Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
waiverről kéne mindenképp valaki az OLbe, mert a kezdőkön kívül kb senki sincs. Ahogy követtem a cut névsort talán Max JEan-Gilles. Igazából nem tudom milyen, de már volt több meccsen kezdő (tavaly 10-en)

CB dettó. Vaughn nagyon jó offseasont tolt, de vele is csak 3man vagyunk, és én Goodmant se tartom biztos pontnak. Joselio Hanson és Will Allen nevére figyeltem fel, akik úgy ismerősebbek számomra. Cserének elférnének szvsz.

Nem ártana esetleg egy RB se, pl Chester Taylor. Minesotában bírtam őt AP mellett. Ball helyett/mellett szívesen látnám

DT-ből igazából van pár Warren nélkül is, mondjuk h milyen minőségben az már kérdésesebb. Minden estre most újra lenne esélyünk felszedni Landrit

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Welcome back, Tibi. 😊 Remélem újult erővel veted bele magad a szezon habjaiba 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 834 — SB 50 Champion @ Grund
Egy kis roster elemzés by me:

QB: itt nem sok elemezni való van, már leírtam: 3 QB-val megyünk minden meccsre, tök mindegy, hogy ki lesz a DC szerint a második, Tebow red zone/goal-line szituknál pályán lesz, Quinn meg esetleg akkor, ha Orton lesérül...
RB: kicsit kevésnek érzem a 3 RB-t, ha egészséges marad a top 2, akkor nincs gond, de egy kicsit rizikós a dolog...
FB: Larsen-nél jobb nem nagyon kell...
WR: 4+1, sérülés nélkül elég jó sor lesz az a 4, ha meg Bay-Bay is beszáll, akkor főleg. Mondjuk az nagy kamu, hogy egészségesnek nyilvánították, 7-8 hónappal achilles szakadás után esélytelen, hogy szaladgáláson kívül bármire is jó a lába...
TE: Thomas nagyon pörög, Fells jól blokkol, Green meg pick, ezért maradt...
OL: a kezdők jók, depth 0 Hochstein kivételével, remélem jön valaki waiver-en...

DE: A Doom-Ayers páros nagyon jó, előbbi sack-gyár, utóbbi meg, ahogy TTT is írta, hasznos, elég nyomást csinál. Harvey és Hunter jó backup-ok lesznek, ettől a poszttól nem nagyon félek.
DT: Warren kuka, nem tudom meddig erőltetjük a keretben tartását. Ha Bunkley és Thomas is felépül az idénynyitóra, akkor nem nagyon aggasztó a helyzet, Vickerson, Unrein, McBean, közepes backup sor, bár a lockuot után nem hittem, hogy akár ilyen is lesz...
LB: ha DJ felépül, akkor nincs gond, bár Von még inkább valóban DE, mint OLB, de azért nagy gond nem lesz vele. Mays valóban nem rossz, kevesebbre számítottam tőle én is. Irving, Haggan és Woody backup-nak megteszi, Mohamed elég (khm...) lassú...
CB: No, most már fosok ettől a poszttól. Champ OK, Goodman is rendben van, Vaughn még csak-csak elmegy, de Harris helyett nagyon gyorsan szerezzünk valakit. Rácsesztünk, ez tény, Cox megy a sittre, Syd meg lesérült, most lépni kell, mert baj lesz...
S: A kevés biztosnak tűnő poszt egyike, Dawkins ok, ha nem kell versenyt futnia, Moore-ból meg kiváló S lesz nagyon hamar. Bruton inkább ST ász, mint S, de backup-nak jó lesz, McBath viszont még bizonyítson, mert az elég jó formát mutató McCarthy bánta, hogy ő bekerült. Carter meg kb. ugyanez...

ST: Prater lassan beér a helyére, a liga top5-10-be. Paxton annyira jó, amennyire kell. Colquitt a preseason-ben a hosszúakat jól rúgta, a rövidebb szituknál nem érzem igazán biztosnak. Fox-ék úgy tűnik, hogy bíznak benne, bár nem nagyon tudom mi az alapja... 😛

ELvileg 2. helyen vagyunk a waiver sorrendben, egy játékost be tudunk húzni valszeg, kérdés, hogy kikre mozdulunk rá. Van egyelőre Tank Johnson és Olshansky DT-ben, a CB posztról nem tudom, hogy van-e valami értelmes. OL-be kéne ember, esetleg RB, bár ott nem tudom, hogy hogyan csinálnánk helyet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 834 — SB 50 Champion @ Grund
na. elvileg megpróbálok visszatérni, most hogy cutoltak a broncosból 😛

hát az eddigiekről
a Tebow saga nem érdekel. Szarok a médiára. Az első két PS meccset láttam. Rossz nem volt, de Orton most jobb és kevésbé rizikós

A megmaradt keretről
QB: elmontam a véleményt
RB: A Moreno-McGahee tengely zsír. Ball meg elmegy ilyen 1-2 carrys senkinek. Viszont mind a két rendes ember porcelán.
WR: itt nincs gond Bey-Bey nélkül se. Gaffneyért így kár hogy a semmiért ment. Viszont Decker idén robbant. Az Eron Riley hype meg lol. No way for Dukies 😛
TE: Julius Thomas az új Sharpe 😊 Quinn legalább nem idegesít többet. Greenből nem láttam sokat. Majd kiderül. Fells szürke.
OL: Franklin tetszett nekem. Ha rendesen összeállnak jó lesz a fal.

DE: Doom állat. Ayers nem látványos de hasznos. Viszont amit pass rushban csinál Miller, az omg... Ez a csávó DROY lesz. Ha lenne egy fillérem akkor azt erre most fogadnék. LB-nek még kicsit karcos.
DT: A Warren igazolást én hoztam így, mert pont olvastam amikor megköttetett a deal, így biztos volt hogy azonnal IR a formám miatt. Bunkley viszont nagy kedvencem volt mindig. Azt hogy mit keres itt Mitch Unrein azt ne kérdezzétek. Nála én jobb voltam a TC alapján 😛 Borzalmas ez a sor, de nincs mit tenni. Azért még nem csomagoltam ki hátha vissza kell mennem 😊
LB: Mays meglepően jó volt középen. DJ viszont gyorsan épüljön fel mert így szar lesz. Woody nem rossz 4-3ban annyira.
CB: jáááj. Ha lenne egy kis sebességem, ide is beférnék. Viszont a PS meccseken meglepően jól küldte Vaughn. Ezt a Chris Harrist viszont nem ismerem. Ide kurva gyorsan szerezni kell valami kidobott veteránt. Ja és még szokni kell azt a felemelő érzést hogy Nate Jones már nem a csapatom tagja...
S: Itt nem lesz gond. Moore megmutatta, hogy ha kell akkor kikapcsolja az agyát 😊 Nagy király lesz ő is.

ST: Prater lassan elit lesz. Coluitt viszont nem tudom miért van itt még mindig. Persze valami állandó, amit a 105 yardos kickoff return TD megmutatott. Denver ST SUX mindig, mindenféle szabállyal...

Bizakodó nem vagyok, de szarabbak nem lehetünk nagyon mint tavaly.haromt
😀 Némá ki van itt!! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
na végre, ideje volt már 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na. elvileg megpróbálok visszatérni, most hogy cutoltak a broncosból 😛

hát az eddigiekről
a Tebow saga nem érdekel. Szarok a médiára. Az első két PS meccset láttam. Rossz nem volt, de Orton most jobb és kevésbé rizikós

A megmaradt keretről
QB: elmontam a véleményt
RB: A Moreno-McGahee tengely zsír. Ball meg elmegy ilyen 1-2 carrys senkinek. Viszont mind a két rendes ember porcelán.
WR: itt nincs gond Bey-Bey nélkül se. Gaffneyért így kár hogy a semmiért ment. Viszont Decker idén robbant. Az Eron Riley hype meg lol. No way for Dukies 😛
TE: Julius Thomas az új Sharpe 😊 Quinn legalább nem idegesít többet. Greenből nem láttam sokat. Majd kiderül. Fells szürke.
OL: Franklin tetszett nekem. Ha rendesen összeállnak jó lesz a fal.

DE: Doom állat. Ayers nem látványos de hasznos. Viszont amit pass rushban csinál Miller, az omg... Ez a csávó DROY lesz. Ha lenne egy fillérem akkor azt erre most fogadnék. LB-nek még kicsit karcos.
DT: A Warren igazolást én hoztam így, mert pont olvastam amikor megköttetett a deal, így biztos volt hogy azonnal IR a formám miatt. Bunkley viszont nagy kedvencem volt mindig. Azt hogy mit keres itt Mitch Unrein azt ne kérdezzétek. Nála én jobb voltam a TC alapján 😛 Borzalmas ez a sor, de nincs mit tenni. Azért még nem csomagoltam ki hátha vissza kell mennem 😊
LB: Mays meglepően jó volt középen. DJ viszont gyorsan épüljön fel mert így szar lesz. Woody nem rossz 4-3ban annyira.
CB: jáááj. Ha lenne egy kis sebességem, ide is beférnék. Viszont a PS meccseken meglepően jól küldte Vaughn. Ezt a Chris Harrist viszont nem ismerem. Ide kurva gyorsan szerezni kell valami kidobott veteránt. Ja és még szokni kell azt a felemelő érzést hogy Nate Jones már nem a csapatom tagja...
S: Itt nem lesz gond. Moore megmutatta, hogy ha kell akkor kikapcsolja az agyát 😊 Nagy király lesz ő is.

ST: Prater lassan elit lesz. Coluitt viszont nem tudom miért van itt még mindig. Persze valami állandó, amit a 105 yardos kickoff return TD megmutatott. Denver ST SUX mindig, mindenféle szabállyal...

Bizakodó nem vagyok, de szarabbak nem lehetünk nagyon mint tavaly.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 834 — SB 50 Champion @ Grund
Byers, Hauschka, Lee Robinson az új távozók

//ezek szerint Praternek nem kell számítania eltiltásra?Black_Adder
Első DUI-ért eddig nem szokott eltiltás járni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 834 — SB 50 Champion @ Grund
Itt a teljes lista, nekem Jarmon, Riley és Anderson valamennyire meglepő:

http://www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Roster-Reaches-53/45c881ad-4f47-4203-ae18-7ea23b874e5d



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Byers, Hauschka, Lee Robinson az új távozók

//ezek szerint Praternek nem kell számítania eltiltásra?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Cox is repültBlack_Adder
Kissé meglepő Thompson sérülése után, hiszen így most 3 CB maradt, aki mutatott is valamit eddig. Valszeg úgy látják, hogy sanszos a sitt... 😛StormST
Mivel h bűnös, aligha ússza meg. De hátul is volt a DC-n, viszont Novemberig eljátszhatott volna így viszont tényleg kell egy CB a waiverről, vagy 2.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 834 — SB 50 Champion @ Grund
Cox is repültBlack_Adder
Kissé meglepő Thompson sérülése után, hiszen így most 3 CB maradt, aki mutatott is valamit eddig. Valszeg úgy látják, hogy sanszos a sitt... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Cox is repült

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gronko, Britt Davis, Rosario, Stanley Daniels kivágva

már csak 3 TE maradt szóval tényleg nem lesz 4. Egyébként az uccsó meccs után Rileynak szurkolok nagyon h rosterre jusson

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Csodás, Syd'Quan -> IR, Cox -> sitt /*majd*/. Goodman tuti lesérül majd az első meccsén. Nem ártana majd egy CB-t is felszedni a waiverről....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Sid'Quan out for season, achilles szakadás, mint Conor Casey-nek. 😕

Tebow vezetett egy 94 yardos TD drive-ot másfél perc alatt, arról már nem ő tehet, hogy a puhapöcsű Quinn 0-20-at szedett össze az első félidőben. Egyértelmű, hogy neki kell lennie a backup-nak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Harvey eddig mit nyújtott?Húsrágó
Tippelj.szaba
A nyelvét.

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Harvey eddig mit nyújtott?Húsrágó
Semmi kiemelkedőt, de esélye van az 53as keretbe kerülésre.
http://www.denverpost.com/broncos/ci_18766230
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Harvey eddig mit nyújtott?Húsrágó
Tippelj.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Harvey eddig mit nyújtott?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy kis pletyka rovat. A Chiefs piros színe utat tört magának Denverbe?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 834 — SB 50 Champion @ Grund
9 OL-nél kevesebb még a game-time keretbe se szokott kerülni, így szinte biztos vagyok benne, hogy akár egy FA beszerzésével, akár valamelyik most kereten lévő ember megtartásával, de lesz legalább 9 OL a végleges keretben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
8OL valóban szűk egy kicsit, de rajtuk kívül nincs nagyon más. Esetleg Stanley Daniels vagy Herb Taylor. Ők igazából nagyjából egy szinten vannak Clarkkal. Ha mindhárom bekerülne közülük, úgy se lenne sokkal mélyebb ez a poszt. Sőt szvsz máshova se nagyon férnek be, tehát ha sérülés van még simán újra is igazolhatjuk őket, vagy ha nem pont őket, akkor hozzájuk hasonló képességű játékosokat.

A TE posztot meg nem véletlenül erősítettük ennyire meg. Azért írtam 4-et is, bár tényleg soknak tűnik. Green vagy Rosario helyett lehetne egy fal ember, főleg ha valami nagyobb nevet kivágnak a szűkítésekkor erre a posztra. Akkor arra le is csapunk szvsz. Jarmon Beal helyett az tényleg sanszos

TE, DE, S pozíciók nagyon mélyek, onnan mindenképp ki fog esni valaki jobb játékos, aki máshol simán rosterre kerülhet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 834 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem 4 TE és 8 OL helyett inkább 3-9 vagy 2-10 lesz az eloszlás, 8 OL nagyon kevés. Szerintem Jarmon még valahova beférhet, esetleg Harvey helyén, vagy Beal helyett, aki sanszos, hogy PS-en kezdi az évet. Bruton is bent lesz szerintem, ő azért elég fontos ST ember, de hogy kit fog kiszorítani, azt nem tudom. Ő már a múlt hét vége felé is edzett, csak agyrázkódása van, szerintem holnap fog játszani és bent lesz az 53-ban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nagyon nem történik semmi, legyen egy kis Roster tipp, hadd legyen min vitatkozni 😊

QB Orton, Tebow, Quinn 3
RB Moreno, McGahee, Ball, Jeremiah Johnson 7
FB Larsen 8
WR Lloyd, Royal, Decker, Willis, David Anderson 13
TE Fells, Julius Thomas, Rosario, Green 17
OT Clady, Franklin, Clark 20
OG Kuper, Beadles, Hochstein 23
C Walton, Olsen 25

DE Doom, Ayers, Hunter, Harvey, Beal 30
DT Bunkley, Marcus Thomas, Vickerson, McBean 34
SLB Von Miller, Haggan, Mike Mohamed 37
MLB Mays, Irving 39
WLB DJ, Woody 41
CB Bailey, Goodman, Vaughn, Syd'Quan, Cox 46
S Dawk, Moore, Quinton Carter, McCarthy/McBath 50

K Prater
P Colquitt
LS Paxton 53

Demaryius Thomas PUP-on kezd, amíg ott van nem számít bele, ha visszajön Rosariot, Greent vagy Jeremiah Johnson ütheti ki
Ty Warrent IR-re számoltam, ha tényleg 10 héten keresztül cipeljük őt, h a végén bevethessük akkor Beal esik ki szvsz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 834 — SB 50 Champion @ Grund
Megvolt az első cut-kör. Repült:
- Nate Jones (van isten 😀)
- C. J. Gable
- Braxton Kelley
- Deron Mayo
- Shawn Murphy
- Curt Porter
- David Veikune



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!