Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Így a meccs után még mindig nem értem az nfl.com tegnapi groundedes cikkét.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Tavaly ugyanez injury-kkel volt...Black_Adder
Valahogy ez jobban tetszik. 😉

A Raiders stadion nemrég új nevet kapott. Most a Denveren a sor:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/11/broncos-stadium-may-get-a-new-name/related/ulpianus
Bármi legyen is a stadion neve, nálam mindig "Mile High Stadium" marad. 😊

The Denver Poston ezzel kapcsolatban van egy szavazás.

Invesco Field at Mile High soon could be renamed Sports Authority Field at Mile High. What is your reaction to the name change?
Total Votes = 3102
It's a better name than Invesco Field
409 Votes, or 13.18 %
It's a worse name than Invesco Field
175 Votes, or 5.641 %
It should always be just "Mile High Stadium"
2518 Votes, or 81.17 %

Elég egyértelmű. 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Raiders stadion nemrég új nevet kapott. Most a Denveren a sor:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/11/broncos-stadium-may-get-a-new-name/related/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ma végre elkezdődik a szezon! 😊
xrace77
Tavaly ugyanez injury-kkel volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Ma végre elkezdődik a szezon! 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Laikus véleményem /*ami valószínűleg nem kevésbé elfogult mint az ellentáboré, csak a másik irányba*/:

A frontoffice kifelé azt kommunikálja, h bíznak benne, fejlődnie kell még, de látják benne a franchiseQB-t.
Ami engem aggaszt, h most Tebowt frusztráltnak, csalódottnak lehetett érezni, továbbra is szorgalmasan edz, de most egy kicsit mintha maga alatt lenne. Hiányoznak neki az OTAk, mindenkinek, de neki talán kicsit jobban. Eddig gyengébben teljesít a TCn mint tavaly. Neki lehet h az edző váltás se volt kedvező, bár ugye nem JMDnél került a kezdőbe, hanem Studesvillenél...
A legnagyobb hiányossága továbbra is, hogy lassan hoz döntéseket, lassan dobja el a labdát. Ez olyan dolog amit meg kell tanulni, amiben évről-évre lehet fejlődni, egy sokad éves veterán nyilván jobb benne, mint egy másodéves...

Szóval nem élete legjobb hónapjait éli, de Elwayék nem temetik. Amikor nagyon nem ment neki, akkor olyat kellet játszania, ami nem is az ő stílusa, az Ortonra szabott playeket ő soha nem fogja úgy végre hajtani, mint az alkesz. Orton kezd, ez tény, de biztos h Tebow is lehetőséget kap, redzoneban, goalline szituációkban. Lehet h idén is még inkább futni fog, mint passzolni, de nem hinném h temetnék őt a csapatnál.

Ortonnak a szezon végén lejár a szerződése, franchise taget nem szoktunk osztogatni, ha szabadügynök lesz akkor meg lesz érte kapkodás szvsz. Szóval könnyen lehet h jövőre nem lesz ellenfele. /*BQ szerződése is lejár a szezon végén*/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

haromtvel nem tudom mi van. Nem sokkal eltűnése előtt ha jól emlékszem a főnöke meggyilkolását tervezgette, lehet h összefügg a 2 dolog 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Nézem a kommenteket az a kezdő irányító kérdése kapcsán. Szerintetek van Tebownak jövője a csapatnál?
Tényleg érdekelne, hogy hogyan látjátok, mert nagyon sok ellendrukker véleményt látok, és nem tudom, hogy mennyire reálisak.
Előre is köszi.

Ami fontosabb: Tibivel mi van?
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Orton kontra Tebow akta lezárvaulpianus
Rendben, akkor változtak az elvárásaim is a szezonnal kapcsolatban. Min 8-8 a cél (összes csoportelenfelet hazai pályán csapni kell), szerintem nem kivánok lehetetlent. 😛 Különben jön az: Orton.... !!! 😛
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Orton kontra Tebow akta lezárva


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Lloyd térdsérülés miatt hamarabb otthagyta az edzést...Black_Adder
Ez nagyon nem jó hír 😕 , remélem semmi komoly.



Brian Dawkinst nem lehet nem szeretni. 😊

http://www.denverpost.com/broncos/ci_18650483

"Where I am in my life as a person, this is no big deal to me," Dawkins said. "It's what I felt was right. The last 2 1/2 years, I had a horrible taste in my mouth. I really wanted to be part of this team, part of the Denver Broncos — how do I say this? — without any dark clouds over us. I could have decided to continue my career some other place, but that's not what I wanted to do."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Lloyd térdsérülés miatt hamarabb otthagyta az edzést...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Az OL-ban csak Franklin a kérdéses szerintem, esetleg Beadles, de szerintem nem lesz gond, egész TC alatt együtt edzettek, állítólag Clady térde 100%-os, ha elkerülik őket a sérülések, akkor minden ok...

Thompson-ról sok jót írtak már a TC alatt, hamar előrébb fog jönni szerintem. Nem szabad elfelejteni, hogy a védő oldalon új az edzői stáb, kell nekik idő, hogy eldöntsék, ki milyen backup lesz. Én megvárom az első alapszakasz meccset, mielőtt bármilyen következtetést levonok... 😊

A punter kérdés meg úgy tűnik csak a szurkolókat foglalkoztatja igazán, szóval inkább érdemes belenyugodni, hogy egyelőre Colquitt van, max ha most is fos lesz, akkor gondolom szezon közben jön majd más 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az a baj, h ha a fiatalok olyan nagyon jól tolnák, valszeg már előtte lennének a DCn. Szűk lesz szerintem ez a poszt.

Támadó oldalon rendben vagyunk szvsz, egyedül talán az OL kérdéses, egy kicsit.
Védő oldalon a DT meg a CB. Ha Bunkley és Warren egészséges, akkor szvsz a DT-ben se leszünk nagyon gyengék, a CB poszt viszont nagyon függ attól, h Goodman mennyire marad egészséges, és milyen színvonalon tud majd játszani.

Ja és persze továbbra sincs NFL szintű punterünk...


Mondjuk ezeket jövőre rendbe lehet rakni, ha az idei újoncok beválnak, jövőre már PO lehet a cél...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem meg nagyon sok múlik a depthen. Minőségi cserék nélkül nagy szopás lesz megint.
Kiindulva az előző évből Goodman összesen nem lesz 60 percet a pályán az egész szezonban, minden héten más sérülés miatt, és akkor máris előbbre lép a DCn. Nate Jones úgy meg máris nickelben lenne, és máris minden 3rd&longot beszopunk... SydQuan sokkal jobb nála, és amíg szabadlábon van Cox is.
Ball érthető, azon annyira nem is akadtam ki, 53ra meg valszeg be is kerül, és még az is lehet, h tavaly óta egy kicsit megtanult játszani. Mondjuk én nem hinném, de kitudja
Colquitton viszont már tavaly is ment(ek) el meccsek, és meg se próbáltak javítani a poszton...Black_Adder
Ha Cox nem kerül sittre és nem tiltják el a szezon elején, akkor ott lesz Nate Jones helyén a DC-n, ebben 100%-ig biztos vagyok. Goodman, ha egészséges, szerintem most még jobb, mint Cox, rutinosabb, ami nagyon sokat számít. Ha egészséges is marad, akkor is valószínű, hogy Cox a szezon vége felé kiszorítja. Jones-ban szerintem senki se lát perspektívát, egyedül a rutinja miatt van még a színen, de kétlem, hogy vele hosszú távon számolnak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szerintem meg nagyon sok múlik a depthen. Minőségi cserék nélkül nagy szopás lesz megint.
Kiindulva az előző évből Goodman összesen nem lesz 60 percet a pályán az egész szezonban, minden héten más sérülés miatt, és akkor máris előbbre lép a DCn. Nate Jones úgy meg máris nickelben lenne, és máris minden 3rd&longot beszopunk... SydQuan sokkal jobb nála, és amíg szabadlábon van Cox is.
Ball érthető, azon annyira nem is akadtam ki, 53ra meg valszeg be is kerül, és még az is lehet, h tavaly óta egy kicsit megtanult játszani. Mondjuk én nem hinném, de kitudja
Colquitton viszont már tavaly is ment(ek) el meccsek, és meg se próbáltak javítani a poszton...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Első meccses DC, nem érdemes túl sokat belemagyarázni/belelátni, főleg a backup posztoknál...

LenDale egész eddig szinte nem is edzett, egyébként is egy súlyos sérülés után tér vissza, várható volt, hogy Ball most még elé kerül. Syd'Quan inkább nickel CB lesz, elé nem csoda, ha CB2-ben beteszik Jones-t, Cox meg fél lábbal a sitten van, szóval nálam Jones helye se annyira meglepő...

Orton közben tegnap arra a kérdésre, hogy milyen érzés, hogy 36 Tebow mezre 2 Orton mez jut a lelátón, azt felelte, hogy "Thank God the people don't maker the decisions"... 😛

Az ok, hogy ő azt mondja, hogy a szurkolók megnyerése neki nem fontos, de én inkább egy "No Comment"-el intéztem volna el a dolgot... 😛

Jah, még annyit: azért remélhetőleg nem a CB4 és a RB3 posztokon fog múlni, hogy milyen lesz a szezon, valamint talán nem is Colquitt-on. Ha szar lesz, akkor nem miattuk, ahogy jó se miattuk lesz... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Faszt keres Nate Jones a 2nd D-ben?? :mad:
Ball is érdekes Lendale előtt,
Mays még mindig kezdő, ez nem kicsit aggaszt

De a legnagyobb probléma, h még mindig Colquitt a punter. Basszus, inkább menjünk neki mindig a 4.-nek, minthogy az a balfasz a pálya közelébe kerüljön... És még csak meg se próbáltunk ellenfelet hozni neki a TCre...

Szopás lesz ez a szezon is...Black_Adder
Így lenne teljes a kérdés: A faszt keres Jones és Ball még mindig a csapatnál?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Faszt keres Nate Jones a 2nd D-ben?? :mad:
Ball is érdekes Lendale előtt,
Mays még mindig kezdő, ez nem kicsit aggaszt

De a legnagyobb probléma, h még mindig Colquitt a punter. Basszus, inkább menjünk neki mindig a 4.-nek, minthogy az a balfasz a pálya közelébe kerüljön... És még csak meg se próbáltunk ellenfelet hozni neki a TCre...

Szopás lesz ez a szezon is...Black_Adder
Légy optimista, van 4 preseason meccs, ami bőven elég, hogy Jones, Colquitt és Mays is bizonyítsa a tehetségét és hátrább küzdjék magukat.Mondjuk én is vártam, hogy TCre hozunk egy puntert már csak a versenyhelyzet miatt is.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Faszt keres Nate Jones a 2nd D-ben?? :mad:
Ball is érdekes Lendale előtt,
Mays még mindig kezdő, ez nem kicsit aggaszt

De a legnagyobb probléma, h még mindig Colquitt a punter. Basszus, inkább menjünk neki mindig a 4.-nek, minthogy az a balfasz a pálya közelébe kerüljön... És még csak meg se próbáltunk ellenfelet hozni neki a TCre...

Szopás lesz ez a szezon is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ty Warren azonnal NT lett?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mays azért merész lesz ott középütt. 😀 Egy Dhanit hozhatnátok pl.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Első hivatalos depth chart:

Offense

QBS - Kyle Orton, Tim Tebow, Brady Quinn

FBS - Spencer Larsen, Austin Sylvester

RBS - Knowshon Moreno, Willis McGahee, Lance Ball, Lendale White, Jeremiah Johnson, Brandon Minor, C.J Gable

WR 1 - Brandon Lloyd, Matthew Willis, Eron Riley, D'Andre Goodwin, Demaryius Thomas

WR 2 - Eddie Royal, Eric Decker, David Anderson, Britt Davis, Mark Dell, Jamel Hamler

TE - Daniel Fells, Richard Quinn, Dan Gronkowski, Dante Rosario, Julius Thomas, Virgil Green

LT - Ryan Clady, Chris Clark, Adam Grant

LG - Zane Beadles, Stanley Daniels, Shawn Murphy

C - J.D. Walton, Manny Ramirez, Jeff Byers

RG - Chris Kuper, Russ Hochstein, Eric Olsen,

RT - Orlando Franklin, Herb Taylor, Curt Porter


DEFENSE

RDE - Elvis Dumervil, Derrick Harvey, Jeremy Beal

DT - Kevin Vickerson, Marcus Thomas, Mitch Unrein, Ronnell Brown

NT - Brodrick Bunkley, Ty Warren, Ryan McBean, Louis Leonard

LDE - Robert Ayers, Jeremy Jarmon, Jason Hunter, David Veikune

SLB - Von Miller, Lee Robinson, Mike Mohammed, Derek Domino

MLB - Joe Mays, Mario Haggan, Nate Irving, A.J. Jones

WLB - D.J. Williams, Wesley Woodyard, Braxton Kelly, Deron Mayo

RCB - Andre Goodman, Nate Jones, Syd'Quan Thompson, Brandon Bing

LCB - Champ Bailey, Cassius Vaughn, Perrish Cox, Chris Harris

SS - Brian Dawkins, Kyle McCarthy, Quinton Carter

FS - Rahim Moore, Darcel McBath, David Bruton


SPECIAL TEAMS

K - Matt Prater, Steven Hauschka

P - Britton Colquitt, Matt Prater

LS - Lonie Paxton, Chris Kuper

PR - Eddie Royal, Syd'Quan Thompson, David Anderson

KR - Cassius Vaughn, Lance Ball, David Anderson
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Mario Fannin IR listára került. http://www.milehighreport.com/2011/8/7/2350369/mario-fannin-clears-waivers-and-goes-on-injured-reserve
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Shannon Sharpe HOF enshrinement speechulpianus
nfl.comon video is van, érdemes belenéznibraxa88
Itt meg fel vannak elevenítve a legjobb beszólásai:
http://blogs.denverpost.com/broncos/2011/08/06/the-best-of-shannon-sharpe-quotes-through-the-years/8781/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Shannon Sharpe HOF enshrinement speechulpianus
nfl.comon video is van, érdemes belenézni