Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Injury report az első edzés után:
DNP: Dawkins (boka), Fells (térd), Bay-Bay (a BYE utánra várják vissza), Royal, Julius Thomas, Wilhite (beteg)
FP: Champ (JUHÚÚÚÚ), Moreno, Marcus Thomas

Az edzés után tudta meg a csapat, hogy Orlando Franklin 20 éves öccsét meggyilkolták. Részleteket még nem tudni, Franklin hazautazott, így ha addig nem lesz játékra kész állapotban, akkor valszeg Chris Clark fogja helyettesíteni... 😕StormST
Azért Champre nagy szükség van Rivers ellen. Lehet hülyeséget mondok, de Bay-Bay-t miért nem edzik legalább limitáltan. Futkározhatná a route-okat vagy ilyesmi. Nem?akike
Most már nem az achillese a gond, hanem az ujjtörése. Gondolom azzal nem nagyon szabad szaladgálni, nehogy elmozduljon a csont, így szerintem inkább biztosra mennek...StormST
Épp azért tettem fel a kérdést, mert arra gondoltam, ha nem a lábával van már a gond, akkor törött ujj mellett lehet pl mondjuk route-okat futni. Emlékszem, amikor Dawkins törte a kezét egy TC végén, akkor egy b@szott nagy gipsz-kesztyűben tolta az edzéseket. (igaz ő nem is WR)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report az első edzés után:
DNP: Dawkins (boka), Fells (térd), Bay-Bay (a BYE utánra várják vissza), Royal, Julius Thomas, Wilhite (beteg)
FP: Champ (JUHÚÚÚÚ), Moreno, Marcus Thomas

Az edzés után tudta meg a csapat, hogy Orlando Franklin 20 éves öccsét meggyilkolták. Részleteket még nem tudni, Franklin hazautazott, így ha addig nem lesz játékra kész állapotban, akkor valszeg Chris Clark fogja helyettesíteni... 😕StormST
Azért Champre nagy szükség van Rivers ellen. Lehet hülyeséget mondok, de Bay-Bay-t miért nem edzik legalább limitáltan. Futkározhatná a route-okat vagy ilyesmi. Nem?akike
Most már nem az achillese a gond, hanem az ujjtörése. Gondolom azzal nem nagyon szabad szaladgálni, nehogy elmozduljon a csont, így szerintem inkább biztosra mennek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Injury report az első edzés után:
DNP: Dawkins (boka), Fells (térd), Bay-Bay (a BYE utánra várják vissza), Royal, Julius Thomas, Wilhite (beteg)
FP: Champ (JUHÚÚÚÚ), Moreno, Marcus Thomas

Az edzés után tudta meg a csapat, hogy Orlando Franklin 20 éves öccsét meggyilkolták. Részleteket még nem tudni, Franklin hazautazott, így ha addig nem lesz játékra kész állapotban, akkor valszeg Chris Clark fogja helyettesíteni... 😕StormST
Azért Champre nagy szükség van Rivers ellen. Lehet hülyeséget mondok, de Bay-Bay-t miért nem edzik legalább limitáltan. Futkározhatná a route-okat vagy ilyesmi. Nem?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report az első edzés után:
DNP: Dawkins (boka), Fells (térd), Bay-Bay (a BYE utánra várják vissza), Royal, Julius Thomas, Wilhite (beteg)
FP: Champ (JUHÚÚÚÚ), Moreno, Marcus Thomas

Az edzés után tudta meg a csapat, hogy Orlando Franklin 20 éves öccsét meggyilkolták. Részleteket még nem tudni, Franklin hazautazott, így ha addig nem lesz játékra kész állapotban, akkor valszeg Chris Clark fogja helyettesíteni... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Otthon jászunk? Győzelemre fel!

szaba megvan még az ajándékom? 😛
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ha Orton végre kijátssza magát a kezdőből és Von Miller bemutatkozik a KÖCSÖGnek, akkor elégedett leszek. Több nincs benne a meccsben denveri oldalonBlack_Adder
Von amúgy Clary oldalán (strong-side) játszik? Mert akkor én minimum 2 sack-et predesztinálok neki.szaba
Alapvetően SAM. És ha fellép a DLbe akkor is marad a strong-sideon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ha Orton végre kijátssza magát a kezdőből és Von Miller bemutatkozik a KÖCSÖGnek, akkor elégedett leszek. Több nincs benne a meccsben denveri oldalonBlack_Adder
Von amúgy Clary oldalán (strong-side) játszik? Mert akkor én minimum 2 sack-et predesztinálok neki.szaba
Ám legyen... Reméljük azért még Doom is beköszön neki 1x 2x, nehogy véletlen elfelejtse a KÖCSÖG...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ha Orton végre kijátssza magát a kezdőből és Von Miller bemutatkozik a KÖCSÖGnek, akkor elégedett leszek. Több nincs benne a meccsben denveri oldalonBlack_Adder
Von amúgy Clary oldalán (strong-side) játszik? Mert akkor én minimum 2 sack-et predesztinálok neki.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ha Orton végre kijátssza magát a kezdőből és Von Miller bemutatkozik a KÖCSÖGnek, akkor elégedett leszek. Több nincs benne a meccsben denveri oldalon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, a legvalószínűbb sajnos az az érv, h nem akarják, h JMD QBja hozza a sikereket.Black_Adder
Helyette egy másik JMD által hozott QB-vel szopatják magukat, cseles 😂

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Sima vereség, Orton botrányosan szar lesz 😛 + Köcsög sokat lesz a hátán. . 😊
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ugyanolyan unalmas, sima játszadozás lesz, mint a GB meccs volt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mit vártok a hétvégétől srákok?
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Végre! Az NFL rábólintott a narancs mezre. Jövőre ez lesz a elsődleges hazai mez, míg a kék az alternate... 😊 😊 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Visszanézve még egy dolog: csóri védelmünk szerintem még mindig levegő után kapkod ...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
a félreértések elkerülése végett: Orton szar volt megint, de annyira nem szar, h Fox lecserélje, főleg h a meccs végig szoros volt annyira, h ne küldje fel Tebowt, leszámítva azt az 1 futást okosan, egyenersen BJ Rajinak. Igen őt valóban akármelyik QB eltoltja, fellöki, meg ilyenek...
moreno meg alig játszott, ennyiből nem lehet valaki jó, vagy rossz... McGahee megint jó volt, látszólag át is vette a kezdő szerepét, de múlt héten pl neki se ment, és amúgy meg idősebb annál h hosszabb távra tervezzünk vele...Black_Adder
Azzal én is tisztában vagyok, hogy nem tervezünk jövőt egy 30+ -os futóval, de ha megnézzük a Moreno eddigi pályafutását, akkor igen-igen ott a kérdőjel, hogy lesz-e belőle valaki. Szerintem nem, de ne így legyen. TT-re visszatérve, nem tudom mit kell ezen szarakodni, mert tuti, hogy a WR-ek kompenzálnák a hibáit.akike
Moreno nem érte meg az 1. kört. Szvsz úgy általában hülyeség top12-ben RBt húzni, inkább a fal legyen jó. De Moreno, ha nem is játszik kimagaslóan jól, azt se igazán lehet mondani h szarul. Amikor nagyon nem jöttek a yardok, akkor is még ő hozta a legtöbbet. JMD sajnos miután elzavarta Cutlert, a falat is szétbaszta a picsába, de most h az új fal kezd összeállni Moreno is egyre jobb volt. Tisztán látszik rajta a fejlődés. Am ugyanez vonatkozik Ayersre is. Ő is amit eddig nyújtott arra talán ha egy 3. kört adnék, bár így nagyon nehéz becsülni, viszont rajta is tisztán látszik a fejlődés, amikor pályára lép hasznos tagja a csapatnak. Szóval csak azért, mert az 1/18-at nem érte meg, nem kéne kibaszni.
Ha találunk náluk jobbat, akkor szerződésük lejártával viszlát, de amíg Ball rosterre fér tegyük össze a kezünket h van egy Morenonk. Mondjuk idén eddig Ball is egész jó...

TTnél ott van az, és leszögezem, h szezon kezdet óta, ha Orton jól játszana is akkor is a kezdőbe követelném, de ha közelre pontatlan és a WRnek kompenzálni kell, az pont elég lehet a védőnek, h odaérjen. Megvan az elkapás, de azok a + yardok amik esetleg a 1st downhoz kellenének, elmaradnak.
A másik hiba vele kapcsolatban, h nem olvassa a védelmet. Amúgy pont emiatt kéne játszania, mert azt a padról sose tanulja meg...
Az h milyen a dobómozdulat, azt én leszarom, amíg oda dobja ahova kell, de foxéknál lehet h ez is probléma.

Nem tudom, a legvalószínűbb sajnos az az érv, h nem akarják, h JMD QBja hozza a sikereket.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
a félreértések elkerülése végett: Orton szar volt megint, de annyira nem szar, h Fox lecserélje, főleg h a meccs végig szoros volt annyira, h ne küldje fel Tebowt, leszámítva azt az 1 futást okosan, egyenersen BJ Rajinak. Igen őt valóban akármelyik QB eltoltja, fellöki, meg ilyenek...
moreno meg alig játszott, ennyiből nem lehet valaki jó, vagy rossz... McGahee megint jó volt, látszólag át is vette a kezdő szerepét, de múlt héten pl neki se ment, és amúgy meg idősebb annál h hosszabb távra tervezzünk vele...Black_Adder
Azzal én is tisztában vagyok, hogy nem tervezünk jövőt egy 30+ -os futóval, de ha megnézzük a Moreno eddigi pályafutását, akkor igen-igen ott a kérdőjel, hogy lesz-e belőle valaki. Szerintem nem, de ne így legyen. TT-re visszatérve, nem tudom mit kell ezen szarakodni, mert tuti, hogy a WR-ek kompenzálnák a hibáit.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én már kajak sajnálom Ortont... lefogadom, ha mondja az edzőnek, hogy inkább leül a padra, hadd jöjjön TT, nem engedi. Mi lesz ott vasárnap te jó ég, olvasom a szurkolói fórumokat...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
a félreértések elkerülése végett: Orton szar volt megint, de annyira nem szar, h Fox lecserélje, főleg h a meccs végig szoros volt annyira, h ne küldje fel Tebowt, leszámítva azt az 1 futást okosan, egyenersen BJ Rajinak. Igen őt valóban akármelyik QB eltoltja, fellöki, meg ilyenek...
moreno meg alig játszott, ennyiből nem lehet valaki jó, vagy rossz... McGahee megint jó volt, látszólag át is vette a kezdő szerepét, de múlt héten pl neki se ment, és amúgy meg idősebb annál h hosszabb távra tervezzünk vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A legrosszabb kimenet Orton annyira nem játszott szarul, h kikerüljön, kb 87,1-es QBja van, ha jól számoltam. az megint más, h a yardokat a garbage timeban hozta, tuti marad kezdő.
Emellett szarrá vertek minket. Jó ez benne volt, Rodgers rohadt jól játszott, így esélyünk se volt.
Ami pozitívum: Von Miller 2 sack, Lloyd+Decker állatok, McGahee jól megint jól tolta, bár ez engem abszolút nem lep meg... A fal is jól mozog...
Ha jövőre tervezünk, ez nem rossz...Black_Adder
Van, amit nem lehet kozmetikázni. A pick-six az övé volt, abból jött az onside. Ez idáig -14 egy hibából. Egyedül a 3. pickre lehet azt mondani, hogy nem ő baszta el. Idáig minden meccsen sorsfordító volt a hibája. Ezt most sem volt másképp. Azt még hozzá kell tenni, hogy szerencsénk, hogy hoztuk McGahee-t, mert Moreno is egy rakat szar. Ha nem sérült, akkor sem képes a játékhoz hozzátenni valamit is.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A legrosszabb kimenet Orton annyira nem játszott szarul, h kikerüljön, kb 87,1-es QBja van, ha jól számoltam. az megint más, h a yardokat a garbage timeban hozta, tuti marad kezdő.
Emellett szarrá vertek minket. Jó ez benne volt, Rodgers rohadt jól játszott, így esélyünk se volt.
Ami pozitívum: Von Miller 2 sack, Lloyd+Decker állatok, McGahee jól megint jól tolta, bár ez engem abszolút nem lep meg... A fal is jól mozog...
Ha jövőre tervezünk, ez nem rossz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Csodás meccs volt, köszönjük meg a "best chance to win" QB-nknek, meg a sajnos ma eléggé sebezhető secondary-nek... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Fox Sports reporter and NFL Network contributor Jay Glazer reported Sunday that the Broncos plan to play Tebow at quarterback in certain packages against the Green Bay Packers.burzum4ever
Ha valami oknál fogva véletlen nyernénk (nem fogunk), akkor ezekkel a playekkel nyerjünk, hogy végre Fox láthassa, hogy kit padoztatott eddig. Természetesen Orton + takaroggy!!!!




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Fox Sports reporter and NFL Network contributor Jay Glazer reported Sunday that the Broncos plan to play Tebow at quarterback in certain packages against the Green Bay Packers.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Meccselőzetes by Black_Adder:

http://denversports.blog.hu/2011/10/02/broncos_packers_beharangozo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring