Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
off{
Madden 12 ratingek

A legjobb Bailey 97,
Tebow 77 míg Orton 82. Toughnessben viszont ő a legjobb.
}Black_Adder
Köszi a linket, bár már nálatok felidegesítettem magam ezeken a gyökér ratingosztókon 😀

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Bunkley megjött, felvette a 77-es mezt és már edzésbe is állt. Neki lehet, mert szerződésváltoztatás nélkül került hozzánk... 😊

Von meg közben a DL-al nyomja a drill-eket... 😊

DJ viszont még mindig sérült, most már ideje lenne, hogy rendbe jöjjön...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Első heti TC-összefoglaló StormST tollából 😉

http://denversports.blog.hu/2011/08/03/broncos_tc_part_1_a_munka_megkezdodott_bar_nem_mindenkinek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
off{
Madden 12 ratingek

A legjobb Bailey 97,
Tebow 77 míg Orton 82. Toughnessben viszont ő a legjobb.
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na most már jött 2 DT. Mindkettő former 1st rounder, és mindkettő megbukott már valahol az orvosi vizsgálatokon. /*Tyról is ezt olvastam valhol*/

Osiért viszont nem nagyon tudnánk mit adni. Nem biztos, h most el kéne szórni érte egy jövőévi 1. körös, esetleg top5ös draftpicket, Orton meg nem hinném h kell nekik. //Nem mintha nem lenne sokkal jobb mint Eli... 😛Black_Adder
Nálunk, azért kellett mennie. Mert innentől kezdve a „Pats átáll 4–3-ra, azért kell távoznia” történet elég vicces, annak a fényében, hogy ide tényleg 4–3-ba jött 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na most már jött 2 DT. Mindkettő former 1st rounder, és mindkettő megbukott már valahol az orvosi vizsgálatokon. /*Tyról is ezt olvastam valhol*/

Osiért viszont nem nagyon tudnánk mit adni. Nem biztos, h most el kéne szórni érte egy jövőévi 1. körös, esetleg top5ös draftpicket, Orton meg nem hinném h kell nekik. //Nem mintha nem lenne sokkal jobb mint Eli... 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Narancssárga mezt 2 alkalommal viseli a csapat, első héten a Raiders, nyolcadik héten a Lions ellen. Kár, hogy csak 2szer, de jövőre valószínű, hogy ez lesz az elsőszámú mez. Orange Crush! 😊xrace77
Csak 2× lehet asszem /*de lehet h 3×*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Narancssárga mezt 2 alkalommal viseli a csapat, első héten a Raiders, nyolcadik héten a Lions ellen. Kár, hogy csak 2szer, de jövőre valószínű, hogy ez lesz az elsőszámú mez. Orange Crush! 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm... kíváncsi leszek erre a nagy hókuszpókuszra Ortonnal.
A végén mégsem Tebow lesz a starter.

(ha neg altatás, akkor már alszom)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyon örülök 😊
Most már Tebow mellett még egy okom van titeket jobban követni, remélem hasonló pályát fut majd itt, mint Seymour a Raidersben 😊
Amúgy ez a D-line már elég pofásan hangzik 😊 Aztec: szerintem, ha probléma lenne vele, nem igazoltátok volna le 😊Wyatt
de ti valamiért elküldtétek, pedig ereje teljében lenne, ráadásul a csapat egy ikonja, a bajnok csapat tagja, csak ugye a tavalyi sérülése. elég neccesen mehetett át a vizsgálatokon nálunk, vagy pár nap alatt javult annyit...mindenesetre nagyon szurkolok neki/nekünk

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nagyon örülök 😊
Most már Tebow mellett még egy okom van titeket jobban követni, remélem hasonló pályát fut majd itt, mint Seymour a Raidersben 😊
Amúgy ez a D-line már elég pofásan hangzik 😊 Aztec: szerintem, ha probléma lenne vele, nem igazoltátok volna le 😊Wyatt
Gondolom azért volt valamilyen orvosi vizsgálat, vagy lesz... Én ikább attól félek,hogy ő inkább 3-4be való...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon örülök 😊
Most már Tebow mellett még egy okom van titeket jobban követni, remélem hasonló pályát fut majd itt, mint Seymour a Raidersben 😊
Amúgy ez a D-line már elég pofásan hangzik 😊 Aztec: szerintem, ha probléma lenne vele, nem igazoltátok volna le 😊

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Kicsit szkeptikus vagyok Warrennel, ha egészséges, akkor juhéé, de ha nem, akkor csak elszórtunk 2.5 millát

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
No, ha Bunkley is megjön, akkor már nem olyan rossz, szerintem, Ayers-Warren-Bunkley-Doom, sokkal jobban hangzik, mint amivel indultunk. Ha meg még Osi is jön (kétlem), akkor még jobb... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ty-t?empty taxi
Nem letöltötték a meccseket. Igazoltak a védőfalba DT posztra valóban. 😛

Jó fogás. Még Osit hozzácsapják, miután lealkudták az első kört harmadikra és kész is. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
igen
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ty-t?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Warren-t behúztuk, 2 év 10 misi, 2,5 garantált. Alakul a DL szép lassan... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Matt Willis szerepelt az American Ninja Warrior című TV showban http://www.g4tv.com/videos/54507/denver-bronco-matt-willis-runs-the-american-ninja-warrior-course/ 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Broncos offensive tackle Ryan Harris likely to re-sign today

Na ez ám a meglepetés...Black_Adder
Nem jött össze, ment az Eaglesbe 1 évre.xrace77
Na ez ám a meglepetés...
😂

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Broncos offensive tackle Ryan Harris likely to re-sign today

Na ez ám a meglepetés...Black_Adder
Nem jött össze, ment az Eaglesbe 1 évre.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
hogy értékelnétek az eddig ténykedését a vezetőségnek a szerződésekkel, igazolásokkal kapcsolatban?aztec
ÉLJENEK ÖRÖKKÉ! Csoportgyőztes lesz a Chiefs! 😀ulpianus
😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
hogy értékelnétek az eddig ténykedését a vezetőségnek a szerződésekkel, igazolásokkal kapcsolatban?aztec
ÉLJENEK ÖRÖKKÉ! Csoportgyőztes lesz a Chiefs! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
hogy értékelnétek az eddig ténykedését a vezetőségnek a szerződésekkel, igazolásokkal kapcsolatban?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Gondolom Harris-nek nem jöttek a kérők, vagy csak filléres ajánlatokat kapott, így inkább most már maradna... 😛

Szerintem a sérülékenysége miatt is félnek tőle, nem lehet tudni. Én örülök neki, ha marad, mert Franklin-nek kell a verseny, aztán amelyik jobb, az kezdhet... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!