Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Hát, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én most nagyon csalódott vagyok. Többet vártam ettől az FA piactól... Persze még egy "nagy" dobásnak elvileg lenne hely, de úgy tűnik már csak a morzsából akarunk szemezgetni. Ez pedig a csapat jelenlegi helyzetében erthetetlen.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Tight end a következő nagy célpont... ó baszki. Nelson meg 25 milliót kap 3 évre a Steelerstől.
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
A James dealt kicsit világosabbnak látom így átgondolva. Nem volt sok jó RT a piacon, nekünk meg 5-6 éve nem volt már megközelítőleg se ilyen jó megoldásunk.

Paradis elengedésével sajnos helyette középen lett lyuk, pedig 9 milliót megért volna.

CB se ártana bár ha ott képzeljuk el Jacksont akkor legalább egy megvan. Legalább egy közepes szintű játékos kène, az még nem lehetetlen. Nem látom olyan jónak a classt h ezt draftról akarjuk orvosolni.


Szerencsére John Brown nem ide írt alá de az làtszik h olcson nem lehet megúszni úgyh lehet hagynàm a draftra m a WR class mèly. Tudom tavaly is húztunk de Suttonon kivul nem valt be senki, így lehet próbálkozni

És akkor kellene egy S meg ILB. Utobbi lehet első kör ha ugy alakulnak a dolgok.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Barrett-ben talán egy 4. kör benne lehet majd. Feltéve, ha mi leállunk.
peterk2005
Igazad van, benéztem. Remélem nem állunk le. Egy S, CB, ILB, DT, C még elférne. 2-3 posztot még innen foltoznék, nem a draftról.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na épp hogy leírtam, már jött is a hír... Paradis 3 év 27m, Panthers...ezt tarthattuk volna.
Cruyffista
Ez nudli pénz, ennyiért illett volna megtartani

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Szépen jönnek majd a komp pickek. Paradis is lehet még legjobban fizetett center.
Cruyffista
Jackson és James leszerződtetése után? Aligha.
peterk2005
éppen akartam írni, Turnert üti James, Robyt Jackson, Paradis után talán jön valami
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szépen jönnek majd a komp pickek. Paradis is lehet még legjobban fizetett center.
Cruyffista
Jackson és James leszerződtetése után? Aligha. Eddig egy Turner utáni talán 4. kör kinéz, de fogunk még vagy LB-t vagy safety-t igazolni szerintem, az ki is üti őt is.

Barrett-ben talán egy 4. kör benne lehet majd. Feltéve, ha mi leállunk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Na épp hogy leírtam, már jött is a hír... Paradis 3 év 27m, Panthers...ezt tarthattuk volna.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Roby -> Texans

Szépen jönnek majd a komp pickek. Paradis is lehet még legjobban fizetett center.
Cruyffista
Paradis alair a Panthershez, evi 9 millio, ha jol lattam. Ugyhogy nem lesz az.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Roby -> Texans

Szépen jönnek majd a komp pickek. Paradis is lehet még legjobban fizetett center.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Hof meccs a Falcons ellen!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
John Brown-t viszont érzésem szerint túlfizette a Bills, őt jobb, hogy elengedtük. Én egy nagyobb nevet még várok.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
No közben Turner menni Packers

Billy Turner signed a 4 year, $28,000,000 contract with the Green Bay Packers, including an average annual salary of $7,000,000. In 2019, Turner will earn, while carrying a cap hit of .
flzoli
LOL. Azért ennek fényében nem olyan rossz az a Ja'Wuan deal...

Amos 37-ért nálam belefért volna, ahogy Matyi is 42-ért, egyrészt Jackson mellett is el tudnám őket képzelni a csapatban másrészt ha válogatni kell, mindkettő fiatalabb nála, érdekes döntés, szerintem arról lehet szó, hogy CB-t kerestünk safety-t meg nem, vagy legalábbis nem 10 millió körül/fölött. Ha leül a piac és kezdenek kétségbeesni az FA-k hogy lesz-e csapatuk jövőre, jöhet valaki veterán, de az olyan is lesz. Simmons-Parks-Cravens trió pont elég lehet ebbe a divízióba Antonio Brown, Kelce, Hill, Allen ellen. Ja nem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No közben Turner menni Packers

Billy Turner signed a 4 year, $28,000,000 contract with the Green Bay Packers, including an average annual salary of $7,000,000. In 2019, Turner will earn, while carrying a cap hit of .

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Már Amos 4 éves 37 milliós szerződése is fájt, de Hicks 4 év-36 millióját miért nem szerettük volna túllicitálni?

Most már kíváncsi leszek, hogy mire megy el a maradék cap.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Ahogy leírtam, buktuk is. 😀
Már csak HaHa és Earl Thomas van.
Vagy azt se bánom, ha Jackson lesz a safety, csak akkor húzzuk be Nelsont.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Sheldon Richardson 36 milliót kapott 3 évre... egyértelműen túlfizettük Jacksont. Már csak abban bízom, hogy CB-nek jött, és nem safety-nek. Amost be kellene még húzni.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 163 — LIGHTS OUT!
Kareem Jackson egy EKG. Egy nagyon jó szezon után jön egy katasztrófális. Ezt sikerült 10 szezonon keresztül tartania ami nem kis teljesítmény. A rossz hír, hogy tavaly kiváló szezonja volt.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Alapvetően nem a pénzekkev van próbléma (bár az elfogyott szinte így), hanem hogy nem az elérhető top1-2 jött hanem az utánnuk következők. Se james, se Jackson nem rossz, de ilyen tessék-lássék megoldás nálam. Én inkább adtam volna Mathieu-nek pl anynit mint a Chiefs mint Jackson. Az is kockázatos de azért lehetett volna lelkesedni. Na mindegy, akkor bizakodom hogy Paradis marad, jön vmi olcsó WR, megvalami meglepi még.
Leonidasz007
Egy komoly védőre, és John Brownra szerintem még lesz pénz.
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Tudom hogy mindig nyavalygok, de szarrá fizettünk egy közepesnèl kicsit jobb right tackle-t, akinek a sérüléseivel is gondok voltak mostanság. Kicsit jobb Veldheer lehet belőle és aranylag megoldja az RT gondokat de azert nem ujjongok.

Aztán egy 31 éves cornert hoztunk aki safetykent funkcionalgat az utobbik időben. Nem tudom hogy mi melyik posztra képzeltuk el de ha ebben a sűrű S felhozatalbol egy oreg atkepzett CBt hoztunk Snek akkor taps.

Legalabb Paradissal ujrakezdodtek a targyalasok
Leonidasz007
Naa, Kareem Jackson egy évvel fiatalabb nálam szóval ne bántsuk a kora miatt

Ilyenkor bizakodni kell, keseregni ráérünk szeptembertől januárig. Matyi talán sexybb pick eggyel keletebbre, de szereztünk egy jó DB-t, aki több helyen is bevethető és tud szerelni. Tavaly láttam elég missed tackle-t idénre is...
Az RT-t meg szerintem inkább bízzuk rá Munchakra. Ezért hoztuk.

Jövőre ezek nem fognak nagy pénznek tűnni.
Black_Adder
Alapvetően nem a pénzekkev van próbléma (bár az elfogyott szinte így), hanem hogy nem az elérhető top1-2 jött hanem az utánnuk következők. Se james, se Jackson nem rossz, de ilyen tessék-lássék megoldás nálam. Én inkább adtam volna Mathieu-nek pl anynit mint a Chiefs mint Jackson. Az is kockázatos de azért lehetett volna lelkesedni. Na mindegy, akkor bizakodom hogy Paradis marad, jön vmi olcsó WR, megvalami meglepi még.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Nekem a James igazolással semmi bajom, szerintem jó döntés, és a mai piacon még viszonylag normálisnak is mondanám.

Jackson volt a második CB a listámon Nelson után, szóval maga az igazolás tetszik, de az anyagi része nem. 33 millió, 3 évre sok. Bár a CB poszt értékesebb, mint a safety, de én Jacksonért ennyit nem költöttem volna. Akkor már tényleg Nelsonnak kellett volna kb 48-at ajánlani 4 évre.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Tudom hogy mindig nyavalygok, de szarrá fizettünk egy közepesnèl kicsit jobb right tackle-t, akinek a sérüléseivel is gondok voltak mostanság. Kicsit jobb Veldheer lehet belőle és aranylag megoldja az RT gondokat de azert nem ujjongok.

Aztán egy 31 éves cornert hoztunk aki safetykent funkcionalgat az utobbik időben. Nem tudom hogy mi melyik posztra képzeltuk el de ha ebben a sűrű S felhozatalbol egy oreg atkepzett CBt hoztunk Snek akkor taps.

Legalabb Paradissal ujrakezdodtek a targyalasok
Leonidasz007
Naa, Kareem Jackson egy évvel fiatalabb nálam szóval ne bántsuk a kora miatt

Ilyenkor bizakodni kell, keseregni ráérünk szeptembertől januárig. Matyi talán sexybb pick eggyel keletebbre, de szereztünk egy jó DB-t, aki több helyen is bevethető és tud szerelni. Tavaly láttam elég missed tackle-t idénre is...
Az RT-t meg szerintem inkább bízzuk rá Munchakra. Ezért hoztuk.

Jövőre ezek nem fognak nagy pénznek tűnni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tudom hogy mindig nyavalygok, de szarrá fizettünk egy közepesnèl kicsit jobb right tackle-t, akinek a sérüléseivel is gondok voltak mostanság. Kicsit jobb Veldheer lehet belőle és aranylag megoldja az RT gondokat de azert nem ujjongok.

Aztán egy 31 éves cornert hoztunk aki safetykent funkcionalgat az utobbik időben. Nem tudom hogy mi melyik posztra képzeltuk el de ha ebben a sűrű S felhozatalbol egy oreg atkepzett CBt hoztunk Snek akkor taps.

Legalabb Paradissal ujrakezdodtek a targyalasok
Leonidasz007
A safety fizetések elszálltak, szóval nem volt esélye egy top játékosnak ide jönni. Jackson penge volt Texasban, szóval neki örülök, még ennyi idősen is kategóriákkal jobb mint Roby vagy Stewart.

Paradis szerintem bukó, valaki agyonfizeti majd.

RT meg kellett, a liga legjobb o# fal edzője ha őt kérte akkor legyen. Biztos lát benne fantáziát

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Tudom hogy mindig nyavalygok, de szarrá fizettünk egy közepesnèl kicsit jobb right tackle-t, akinek a sérüléseivel is gondok voltak mostanság. Kicsit jobb Veldheer lehet belőle és aranylag megoldja az RT gondokat de azert nem ujjongok.

Aztán egy 31 éves cornert hoztunk aki safetykent funkcionalgat az utobbik időben. Nem tudom hogy mi melyik posztra képzeltuk el de ha ebben a sűrű S felhozatalbol egy oreg atkepzett CBt hoztunk Snek akkor taps.

Legalabb Paradissal ujrakezdodtek a targyalasok
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akiknek örülnék:
Jordan Hicks/Mosley
Adrian Amos/Earl Thomas/Mathieu
Paradis 😛
Steven Nelson
John Brown
Ja'Wuan James

(+1:Justin Houston)
Cruyffista
Még senki sem kelt el közülük, szóval mire Elway felébred a negédes magas QB fétises álmából talán lehet szotyizni közülük valakit.

Ennyi jó safety közül illene elhozni valakit azért.

Szerintem egy Ja'Wuan + rutinos safety lesz az idei FA bizsergés