Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Egy cikk Cladyről az új szerződés tervezet fényében:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/07/23/ryan-clady-knowing-your-worth/

Hozza a PFF színvonalát, | /*olyan cikkeket, amikkel abszolút színvonaltalannak vagy semmit mondónak érzek, be se linkelek; csak azokat amik számomra értékes gondolatokat tartalmaznak, csak azokat osztom itt meg,*/ | de két dologgal nem értek teljes mértékben egyet. Egyrészt, szerintem az LT poszt nem túlértékelt. Jöhet máshonnan is pressure, de a legveszélyesebb, ha az LT-ről jön, mert azt nem feltétlen látja a QB, sanszosabb a fumble. //én pl sokkal inkább egy lt-t fizetnék túl, mint mondjuk egy rb-t...
Másrészt, én nem érzem annyira könnyen pótolhatónak Clady-t, mint amit a cikk sugall. Vagy ugyanúgy nagy pénzt kéne költeni, csak valaki másra, vagy korai pickkel LT-t kéne húzni, amit másra is fordíthatnánk.

Félreértés ne essék, alapvetően jókat ír és egyet is értek velük, ez a két dolog van, amit kisebb fenntartással kezelek.

Vélemények?



szerk.: na látom, amíg olvasgattam, meg írogattam, addig megelőztek 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ryan Clady: Knowing your worth
több mint 13 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
remélem úgy fog játszani mint aki megérdemli 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Clady kapott egy 5éves 50millió $-os ebből 28millió $ garantált szerződéshosszabítás ajánlatot a csapattól. Remélem, hogy gyorsan meglesz a megállapodás.

 www.denverpost.com/broncos/ci_21133678/broncos-ryan-clady-five-year-deal-50-million
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Doom meghallgatása Aug 16-án lesz Miamiban

További megerősítés arról, h kiegyensúlyozott offense-t szeretnénk, nem egy egyszemélyes Manning-hadjáratot:
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
John Elway knows Broncos need more than Peyton Manning
All the talk with the Denver Broncos seems to be about Peyton Manning. But as Ian Rapoport found out in Tahoe, John Elway is steering the conversation in another direction.


TC előzetes:
 www.chieftain.com/sports/local/quarterback-in-the-saddle-again/article_b53bb15c-d2f0-11e1-a508-0019bb2963f4.html
Mondjuk annyira vegyük komolyan, h "They released Tim Tebow a day after landing Manning", pedig nem is denverpostos cikk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
köszi, ahogy olvasom egy egyetemista újonc is megsérült a lövöldözésben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
nem tudom a pontos infokat de ez így elég kemény :s

 www.nfl.com/news/story/09000d5d82ab1c38/article/denver-broncos-send-condolences-on-aurora-tragedy-?module=HP11_headline_stackNegritis
 www.origo.hu/nagyvilag/20120720-gazmaszkos-lovoldozo-gyilkolt-a-batmanfilm-vetitesen.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20120721-felrobbantjak-a-denveri-amokfuto-lakasat.html

elnézést a linkekért, ha valamilyen szabályt szegnek.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
NBC Preseason Power Rankingon a 10-ek vagyunk.
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/07/20/preseason-power-rankings-no-10-denver-broncos/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
nem tudom a pontos infokat de ez így elég kemény :s

 www.nfl.com/news/story/09000d5d82ab1c38/article/denver-broncos-send-condolences-on-aurora-tragedy-?module=HP11_headline_stack

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
CBS-es elemzés:
 www.cbssports.com/nfl/story/19603092/denver-broncosBlack_Adder
Korrekt elemzés...

Manning, Clady, kicsit sarkítva rajtuk múlik a szezon...

Mondjuk az tényleg ijesztő, hogy az első 6 héten melyik QB-k jönnek szembe, nagy teszt lesz az átszabott secondary-nek, az már biztos... 😛StormST
Én is ezt mondtam anno. Tavaly a védelem jó volt. De csak mikor lúzer QB jött szembe. Amint egy értelmesebb jött, kapták a pontokat szépen. És idén messze nem ugyanaz a QB felhozatal lesz.
Bár sztem igaából ez majd a Raiders secondarynek még nagyobb gond lehet, mert ott pass rush sincs. ÉS nekik jött hozzá Manning is kétszer (Tebow helyett).
Mindenesetre nem lepődnék meg, ha stílust váltana a defense. Már nem is kell mindent egy lapra feltéve Még az LOLBnek is folyamatosan rohamozni. Mert az offense nem áll meg 13-20 ponton. Hanem 30 fölé céloz.
ulpianus
Hát igen, lehet, hogy változni fog a taktika, főleg ha DJ nem lesz az első 6(+) héten, mert akárki lesz a mostani keretből helyette, rosszabb lesz a helyzet mindenképpen... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
CBS-es elemzés:
 www.cbssports.com/nfl/story/19603092/denver-broncosBlack_Adder
Korrekt elemzés...

Manning, Clady, kicsit sarkítva rajtuk múlik a szezon...

Mondjuk az tényleg ijesztő, hogy az első 6 héten melyik QB-k jönnek szembe, nagy teszt lesz az átszabott secondary-nek, az már biztos... 😛StormST
Én is ezt mondtam anno. Tavaly a védelem jó volt. De csak mikor lúzer QB jött szembe. Amint egy értelmesebb jött, kapták a pontokat szépen. És idén messze nem ugyanaz a QB felhozatal lesz.
Bár sztem igaából ez majd a Raiders secondarynek még nagyobb gond lehet, mert ott pass rush sincs. ÉS nekik jött hozzá Manning is kétszer (Tebow helyett).
Mindenesetre nem lepődnék meg, ha stílust váltana a defense. Már nem is kell mindent egy lapra feltéve Még az LOLBnek is folyamatosan rohamozni. Mert az offense nem áll meg 13-20 ponton. Hanem 30 fölé céloz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
CBS-es elemzés:
 www.cbssports.com/nfl/story/19603092/denver-broncosBlack_Adder
Korrekt elemzés...

Manning, Clady, kicsit sarkítva rajtuk múlik a szezon...

Mondjuk az tényleg ijesztő, hogy az első 6 héten melyik QB-k jönnek szembe, nagy teszt lesz az átszabott secondary-nek, az már biztos... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
CBS-es elemzés:
 www.cbssports.com/nfl/story/19603092/denver-broncos

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Állítólag nem Doomé volt a fegyver (és az autó se). Ha valóban nincsenek rajta az ujjlenyomatai, akkor vége is lehet a storynak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
Tényleg "agysebészek" gyülekezete vagyunk:

TEAM, ARRESTS SINCE 2000
1. Minnesota, 39
2. Cincinnati, 37
3. Denver, 34* * The list includes Sunday’s arrest of Elvis Dumervil
4. Tennessee, 30
5. Jacksonville,27




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Nos, Doom története:

Vezette a kocsiját a csúcsforgalomban helyi idő szerint délután 5-kor, amikor bevágott elé egy kocsi. Dudálás, anyázás, majd kiszállt ő és az utasa és odaléptek a kocsi sofőrjéhez, majd állítólag felhúzták a pólójuk alját és megmutatták, hogy van fegyverük. Egy boltos kihívta a rendőröket, akik bevitték Doom-ékat és a kesztyűtartóban megtalálták Doom fegyverét, előtte ő azt mondta nekik, hogy nincs nála fegyver.

Állítólag a történethez az is hozzá tartozik, hogy a boltos vallomása szerint a bevágó kocsi utasa is kiszállt és kiabált Doom-ékkal, a sofőr pedig valamivel megdobta Doom kocsiját.

Az ügyészen a sor, hogy emel-e vádat, valszeg nem fog, a bevágó kocsi sofőrje és utasa nem tettek feljelentést. Doom-nak a hírek szerint van engedélye a fegyverre...StormST
Ha fehér valszeg be se viszik 😛 😀
Mindenesetre ez jó hírnek tűnik most...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
egyem a jól nevelt szívét, miért akarja ő is elbaszni a tehetségét?

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, Doom története:

Vezette a kocsiját a csúcsforgalomban helyi idő szerint délután 5-kor, amikor bevágott elé egy kocsi. Dudálás, anyázás, majd kiszállt ő és az utasa és odaléptek a kocsi sofőrjéhez, majd állítólag felhúzták a pólójuk alját és megmutatták, hogy van fegyverük. Egy boltos kihívta a rendőröket, akik bevitték Doom-ékat és a kesztyűtartóban megtalálták Doom fegyverét, előtte ő azt mondta nekik, hogy nincs nála fegyver.

Állítólag a történethez az is hozzá tartozik, hogy a boltos vallomása szerint a bevágó kocsi utasa is kiszállt és kiabált Doom-ékkal, a sofőr pedig valamivel megdobta Doom kocsiját.

Az ügyészen a sor, hogy emel-e vádat, valszeg nem fog, a bevágó kocsi sofőrje és utasa nem tettek feljelentést. Doom-nak a hírek szerint van engedélye a fegyverre...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
... annyit én kinyerek a "player personnel"-ből, hogy a személyi állomány kezelésével foglalkozik, de hogy pontosan mit csinál "a munkahelyén" azt ezek után se tudom, ezért írtam amit...Black_Adder
A kis GM szerintem elég közel állhat a director of player personnel munkakörének leírásához. Az FO második embere és döntéshozója (ellentétben például a pro personnel vagy éppen a college scouting igazgatóval akik az előző kettő és HC keze alá dolgoznak, hogy ők ketten minél több információval rendelkezzenek, amikor a csapattal és játékosokkal kapcsolatos döntéseket meg kell hozni).

Szerződéshosszabbítás, új játékos szerződtetése, a játékos keret kialakítása. Csapata nyilván válogatja, hogy milyen a munkamegosztás közte és a GM között (ha van egyáltalán kinevezett GM). Ténylegesen döntéseket hoz, vagy csak egy közvetítő kapocs az egyetemi megfigyelők (draft) ill. a többi NFL csapatot és játékosokat elemző "pro personnel" stábja és a GM között, vagy közelebbről.

Még csak konkrét definícióra hajazó leírást se találtam róluk, tehát a fenti gondolatmenetben több a találgatás, mint a tény, de olvasmányélményeim alapján nekem így állt össze egy FO működése.
több mint 13 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
a gond az h hiába 'ejtik' a vádat az hogy megvádolták már elég h ne 100%ban figyeljen edzésen és ez kihatással legyen rá míg le nem zárul, amúgy fasznak meg miamiba 😕Negritis
Gondolom mivel ott lakik... :-PStormST
költözzön denverbe és . 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
jelenlegi és ex-bronco-kból akkora IQ-csapatot ki tudnánk állítani:
Doom, DJ, Beast, Cox, Sauerbrun, Travis Henry, ...

szerk.: Pár ex-nuggets játékossal kiegészülve még ütősebb alakulat

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
a gond az h hiába 'ejtik' a vádat az hogy megvádolták már elég h ne 100%ban figyeljen edzésen és ez kihatással legyen rá míg le nem zárul, amúgy fasznak meg miamiba 😕Negritis
Gondolom mivel ott lakik... :-P

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
a gond az h hiába 'ejtik' a vádat az hogy megvádolták már elég h ne 100%ban figyeljen edzésen és ez kihatással legyen rá míg le nem zárul, amúgy fasznak meg miamiba 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
http://www.whosay.com/AdamSchefter/content/347794?wsref=tw&code=Gdu3Lj2

Legyen igaza... StormST
mondjuk az ügyvéd persze, h ezt mondja... Mindenesetre reméljük, h az esküdteket is meggyőzi majd róla...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
 www.whosay.com/AdamSchefter/content/347794?wsref=tw&code=Gdu3Lj2

Legyen igaza...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint