom neked, hogy miért is írta Salamon, de ennyi elég most a teológiából 😊szaba
Heller szerint meg Dávid írta, mert Salamon egy pöcs volt, aki például komolyan gondolta, hogy kettévágatja a gyereket. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Biblia annyira sokoldalú, hogy a saját kritikája is fellelhető benne:
"Minden hiábavalóság! "
valamint, aki nem akarja az egészet elolvasni, annak itt van kivonatolva a lényeg:
"Annakokáért dicsérem vala én a vígasságot, hogy nincsen embernek jobb e világon, hanem hogy egyék, igyék és vígadjon; és ez kisérje őt munkájában az ő életének napjaiban, a melyeket ád néki Isten a nap alatt. "
Kaja, pia, nő. Ezeket Isten írta, szintén nem véletlenül.Sobri Jóska
Ha már Tebow, vagdalózzunk oda-vissza egy jót 😛

" A dolognak summája, mindezeket hallván, ez: az Istent féljed, és az ő parancsolatit megtartsad; mert ez az embernek fődolga! Mert minden cselekedetet az Isten ítéletre előhoz, minden titkos dologgal, akár jó, akár gonosz legyen az."

Hozzáteszem, amit te idéztél, az pont Salamon mély pontján volt, amikor eltért Isten akaratától. De gondolom te is tudtad, hogy a Prédikátor könyvében lévő összes betűt ő maga megélte, és a végére oda lyukadt ki, amit beidéztem. 😊szaba
A Prédikátor könyvét nem Salamon írta.
Ugye hivatalosan az egész Ótestamentumot Isten diktálta ennek-annak, de ha ezt megkérdőjelezed, akkor is Quohelet írta, csak a katolikus (latin) fordításokban tulajdonítják helytelenül Salamonnak.Sobri Jóska
Ezt kár volt beírnod... Ha nagyon érdekel a téma, akkor pm-ben majd felvázolom neked, hogy miért is írta Salamon, de ennyi elég most a teológiából 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
"A ki alkalmatosokká tett minket arra, hogy új szövetség szolgái legyünk, nem betűé, hanem léleké; mert a betű megöl, a lélek pedig megelevenít." Pál apostol írta, ő sem véletlenül. 😛szaba
A Biblia annyira sokoldalú, hogy a saját kritikája is fellelhető benne:
"Minden hiábavalóság! "
valamint, aki nem akarja az egészet elolvasni, annak itt van kivonatolva a lényeg:
"Annakokáért dicsérem vala én a vígasságot, hogy nincsen embernek jobb e világon, hanem hogy egyék, igyék és vígadjon; és ez kisérje őt munkájában az ő életének napjaiban, a melyeket ád néki Isten a nap alatt. "
Kaja, pia, nő. Ezeket Isten írta, szintén nem véletlenül.Sobri Jóska
Ha már Tebow, vagdalózzunk oda-vissza egy jót 😛

" A dolognak summája, mindezeket hallván, ez: az Istent féljed, és az ő parancsolatit megtartsad; mert ez az embernek fődolga! Mert minden cselekedetet az Isten ítéletre előhoz, minden titkos dologgal, akár jó, akár gonosz legyen az."

Hozzáteszem, amit te idéztél, az pont Salamon mély pontján volt, amikor eltért Isten akaratától. De gondolom te is tudtad, hogy a Prédikátor könyvében lévő összes betűt ő maga megélte, és a végére oda lyukadt ki, amit beidéztem. 😊szaba
A Prédikátor könyvét nem Salamon írta.
Ugye hivatalosan az egész Ótestamentumot Isten diktálta ennek-annak, de ha ezt megkérdőjelezed, akkor is Quohelet írta, csak a katolikus (latin) fordításokban tulajdonítják helytelenül Salamonnak.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kritikus OFF veszély!


Ha ez komoly, akkor ne tedd. Nem így működik ez. Inkább összezavarodik az egész, túl töméán lesz. Nem lehet így értelmezni sztem. És nem csak szerintem.
A bibliát évek kellenek, hogy megértsük. Nagyon sok minden van leírva, amit napokig tart átgondolni teljesen.
Ne úgy értsd, hogy visszatartalak. Inkább keress valamit ami tetszik, és gondold át, nyammogj rajta kicsit. Akár Tebow amiket harci díszként idéz. Vagy ami bejön.
De kiolvasni így nem lehet, mint egy regényt. Egy olyan, mint "most kiolvasom az internetet". Túl sok össze nem függő adat, nem jó semmire. Egy nagy hülyeségnek tűnne. Pedig a net szuper, és minden ott lehet amit keresel, ha keresed igazán. Van amire nam képes választ adni egyik sem. De a szerkezete más miatt van így, nem azért mert elejétől a végéig kellene haladni.

Felőlem azt olvasol amit akarsz, és ahogy meg amikor akarsz. És nem tudom milyen bibliád van. Nekem is van itt a szobában egy akora, mint a Shakespeare összes, de van olyan, ami a farmer zsebebembe elfér. Bár az újszövetség kivonat leginkább 6os betűmérettel. 😀ulpianus
"A ki alkalmatosokká tett minket arra, hogy új szövetség szolgái legyünk, nem betűé, hanem léleké; mert a betű megöl, a lélek pedig megelevenít." Pál apostol írta, ő sem véletlenül. 😛szaba
A Biblia annyira sokoldalú, hogy a saját kritikája is fellelhető benne:
"Minden hiábavalóság! "
valamint, aki nem akarja az egészet elolvasni, annak itt van kivonatolva a lényeg:
"Annakokáért dicsérem vala én a vígasságot, hogy nincsen embernek jobb e világon, hanem hogy egyék, igyék és vígadjon; és ez kisérje őt munkájában az ő életének napjaiban, a melyeket ád néki Isten a nap alatt. "
Kaja, pia, nő. Ezeket Isten írta, szintén nem véletlenül.Sobri Jóska
Ha már Tebow, vagdalózzunk oda-vissza egy jót 😛

" A dolognak summája, mindezeket hallván, ez: az Istent féljed, és az ő parancsolatit megtartsad; mert ez az embernek fődolga! Mert minden cselekedetet az Isten ítéletre előhoz, minden titkos dologgal, akár jó, akár gonosz legyen az."

Hozzáteszem, amit te idéztél, az pont Salamon mély pontján volt, amikor eltért Isten akaratától. De gondolom te is tudtad, hogy a Prédikátor könyvében lévő összes betűt ő maga megélte, és a végére oda lyukadt ki, amit beidéztem. 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊TheMileHighCity
Kritikus OFF veszély!
ulpianus
Köszi a tanácsot, bár ha nem olvasom el, akkor nem tudom, hogy nekem mi tetszene. Ószövetség és újszövetség egyben, mondjuk tényleg kicsit húzós lenne így az első oldalak után. 😊TheMileHighCity
Whiskeyről ugyan nincs benne szó, de a szőlő és a bor visszatérő témák 😊
Am. járj templomba, ott kiderül melyik rész tetszik, melyik nem 😛 Persze 1 alkalommal kb annyival ismerkedsz meg, mint Tebow 1-1 meccse kapcsán, de ott legalább meg is magyarázzák 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nekem egyelőre elég azokat az idézeteket elolvasni, amiket TT kiír a facebookra 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊TheMileHighCity
Kritikus OFF veszély!


Ha ez komoly, akkor ne tedd. Nem így működik ez. Inkább összezavarodik az egész, túl töméán lesz. Nem lehet így értelmezni sztem. És nem csak szerintem.
A bibliát évek kellenek, hogy megértsük. Nagyon sok minden van leírva, amit napokig tart átgondolni teljesen.
Ne úgy értsd, hogy visszatartalak. Inkább keress valamit ami tetszik, és gondold át, nyammogj rajta kicsit. Akár Tebow amiket harci díszként idéz. Vagy ami bejön.
De kiolvasni így nem lehet, mint egy regényt. Egy olyan, mint "most kiolvasom az internetet". Túl sok össze nem függő adat, nem jó semmire. Egy nagy hülyeségnek tűnne. Pedig a net szuper, és minden ott lehet amit keresel, ha keresed igazán. Van amire nam képes választ adni egyik sem. De a szerkezete más miatt van így, nem azért mert elejétől a végéig kellene haladni.

Felőlem azt olvasol amit akarsz, és ahogy meg amikor akarsz. És nem tudom milyen bibliád van. Nekem is van itt a szobában egy akora, mint a Shakespeare összes, de van olyan, ami a farmer zsebebembe elfér. Bár az újszövetség kivonat leginkább 6os betűmérettel. 😀ulpianus
"A ki alkalmatosokká tett minket arra, hogy új szövetség szolgái legyünk, nem betűé, hanem léleké; mert a betű megöl, a lélek pedig megelevenít." Pál apostol írta, ő sem véletlenül. 😛szaba
A Biblia annyira sokoldalú, hogy a saját kritikája is fellelhető benne:
"Minden hiábavalóság! "
valamint, aki nem akarja az egészet elolvasni, annak itt van kivonatolva a lényeg:
"Annakokáért dicsérem vala én a vígasságot, hogy nincsen embernek jobb e világon, hanem hogy egyék, igyék és vígadjon; és ez kisérje őt munkájában az ő életének napjaiban, a melyeket ád néki Isten a nap alatt. "
Kaja, pia, nő. Ezeket Isten írta, szintén nem véletlenül.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊TheMileHighCity
Kritikus OFF veszély!
ulpianus
Köszi a tanácsot, bár ha nem olvasom el, akkor nem tudom, hogy nekem mi tetszene. Ószövetség és újszövetség egyben, mondjuk tényleg kicsit húzós lenne így az első oldalak után. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
páli levelekkel kezdeni midnig jó jel 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊TheMileHighCity
Kritikus OFF veszély!


Ha ez komoly, akkor ne tedd. Nem így működik ez. Inkább összezavarodik az egész, túl töméán lesz. Nem lehet így értelmezni sztem. És nem csak szerintem.
A bibliát évek kellenek, hogy megértsük. Nagyon sok minden van leírva, amit napokig tart átgondolni teljesen.
Ne úgy értsd, hogy visszatartalak. Inkább keress valamit ami tetszik, és gondold át, nyammogj rajta kicsit. Akár Tebow amiket harci díszként idéz. Vagy ami bejön.
De kiolvasni így nem lehet, mint egy regényt. Egy olyan, mint "most kiolvasom az internetet". Túl sok össze nem függő adat, nem jó semmire. Egy nagy hülyeségnek tűnne. Pedig a net szuper, és minden ott lehet amit keresel, ha keresed igazán. Van amire nam képes választ adni egyik sem. De a szerkezete más miatt van így, nem azért mert elejétől a végéig kellene haladni.

Felőlem azt olvasol amit akarsz, és ahogy meg amikor akarsz. És nem tudom milyen bibliád van. Nekem is van itt a szobában egy akora, mint a Shakespeare összes, de van olyan, ami a farmer zsebebembe elfér. Bár az újszövetség kivonat leginkább 6os betűmérettel. 😀ulpianus
"A ki alkalmatosokká tett minket arra, hogy új szövetség szolgái legyünk, nem betűé, hanem léleké; mert a betű megöl, a lélek pedig megelevenít." Pál apostol írta, ő sem véletlenül. 😛
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2015 február elején megy a csapat Arizonába játszani! 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊TheMileHighCity
Kritikus OFF veszély!


Ha ez komoly, akkor ne tedd. Nem így működik ez. Inkább összezavarodik az egész, túl töméán lesz. Nem lehet így értelmezni sztem. És nem csak szerintem.
A bibliát évek kellenek, hogy megértsük. Nagyon sok minden van leírva, amit napokig tart átgondolni teljesen.
Ne úgy értsd, hogy visszatartalak. Inkább keress valamit ami tetszik, és gondold át, nyammogj rajta kicsit. Akár Tebow amiket harci díszként idéz. Vagy ami bejön.
De kiolvasni így nem lehet, mint egy regényt. Egy olyan, mint "most kiolvasom az internetet". Túl sok össze nem függő adat, nem jó semmire. Egy nagy hülyeségnek tűnne. Pedig a net szuper, és minden ott lehet amit keresel, ha keresed igazán. Van amire nam képes választ adni egyik sem. De a szerkezete más miatt van így, nem azért mert elejétől a végéig kellene haladni.

Felőlem azt olvasol amit akarsz, és ahogy meg amikor akarsz. És nem tudom milyen bibliád van. Nekem is van itt a szobában egy akora, mint a Shakespeare összes, de van olyan, ami a farmer zsebebembe elfér. Bár az újszövetség kivonat leginkább 6os betűmérettel. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, akkor elővettem a Bibliát, ami a tizenévek óta porosodott a szekrényben. 😀TheMileHighCity
Akkor Tebow már kezdi betölteni küldetését aminek én szívből örülök és nem csak hülyülésből írtad 😉 Ja és bele is olvasgatsz néha.dande
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊TheMileHighCity
Sok áldást hozzá, és ne haragudjatok de ezt most itt nem bírtam kihagyni túl magas labda volt 😊 , befejezem de pm-ben szívesen beszélgetek bárkivel.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, akkor elővettem a Bibliát, ami a tizenévek óta porosodott a szekrényben. 😀TheMileHighCity
Akkor Tebow már kezdi betölteni küldetését aminek én szívből örülök és nem csak hülyülésből írtad 😉 Ja és bele is olvasgatsz néha.dande
Úgy tervezem, hogy a bye week alatt kiolvasom. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, akkor elővettem a Bibliát, ami a tizenévek óta porosodott a szekrényben. 😀TheMileHighCity
Akkor Tebow már kezdi betölteni küldetését aminek én szívből örülök és nem csak hülyülésből írtad 😉 Ja és bele is olvasgatsz néha.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Am. pont Floridában lesz idén először kezdő. Nem mondom, hogy a Miami szurkolók nekünk fognak szorítani, de TT-nek azért csak-csak egy kicsit.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, akkor elővettem a Bibliát, ami a tizenévek óta porosodott a szekrényben. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek én is örvendek és így különösen, hogy nem kell ellenetek játszani. Legfeljebb az SB-n amire mindkét csapatnak jelen helyzetben bőven van esélye 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hallelúja Testvéreim!! 😀

Most már tiszta a pálya, lehet bizonyítani, még akár 12-4-el is végezhetünk... 😂 :cool:



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
végre
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Remélem ő is megkapja mindazt a támogatást Foxtól, amit az alkesz kapott tőle.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Jay Glazer: John Fox announced to his team about 5 minutes ago that Tim Tebow is the starter!vassadi
akkor hát Tebow Time.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Jay Glazer: John Fox announced to his team about 5 minutes ago that Tim Tebow is the starter!