Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
http://www.youtube.com/watch?v=2EI1XBhpBig&feature=player_embedded
0:15-nél...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tebow-val lehet nyerni, nem kérdés. Amúgy a meccs kb. ennyi: a kecske is jóllakott (sok sack és hit Rivers bátyón) meg a káposzta is megmaradt (nekünk W).
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
kiraly meccs volt, meg nekem is tetszett 😊

@MelKiperESPN: Tebow threw a few ugly passes, but he's an unbelievable competitor & showed today why I still believe he's an H-back

😀 vicces nap a mai 😂JJ
Kiper most ébredt fel 1,5 évnyi altatásból? Vagy csak szimplán egy hülye, aki nem meri elismerni, hogy ő is tévedhet? 😛

Asszem a B válasz a helyes, jelöljük meg Vágó úr... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
kiraly meccs volt, meg nekem is tetszett 😊

@MelKiperESPN: Tebow threw a few ugly passes, but he's an unbelievable competitor & showed today why I still believe he's an H-back

😀 vicces nap a mai 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ortonnak jók voltak a számai régen, de azt ne felejtsük el, hogy nagyjából ezeket mindig a garbage time-ban jöttek neki össze. Tebownál nincs garbage time, ő űzi, hajtja magát, és a többieket is a legvégső pillanatig. Ez a nem mindegy, láthattuk most is. Nem volt beszari, odaállt és tette a dolgát. Amire jó lesz a bye, hogy a sérültek talán végre felépülnek. Ha Fox viszont mégis kivenné TT-t, akkor ingencsak lincshangulat fog kialakulni a Mile High Cityben.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az utolsó játéknál komolyan azt hittem, hogy annyit futkorászik TT a védők elől, hogy a végén megfutja a 30 yardot 😀 Bár sikerült volna a 2pontos a TD után, akkor elég lett volna egy FG és meccsben vagyunk újra 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szvsz pont a bye week a legalkalmasabb időpont a szezonközbeni QB cserére.Black_Adder
Ha akarunk QB-t cserélni, akkor a legalkalmasabb időpont a BYE. Ha viszont nem akar, akkor arra jó, hogy azt mondhassa "két hét alatt összekapta magát Orton, nincs szükség a cserére"... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szvsz pont a bye week a legalkalmasabb időpont a szezonközbeni QB cserére.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nem láttam a meccset, de ha Tebow-t berakták és jó teljesítményt nyújtott, akkor sztem csak benn hagyja már a következő meccsre. Kár hogy most Bye week lesz ebből a szempontból, mert pont most lehetne bennhagyni, így majd bye után azt mondja, hogy még Orton a kezdő, elbassza a Miami elleni meccset is, aztán meg jön egy nehéz meccs (Lions), oda talán már berakja TT-t, de ha kikap, akkor megint kiveheti. Én a helyében biztos hogy megadnám a lehetőséget TT-nek.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elképesztő, hogy egy ilyen clutch figurát mint Tebow eddig a padon hagytak.
Az is jelzésértékű volt hogy Quinn meg Orton hunyorogva nézték Tebow teljesítményét és segíteni, beszélgetni Quinn ment oda hozzá csak. Orton a TD-nél egy pacsival elintézte.

Biztos TT-nek is lesznek gyenge meccsei de lássuk má meg azt a győzni akarást és széles repertoárt amivel ő bír.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na:
+ Vaugh picksix a köcsögön
+ 4 sack a köcsögön. Ayers, McBean, DJ, Von Miller
+ Mays. Jó lehet h csinál néha egy-két miss tackle, de végig ott van az eseményhorizonton, és összehoz pár nagy playt. Egész idényben nagyon jól játszik szvsz
+ Ayers. A végén még egyszer lesz belőle valaki 😊
+ a védelem a red zoneban. Mathews hülyét csinált belőlük igen, Rivers is azért csak passzolt 250 yardot, de a redzoneban nagyon jók voltak, egyetlen egy TD. Pedig az első félidőben 19:45-öt voltak a pályán...
+ McGahee. 125 yard. Harmadszor volt 100 yard fölött. A csodás 'JMD rendbe tette a futójátékot' érában összesen volt 2 meccsünk 100 yard rusherrel. Idén 5ből 3×.
+ Colquittról minden rosszat vissza kell vonnom. Pro Bowler szezonja van. Hihetetlen.
+ Orton talán végre kijátszotta magát a kezdőből. Részemről a Rivers földbe döngölésen kívül ez volt a célkitűzés, jobban nem is sikerülhetett volna, kérdés mire lesz elég.
+ A 4. negyed.
+ TEBOW. Minél élesebb a helyzet annál jobb. Nem a TC számít, hanem a meccs. A 2. passza ha nincs Lloyd sima INT, persze ott volt Lloyd aki kishíján el is kapta. Aztán kimozogva nem találta meg Deckert, de a 3. drivera belejött, megkapta a támogatást McGaheetől (ahogy orton is) és egy vesztett meccset hozott vissza. Azzal, h mobilis simán nyer magának extra 4-5 másodpercet, ami ilyen WR alakulatnak mint nekünk van, simán elég, h elszakadjanak. Hihetetlen, h ezt fox nem látja. És akkor arról, h ő maga is meg tud indulni, még nem is beszéltem.

- Kyle Orton our best chance to win, megint elkúrta a meccset.
- a pálya közepén, mint kés a vajon jöttek át a védelmünkön. A szélső futások ellen esélyünk se volt.
- 53 yard büntetés a 0val szemben. nem tudok tiszta szívből haragudni ha valaki a chargers ellen keménykedik, de ezen most elment a meccs. Más kérdés, h nem mindig látunk ilyenekért zászlót repülni, annyira nem voltak durvák. ez így pont a legrosszabb.
- Az első három negyed
- kikaptunk. Méghozzá megint, egy akár nyerhető meccsen. Ha a félidő végén, csak 1 percet lepörgetünk az órából. Jó hogy sportban sincs HA, de akkor is. Buzi Orton!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Jó ez a Tebow gyerek, ha Cutlert leamortizáltuk majd áthozzuk őt is és kaptok egy Orton 2.0-át 😂

Nem értem amúgy Ortont miért favorizálja az edzőtök, nálunk sem volt nagy eresztés, néhány jobb dobás de meccseket nem tud eldönteni- Tebow viszont (ha tud még fejlődni) képes rá + a harci szelleme is megsüvegelendő

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


😀

Ezek után szerintem nincs NFL-edző, akinél kérdéses lehet TT kezdő helye a következő 10 évbre, talán csak egy ember, Fox. Tartok tőle, hogy kimagyarázza, hogy Kyle-nak csak rossz napja volt, Tebow szép munkát végzett, köszönjük, de továbbra is csak csere...

Amúgy meg egy állat, én leszarom, hogy nem TC-menő, ha meccsszituációban ezt adja elő. Ő Isten fia, neki nincs szükség gyakorlásra, ő kimegy a pályára, és minden elsötétül a szeme előtt, csak a meccsre koncentrál. Hihetetlen tűz van benne, látszik, hogy minden idegszálával nyerni akar, ahogy az oldalvonal mellett toporzékolt a védők játéka alatt, (amikor Orton csak kamillázik a Gatorade-es pohárból), vagy ahogy a pályán is őrjöng és hajt mindenkit. Igazi leader lesz belőle rövidesen, ha már nem lenne az, megint milyen hátrányból hozta vissza a csapatot, és egyetlen play-en múlott, hogy nem ment a mennybe azonnal, de rövidesen meglesz az is. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk ha ezek után nem T time akkor nem tudom mi után. Csendben követem csak a karrierjét, mert csípem a srácot remélem végre beindulhat nálatok! Hajrá
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ez király meccs volt!
Főleg a fumblik. Mettyúzon is, de amit magának összehozott Rivers, az vicces volt.

McGahee óriásit futott! Nekem eddig is tetszett a srác, bár Moreno is villant, de ő volt a sztár számomra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ezt elvesztettük, de én se a védelmet, se a támadók második félidei játékát nem ekézném...

TT nagyot játszott a végén, ahogy McGahee is egész meccsen. A fal is jó volt, adtak időt Orton-nak és Tebow-nak is, csak a gond ott volt, hogy előbbi nem tudott élni vele. Sajnos volt sok drop is, ennél több kell az elkapóktól...

A védelem nagyon nagyot játszott, 19:15-öt voltak a pályán az első félidőben, 23 ponttal és egy pick-six-el jöttek ki belőle. 5 sack, 2 turnover, 6 második félidei pont, jó mérleg szerintem...

Sajnos meg kell említenem, hogy három kritikus esetben is úgy éreztem, hogy belenyúltak a meccsbe. Főleg a végén éreztem súlyosnak azt a fölösleges durvaságot, minimum mindkét oldalt kellett volna büntetni, vagy egyiket se. Nem kenném a bírókra, mert már FG távon belül voltak, de jóval több időnk lett volna a végén...

Remélem Orton nem kerül vissza, bár kétlem, hogy ez így lesz sajnos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az a buzi TD az első félidő végén, ha a rohadt buzi fogalmatlan orton csak 1 firstdownt összehoz lepörög az óra. Kurva élet kurva élet :mad:
De hátha Tebow bejátszotta magát a kezdőbe..., úgyse

szerk: meg a sok buzi büntetés

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érthetetlen, hogy nem ez az ember a kezdő. Mit művelt a semmiből?

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Beharangozó a köcsögök látogatása kapcsán:

http://denversports.blog.hu/2011/10/09/broncos_vs_chargers_beharangozo_1


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A GB elleni meccs összefoglalója StormST-től:

http://denversports.blog.hu/2011/10/08/week_4_broncos_packers_fajo_papirforma_vereseg


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins és Moore ma már edzett. Vasárnapra a helyzet az alábbi:

Out: Royal, Bay-Bay, Julius Thomas
Questionable: Dawkins, Wilhite (leprás? :-P), Fells
Probable: Champ, Moreno, Moore, Marcus Thomas



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A szerdai injury report-hoz képest csak annyi változás volt tegnap, hogy Fells edzett, de csak limitáltan...

Dawkins nyilatkozott edzés után, azt mondta, hogy javul a bokája, de arra nem tért ki, hogy játszik-e vasárnap. Champ nagyon magabiztosan mondta, hogy ő fog... 😊StormST
Rahim Moore viszont csatlakozott az edzést kihagyókhoz, ő is beteg.
Ellenben Orlando Franklin annak ellenére edzett, h meghalt az öccse.
a boltsban viszont nem edz Gates és Vincent Jackson...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Azért Champre nagy szükség van Rivers ellen. Lehet hülyeséget mondok, de Bay-Bay-t miért nem edzik legalább limitáltan. Futkározhatná a route-okat vagy ilyesmi. Nem?akike
Most már nem az achillese a gond, hanem az ujjtörése. Gondolom azzal nem nagyon szabad szaladgálni, nehogy elmozduljon a csont, így szerintem inkább biztosra mennek...StormST
Épp azért tettem fel a kérdést, mert arra gondoltam, ha nem a lábával van már a gond, akkor törött ujj mellett lehet pl mondjuk route-okat futni. Emlékszem, amikor Dawkins törte a kezét egy TC végén, akkor egy b@szott nagy gipsz-kesztyűben tolta az edzéseket. (igaz ő nem is WR)akike
mert ahogy zöld fűre lép összeszed egy újabb sérülést.

most csak az ujja törött, ha rendbe jön 1 snap erejéig még akár a pályára is léphet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A szerdai injury report-hoz képest csak annyi változás volt tegnap, hogy Fells edzett, de csak limitáltan...

Dawkins nyilatkozott edzés után, azt mondta, hogy javul a bokája, de arra nem tért ki, hogy játszik-e vasárnap. Champ nagyon magabiztosan mondta, hogy ő fog... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...mert Dawkins a király.