Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Azért azt tegyük hozzá hogy kifizettunk még fél milliót keenumnak es még 3.5 milliot is mi allunk a garantaltjabol tehat volt még egy kis plusz ára, de még így is örülök neki

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
más hírek

FA:
- Wolfe és Kreiter marad (ahogy Leary és Sanders is)
- Chris Harris új szerződést kaphat, ellenben Roby szabadügynök lesz
- LaCosse és Steward távozik
- Safety lesz az egyik legfontosabb célpont az FA-n
- Shelby Harris RFA
- Paradis továbbra is kérdéses, mert megtartanánk, de nem adnánk neki annyit, mint adott esetben más csapat. Heuerman, Peko és Kerr hasonló helyzetben van, ha olyan ajánlatot kapnak, amit tudunk tartani, akkor lehet visszaigazoljuk őket. Egyik sem valószínű.

Draft:
- 1/10-re továbbra is Lock és White a két legnagyobb favorit
- Interjúk: Will Grier (QB), Devin White (LB), Jonah Williams (OT), Irv Smith Jr (TE), Jarrett Stidham (QB), Andre Dillard (OT)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
összejött 😊
 twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
Cruyffista
Jó hír a 2 csapatnak, rossz hír Nick Folesnak. lassan annyiért fog aláfirkantani, mint Bortles, Super Bowl MVP cím ide vagy oda. Ja és ugyanahhoz a csapathoz 1 évvel később...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
összejött 😊
 twitter.com/RapSheet/status/1103789646750846976
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ez így fasza. Abszolút vállalható ez a Flacco-trade ebben a formában.
Cruyffista
Ha összejön a trade a 'Skinsszel.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Na ez így fasza. Abszolút vállalható ez a Flacco-trade ebben a formában.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keenumot Elway megpróbálja elpasszolni a Redskinsbe.
 twitter.com/RapSheet/status/1103781344302325761
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
- Mennyi?
- 32
- Mi 32?
- Mi mennyi?
peterk2005
30

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
- Mennyi?
- 32
- Mi 32?
- Mi mennyi?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
szerintem meg Brady kiégett !!! 😜

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
ha ettől még hülyeség 😉
Wyatt
szerinted
empty taxi
Ez nem relativ, ugyhogy nincs olyan, hogy szerinted vagy szerintem. Ez egyszeru teny, meg ha sokan nem is ertik
Wyatt
De ez relatív, ugyanis többértelmű szóról beszélünk.
empty taxi
Dehogy relatív, ne viccelj már. Arról akarsz meggyőzni, hogy 2x2 az 5, nem 4. Engedd el a témát
Wyatt
a 2x2 az annyi amennyit szeretnél
csak kérdés hogyan definiálod ....

Cantor halmaz:
| C | = 0
|C - C| = 2

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
*sigh

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
ha ettől még hülyeség 😉
Wyatt
szerinted
empty taxi
Ez nem relativ, ugyhogy nincs olyan, hogy szerinted vagy szerintem. Ez egyszeru teny, meg ha sokan nem is ertik
Wyatt
De ez relatív, ugyanis többértelmű szóról beszélünk.
empty taxi
Dehogy relatív, ne viccelj már. Arról akarsz meggyőzni, hogy 2x2 az 5, nem 4. Engedd el a témát
Wyatt
 wikiszotar.hu/ertelmezo-szotar/Tavaly

Az előző évben; mostani előtti tizenkét hónapos időszakban.
Nah most ugye a ligaév 12 hónapos időszak...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha ettől még hülyeség 😉
Wyatt
szerinted
empty taxi
Ez nem relativ, ugyhogy nincs olyan, hogy szerinted vagy szerintem. Ez egyszeru teny, meg ha sokan nem is ertik
Wyatt
De ez relatív, ugyanis többértelmű szóról beszélünk.
empty taxi
Dehogy relatív, ne viccelj már. Arról akarsz meggyőzni, hogy 2x2 az 5, nem 4. Engedd el a témát

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
ha ettől még hülyeség 😉
Wyatt
szerinted
empty taxi
Ez nem relativ, ugyhogy nincs olyan, hogy szerinted vagy szerintem. Ez egyszeru teny, meg ha sokan nem is ertik
Wyatt
De ez relatív, ugyanis többértelmű szóról beszélünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha ettől még hülyeség 😉
Wyatt
szerinted
empty taxi
Ez nem relativ, ugyhogy nincs olyan, hogy szerinted vagy szerintem. Ez egyszeru teny, meg ha sokan nem is ertik

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
ha ettől még hülyeség 😉
Wyatt
szerinted


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Olyan geci vagy 😕
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Még nem kezdődött el a jövő év, szóval a körmönfont Pats orális készségek itt nem segítenek 😊
flzoli
Ezt nem tudom értelmezni, de igen, 2020-ban a 10. fordulóban nem Flacco kezd majd szerintem 😊
Wyatt
Hivatalosan még nem kezdődőtt el a ligaév, így a körmönfont állításod 2019 10. fordulóra vonatkozik. (Illetve vonatkozhat, mert azt senki nem kötötte ki h naptári vagy ligaévre gondol)
Leonidasz007
Véletlenül sem akarok tovább kötekedni ezen, de 2019 két hónapja megkezdődött, idén 2019 van, jövőre 2020, ezen semmit sem változtat az, hogy a liga mikor kezdődik. De úgy nem vicces, ha ezt el kell magyarázni 😊
Wyatt
Nyilván azzal mindneki tisztában van hogy 2019 elkezdödőtt. De egy NFL fórumon gyakran beszélnek ligaévről és értik az évet az alatt. Szerintem sokan értettük, hogy mire gondoltál és már a magyarázás előtt sem volt olyan vicces, de ezt mindenki máshogy érzi. Az meg főleg nem lenne vicces, ha Flacco 2020 10. fordulóban is kezdő lenne, csak hogy témához is hozzászoljak.
Leonidasz007
Hát az kevéssé, bár ha bajnok lesz, akkor igazából pont mindegy 😊

Az viszont, hogy ki mit ért bizonyos dolgok alatt, kevéssé érdekel, ha ettől még hülyeség 😉

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Olyan geci vagy 😕
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Még nem kezdődött el a jövő év, szóval a körmönfont Pats orális készségek itt nem segítenek 😊
flzoli
Ezt nem tudom értelmezni, de igen, 2020-ban a 10. fordulóban nem Flacco kezd majd szerintem 😊
Wyatt
Hivatalosan még nem kezdődőtt el a ligaév, így a körmönfont állításod 2019 10. fordulóra vonatkozik. (Illetve vonatkozhat, mert azt senki nem kötötte ki h naptári vagy ligaévre gondol)
Leonidasz007
Véletlenül sem akarok tovább kötekedni ezen, de 2019 két hónapja megkezdődött, idén 2019 van, jövőre 2020, ezen semmit sem változtat az, hogy a liga mikor kezdődik. De úgy nem vicces, ha ezt el kell magyarázni 😊
Wyatt
Nyilván azzal mindneki tisztában van hogy 2019 elkezdödőtt. De egy NFL fórumon gyakran beszélnek ligaévről és értik az évet az alatt. Szerintem sokan értettük, hogy mire gondoltál és már a magyarázás előtt sem volt olyan vicces, de ezt mindenki máshogy érzi. Az meg főleg nem lenne vicces, ha Flacco 2020 10. fordulóban is kezdő lenne, csak hogy témához is hozzászoljak.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Olyan geci vagy 😕
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Még nem kezdődött el a jövő év, szóval a körmönfont Pats orális készségek itt nem segítenek 😊
flzoli
Ezt nem tudom értelmezni, de igen, 2020-ban a 10. fordulóban nem Flacco kezd majd szerintem 😊
Wyatt
Hivatalosan még nem kezdődőtt el a ligaév, így a körmönfont állításod 2019 10. fordulóra vonatkozik. (Illetve vonatkozhat, mert azt senki nem kötötte ki h naptári vagy ligaévre gondol)
Leonidasz007
Véletlenül sem akarok tovább kötekedni ezen, de 2019 két hónapja megkezdődött, idén 2019 van, jövőre 2020, ezen semmit sem változtat az, hogy a liga mikor kezdődik. De úgy nem vicces, ha ezt el kell magyarázni 😊

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Olyan geci vagy 😕
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Még nem kezdődött el a jövő év, szóval a körmönfont Pats orális készségek itt nem segítenek 😊
flzoli
Ezt nem tudom értelmezni, de igen, 2020-ban a 10. fordulóban nem Flacco kezd majd szerintem 😊
Wyatt
Hivatalosan még nem kezdődőtt el a ligaév, így a körmönfont állításod 2019 10. fordulóra vonatkozik. (Illetve vonatkozhat, mert azt senki nem kötötte ki h naptári vagy ligaévre gondol)

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Olyan geci vagy 😕
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Még nem kezdődött el a jövő év, szóval a körmönfont Pats orális készségek itt nem segítenek 😊
flzoli
Ezt nem tudom értelmezni, de igen, 2020-ban a 10. fordulóban nem Flacco kezd majd szerintem 😊

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szóval akkor jövőre a csődör megtáltosodik az AB-Sanders-Sutton triónak hála, miközben a védelemben Von, Chubb és Ware felváltva öli a népet 😊

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019
gordon
Még nem kezdődött el a jövő év, szóval a körmönfont Pats orális készségek itt nem segítenek 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
tényleg nem vágjátok le, hogy Wyatt kolléga "lovagol" a szavakon?
Jövőre =2020
Idén = 2019