Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Azért én a "romokban vagyunk" kifejezést erősnek érzem még mindig...

Szerintem így állunk:

Passzjáték: Van most is 3 jó, egészséges WR-ünk Lloyd, Decker és Royal személyében, akikhez remélhetőleg hamarosan csatlakozik Bay-Bay. Willis meg pont jó depth-nek. 3 olyan QB-nk van, akik már mind voltak kezdők az NFL-ben, ok Quinn nem egy világmegváltó, de akkor is. Orton elég biztos kezű, ha Tebow nem lenne a csapatnál, akkor az utolsó két szezonja után eszünkbe nem jutna, hogy el kéne cserélni, vagy le kéne váltani.

Futójáték: Moreno mellé, aki azért tavaly már 4,3-as átlagot futott, érkezett a rutinos McGahee. Tavaly se lettünk volna rosszak futásban, ha Buckhalter többet tud játszani. Ball nem egy jó futó, ő max néha bevetni jó, depth-nek elmegy, de Moreno mellé/mögé egy jó erőfutó kell, erre lesz most jó McGahee.

Blokkolás: Van egy fiatal, stabilan működő, egyre jobban összeszokó OL, akik közül a legidősebb Kuper is még csak 29 lesz decemberben. Itt érzek problémát a backup-ok terén Hochstein kivételével, viszont pont ezért jó, hogy fiatal a fal, csak sérülés ne legyen. Larsen a liga jobb FB-jei közé tartozik (nem top 5-10, de azért inkább a felső 15-20), aki azért elkapásban is jó. A TE posztra úgy hoztunk embereket, hogy inkább jó blokkolók legyenek, de azért Fells és Julius Thomas is megmutatta a preseason-ben, hogy nem ijednek meg, ha feléjük száll a labda.

DL: A DE poszt szerintem rendben van, Doom, Ayers, néha Von is besegít, Hunter meg Harvey backup-nak elmegy. Passz ellen mindenképpen jók leszünk, futás ellen Doom gyengébb, de azért őt se féltem. DT-ben vagyunk a leggyengébbek, ezt már tudjuk egy ideje. Warren sérülése még rátett egy lapáttal a Marcus Thomas sérülésével elindult lavinára, majd Bunkley is kiszállt. Jelen pillanatban csak Bunkley és Vickerson van bevethető állapotban, meg McBean, bár tőle túl sokat nem várok. Sajnos ahhoz már későn vagyunk szerintem, hogy bárkit érdemben be tudjunk építeni ide, meg nagyon nem is látom, hogy akarnánk hozni valaki, szóval ez marad gyenge pont idénre ezek szerint...

LB: DJ sérülése nem jött jól, egész addig azt mondtam, hogy nem állunk rosszul. Von úgy tűnik, hogy beváltja az ígéreteket, vele nem lesz gond. Mays nem egy életbiztosítás MLB-ben, de egyelőre nem nagyon lehet rá panasz, később meg elvileg Irving jön majd, ha beválik az edzéseken meg amikor pályára kerül. Woody backup-nak megteszi, csak coverage-be ne kelljen mennie, futás ellen jó. Mohamed mondjuk csiga lassú, de talán nem lesz sokat a pályán.

CB: no, itt vannak a nagy gondok, ez tény és való. Champ jó, az egyetlen biztos pont. Goodman tavaly a fél szezont kihagyta (igaz előtte két szezonban 1 meccset se hagyott ki), ha egészséges marad, akkor nem annyira vészes a helyzet, meg akárki van CB2-ben, az mindig szopni fog. Vaughn jónak tűnik, de itt sajnos vége van a névsornak lényegében.

S: Dawkins idén még SS-ben elevez, Moore meg jó kis FS lesz már idén, legalább is eddig úgy tűnik. Carter-nek kell év végére olyan szintre kerülni, hogy jövőre Dawkins helyére be tudjon ugrani. Bruton inkább ST-ben jó, de azért néha be lehet vetni, depth-nek jó lesz.

ST: Prater-el szerintem senkinek nincs gondja, Colquitt fos, de nem hoztunk helyette senkit, úgy tűnik a bizalom töretlen. A preseason-ben egész jó net átlagot hozott, a hosszú punt-jai egész jók, sajnos a rövidek nem mennek a 10-en belülre, igaz kétszet peche volt, amikor eltalálta a pilont. Visszahordásban fog nagyon hiányozni Syd'quan, de hát nincs mit tenni. Remélem Royal-t csak az után küldjük be punt-ot visszahordani, ha Bay-Bay visszatért, nem kéne a tűzzel játszani, inkább csinálja Vaughn...

A tavalyi 4-12-höz több köze volt a rossz D felfogásnak, valamint JMD személyiségének, mint a tehetség hiányának, ráadásul a draft-on inkább hiány posztokra érkeztek, mint nem. Nem mondom, hogy SB esélyesek vagyunk, sőt azt se, hogy playoff esélyesek, mert még sokat kell tanulni ennek a fiatal társaságnak, de azért nem látom, hogy "romokban" lennénk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Black_Adder szezonelőzetese:

http://denversports.blog.hu/2011/09/08/broncos_2011_szezonbeharangozo

Azért bármennyire is tragikus volt a tavalyi szezon, újra nagyon várom, hogy játszhassunk. 😊TheMileHighCity
Jó cikk. Nekem kicsit sok volt a Doom-Von Miller terror ötször. Én is egyeterétek ebben ,de azért vannak mások is.

Más. Magam is katasztrófálisnak neveztem JMD munkáját. Ami kezdődött a Beast-Cutler aktával. És nagyon rosszul is draftolt. Viszont a 2006os Culter draft óta első két körben (hiába volt pár extra pick) elég gyengén sikerültek. Van benne sérült is, ami pech. De lényeg, hogy ennyi elit picket büntetlenül nem lehet hibázni. Remélem senki nem támadásnak veszi amit írok. Azonban ez is hozzátartozik a történethez.

Kezdem akkor a 2006os drafttal (2005ben nincs első kör, második Darrent Williams CB, szal nem kibaszásból kezdem innen, vagy ilyesmi).

2006
1/11 Jay Cutler QB (Orton lett belőle, aki viszont jövőre lehet ingyen távozik)
2/61 Tony Sheffler TE (Perrish Cox lett belőle, kirúgva, mert vonul sittre)

2007
1/17 Jarvis Moss DE (elengedve)
2/56 Tim Crowder DE (elengedve (waive))

2008
1/12 Ryan Clady OT (ő nagyon jó, néha sérült de ennyi)
2/42 Eddie Royal WR (néha egész jó)

2009
1/12 Knowshon Moreno HB (volt eddig vagy igazán 3 jó meccse)
1/18 Robert Ayers DE (nem rossz, de nem ért első kört)
2/37 Alphonso Smith CB (cserélve Dan Gronkowskira (TE), aki távozott)
2/48 Darcel McBath S (elküldve szintén)
2/64 Richard Quinn TE (sérülés miatt elküldve)

2010
1/22 Demaryius Thomas WR (sérült szinte folyamatosan)
1/25 Tim Tebow QB (Egyelőre gond, hogy pont azt tudja mint egyetemről kijövet. Project, még beválhat).
2/45 Zane Beadles OL (én őt bírom és sokat várok a fiatal OL triótól, de nem sztár ő sem)ulpianus
Nos, természetesen nagyon sok igazság van abban, amit írsz, meg nem is veszem támadásnak, csak 1-2 észrevételt tennék...

2006: Nem tudom, hogy ez a draft hogy jön a képbe? Se Cutler, se Scheffler nem volt rossz pick, ráadásul ők a JMD-vel való rossz viszonyuk miatt távoztak, nem azért, mert rossz játékosok...
2007: Moss valóban elhibázott pick volt, bár ha azt nézem, hogy nagyon sokan első körbe várták, akkor azért nem volt nagy meglepetés, hogy behúztuk, ha nem nálunk csődöl be, akkor becsődölt volna másnál. Crowder-t is a második körbe jósolták, nem jött be, ilyen van. Egyik se volt jó pick, de véleményem szerint inkább azért, mert nem jött ki egyikből se a várt potenciál, mint azért, mert túl korán lettek választva...
2008: Royal-t Shanny nem slot-ba hozta valszeg, de mostanra ott megtalálta a helyét, szerintem jó pick volt, mert igazi playmaker
2009: Ayers egy hibrid D-be érkezett, DE-ben és OLB-ben is bevethetőnek látták, nekünk meg pont ilyen kellett. Az 1/18 talán egy kicsit sok érte, de főleg tavaly szezon elején mutatta meg, hogy simán megért egy első körös cetlit. Moreno érdekes kérdés, workhorse-nak nem jó, de ha jól el van osztva a terhelése, akkor nagyon hasznos. Érte biztosan sok volt az 1/12, de azért nem rossz játékos. Phonso simán szar pick volt, a trade-el együtt főleg, az utóbbi 5 év magasan legrosszabb pick-je. McBath-ben sokat láttak, sajnos üvegből van a srác, amikor pályán tud maradni, akkor látszik, hogy van benne potenciál, csak ez sajnos elég ritkán történik meg. Quinn is valóban rossz pick volt, ő leginkább azért került képbe, mert Graham szerződése 2010-re elég magas gázsit adott ki és így úgy tűnt, hogy 2010-ben a blokkoló TE need lesz, csak azért nem lett használva a srác tavaly, mivel az uncapped év miatt nem számított Graham fizuja. Ettől függetlenül szar a srác, csak a logikát azért lehetett látni a pick-ben, még ha naaaagyon korai is volt...
2010: ezt a draft-ot én még nem értékelném, Bay-Bay és Tebow is nagyon jó volt, amikor pályán volt, kivárom, hogy ha huzamosabb időre oda kerülnek újra, akkor mit mutatnak. Beadles meg simán belefért a második körben, stabil kezdő és jól is dolgozik, meg need-re jött...

JMD-nek volt egy olyan rossz szokása, hogy ha kinézett magának valakit, akkor azért hajlandó volt nagyon nagyon sokat adni. Persze így még az alap rizikó mellé bejön az is, hogy a pick (és trade) értékéért is baszogatják utólag. Ez is egy olyan szokása, ami miatt nem sajnálom, hogy elment... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Minden kritikát szívesen látok, főleg az ellentáborból, ahol kevésbé vagy másképp elfogultak az emberek.

NEm sikerült a legjobban összeszedni a gondolataimat, de a 2009est rosszabbnak tartom, mint a többit együtt. 5év után lehetne igazán megítélni, de mivel már csak most 3man vannak a valagnyiból...
Mégha Moreno és Ayers nem is rosszak, a 2. kör akkor is tragikus. És akkor arról nem is beszéltünk, h senkit se tudott úgy kiválasztani, h ne tradeeljen fel érte kurva drágán. Olyan szívesen megkérdezném tőle, h mondjuk Demaryius thomasért minek kellett beelőzni a Packerst. Richard Quinn a 3. ban is reach lett volna, de muszáj volt érte felmenni a 2.ba, még Brandstaterért is feltradeelt. Cutler árából mára talán csak Orton meg Ayers maradt. Pedig nem keveset kaptunk érte. Akkor mindenki a Bearsen nevetett, most viszont már rajtunk...
Valakivel vitáztam azon, h miért volt szar ez a draft, és azóta se változott a véleményem. Nem vagyok szakértő de szvsz ez egymagában szarabb volt mint az összes többi amit felsoroltál, főleg ha azt nézzük, h mennyire jó is lehetett volna, ha csak átlagos kezdőket sikerül találni a 2. körben, ami egy NFL HCtől elvárás lenne szvsz...
Viszont a 2008-as szvsz jó kis draft volt. Hátm ég ha a fasz nem űzi el Hillist, akinek egy rossz meccse nem volt, és közönség kedvenc volt Denverben...
2008 év végén szvsz, bár továbbra se vagyok szakértő, sokkal jobb csapatunk volt, mint 2010 év végén...

Az idei draftról viszont mind3 első2 körös választottunk kezdő, már az 1. héten. 2009esből Phonso egyszer se, McBAth egyetlen egyszer, Richard Quinn meg csak akkor, amikor már nem maradt más TE... Túlélte a waivert mégse jöhetett az IR-re, ez sokat elárul a feléje áradó bizalomból...
De első évében Ayers is egyetlen meccsen kezdett. Moreno elfutogatott, de előtte úgy tönkre lett téve a fal, h rosszabb átlaggal tette mindezt mint a plázából visszatérő Tatum Bell, a JMD által semmibe nézett 7. körös Hillis, vagy olyan hatalmas nevek mint Selvin Young vagy PJ Pope, pedig nem hinném h Moreno rosszabb futó lenne náluk...

Nem akartam erre ennyire kitérni a cikkben se, ez csak a magyarázkodás, de tény h egy romokban heverő csapat vagyunk és ez az újjáépítés ideje lesz. És ha az okot keressük /*mert mindennek van oka*/, h miért vagyunk romokban, az szvsz sokkal inkább 2009 mint 2010. És ezt most tényleg nem Tebow miatt mondom.

szerk: van benne némi túlzás, mert akik itt maradtak a JMD korszakból, azokban lehet bízni... Moreno, Ayers, Beadles, Walton, Decker, Syd'Quan, Vaughn, idővel remélhetőleg Tebow és esetleg Bay-bay is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Black_Adder szezonelőzetese:

http://denversports.blog.hu/2011/09/08/broncos_2011_szezonbeharangozo

Azért bármennyire is tragikus volt a tavalyi szezon, újra nagyon várom, hogy játszhassunk. 😊TheMileHighCity
Jó cikk. Nekem kicsit sok volt a Doom-Von Miller terror ötször. Én is egyeterétek ebben ,de azért vannak mások is.

Más. Magam is katasztrófálisnak neveztem JMD munkáját. Ami kezdődött a Beast-Cutler aktával. És nagyon rosszul is draftolt. Viszont a 2006os Culter draft óta első két körben (hiába volt pár extra pick) elég gyengén sikerültek. Van benne sérült is, ami pech. De lényeg, hogy ennyi elit picket büntetlenül nem lehet hibázni. Remélem senki nem támadásnak veszi amit írok. Azonban ez is hozzátartozik a történethez.

Kezdem akkor a 2006os drafttal (2005ben nincs első kör, második Darrent Williams CB, szal nem kibaszásból kezdem innen, vagy ilyesmi).

2006
1/11 Jay Cutler QB (Orton lett belőle, aki viszont jövőre lehet ingyen távozik)
2/61 Tony Sheffler TE (Perrish Cox lett belőle, kirúgva, mert vonul sittre)

2007
1/17 Jarvis Moss DE (elengedve)
2/56 Tim Crowder DE (elengedve (waive))

2008
1/12 Ryan Clady OT (ő nagyon jó, néha sérült de ennyi)
2/42 Eddie Royal WR (néha egész jó)

2009
1/12 Knowshon Moreno HB (volt eddig vagy igazán 3 jó meccse)
1/18 Robert Ayers DE (nem rossz, de nem ért első kört)
2/37 Alphonso Smith CB (cserélve Dan Gronkowskira (TE), aki távozott)
2/48 Darcel McBath S (elküldve szintén)
2/64 Richard Quinn TE (sérülés miatt elküldve)

2010
1/22 Demaryius Thomas WR (sérült szinte folyamatosan)
1/25 Tim Tebow QB (Egyelőre gond, hogy pont azt tudja mint egyetemről kijövet. Project, még beválhat).
2/45 Zane Beadles OL (én őt bírom és sokat várok a fiatal OL triótól, de nem sztár ő sem)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder szezonelőzetese:

http://denversports.blog.hu/2011/09/08/broncos_2011_szezonbeharangozo

Azért bármennyire is tragikus volt a tavalyi szezon, újra nagyon várom, hogy játszhassunk. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Megvannak a játékosok által választott kapitányok erre a szezonra: Orton, Kuper, Champ, Dawkins, Woody...

Az edzők minden héten választanak egy kapitányt, az első hétre Doom kapta az ő voksukat... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
A Broncos elindított egy új történeti részt a honlapon, ami a legelső meccs óta az össze (régi időkből beszkennelt, kézzel és írógéppel kitöltött) gamebook-ot, flipcard-ot és az össze év média guide-ját tartalmazza, bárki számára megnyitható és letölthető PDF formátumban. Nem tudom, hogy más csapat csinált-e már ilyet, de az biztos, hogy ez nem semmi munka lehetett... 😊

http://media.denverbroncos.com/historyStormST
zseniális 😊


több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
A Broncos elindított egy új történeti részt a honlapon, ami a legelső meccs óta az össze (régi időkből beszkennelt, kézzel és írógéppel kitöltött) gamebook-ot, flipcard-ot és az össze év média guide-ját tartalmazza, bárki számára megnyitható és letölthető PDF formátumban. Nem tudom, hogy más csapat csinált-e már ilyet, de az biztos, hogy ez nem semmi munka lehetett... 😊

http://media.denverbroncos.com/history



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Butlerre? Egy Butler, Wilhite reunion geci nagy lett volna. Kisegítve nem lettetek volna, az biztos 😀

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Egyszer adunk be waiver claim-et, persze, hpgy a Panthers is beadja. Csodás... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Jött Tony Hills OT, ment Herb Taylor OT.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST összefoglalója az utolsó előidény-meccsről:

http://denversports.blog.hu/2011/09/06/broncos_cardinals_eloszezon_zaras_kezdok_nelkul


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
LOL. Sikerült megszerezni a liga legrosszabb CBjét.Black_Adder
Nono, azért Nate Jones-t nehéz überelni... 😛StormST
Wilhite iszonyat jól szokta követni az emberét, nagyon nehéz leszakadni róla - ha épp sikerül, akkor is visszaküzdi magát valahogy... akkor meg miért bűnrossz?
úgy látszik anno nem mondták meg neki, hogy ezt a játékot labdával játsszák, így a végén szinte mindig lekapja mellőle a WR a passzt, gyak. semmi ball skill nem szorult a srácba, csodálkozom, hogy ilyen hamar csapatra lelt:SGyulus
Gyulus, nem érzel némi ellentmondást? Vagy tettél egy szívességet, és megválaszoltad a kérdést. Btw jól megvigasztaltad őket. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
tessék jött Jonathan Wilhite. Gondolom Harris fog repülni. Fölé emeli az Wilhiteot hogy ő már legalább látott NFL meccset élőben...haromt
LOL. Sikerült megszerezni a liga legrosszabb CBjét.Black_Adder
Nono, azért Nate Jones-t nehéz überelni... 😛StormST
Wilhite iszonyat jól szokta követni az emberét, nagyon nehéz leszakadni róla - ha épp sikerül, akkor is visszaküzdi magát valahogy... akkor meg miért bűnrossz?
úgy látszik anno nem mondták meg neki, hogy ezt a játékot labdával játsszák, így a végén szinte mindig lekapja mellőle a WR a passzt, gyak. semmi ball skill nem szorult a srácba, csodálkozom, hogy ilyen hamar csapatra lelt:S
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Bay-bay edzésbe állt. Nem tudom h örüljek e neki, az ördög azt súgja, h ha pályára lép a raiders ellen soha többé nem fog.
Nem vagyunk annyira rászorulva h elkapkodjuk a visszatérését, főleg tekintettel arra, h átlagosan 0,147 snappenként megsérül...

Mindegy, reméljük, h tényleg ennyire jó állapotban van már és többé le se sérül.Black_Adder
ÁÁÁ, szerintem a 4-5. hét előtt nem fog játszani, csak azért nem tettük valszeg PuP-ra, mert a 6. hét előtt be akarjuk vetni, de most még biztos nem számolunk vele...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bay-bay edzésbe állt. Nem tudom h örüljek e neki, az ördög azt súgja, h ha pályára lép a raiders ellen soha többé nem fog.
Nem vagyunk annyira rászorulva h elkapkodjuk a visszatérését, főleg tekintettel arra, h átlagosan 0,147 snappenként megsérül...

Mindegy, reméljük, h tényleg ennyire jó állapotban van már és többé le se sérül.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
tessék jött Jonathan Wilhite. Gondolom Harris fog repülni. Fölé emeli az Wilhiteot hogy ő már legalább látott NFL meccset élőben...haromt
LOL. Sikerült megszerezni a liga legrosszabb CBjét.Black_Adder
Nono, azért Nate Jones-t nehéz überelni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
tessék jött Jonathan Wilhite. Gondolom Harris fog repülni. Fölé emeli az Wilhiteot hogy ő már legalább látott NFL meccset élőben...haromt
LOL. Sikerült megszerezni a liga legrosszabb CBjét.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Wiaver-ben nem mozdultunk rá senkire, állítólag azért, mert a waiver-en beszedettek eredeti szerződését kell átvenni az új csapatnál, ezért inkább megvárjuk, hogy kik maradnak a waiver-ek után, meg nézegelődünk a FA piacon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
tessék jött Jonathan Wilhite. Gondolom Harris fog repülni. Fölé emeli az Wilhiteot hogy ő már legalább látott NFL meccset élőben...haromt
McBath repült, az utolsó maradék 2009-es 2. körös is repült... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Weber jött a practice squadba. Semmi meglepő nincs benne, nem amiatt az 1db passza miatt, hanem az egész offseasonje, meg a hozzáállása alapján. Jövőre lejár Orton is BQ szerződése, közülük max az egyiket tartjuk meg és Webernek kezdődhet majd az NFL pályafutása.

Várom még ide Jeremiah Johnsont, Kyle McCarrhyt, Eron Rileyt és Jeremy BealtBlack_Adder
Ha jók az infóim PS:
DE Jeremy Beal; WRs Eron Riley and D'Andre Goodwin; OT Adam Grant; RB Jeremiah Johnson; FB Austin Sylvester; QB Adam Weber; S Kyle McCarthy


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, az a baj, hogy nézésben nagyon erős a srác, csak az embere meg a labda zavarja valami kegyetlenül. Viszont int-leader! 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tessék jött Jonathan Wilhite. Gondolom Harris fog repülni. Fölé emeli az Wilhiteot hogy ő már legalább látott NFL meccset élőben...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Weber jött a practice squadba. Semmi meglepő nincs benne, nem amiatt az 1db passza miatt, hanem az egész offseasonje, meg a hozzáállása alapján. Jövőre lejár Orton is BQ szerződése, közülük max az egyiket tartjuk meg és Webernek kezdődhet majd az NFL pályafutása.

Várom még ide Jeremiah Johnsont, Kyle McCarrhyt, Eron Rileyt és Jeremy Bealt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Váhá! A Phili kib@szta Harrist, jöhet vissza csere RT-nek Franklin mögé... 😀

szerk: Ezt benéztem, mert igencsak sérült volt azé lett wavier/injured




There is only one person that carries the ball right here!