Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 663 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Zach Kerr in da house
Zalán
Ez nekem nem tetszik. Oké, olcsó, de Peko egy klasszissal még mindig jobb, és nem is sokkal lett volna drágább.
Cruyffista
De legalább van !

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Zach Kerr in da house
Zalán
Ez nekem nem tetszik. Oké, olcsó, de Peko egy klasszissal még mindig jobb, és nem is sokkal lett volna drágább.
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 663 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Zach Kerr in da house

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Sanders és a fiatal WR-ek mellé sztem inkább ilyen 6-7. körös WR jön majd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 663 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha már draft, ott valahogy így kéne okoskodni szerintem:
1.kör: Devin White, ILB
2.kör: Legjobb elérhető WR
3. kör: Támadófal
4. kör: Safety
5. kör (2 pick): még egy WR és egy pick a védőfalba
A 6-7 kört meg használjuk el előrecserélgetésre. Vagy ha nem, hagyományokhoz méltóan TE
Cruyffista
Mondjuk én meglepődnék ha a 2.körben wr jönne. Nem azért mert telített a poszt, hanem mert nincs aki erőltetné azt a posztot. Előbb jön egy o# falember, esetleg dt.
flzoli
Hozzuk vissza DT-t veterán nyugdíjért

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már draft, ott valahogy így kéne okoskodni szerintem:
1.kör: Devin White, ILB
2.kör: Legjobb elérhető WR
3. kör: Támadófal
4. kör: Safety
5. kör (2 pick): még egy WR és egy pick a védőfalba
A 6-7 kört meg használjuk el előrecserélgetésre. Vagy ha nem, hagyományokhoz méltóan TE
Cruyffista
Mondjuk én meglepődnék ha a 2.körben wr jönne. Nem azért mert telített a poszt, hanem mert nincs aki erőltetné azt a posztot. Előbb jön egy o# falember, esetleg dt.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
3. kör RB lesz, 4. kör TE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Ha már draft, ott valahogy így kéne okoskodni szerintem:
1.kör: Devin White, ILB
2.kör: Legjobb elérhető WR
3. kör: Támadófal
4. kör: Safety
5. kör (2 pick): még egy WR és egy pick a védőfalba
A 6-7 kört meg használjuk el előrecserélgetésre. Vagy ha nem, hagyományokhoz méltóan TE

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Egy-két játékos kisebb szerződésekkel még talán elfér. Utána már csak draft. Nyilván úgy kéne megválasztani ezeket a posztokat, hogy hova nem szeretnénk húzni. Szerintem QB-WR-DT trióból számíthatunk 1-2 névre még.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egész jól nézz ki így a DB állomány, még egy rutinos safetyt kéne behúzni és akkor már max a mennyiséget kellene növelni a drafton ezeken a posztokon.

Van még szerintetek elég lóvé esetleg egy rutinos WR és safety-t vadászni a FA piacról, vagy már arccal előre a draftig?

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Na ez tetszik. Callhan ha nem is ligaelit, de jó CB. Slotban jó lesz. A 7 millio se durva. Egyedul a serulesei kerdojel, de ha az rendben akkor vegre a CB sor ujra jó lehet.
Leonidasz007
Amikor épp nem sérült akkor liga elit. Mi több tavaly a legjobb volt..Mármint nyílván slot CB-ként. Annyival nem adtatok neki többet mint amit mi adtunk Skrinenak, ennyiért megtarthattuk volna.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
CB Bryce Callahan played the second-most snaps per game (31.7) in slot coverage in 2018, allowing just one touchdown during the year, per @PFF.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Üdv Srácok!

Paradis után a kezdő center kilétéről van vmi infó? Guardból alakul át vki vagy draft?
Mosgarn
Szerintem előbbi. Ahogy lentebb írta a kolega, Mcgovern esélyes.
több mint 5 éve
Mosgarn Denver Broncos 24
Üdv Srácok!

Paradis után a kezdő center kilétéről van vmi infó? Guardból alakul át vki vagy draft?
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 663 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Sir Galahad, a szűzies... 😉
Reméljük rácáfol...
Azért reményteljes ez a deal, mert Fangio és Donatell egyszer már tudta használni. A többi a pályán kiderül. LB draft lesz ebből tízen

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fangio alatt Callahan egy nagyon jó slot corner lett.
A pass rush itt segyengébb mint Chicagoban volt. A jo sec is hagyomány. Jo deal ez!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Na ez tetszik. Callhan ha nem is ligaelit, de jó CB. Slotban jó lesz. A 7 millio se durva. Egyedul a serulesei kerdojel, de ha az rendben akkor vegre a CB sor ujra jó lehet.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Fizetés terén teljesen korrekt, többre számítottam. azt hittem annyit kap, mint Jackson. Ez így nagyon fasza dealnek tűnik.

Former Bears’ CB Bryce Callahan reached agreement with the Denver Broncos on a three-year, $21 million deal that includes $10 million fully guaranteed, per source.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Ha Callahan összejönne, akkor nagyjából már csak a morzsából tudunk majd válogatni. Egy ilyen sort adnék:

Conley/Cobb, kell egy olcsó, viszonylag megbízható WR
TJ Lang/Sitton, McGovern centerré alakulásával kelleni fog egy Guard
Siemian, ha nem draftolunk irányítót, kell egy anyagilag bevállalható csere Flacco mögé
Tre Boston, szerintem olcsóbb lenne, mint Berry, és kevésbé sérülékeny
Peko, sokkal jobbra nem lesz pénz, és szerintem bőven elfér a pályán és az öltözőben is

persze ezt még a drafthoz is kell igazítani, amit még mi nem tudunk, de foltozgatásnak valami ilyesmit képzelnék el
több mint 5 éve
gedam 5 696
A mai nap margójára
 youtu.be/kocghHyhBCI
Zalán
lájk
szegény flacco megint ugyanabba a szituba került, mint a gyűrű után. ahogy nézem gyengülő fal, elkapók sehun. én nagyon sajnálom a csávót egész karrierjén nem adatott meg neki, hogy legalább egy darab elit játszópajtija legyen, de az is ritka volt, hogy nem poor kategória volt körülötte. így azt mondom teljesen értelmetlen volt idehozni, pénzkidobás, ezzel a személyzettel maga körül keenum és brady is azt érné el, mint az olasz csődör.
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 663 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A mai nap margójára

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Azt olvastam, hogy Bryce Callahan Denverben van, és közel a megállapodáshoz a felek.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
bárki.
bármelyik madden generált random arc tudja azt mint Heurman.
bárki.
És ez proven, mert Julius óta csak random madden generált arrcok játszottak a poszton, és mind pontosan ugyanazt a színtelen szagtalan semmilyen játékot tolta. Csak Huerman eddig is a drágábbak között volt, most meg főleg.
Butt legalább csak 5. körös volt.
Basszus még LaCosse is ugyanazz pepitába, 2 millióért a Peccbe, Heruman semmit nem tud, amit ő nem, és fordítva. Csak az egyik több mint 2× annyiba került.

Túl nyílvánvaló a probléma a Siemian, Osweiler, Lynch, Keenum sorral ezért nem sok szó esik róla, de a TE a legelbaszottabb poszt nálunk. Csak nem olyan fontos. De az iménti névsort alulmúlni említésre méltó teljesítmény.

Nem lesz szarabb a csapat attól, hogy ez a nyomorék hátrányos helyzetű maradt, de ez az a pénz amit máskor a fogunkhoz vertünk és jó és szimpatikus játékosokat engedtünk el miatta.
Voltak szimpatikus de már nem jó játékosok akiket ennyit spóroltunk azzal hogy kiraktuk őket mint macskát szarni, pl Marshall vagy Stewart. Mivel szezon közben ment nem tudom DT-n mennyit spóroltunk, lehet többet, de akkor is, ne pont egy herurman kapjon új szerződést, amikor nála arra SOKKAL érdemesebbek nem kapnak vagy kibasszuk őket.
Se nem olcsóbb náluk, se nem jobb.

Egyébként nagyon fel tuodm húzni magamat a TE poszton, annyira nevetséges amit csinálunk, szóval belelovalltam magam, de az se kizárt, hogy valójában gyengébbek vagyunk ezzel a sok senkivel mint a szószerinti senkivel. Egyrészt mert viszik a sapkából a helyet és ÚGYIS MIND IR-en lesznek.
Másrészt ha egyáltalán nem lenne TE, lehet hogy merő véletlenségből értelmes játékos kerülne a pályára. Ha minden playben inkább 6 OL emberrel álltunk volna fel, lehet 10-zel kevesebb sacket kapunk évente 2016-tól. De nem foglalják csak a helyet, a pályán, a rosteren, a sapkában, azok akik nem kapnak el labdát, nem blokkolnak futáshoz, nem védig a passert pass rush ellen, csak hol ezt hol azt próbálják siker nélkül.

Nem az első, akit nem rúgunk ki rookie szerződéssel pedig bust, Latimer is kiszolgálta az idejét, de Heuerman az első aki nem csak bust, hanem még vissza is igazoljuk.

Van vagy 50 TE legalább aki tudja ugyanazt mint ő, sokan közülük fiatalabbak és sokkal kevesebbért aláírtak volna. Mindegy milyen okos a szerződés vagy sem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
erre spóroltuk a pénzt.
erre.
4 év alatt volt 1 értékelhető meccse.
erre.

Ez kell egy Jacksonnál fiatalabb esetleg jobb DB-nél
ez.
Ez kell Paradis helyett
ez.
Ez kell Hicks helyett
ez..

Heuerman baszki, mintha nem lenne mellette 3-4 kibaszott tightend aki ugyanúgy sérült minden egyes meccsen és ugyanúgy nem kéeps semmit se csinálni ami pozitívan befolyásolná a meccset. Bármelyiket. Butt is mindig sérül ő se csinál semmit. Fumagallinak még az összes ujja sincs meg. Miért nem elég 2 nyomorék TE, minddek veterán szerződést adni egy harmadiknak.

Nem elég hogy szószerint minden egyes évben elbaszunk egy picket a drafton vagy trade keretében mint Derbynél meg Vernon Davisnél egy tightendre aki sosem játszik de ha mégis akkor se lehet rá számítani, most még egynek veterán szerződést is kellett adni?
4,5 millió/év.

fuck this shit
Black_Adder
Nem kell ezt ilyen komolyan venni, nem egy jó TE hiányzik az SB runhoz. Gondolom telepakolták záradékokkal a szerződést, hogy sérülés esetén minimálisan terhelje a capet. Azért nem Erzt vagy Kelce féle népek rohangáltak idén az FA piacon.

több mint 5 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Közben Shaq Barrett csatlakozott a Bucks-hoz 1 évre 5 millióért, és neki is megköszönhetjük a Denveri karrierjét

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal