Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 822 — SB 50 Champion @ Grund
Ezt elvesztettük, de én se a védelmet, se a támadók második félidei játékát nem ekézném...

TT nagyot játszott a végén, ahogy McGahee is egész meccsen. A fal is jó volt, adtak időt Orton-nak és Tebow-nak is, csak a gond ott volt, hogy előbbi nem tudott élni vele. Sajnos volt sok drop is, ennél több kell az elkapóktól...

A védelem nagyon nagyot játszott, 19:15-öt voltak a pályán az első félidőben, 23 ponttal és egy pick-six-el jöttek ki belőle. 5 sack, 2 turnover, 6 második félidei pont, jó mérleg szerintem...

Sajnos meg kell említenem, hogy három kritikus esetben is úgy éreztem, hogy belenyúltak a meccsbe. Főleg a végén éreztem súlyosnak azt a fölösleges durvaságot, minimum mindkét oldalt kellett volna büntetni, vagy egyiket se. Nem kenném a bírókra, mert már FG távon belül voltak, de jóval több időnk lett volna a végén...

Remélem Orton nem kerül vissza, bár kétlem, hogy ez így lesz sajnos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Az a buzi TD az első félidő végén, ha a rohadt buzi fogalmatlan orton csak 1 firstdownt összehoz lepörög az óra. Kurva élet kurva élet :mad:
De hátha Tebow bejátszotta magát a kezdőbe..., úgyse

szerk: meg a sok buzi büntetés

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érthetetlen, hogy nem ez az ember a kezdő. Mit művelt a semmiből?

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Beharangozó a köcsögök látogatása kapcsán:

http://denversports.blog.hu/2011/10/09/broncos_vs_chargers_beharangozo_1


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A GB elleni meccs összefoglalója StormST-től:

http://denversports.blog.hu/2011/10/08/week_4_broncos_packers_fajo_papirforma_vereseg


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 822 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins és Moore ma már edzett. Vasárnapra a helyzet az alábbi:

Out: Royal, Bay-Bay, Julius Thomas
Questionable: Dawkins, Wilhite (leprás? :-P), Fells
Probable: Champ, Moreno, Moore, Marcus Thomas



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A szerdai injury report-hoz képest csak annyi változás volt tegnap, hogy Fells edzett, de csak limitáltan...

Dawkins nyilatkozott edzés után, azt mondta, hogy javul a bokája, de arra nem tért ki, hogy játszik-e vasárnap. Champ nagyon magabiztosan mondta, hogy ő fog... 😊StormST
Rahim Moore viszont csatlakozott az edzést kihagyókhoz, ő is beteg.
Ellenben Orlando Franklin annak ellenére edzett, h meghalt az öccse.
a boltsban viszont nem edz Gates és Vincent Jackson...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Azért Champre nagy szükség van Rivers ellen. Lehet hülyeséget mondok, de Bay-Bay-t miért nem edzik legalább limitáltan. Futkározhatná a route-okat vagy ilyesmi. Nem?akike
Most már nem az achillese a gond, hanem az ujjtörése. Gondolom azzal nem nagyon szabad szaladgálni, nehogy elmozduljon a csont, így szerintem inkább biztosra mennek...StormST
Épp azért tettem fel a kérdést, mert arra gondoltam, ha nem a lábával van már a gond, akkor törött ujj mellett lehet pl mondjuk route-okat futni. Emlékszem, amikor Dawkins törte a kezét egy TC végén, akkor egy b@szott nagy gipsz-kesztyűben tolta az edzéseket. (igaz ő nem is WR)akike
mert ahogy zöld fűre lép összeszed egy újabb sérülést.

most csak az ujja törött, ha rendbe jön 1 snap erejéig még akár a pályára is léphet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 822 — SB 50 Champion @ Grund
A szerdai injury report-hoz képest csak annyi változás volt tegnap, hogy Fells edzett, de csak limitáltan...

Dawkins nyilatkozott edzés után, azt mondta, hogy javul a bokája, de arra nem tért ki, hogy játszik-e vasárnap. Champ nagyon magabiztosan mondta, hogy ő fog... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...mert Dawkins a király.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Injury report az első edzés után:
DNP: Dawkins (boka), Fells (térd), Bay-Bay (a BYE utánra várják vissza), Royal, Julius Thomas, Wilhite (beteg)
FP: Champ (JUHÚÚÚÚ), Moreno, Marcus Thomas

Az edzés után tudta meg a csapat, hogy Orlando Franklin 20 éves öccsét meggyilkolták. Részleteket még nem tudni, Franklin hazautazott, így ha addig nem lesz játékra kész állapotban, akkor valszeg Chris Clark fogja helyettesíteni... 😕StormST
Azért Champre nagy szükség van Rivers ellen. Lehet hülyeséget mondok, de Bay-Bay-t miért nem edzik legalább limitáltan. Futkározhatná a route-okat vagy ilyesmi. Nem?akike
Most már nem az achillese a gond, hanem az ujjtörése. Gondolom azzal nem nagyon szabad szaladgálni, nehogy elmozduljon a csont, így szerintem inkább biztosra mennek...StormST
Épp azért tettem fel a kérdést, mert arra gondoltam, ha nem a lábával van már a gond, akkor törött ujj mellett lehet pl mondjuk route-okat futni. Emlékszem, amikor Dawkins törte a kezét egy TC végén, akkor egy b@szott nagy gipsz-kesztyűben tolta az edzéseket. (igaz ő nem is WR)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 822 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report az első edzés után:
DNP: Dawkins (boka), Fells (térd), Bay-Bay (a BYE utánra várják vissza), Royal, Julius Thomas, Wilhite (beteg)
FP: Champ (JUHÚÚÚÚ), Moreno, Marcus Thomas

Az edzés után tudta meg a csapat, hogy Orlando Franklin 20 éves öccsét meggyilkolták. Részleteket még nem tudni, Franklin hazautazott, így ha addig nem lesz játékra kész állapotban, akkor valszeg Chris Clark fogja helyettesíteni... 😕StormST
Azért Champre nagy szükség van Rivers ellen. Lehet hülyeséget mondok, de Bay-Bay-t miért nem edzik legalább limitáltan. Futkározhatná a route-okat vagy ilyesmi. Nem?akike
Most már nem az achillese a gond, hanem az ujjtörése. Gondolom azzal nem nagyon szabad szaladgálni, nehogy elmozduljon a csont, így szerintem inkább biztosra mennek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Injury report az első edzés után:
DNP: Dawkins (boka), Fells (térd), Bay-Bay (a BYE utánra várják vissza), Royal, Julius Thomas, Wilhite (beteg)
FP: Champ (JUHÚÚÚÚ), Moreno, Marcus Thomas

Az edzés után tudta meg a csapat, hogy Orlando Franklin 20 éves öccsét meggyilkolták. Részleteket még nem tudni, Franklin hazautazott, így ha addig nem lesz játékra kész állapotban, akkor valszeg Chris Clark fogja helyettesíteni... 😕StormST
Azért Champre nagy szükség van Rivers ellen. Lehet hülyeséget mondok, de Bay-Bay-t miért nem edzik legalább limitáltan. Futkározhatná a route-okat vagy ilyesmi. Nem?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 822 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report az első edzés után:
DNP: Dawkins (boka), Fells (térd), Bay-Bay (a BYE utánra várják vissza), Royal, Julius Thomas, Wilhite (beteg)
FP: Champ (JUHÚÚÚÚ), Moreno, Marcus Thomas

Az edzés után tudta meg a csapat, hogy Orlando Franklin 20 éves öccsét meggyilkolták. Részleteket még nem tudni, Franklin hazautazott, így ha addig nem lesz játékra kész állapotban, akkor valszeg Chris Clark fogja helyettesíteni... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Otthon jászunk? Győzelemre fel!

szaba megvan még az ajándékom? 😛
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ha Orton végre kijátssza magát a kezdőből és Von Miller bemutatkozik a KÖCSÖGnek, akkor elégedett leszek. Több nincs benne a meccsben denveri oldalonBlack_Adder
Von amúgy Clary oldalán (strong-side) játszik? Mert akkor én minimum 2 sack-et predesztinálok neki.szaba
Alapvetően SAM. És ha fellép a DLbe akkor is marad a strong-sideon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ha Orton végre kijátssza magát a kezdőből és Von Miller bemutatkozik a KÖCSÖGnek, akkor elégedett leszek. Több nincs benne a meccsben denveri oldalonBlack_Adder
Von amúgy Clary oldalán (strong-side) játszik? Mert akkor én minimum 2 sack-et predesztinálok neki.szaba
Ám legyen... Reméljük azért még Doom is beköszön neki 1x 2x, nehogy véletlen elfelejtse a KÖCSÖG...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ha Orton végre kijátssza magát a kezdőből és Von Miller bemutatkozik a KÖCSÖGnek, akkor elégedett leszek. Több nincs benne a meccsben denveri oldalonBlack_Adder
Von amúgy Clary oldalán (strong-side) játszik? Mert akkor én minimum 2 sack-et predesztinálok neki.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ha Orton végre kijátssza magát a kezdőből és Von Miller bemutatkozik a KÖCSÖGnek, akkor elégedett leszek. Több nincs benne a meccsben denveri oldalon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, a legvalószínűbb sajnos az az érv, h nem akarják, h JMD QBja hozza a sikereket.Black_Adder
Helyette egy másik JMD által hozott QB-vel szopatják magukat, cseles 😂

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Sima vereség, Orton botrányosan szar lesz 😛 + Köcsög sokat lesz a hátán. . 😊
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mit vártok a hétvégétől srákok?szaba
Ugyanolyan unalmas, sima játszadozás lesz, mint a GB meccs volt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mit vártok a hétvégétől srákok?
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Végre! Az NFL rábólintott a narancs mezre. Jövőre ez lesz a elsődleges hazai mez, míg a kék az alternate... 😊 😊 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Visszanézve még egy dolog: csóri védelmünk szerintem még mindig levegő után kapkod ...