Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Pontos számokat még nem láttam, de állítólag péntek este elkészült Dawkins új szerződése. Idén ő lesz a kezdő SS és úgy néz ki, hogy Moore lesz mellette a kezdő FS, aki közben sokat tanulhat az öregtől... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Okoye tök ingyen jöhetett volna, csak szerződést kellett volna adni neki, nem is lett volna nagyon drága, nem jött, így más se fog. Szopunk megint mindenkitől. Tapsolhatunk majd Tebownak vagy Ortonnnak h meccsben tart minket, de a végén úgy is mindig kikapunk majd...

szerk:
Dawknak közben megvan az új szerződése

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát ebből a végén az lesz, hogy Tebow lesz a DT is 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
TE Daniel Fells, DT Derek Landri and DE Jason Hatcher visited the Broncos.ulpianus
Legalább DT.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
TE Daniel Fells, DT Derek Landri and DE Jason Hatcher visited the Broncos.ulpianus
Jah, őket tudtuk, hogy jönnék, kérdés, hogy melyik marad, már ha valamelyik egyáltalán marad... 😛 ((egyik se fogja megváltani a világot... 😊 ))



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
TE Daniel Fells, DT Derek Landri and DE Jason Hatcher visited the Broncos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez is lehetséges. Meg van még szerintem egy pár:
- új stáb, meg akarják nézni pontosan, hogy mijük van pontosan
- kevés cap hely, főleg Dawkins szerződésének átírásáig, meg Orton szerződése is jobb lenne, ha nem lenne
- lassú FO
- valami tárgyalás megy a háttérben egy általuk kiszemelt ember megszerzésére (kicsit kisebb a valószínűsége a mai világban, amikor minden kiderül hamar)StormST
Aso leigazolását figyelted? 😊Rolni
Mármint, hogy az Eagles végig nem volt képben? Hát igen, kivételek mindig vannak, meg én örülnék, ha hirtelen kihúznánk valakit a kalapból (tényleg, a Dolphins-nak nincs valami jó DT-je? 😛), de szkeptikus vagyok ebben az ügyben... 😛StormST
Van pár, ám 3-4 DE nek hívják őket nálunk, de én is csodálkoztam, hogy nem egy az egyben csere lett.
Merlinget akartátok is ( ha a médiának hinni ezekben)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Igazából az az érzésem,hogy arra vártok hátha a keretszűkítéseknél kiesik pár jobb DT,akit olcsón meg lehet szerezni. Más nem lehet.Bazzani
Ez is lehetséges. Meg van még szerintem egy pár:
- új stáb, meg akarják nézni pontosan, hogy mijük van pontosan
- kevés cap hely, főleg Dawkins szerződésének átírásáig, meg Orton szerződése is jobb lenne, ha nem lenne
- lassú FO
- valami tárgyalás megy a háttérben egy általuk kiszemelt ember megszerzésére (kicsit kisebb a valószínűsége a mai világban, amikor minden kiderül hamar)StormST
Aso leigazolását figyelted? 😊Rolni
Mármint, hogy az Eagles végig nem volt képben? Hát igen, kivételek mindig vannak, meg én örülnék, ha hirtelen kihúznánk valakit a kalapból (tényleg, a Dolphins-nak nincs valami jó DT-je? 😛), de szkeptikus vagyok ebben az ügyben... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Kész, egy DT se fog jönni basszus. Black_Adder
Igazából az az érzésem,hogy arra vártok hátha a keretszűkítéseknél kiesik pár jobb DT,akit olcsón meg lehet szerezni. Más nem lehet.Bazzani
Ez is lehetséges. Meg van még szerintem egy pár:
- új stáb, meg akarják nézni pontosan, hogy mijük van pontosan
- kevés cap hely, főleg Dawkins szerződésének átírásáig, meg Orton szerződése is jobb lenne, ha nem lenne
- lassú FO
- valami tárgyalás megy a háttérben egy általuk kiszemelt ember megszerzésére (kicsit kisebb a valószínűsége a mai világban, amikor minden kiderül hamar)StormST
Aso leigazolását figyelted? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Azért vicces, hogy egymás mellet itt az AFC Westben van két ilyen töketlen csapat 😀

Ti itt vagytok DT nélkül, ami vszeg nevetséges run D-t eredményez majd egy olyan csoportban ahol a Chiefs és a Raiders fut, mi meg egy olyan csoportban ami tele van jó pass rusherekkel nem vagyunk hajlandók az OL-t rendbe tenni...

Per pillanat úgy gondolom nagy küzdelem lesz a csoport 3. helyért 😀Rolni
Viszont milyen szép harc lesz a Denver DLine és a Raiders OLine között. 😀
Amúgy ilyenkor szokott jönni egy meglepően jó szereplés.Bazzani
😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Kész, egy DT se fog jönni basszus. Black_Adder
Igazából az az érzésem,hogy arra vártok hátha a keretszűkítéseknél kiesik pár jobb DT,akit olcsón meg lehet szerezni. Más nem lehet.Bazzani
Ez is lehetséges. Meg van még szerintem egy pár lehetőség:
- új stáb, meg akarják nézni, hogy mijük van pontosan
- kevés cap hely, főleg Dawkins szerződésének átírásáig, meg Orton szerződése is jobb lenne, ha nem lenne
- lassú FO
- valami tárgyalás megy a háttérben egy általuk kiszemelt ember megszerzésére (kicsit kisebb a valószínűsége a mai világban, amikor minden kiderül hamar)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért vicces, hogy egymás mellet itt az AFC Westben van két ilyen töketlen csapat 😀

Ti itt vagytok DT nélkül, ami vszeg nevetséges run D-t eredményez majd egy olyan csoportban ahol a Chiefs és a Raiders fut, mi meg egy olyan csoportban ami tele van jó pass rusherekkel nem vagyunk hajlandók az OL-t rendbe tenni...

Per pillanat úgy gondolom nagy küzdelem lesz a csoport 3. helyért 😀Rolni
Viszont milyen szép harc lesz a Denver DLine és a Raiders OLine között. 😀
Amúgy ilyenkor szokott jönni egy meglepően jó szereplés.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Azért vicces, hogy egymás mellet itt az AFC Westben van két ilyen töketlen csapat 😀

Ti itt vagytok DT nélkül, ami vszeg nevetséges run D-t eredményez majd egy olyan csoportban ahol a Chiefs és a Raiders fut, mi meg egy olyan csoportban ami tele van jó pass rusherekkel nem vagyunk hajlandók az OL-t rendbe tenni...

Per pillanat úgy gondolom nagy küzdelem lesz a csoport 3. helyért 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Warren jött még elvileg este, de ő állítólag olyat nyilatkozott, hogy szívesen játszana Taxas államban (Texans/Cowboys), meg állítólag megbukott az orvosin, szóval nem látok nagy esélyt a szerződtetésére... 😛StormST
Nem véletlen vágta ki a Pats...

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Warren jött még elvileg este, de ő állítólag olyat nyilatkozott, hogy szívesen játszana Taxas államban (Texans/Cowboys), meg állítólag megbukott az orvosin, szóval nem látok nagy esélyt a szerződtetésére... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kész, egy DT se fog jönni basszus. Black_Adder
Igazából az az érzésem,hogy arra vártok hátha a keretszűkítéseknél kiesik pár jobb DT,akit olcsón meg lehet szerezni. Más nem lehet.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
McGaheee jól fog jönni, kell egy jó futó Moreno elé/mellé, ezt tudtuk már január óta legalább... 😊

Anderson-ról nem sokat tudok, Bay-Bay miatt kell még elkapó, gondolom kapni fog esélyt a bizonyításra. Benne egyébként az a vicces, hogy JMD tavaly RFA tenderrel megpróbálta elhozni, csak akkor még a Texans megfogta... 😊

Közben olyan hírek vannak, hogy Okoye-ról valszeg lecsúszunk, de még nincs hivatalosan egyik csapatnál se, ha jól tudom...StormST
Okoye már mackóföldön lakik sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
McGaheee jól fog jönni, kell egy jó futó Moreno elé/mellé, ezt tudtuk már január óta legalább... 😊

Anderson-ról nem sokat tudok, Bay-Bay miatt kell még elkapó, gondolom kapni fog esélyt a bizonyításra. Benne egyébként az a vicces, hogy JMD tavaly RFA tenderrel megpróbálta elhozni, csak akkor még a Texans megfogta... 😊

Közben olyan hírek vannak, hogy Okoye-ról valszeg lecsúszunk, de még nincs hivatalosan egyik csapatnál se, ha jól tudom...

Szerk.: Okoye -> Bears, ezek szerint tényleg lemaradtunk...

Most már tényleg szűkül a piac, nem látni bele a fejekbe, de azért kíváncsi leszek, hogy az első sajtótájékoztatón mit felelnek majd az illetékesek a "Miért nem jött DT?" kérdésre. 😛

Jah, de, jön DT, Marcus Thomas hozzuk vissza egy visit-re... 😛 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Kész, egy DT se fog jönni basszus. Okoye nem kellett waiverről, Big Al nem kellett Gaffneyért, nem kellett Bannan se, senki se kell nekünk. Minek az, kinek kell az, majd Luis Leonard egymaga összeomlasztja az OLt minden futást megfog -2 yardon...
Ez vicc.

McGaheenek viszont örülök. Az Oval komolyabb baj nem lesz, kár h idén is miénk lesz messze a legszarabb D

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Broncos signed RB Willis McGahee to a four-year, $10 million contractulpianus
Pending physical results - fontos leszögezni, mert tegnapelőtt óta folyamatban van a szerződtetése.

Anderson-nek örülök, CSU-játékos volt. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Broncos signed RB Willis McGahee to a four-year, $10 million contract


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mit kérhetünk Ortonért cserébe, hogy nem viszik?Gondolom 3. ,vagy 4.kört, de még így se kell senkinek? :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem Okoye, hanem egy másik kirakott houstoni, David Anderson, WR érkezett.

hmm

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Renaldo Hill cut. http://www.milehighreport.com/2011/7/30/2306175/renaldo-hill-released-by-the-denver-broncos
Jöhetnek a fiatalok. 😊

Tavalyelőtti Clady nagyon kell.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
TC:
A mai nap hőse Clady volt.
Sokat erőltettük a 2TEs felállást, a 2 rookie viszont gyengén játszott, sokat droppoltak
Orton továbbra is Tebow előtt

Közben felvettük a kapcsolatot Okoye-val :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear