Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Újra edzésbe állt DJ, Lloyd, Moreno és Doom is, vagyis jelenleg csak a három Thomas, Royal és Champ nem edz. Alakul... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Tegnap kimaradt, de RIP Kenny McKinley

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Quan Cosby jött elkapni. Visszahordani is tud.

ex Bengals,
Longhorns Pride

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Örülnék ha legalább addig amíg Royal is sérült, minden ellenfél puntnál faircatch-et mutatna akárki is legyen ott. Ha még Decker is kidőlne, azt már nem tudná elviselni a csapat, főleg hogy most nehezebb ellenfelek jönnek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Royal min 2 meccset kihagyBlack_Adder
Nem jó hír. :/
Szerintem PSből jöhet Eron Riley, preseasonban jól teljesített (ha Lloyd játékra alkalmas, akkor nem biztos) vagy Tebow WR karrierje folytatódhat. 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Broncos try out RBs Thomas Clayton, Jalen Parmele

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Royal min 2 meccset kihagyBlack_Adder
Royal 2-4 hét; J. Thomas is min. 2 hét. :/
Tebow maradhat WR egy darabig.

Pozitívum, hogy Lloyd jó eséllyel visszatér, legutóbb is melegített a meccs előtt, csak nem akartuk megkockáztatni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Royal min 2 meccset kihagy

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
..és egy kérdés a végére: van még egy ilyen szerencsétlen csapat az NFL-ben sérülések terén, mint a Denver Broncos??? Miből vannak a mi fiaink, üvegből? Szörnyű volt látni...JC6
New York Giants, Kansas City Chiefslotus86
szevasztok

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
..és egy kérdés a végére: van még egy ilyen szerencsétlen csapat az NFL-ben sérülések terén, mint a Denver Broncos??? Miből vannak a mi fiaink, üvegből? Szörnyű volt látni...JC6
New York Giants, Kansas City Chiefs


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Elvis mikor térhet vissza?

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 049
Megvan a W, talán nyugisabb lesz ez a hét. 😊

Innen sem maradhat ki (tegnap DSBn már volt). 😀

xrace77
hatalmas. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Oké, ezt nem hiszem el...Tebow, mint elkapó? 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Megvan a W, talán nyugisabb lesz ez a hét. 😊

Innen sem maradhat ki (tegnap DSBn már volt). 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem azért nem 2-14 lesz majd a mérlegünk Fox bácsival 😛 Ha már a KC és OAK előtt végzünk, elégedett leszek 😀
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nos, 1-2 adalék, meg válasz, meg ilyesmi:

- Chris Harris azt mondta, hogy a punt-nál a Bengals-os srác kilökte a pályáról, ahol ő elbotlott a yard-ot jelző táblában és ezért nem tudott hamarabb visszaérni, de valszeg a bírók nem látták az esést, ezért gondolták, hogy nem akart visszajönni a pályára. Akkor is viccnek éreztem és most is annak érzem...
- A sérülés fronton pechesek is vagyunk, meg nem is. Sok a sérült, de season ending nincs (kopp-kopp-kopp). Remélhetőleg gyorsabb ütemben tudnak visszatérni a sérültek, mint ahogy jönnek az újabbak és akkor rendeződhet előbb-vagy-utóbb a helyzet...
- Orton nem volt nagyon rossz, de az a fumble megint hülyeség volt, nem figyelt rendesen. Ettől függetlenül most legalább kevesebbet hibázott, pedig a dolga is nehezebb volt, hiszen fogynak a megbízható célpontok...
- OL: no, ők már alakulnak, végre csináltak helyet a futáshoz, meg azért Orton-t is elég jól megvédték...
- Mays most nagyon jó volt, remélem ennél rosszabb nem is lesz. Kicsit néha most is túlpörög, de szépen odaér és meg is csinálja a tackle-t általában. Ha visszajön DJ, akkor a LB sor rendben lesz idénre szerintem...

Bowlen Fox-nak adta a game ball-t, remélem sok győzelem követi még majd ezt az elsőt... 😊StormST
Egyebként nekem az OLban Clady volt a meglepő. Ordas nagy holdingok jöttek róla, pedig nem igazán elitt a passrush a Bengalsnál. Említetted DJ-t, szerintem Woody most igazán jól megoldotta a feladatát. A sérülésekre visszatérve: a Chiefs pechesebb ilyen téren.akike
Azért én visszanéztem volna azokat a Clady holding-okat, mert nem nagyon ismételték egyiket se, főleg a másodiknál nem nagyon volt semmi...

Woody nem volt rossz, de ha őszinték akarunk lenni, akkor a végén majdnem elment rajta a meccs, mert bár szépen levédekezte a passzot, de egy rossz szavunk se lehetett volna, ha dobnak rá egy zászlót, mert végig rajta volt a keze a WR-en. Futás ellen jó, de passz ellen nagyon szar még mindig, ezért is kell vissza DJ...StormST
Nem mondom, hogy nem kell vissza DJ, csak annyit akartam kihozni ebből, hogy most nem volt súlytalan futás ellen sem Woody sem Mays. Azt, hogy coverben szar, azt eddig is tudtuk. Csodát azért én sem várok. (pedig állítólag még vannak 😀 )




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, 1-2 adalék, meg válasz, meg ilyesmi:

- Chris Harris azt mondta, hogy a punt-nál a Bengals-os srác kilökte a pályáról, ahol ő elbotlott a yard-ot jelző táblában és ezért nem tudott hamarabb visszaérni, de valszeg a bírók nem látták az esést, ezért gondolták, hogy nem akart visszajönni a pályára. Akkor is viccnek éreztem és most is annak érzem...
- A sérülés fronton pechesek is vagyunk, meg nem is. Sok a sérült, de season ending nincs (kopp-kopp-kopp). Remélhetőleg gyorsabb ütemben tudnak visszatérni a sérültek, mint ahogy jönnek az újabbak és akkor rendeződhet előbb-vagy-utóbb a helyzet...
- Orton nem volt nagyon rossz, de az a fumble megint hülyeség volt, nem figyelt rendesen. Ettől függetlenül most legalább kevesebbet hibázott, pedig a dolga is nehezebb volt, hiszen fogynak a megbízható célpontok...
- OL: no, ők már alakulnak, végre csináltak helyet a futáshoz, meg azért Orton-t is elég jól megvédték...
- Mays most nagyon jó volt, remélem ennél rosszabb nem is lesz. Kicsit néha most is túlpörög, de szépen odaér és meg is csinálja a tackle-t általában. Ha visszajön DJ, akkor a LB sor rendben lesz idénre szerintem...

Bowlen Fox-nak adta a game ball-t, remélem sok győzelem követi még majd ezt az elsőt... 😊StormST
Egyebként nekem az OLban Clady volt a meglepő. Ordas nagy holdingok jöttek róla, pedig nem igazán elitt a passrush a Bengalsnál. Említetted DJ-t, szerintem Woody most igazán jól megoldotta a feladatát. A sérülésekre visszatérve: a Chiefs pechesebb ilyen téren.akike
Azért én visszanéztem volna azokat a Clady holding-okat, mert nem nagyon ismételték egyiket se, főleg a másodiknál nem nagyon volt semmi...

Woody nem volt rossz, de ha őszinték akarunk lenni, akkor a végén majdnem elment rajta a meccs, mert bár szépen levédekezte a passzot, de egy rossz szavunk se lehetett volna, ha dobnak rá egy zászlót, mert végig rajta volt a keze a WR-en. Futás ellen jó, de passz ellen nagyon szar még mindig, ezért is kell vissza DJ...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az első félidőben karcolt a védelmünk, a másodikban viszont igazából nagy mákunk volt, mert a végére az O nagyon fogalmatlan lett, egy hosszú TD mentett meg minket, meghogy a Bengals nem mert 54yardos field goalt lőni... Sokszor 4&1re puntoltak, ha azok az 1 yardok összejönnek nekik, akkor máris más képe van a meccsnek, de ettől függetlenül szvsz mi voltunk a jobbak.

Kár Colquitt 80+os puntjáért, amúgy meglepően jó volt a meccsen. Vaughn játéka is nagyon tetszett, de az nem lepett meg. Goodman viszont nagyon lassú. Ja és Mays is jól tolta...

A futójáték és a fal teljesítménye tetszett, clady 2 holdingját nem néztem vissza h mennyire voltak holdingok, inkább a második volt az ami nehéz helyzetbe hozott minket, de még Ball is jól futott...

Nem lettünk ezzel a győzelemmel esélyesebbek a pozitív mérlegre, de talán megússzuk az 1/1-et. bár a sorsolás neheze még hátra van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nos, 1-2 adalék, meg válasz, meg ilyesmi:

- Chris Harris azt mondta, hogy a punt-nál a Bengals-os srác kilökte a pályáról, ahol ő elbotlott a yard-ot jelző táblában és ezért nem tudott hamarabb visszaérni, de valszeg a bírók nem látták az esést, ezért gondolták, hogy nem akart visszajönni a pályára. Akkor is viccnek éreztem és most is annak érzem...
- A sérülés fronton pechesek is vagyunk, meg nem is. Sok a sérült, de season ending nincs (kopp-kopp-kopp). Remélhetőleg gyorsabb ütemben tudnak visszatérni a sérültek, mint ahogy jönnek az újabbak és akkor rendeződhet előbb-vagy-utóbb a helyzet...
- Orton nem volt nagyon rossz, de az a fumble megint hülyeség volt, nem figyelt rendesen. Ettől függetlenül most legalább kevesebbet hibázott, pedig a dolga is nehezebb volt, hiszen fogynak a megbízható célpontok...
- OL: no, ők már alakulnak, végre csináltak helyet a futáshoz, meg azért Orton-t is elég jól megvédték...
- Mays most nagyon jó volt, remélem ennél rosszabb nem is lesz. Kicsit néha most is túlpörög, de szépen odaér és meg is csinálja a tackle-t általában. Ha visszajön DJ, akkor a LB sor rendben lesz idénre szerintem...

Bowlen Fox-nak adta a game ball-t, remélem sok győzelem követi még majd ezt az elsőt... 😊StormST
Egyebként nekem az OLban Clady volt a meglepő. Ordas nagy holdingok jöttek róla, pedig nem igazán elitt a passrush a Bengalsnál. Említetted DJ-t, szerintem Woody most igazán jól megoldotta a feladatát. A sérülésekre visszatérve: a Chiefs pechesebb ilyen téren.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, 1-2 adalék, meg válasz, meg ilyesmi:

- Chris Harris azt mondta, hogy a punt-nál a Bengals-os srác kilökte a pályáról, ahol ő elbotlott a yard-ot jelző táblában és ezért nem tudott hamarabb visszaérni, de valszeg a bírók nem látták az esést, ezért gondolták, hogy nem akart visszajönni a pályára. Akkor is viccnek éreztem és most is annak érzem...
- A sérülés fronton pechesek is vagyunk, meg nem is. Sok a sérült, de season ending nincs (kopp-kopp-kopp). Remélhetőleg gyorsabb ütemben tudnak visszatérni a sérültek, mint ahogy jönnek az újabbak és akkor rendeződhet előbb-vagy-utóbb a helyzet...
- Orton nem volt nagyon rossz, de az a fumble megint hülyeség volt, nem figyelt rendesen. Ettől függetlenül most legalább kevesebbet hibázott, pedig a dolga is nehezebb volt, hiszen fogynak a megbízható célpontok...
- OL: no, ők már alakulnak, végre csináltak helyet a futáshoz, meg azért Orton-t is elég jól megvédték...
- Mays most nagyon jó volt, remélem ennél rosszabb nem is lesz. Kicsit néha most is túlpörög, de szépen odaér és meg is csinálja a tackle-t általában. Ha visszajön DJ, akkor a LB sor rendben lesz idénre szerintem...

Bowlen Fox-nak adta a game ball-t, remélem sok győzelem követi még majd ezt az elsőt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A lényeg a győzelem.

- Kiemelném én is az égető CB posztot. Kicsit szarul is éreztem magam a meccs alatt, hogy a 2 rookie szinte szétsz*patott minket.
- A játékvezetésről nem beszélnék, a hab a tortán a csodálatos punt-unk után volt...
- Csóri Ortonról inkább nem is írok.

..és egy kérdés a végére: van még egy ilyen szerencsétlen csapat az NFL-ben sérülések terén, mint a Denver Broncos??? Miből vannak a mi fiaink, üvegből? Szörnyű volt látni...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
No akko az első W. Egy pár rövid gondolat:
- A nem túl rövid sérültlista további nevekkel gazdagodott
Thomas - boka
Royal - groin (le is kellett segíteni a pályról, ami nem valami jó jel)
- Royal kisésével TT "emergency WR"-t játszott. (Egyébként én sajnáltam, mert annyira látszott rajta, hogy mindegy neki, csak pályán lehessen és játszon)
- Decker (a fumble-jén kívűl) megint hozott egy szép meccset - 113 yard 2 TD
- Orton megint a két véglet volt, inkább nem részletezem.
- Futójáték / Futás elleni védelem mint olyan létezett? Nehéz ellhinni,de igen. Egyre jobban kezdem azt hinni hogy Morenoval van a baj, mert McGahee, Ball páros hozta a meccset
- Azt tudtuk a hogy CB poszton nagy a gáz, ez most be is bizonyosodott - egy rookie QB és rookie WR szétjászotta a hátsó alakzatott (már, ha van olyan nálunk).
- Játékvezetés csapnivaló - Hochulit biztos a magaslati levegő zavarja meg, de inkább ezt most hagyom.
- Egy két embert ki lehet emelni: Woody, Mays, Dawk, Decker, McGahee.

Ennek ellenére rohadt nagy mákunk volt, hogy nyerni tudtunk - ez tény és való

szerk: Wilhite-nak is volt egy jó sack-je és ez mentette meg talán a meccset is. Egy mezei pirospontot megérdemel Ő is.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát ezt behúztuk, nem mondom, hogy jó játékkal, de a W megvan, ez a lényeg... 😊

Most viszont már jó lenne a sérültek közül egy párat visszakapni, mert csúfos zakókat kapunk a következőkben... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
tippmixen nem lehet NFL meccseket tenni.Amadeus91
OFF: MNF és (majd később) TNF meccsekre Tippmixen is lehet fogadni.