Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Fox megint azt mondta pár perce, hogy "Orton gives us the best chance to win". Húúúú, de nagy szarban vagyunk, ha ez tényleg így van... 😛StormST
Ezek után egy kicsit örülnék, ha 'Orton gives us the BEST chance to win' kicsit nagyon beégne a Packers ellen (is)
Bár róka 1/14nél se cserélné őt leBlack_Adder
Nem kell aggódni. Woodson majd gondoskodik róla. Méretes zakót fogunk kapni, az biztos.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Fox megint azt mondta pár perce, hogy "Orton gives us the best chance to win". Húúúú, de nagy szarban vagyunk, ha ez tényleg így van... 😛StormST
Ezek után egy kicsit örülnék, ha 'Orton gives us the BEST chance to win' kicsit nagyon beégne a Packers ellen (is)
Bár róka 1-14nél se cserélné őt le

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Fox megint azt mondta pár perce, hogy "Orton gives us the best chance to win". Húúúú, de nagy szarban vagyunk, ha ez tényleg így van... 😛StormST
Nem igaz, hogy senki az edzői stábban nem látja, hogy Orton egy szarzsák!!! Nyomás alatt semmi, egyenlő a 0-val a játéka. Tebow nem szarna be az biztos.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Fox megint azt mondta pár perce, hogy "Orton gives us the best chance to win". Húúúú, de nagy szarban vagyunk, ha ez tényleg így van... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469


Szerintem ez az írás nagyon sok szurkoló véleményével egyezik.
http://www.milehighreport.com/2011/9/25/2449294/with-every-passing-game-denver-broncos-are-wasting-time-not-playing
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha belőjük az FG-t 19ről, és kikapunk, akkor most mindenki azon háborogna, h miért nem mentünk neki. Saját eggyükről kellett jönniük, amiben még a safety lehetősége is benne van, be lehetett vállalni. A BAJ azzal von, h 4 kísérlet alatt nem tudtuk megtenni azt a 2 yardot. Ez akár így akár úgy szánalmas, ahogy a play hívások is azok voltak ennél a szituációnál.

A másik ami kiborít, h már FG távolságban voltunk ami a buzi orton eladta a labdát. 56ról Prater eséllyel próbálhatta volna. Persze, próbáljunk közelebb jutni, de arra a kibaszott labdára vigyázzanak már ilyenkor. Ha ott vannak a képedben, inkább dobd ki oldalra baz'meg.

Ha Orton kijátszaná magát a kezdőből és jönne Tebow, még el is fogadnám, de egyrészt úgy se kerül ki szezon közben, meg úgy is BQ jönne, nehogy már egy JMD-s QBnak szurkoljon a közönség. Ortonnal kibekeljük a szezonvéget, aztán majd jön valaki, nem Luck, annyira nem vagyunk szerencsések...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Hát persze azzal kezdtem, hogy nem láttam a meccset egyáltalán, szóval nem tudom mi ment meg mi nem.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy érthető a döntés ebből az aspektusból.

Természetesen én személy szerint FG-t rúgtam volna, mert én már csak ilyen biztonságra menő vagyok. De a döntés értelmét viszont a fentebb leírtak fényében azért megértem. Persze ez nem vigasz, főként akkor nem, ha csak egyszerűen másolták a playeket folyamatosan és látszott hogy nem megy.Bruce
Persze, érthető, csak nem volt logikus. Ráadásul nem egy elsietett döntés volt, mert még időt is kértünk.

Volt egy olyan írás is a fórumon, hogy ennyiből már nyomhatott volna egy challenge-t is, mivel McGahee benyújtotta a labdát, csak lent volt a térde, de egy próbát megért volna, ugyanúgy bebukjuk a TO-t, de időben az se lett volna kevesebb... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát persze azzal kezdtem, hogy nem láttam a meccset egyáltalán, szóval nem tudom mi ment meg mi nem.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy érthető a döntés ebből az aspektusból.

Természetesen én személy szerint FG-t rúgtam volna, mert én már csak ilyen biztonságra menő vagyok. De a döntés értelmét viszont a fentebb leírtak fényében azért megértem. Persze ez nem vigasz, főként akkor nem, ha csak egyszerűen másolták a playeket folyamatosan és látszott hogy nem megy.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Fg +3 pont... 7 pontos előny... De neeem, menjünk rá 4.-re, amikor egész nap 0 futás ment és a Titans D a red zoneban kb. legjobb... Gratulálok, sima win ment el...pc_x
Nem láttam a meccset, de ha most azt nézem, hogy 2 yardról nekimentek 4-szer 4 pontos vezetésnél, akkor szerintem érthető a dolog.
Ha bejön 11 pontos előny 13 perccel a vége előtt, az azért megnyugtató!

Ha nem jön be:
Nagy a veszélye a safetynek, amivel 6 pont az előny és a Denvernél a labda!
Illetve egy 98-99 yardos drive-ot vezetni azért nem egyszerű, ha csak FG távolságig jutnak, akkor is kénytelenek kockáztatni ők is vagy bevállalják az FG-t és a védelemre bízzák magukat.

De persze nem így lett és így most ez rossz edzői húzásnak minősül, de ha a fenti esetek jönnek be, akkor meg jó a döntés.Bruce
Az a baj, hogy tök ugyanazt a play-t, középen futás, próbáltuk meg 2nd és 3rd down-nál, nem jött be egyszer se, majd ugyanarra mentünk vissza negyedikre is. Így ezt nem lehet. Rohadtul nem ment középen a futás egész nap. A Titans gödörben volt, így viszont adtunk nekik egy nagy lökést, összekapták magukat, pont mikor a védelmünk már a seggén vette a levegőt...

Én már akkor is mondtam, hogy barom döntés volt és azóta is tartom. Pont annyi volt az idő, hogy ha visszajönnek és csinálnak egy TD drive-ot, akkor egy FG driva-ra még lehet idő, ha meg előbb visszaadják, akkor meg főleg. Így viszont magunkat hoztuk totál bukó helyzetbe, főleg a védelmet. Persze, lehet safety, de erre bazírozni hülyeség, rá is csesztünk, annyira ment a pass rush, hogy egy szar kis rövid passzal ki is jöttek...

Csak úgy lett volna értelme, ha kifelé futunk, vagy még inkább ha nyomunk egy play-action-t, de leginkább akkor, ha elterelésnek behozzuk Tebow-t, aztán akkor futhat ő is meg McGahee is...

Nekem ott van a gondom, hogy ha nem bízik a védelemben, akkor 11 miért annyival jobb, mint 7? Mert két drive? Ha szar a védelem, akkor 13 perc pont elég két drive-ra, főleg mert nem tudunk futni és így sanszos, hogy hamar visszaadjuk. Ha meg bízik bennük, akkor miért nem elég 7 pont?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nyilván jó lett volna, ha bejön, de ha maradunk a közeli FG-nál, akkor se kérte volna senki számon rajta, hogy miért nem mentünk neki a 4th down-nak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Fg +3 pont... 7 pontos előny... De neeem, menjünk rá 4.-re, amikor egész nap 0 futás ment és a Titans D a red zoneban kb. legjobb... Gratulálok, sima win ment el...pc_x
Nem láttam a meccset, de ha most azt nézem, hogy 2 yardról nekimentek 4-szer 4 pontos vezetésnél, akkor szerintem érthető a dolog.
Ha bejön 11 pontos előny 13 perccel a vége előtt, az azért megnyugtató!

Ha nem jön be:
Nagy a veszélye a safetynek, amivel 6 pont az előny és a Denvernél a labda!
Illetve egy 98-99 yardos drive-ot vezetni azért nem egyszerű, ha csak FG távolságig jutnak, akkor is kénytelenek kockáztatni ők is vagy bevállalják az FG-t és a védelemre bízzák magukat.

De persze nem így lett és így most ez rossz edzői húzásnak minősül, de ha a fenti esetek jönnek be, akkor meg jó a döntés.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Fg +3 pont... 7 pontos előny... De neeem, menjünk rá 4.-re, amikor egész nap 0 futás ment és a Titans D a red zoneban kb. legjobb... Gratulálok, sima win ment el...


több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Érthetetlen Fox... Ha egy rookie edző, egy JMD-féle arrogáns fasz csinálja az egyik első hazai meccsén, akkor legalább meg lehet érteni. De egy rutinos, híresen megfontolt, nyugodt edzőtől, egy világvégi idegenbeli meccsen?!
Hát, remélem bemagyarázzák, hogy Prater éppen fosott, vagy miért nem volt elérhető rúgásra.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Érdekes, Fox nálunk életében nem ment neki 4th & 1-nak, amikor vezetett a csapata.

Mondjuk az a blokkolók kritikája, hogy 2 yardról négy próbálkozásból sem tudtak TD-t csinálni.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Komolyan nem értem, hogy mi van itt...lehetett hallani ma is Tebow-zást?aztec
idegenben voltunk az LP Fielden, a Titansnek meg nem hiányzott h beálljon hozzánk Tebow, legalábbis hangot nem adtak neki 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Komolyan nem értem, hogy mi van itt...lehetett hallani ma is Tebow-zást?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Első felindulásból:

- Álljon ki az az a geci, amelyik kitalálta, hogy 4 pont előnynél neki kell menni a 4th down-nak és minimum kérjen bocsánatot. Vagyis Fox kérjen bocsánatot, mert vagy az ő ötlete volt, vagy ő hagyta jóvá, a felelősség az övé...
- Orton-t most már nagyon sürgősen cseréljük le, mert csak égeti a csapatot. NÉGYSZER dobta bele a védő kezébe a labdát, mázlija volt, hogy csak 1 INT lett, igaz az meg pont a legrosszabbkor. A másik INT meg simán egy elbaszott passz volt. Remeg a keze, csak az első célpontot nézi végig, amikor jó a passz, akkor is legtöbbször az elkapó húzza ki a szarból a play-t...
- A védelemre nincs egy rossz szavam se, Champ és DJ nélkül ez a játék parádés, 17 bekapott pont úgy egyáltalán nem sok, rendes támadójátékkal elég lett volna ez a mai produkció. Persze nem volt hibátlan messze se, de szidni nem szabad őket...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kaptunk egy csomó ajándék yardot, nem éltünk vele
A bírók is a mi javunkra tévedtek többet, nem éltünk vele
Végig vezettük a meccset, ott volt a game ball a kezünkben. Nem (csak) az a baj, h neki mentünk 4.nek, hanem h 4 próbálkozásból nem tudtunk megtenni 2 yardotl. Tebow év végén tuti távozik, ha így se kap lehetőséget, akkor sehogy se fog. Pedig akárhova kerül nagy ász lesz szvsz, bejön még Strom ST aláírása csak nem nálunk. 0 lehetőséget kap, eleve egy főleg futásblokkolásban jó RT-t hoztunk, ami ugye Tebownak blind side. Elmennek a picsába, most ugyanazt csinálják TTvel amit JMD csinált Traktorral...
A védelem amúgy jó volt végül is, leszámítva azt az 1 driveot.
A bűnbak nálam Orton és Fox...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
FIREFOX!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Titans meccs előtti beharangozó Black_Adder-től:

http://denversports.blog.hu/2011/09/25/broncos_titans_beharangozo_1


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Dante Rosario, TE újra Bronco. Mike Mohamed repült.Deny
A kedden igazolt Nalbone cut, Mike Mohamed vissza. 😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Bengals elleni meccs összefoglalója by StormST:

http://denversports.blog.hu/2011/09/23/week_broncos_vs_bengals_bravur_megtizedelve

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dante Rosario, TE újra Bronco. Mike Mohamed repült.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Újra edzésbe állt DJ, Lloyd, Moreno és Doom is, vagyis jelenleg csak a három Thomas, Royal és Champ nem edz. Alakul... 😊StormST
Remélem, hogy Champ is fog edzeni a héten, mert szerintem pont az ő hiányát nagyon megéreznénk vasárnap. (Ha Hasi és Britt nem fejlődik vissza akkor szarban vagyunk)

szerk: Apropó sérülések! Nem gondolt még senki bele, hogy le kéne cserélni az erőnléti edzőt? Évek óta rengeteg a sérülés nálunk, és ezt szerintem már nem lehet mindig a balszerencsére fogni. Tudom Tunten már régi motoros a szakmában, ha jól emlékszem nálunk is, de azért még is.akike
Tuten a liga egyik legjobbja, meg azért azt se szabad ám elfelejteni, hogy az idei offseason messze nem volt optimálisnak nevezhető, a játékosok keveset edzettek, nyárra nem volt rendes edzésterv, stb....StormST
Évek óta rengeteg a sérült, ez nem most kezdődött. Nem akarom bántani Tutent tényleg nem. Csak marha sok a húzódás meg az ilyen jellegű probléma, ennek lehet az oka a nem megfelelő erőnlét, vagy a túlhajszoltság.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
De azért a tvalyelőtt lesárült 6 RB + a többi sérült... már akkor is felmerült ez a kérdés, és ott rohadt sok izomsérülés volt...