Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Rosen problémánk nincs. De azért szerintem ez bonyolultabb játék, mint hogy játsz jó Rózsa!!! Ezer apró összetevő. De lépjünk túl a témán. Jobban érdekel. Mi van most a CHJ aktával? Nem nagyon van időm mostanában. Segítsetek. Jó elment Talib, DT, de Harrisbe belehalok...
Zalán
Elway személyesen találkozik vele, megpróbálnak megegyezni. Csak a pénz lehet az akadálya

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.
empty taxi
Ha beválnak, akkor igen. Viszont ha például a Dolphins odakerül 1/1-re, egyből előáll egy hasonló helyzet, mint idén Arizonában. Hiszen lehetőségük van elvinni a class általuk legjobbnak vélt irányítóját. Szóval sok függ Rosen teljesítményétől.

(azt persze kihagytam, hogyha Lock fejlődik, javul a pontossága, lábmunkája, simán lehet szóba se kerül a qb pick)
Cruyffista
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha 1/1 lesznek, akkor QB-t húznak. Mondjuk Rosent nem kell sajnálni, játsszon úgy hogy összehoz legalább 6-8 győzelmet és akkor kikerül a QB képből a Dolphins.

Jobb kérdés, hogy ha Lock nem lép pályára idén, akkor nálunk opció-e az első körös QB, de erre azt hiszem a szezon és a draftpozíció majd választ ad. Ha nagyon szarok leszünk úgy is pályára lép Lock, ha meg nem, akkor úgy se lesz esélyünk top QB-ra.
Black_Adder
Játsszon úgy. De az, hogy elvitte a legszarabb rosterrel és inkompetens edzői stábbal bíró Cardinals, majd utána elcserélték a legvacakabb rosterrel és nulla tapasztalatos edzői stábbal bíró Dolphins... Két év alatt reális esélye van, hogy kb kiírja magát az NFL-ből, sőt erre van a nagyobb esély. Miközben Dak Prescottok, Lamar Jacksonok PO-ban szerepelnek...
Wyatt
Ő akkor is lehet jó, ha a csapat körülötte szar. Tavaly vele az élen volt a legszarabb roster.
Black_Adder
Na ezzel egyaltalan nem ertek egyet, de valoban nem ide tartozik mar a tema

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Rosen problémánk nincs. De azért szerintem ez bonyolultabb játék, mint hogy játsz jó Rózsa!!! Ezer apró összetevő. De lépjünk túl a témán. Jobban érdekel. Mi van most a CHJ aktával? Nem nagyon van időm mostanában. Segítsetek. Jó elment Talib, DT, de Harrisbe belehalok...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.
empty taxi
Ha beválnak, akkor igen. Viszont ha például a Dolphins odakerül 1/1-re, egyből előáll egy hasonló helyzet, mint idén Arizonában. Hiszen lehetőségük van elvinni a class általuk legjobbnak vélt irányítóját. Szóval sok függ Rosen teljesítményétől.

(azt persze kihagytam, hogyha Lock fejlődik, javul a pontossága, lábmunkája, simán lehet szóba se kerül a qb pick)
Cruyffista
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha 1/1 lesznek, akkor QB-t húznak. Mondjuk Rosent nem kell sajnálni, játsszon úgy hogy összehoz legalább 6-8 győzelmet és akkor kikerül a QB képből a Dolphins.

Jobb kérdés, hogy ha Lock nem lép pályára idén, akkor nálunk opció-e az első körös QB, de erre azt hiszem a szezon és a draftpozíció majd választ ad. Ha nagyon szarok leszünk úgy is pályára lép Lock, ha meg nem, akkor úgy se lesz esélyünk top QB-ra.
Black_Adder
Játsszon úgy. De az, hogy elvitte a legszarabb rosterrel és inkompetens edzői stábbal bíró Cardinals, majd utána elcserélték a legvacakabb rosterrel és nulla tapasztalatos edzői stábbal bíró Dolphins... Két év alatt reális esélye van, hogy kb kiírja magát az NFL-ből, sőt erre van a nagyobb esély. Miközben Dak Prescottok, Lamar Jacksonok PO-ban szerepelnek...
Wyatt
Ő akkor is lehet jó, ha a csapat körülötte szar. Tavaly vele az élen volt a legszarabb roster.
Black_Adder
Nem mondom, hogy rosen fr qb lesz, de goff és a rams esete azért mutatja, hogy mit is jelent egy kompetens edzői stáb.
peach
Én sem mondtam, hogy Rosen bust lesz, az egész onnan indult hogy mi lesz ha most a Dolphins lesz 1/1. Goff második évében már nem 1/1 volt, mert jól játszott.
Persze lehet jönni azzal, hogy az a Rams jóval eőrsebb csapat volt, mint a Dolphins, de ettől még Rosennek senki nem tiltja meg hogy jól játsszon, ha meg szarul játszik nem a sorsot kell hibáztatni, hanem őt. Ahogy ha jól játszik nem a sorsot kell éltetni, hanem őt. Ilyen egyszerű. Nem Prescottal meg Lamar Jacksonnal kell foglalkoznia, hanem saját magával, a saját maga játékával.
Nem könnyű innen talpra állni, 0 önbizalomról, de egy top QB prospektnek képesnek kell lennie rá, akkor is, ha az első évében számára totál gyilkos sémába próbálták erőltetni lenullázva az önbizalmát.
De ez innentől dophins topic.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akármi is lesz Miamiban, szerintem Rosen fog kapni még esély. Kezdő esélyt. Van olyan tehetséges, és húzták olyan magasan, hogy még 1-2 csapat rápróbáljon. A középső/hátsó körös QB-knak tényleg kb. 1 shotjuk van, számukra az igazán sz*r, ha akkor kapnak esélyt, amikor semmi segítséget nem kapnak mellé.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.
empty taxi
Ha beválnak, akkor igen. Viszont ha például a Dolphins odakerül 1/1-re, egyből előáll egy hasonló helyzet, mint idén Arizonában. Hiszen lehetőségük van elvinni a class általuk legjobbnak vélt irányítóját. Szóval sok függ Rosen teljesítményétől.

(azt persze kihagytam, hogyha Lock fejlődik, javul a pontossága, lábmunkája, simán lehet szóba se kerül a qb pick)
Cruyffista
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha 1/1 lesznek, akkor QB-t húznak. Mondjuk Rosent nem kell sajnálni, játsszon úgy hogy összehoz legalább 6-8 győzelmet és akkor kikerül a QB képből a Dolphins.

Jobb kérdés, hogy ha Lock nem lép pályára idén, akkor nálunk opció-e az első körös QB, de erre azt hiszem a szezon és a draftpozíció majd választ ad. Ha nagyon szarok leszünk úgy is pályára lép Lock, ha meg nem, akkor úgy se lesz esélyünk top QB-ra.
Black_Adder
Játsszon úgy. De az, hogy elvitte a legszarabb rosterrel és inkompetens edzői stábbal bíró Cardinals, majd utána elcserélték a legvacakabb rosterrel és nulla tapasztalatos edzői stábbal bíró Dolphins... Két év alatt reális esélye van, hogy kb kiírja magát az NFL-ből, sőt erre van a nagyobb esély. Miközben Dak Prescottok, Lamar Jacksonok PO-ban szerepelnek...
Wyatt
Ő akkor is lehet jó, ha a csapat körülötte szar. Tavaly vele az élen volt a legszarabb roster.
Black_Adder
Nem mondom, hogy rosen fr qb lesz, de goff és a rams esete azért mutatja, hogy mit is jelent egy kompetens edzői stáb.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.
empty taxi
Ha beválnak, akkor igen. Viszont ha például a Dolphins odakerül 1/1-re, egyből előáll egy hasonló helyzet, mint idén Arizonában. Hiszen lehetőségük van elvinni a class általuk legjobbnak vélt irányítóját. Szóval sok függ Rosen teljesítményétől.

(azt persze kihagytam, hogyha Lock fejlődik, javul a pontossága, lábmunkája, simán lehet szóba se kerül a qb pick)
Cruyffista
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha 1/1 lesznek, akkor QB-t húznak. Mondjuk Rosent nem kell sajnálni, játsszon úgy hogy összehoz legalább 6-8 győzelmet és akkor kikerül a QB képből a Dolphins.

Jobb kérdés, hogy ha Lock nem lép pályára idén, akkor nálunk opció-e az első körös QB, de erre azt hiszem a szezon és a draftpozíció majd választ ad. Ha nagyon szarok leszünk úgy is pályára lép Lock, ha meg nem, akkor úgy se lesz esélyünk top QB-ra.
Black_Adder
Játsszon úgy. De az, hogy elvitte a legszarabb rosterrel és inkompetens edzői stábbal bíró Cardinals, majd utána elcserélték a legvacakabb rosterrel és nulla tapasztalatos edzői stábbal bíró Dolphins... Két év alatt reális esélye van, hogy kb kiírja magát az NFL-ből, sőt erre van a nagyobb esély. Miközben Dak Prescottok, Lamar Jacksonok PO-ban szerepelnek...
Wyatt
Ő akkor is lehet jó, ha a csapat körülötte szar. Tavaly vele az élen volt a legszarabb roster.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.
empty taxi
Ha beválnak, akkor igen. Viszont ha például a Dolphins odakerül 1/1-re, egyből előáll egy hasonló helyzet, mint idén Arizonában. Hiszen lehetőségük van elvinni a class általuk legjobbnak vélt irányítóját. Szóval sok függ Rosen teljesítményétől.

(azt persze kihagytam, hogyha Lock fejlődik, javul a pontossága, lábmunkája, simán lehet szóba se kerül a qb pick)
Cruyffista
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha 1/1 lesznek, akkor QB-t húznak. Mondjuk Rosent nem kell sajnálni, játsszon úgy hogy összehoz legalább 6-8 győzelmet és akkor kikerül a QB képből a Dolphins.

Jobb kérdés, hogy ha Lock nem lép pályára idén, akkor nálunk opció-e az első körös QB, de erre azt hiszem a szezon és a draftpozíció majd választ ad. Ha nagyon szarok leszünk úgy is pályára lép Lock, ha meg nem, akkor úgy se lesz esélyünk top QB-ra.
Black_Adder
Játsszon úgy. De az, hogy elvitte a legszarabb rosterrel és inkompetens edzői stábbal bíró Cardinals, majd utána elcserélték a legvacakabb rosterrel és nulla tapasztalatos edzői stábbal bíró Dolphins... Két év alatt reális esélye van, hogy kb kiírja magát az NFL-ből, sőt erre van a nagyobb esély. Miközben Dak Prescottok, Lamar Jacksonok PO-ban szerepelnek...

több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha eret vág, meg is érdemli, hogy ne legyen belőle NFL QB. Brees-el is megcsinálták, hogy kirakták. Kurt Warnert meg többször is, mégis lett belőle valaki.
peterk2005
Arra gondoltam, hogy eléggé példa nélküli lenne, de persze igaz, ilyen szempontból Rosennek a saját kezében a sorsa. De nem feltétlen erre gondoltam. 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha eret vág, meg is érdemli, hogy ne legyen belőle NFL QB. Brees-el is megcsinálták, hogy kirakták. Kurt Warnert meg többször is, mégis lett belőle valaki.
peterk2005
és akkor Fitzmagiket ne is említsük 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha eret vág, meg is érdemli, hogy ne legyen belőle NFL QB. Brees-el is megcsinálták, hogy kirakták. Kurt Warnert meg többször is, mégis lett belőle valaki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.
empty taxi
Ha beválnak, akkor igen. Viszont ha például a Dolphins odakerül 1/1-re, egyből előáll egy hasonló helyzet, mint idén Arizonában. Hiszen lehetőségük van elvinni a class általuk legjobbnak vélt irányítóját. Szóval sok függ Rosen teljesítményétől.

(azt persze kihagytam, hogyha Lock fejlődik, javul a pontossága, lábmunkája, simán lehet szóba se kerül a qb pick)
Cruyffista
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀
Gerichill
Ha 1/1 lesznek, akkor QB-t húznak. Mondjuk Rosent nem kell sajnálni, játsszon úgy hogy összehoz legalább 6-8 győzelmet és akkor kikerül a QB képből a Dolphins.

Jobb kérdés, hogy ha Lock nem lép pályára idén, akkor nálunk opció-e az első körös QB, de erre azt hiszem a szezon és a draftpozíció majd választ ad. Ha nagyon szarok leszünk úgy is pályára lép Lock, ha meg nem, akkor úgy se lesz esélyünk top QB-ra.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.
empty taxi
Ha beválnak, akkor igen. Viszont ha például a Dolphins odakerül 1/1-re, egyből előáll egy hasonló helyzet, mint idén Arizonában. Hiszen lehetőségük van elvinni a class általuk legjobbnak vélt irányítóját. Szóval sok függ Rosen teljesítményétől.

(azt persze kihagytam, hogyha Lock fejlődik, javul a pontossága, lábmunkája, simán lehet szóba se kerül a qb pick)
Cruyffista
Szerencsétlen Rosen, ha egymás utáni két évben megcsinálnák ugyanazt vele szerintem eret vágna. 😀

Szerkesztette: Gerichill
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.
empty taxi
Ha beválnak, akkor igen. Viszont ha például a Dolphins odakerül 1/1-re, egyből előáll egy hasonló helyzet, mint idén Arizonában. Hiszen lehetőségük van elvinni a class általuk legjobbnak vélt irányítóját. Szóval sok függ Rosen teljesítményétől.

(azt persze kihagytam, hogyha Lock fejlődik, javul a pontossága, lábmunkája, simán lehet szóba se kerül a qb pick)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
A Jags most igazolta Foles-t sok lóvéért, a Miami cserélt Rosenért, náluk kevéssé vszínű a QB pick szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Bennem is maradt hiányérzet, de ez inkább az idei draft class szintjéből fakad, mintsem a pickekből. Akárhogy is, egyikbe se tudok nagyon belekötni. Az a trade a 49ersszel a kivétel, ott cornert kellett volna hozni, volt is bent potenciális steal akit interjúztattunk, scoutoltunk. Ez az egyetlen dolog amit most hibaként jegyeznék meg. Egyrészt Harris kérdéses helyzete, valamint a DB állomány kora miatt.

Ami Lockot és Fantet illeti, attól függetlenül hogy bevállnak-e, ki kellett őket venni. Egyszerűen ezek voltak a leglogikusabb lépések. És ezt akkor sem fogom másképp gondolni, ha bustok lesznek valamilyen okoknál fogva.

A corneren kívül egy játékos van még akit sajnáltam, hogy nem vettünk ki, AJ Brown. Meggyőződésem, hogy topkategóriás WR lesz, nem csak az idei class legjobbjának tartom, de nálam a tavalyi Ridley-Sutton duót is veri.

Az SB óta kétszer is majdnem megcsíptük a rájatszást, egyszer Siemiannel, egyszer Keenummal. Jelentősen szar coachinggal. Én emiatt bízok benne, hogy idén egy jobb stábbal, hasonló szintű kerettel, egy jobb irányítóval összejöhet a wildcard. Kell hogy legyen annyi fejlődés ezekből fakadóan. Persze ez abszolút a maximum, és ezen a kirívóan erős sorsolás sem segít, de ehhez már hozzászoktunk.

Az elég szar szitu lenne, ha idén is középszer szezont futnánk, mert most tényleg nagyon fasza QB-class jön, és egy 10-15. hellyel (aminél lejjebb reálisan nem fogunk végezni szerintem) jelentős pickmennyiséget kéne rázúdítani valakire, ha most már tényleg szeretnénk megtalálni AZ irányítót.

Ráadásul ez sem olyan egyszerű, mint elsőre annak látszik. Hiszen tavaly is jó volt, mégis csak Mayfield kellett volna Elwaynek. És hát, a Miami megy az 1/1-re qb-ért, Raiders szintén azt akar majd szerintem, és a Bucs, Jags szintén előttünk lehet (aztán simán lehet kihagytam még valakit) mint qb needes csapatok. Szóval vagy legyünk nagyon szarok, vagy jobbak a várakozásnál. Kettő között semmiképp.
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Miért gondolod, hogy ennél optimistább bárki is? Ez elég optimista amit leírtál és minden szavával egyetértek. A lehetőségekhez mérten az egyik legjobb draftot nyomtuk szerintem is, és a draftot most ehhez mérjük. Az már egy másik kérdés, hogy Flacco a QB, a támadófal továbbra is ink egy erős közepes a nevek alapján, nincs normális LB a rosteren és releváns tapssztalattal rendelkező WR is csak a sérülésből visszatérő, korosodő Sanders. A draft fasza a maga nemében, ettől még kár várni egy 7-9-nél jobb szezont. Rálestem Vegas hogy gondolja. 6.5 a line. Nem mernék nagyobb pénzt tenni az overre.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na értékelek egyet gyorsan aztán átadom a terepet az optimistábbaknak.

1/20: Noah Fant, TE, Iowa
Nézzük először a trade-et. 1/10ben nem nagyon volt bent olyan, akinek ott örültem volna. Még Bush lett volna a legkézenfekvőbb pick, aki szerintem nem annyira komplett játékos, hogy top 10-et érjen, ennek megfelelően a draftpick értéke se volt olyan magas. 1/20+2/52+2020/3. Nevek nélkül talán azt mondanám, hogy top10 és nem top10 között van akkora különbség, hogy tartsd meg és húzd ki a legjobbat, de nincs olyan név, akit sajnáltam volna bent hagyni. Ha minden igaz Oliver nem volt fent a térképen nálunk, miatta nagy hiányérzetem lenne, így azt mondom, hogy jó döntés volt a trade, maga a pick idén ennél többet nem ért. 1/10 és 1/20 között senki nem ment ki, akit sajnálok, hogy nem jött, szóval nem csak jó döntés volt a trade, hanem jól is jöttünk ki belőle.
Noah Fant egy atletikus elkapó TE, blokkolni nem tud, összetettebb route-ok nem biztos hogy mennek neki és ha midnen igaz aggódhatunk a droppok miatt, de van egy "elkapónk", akire biztonságosan fel lehet dobni a labdát az end zone-ban, és aki vertikális veszélyt jelent az ellenfél védelmek számára. Ez kb egy az egyben Demaryius Thomas prospekt ismertetője. Ha annyi labdát elkap, annyi yardot hoz, mint DT, akkor tőle se fognak zavarni a droppok, így most van egy fiatal talent gazdag offenese-ünk. Lindsay, Freeman, Sutton, Fant nem fest rosszul skill posztokon, és van mellettük egy megbízható rutinos Sanders.
Nem a legsexybb poszt a draft első körében, de ha nem lesz IR-en rookieként, az amellett hogy nagyobb csodaszámba menne Denver környékén, akkor máris impakt játékos.

2/41: Dalton Risner, G, Kansas State
A high caracter, locker room leader, Broncosban akart játszani, meg hasonló dolgokat hagyjuk. Tök jó, én örülök hogy átálltunk erre a "physical talent"-ről, de a meccseket a pályán játsszák majd, nem a locker roomban. Sokoldalú falember, elvileg RG lesz, de nagyjából bárhol tud játszani a falban. Én próbálom láttatlanban nem túl magasra helyezni a várakozásokat. Fangio remek DC volt, de sok jó koordinátor bukott meg HCként, tetszik a hozzáállása, tetszenek az "eszközei", de ez se garancia a sikerre. Garancia monduk sehol sincs, de azért Munchak szakértelme az offensive line területén egy esettanulmány. Ha tetszett neki a csávó játéka, fizikuma, technikája, akkor nincs több kérdés, menjünk tovább.
Illetve csak még egy bekezdés. A kezdő 5-ös valszeg Bolles-Leary-McGovern-Risner-Ja'Wuan James. Ha valaki meg tudja tanítani Bollest focizni, akkor az Munchak, de lehet hogy ez még neki is túl nagy kihívás lesz. Leary legalább 8 meccset kihagy majd sérülés miatt, McGovern azért visszalépés Paradishez képest (pass protectionben mindenképp), Ja'Wuan és Risner újak, majd meglátjuk mit tudnak nálunk. Szóval szerintem a fal építés jövőre folytatódik, de azt hiszem minden alapanyag adott ahhoz, hogy legalább egy átlagos falunk legyen, akkor is ha Learyt pótolni kell, és Bolles kettessével csinálja a holdingokat, ez eddig is így volt.
Egyébként nem akarom magam nagyon beleélni a dolgokba, de Munchak keze nyoma pont pass protectoinben mutatkozhat meg először, szóval úgy hogy McGovern azon a poszton edz, ahol majd játszani fog és kap maga mellé egy Risnert, szerintem pass protectionben is javulni fog, futás blokkolásába meg tavaly se lehetett belekötni.

2/42: Drew Lock, QB, Missouri
Nem akarom ellene hangolni a fórumot. Előzetesen úgy gondoltam, hogy nem lesz jó NFL irányító és ez nem változott azzal, hogy csak 2. körben jött. Jobb mintha az 1/10et dobtuk volna ki érte, vagy feltrade-eltünk volna érte, de komoly kétségeim vannak vele kapcsolatban. Döntés hozatal, pontosság a hátrányai között, ezekkel amióta NFLt nézek nem tudtunk mit kezdeni. Legjobb esetben egy Cutler - ami nálam még bőven délre van az elfogadhatótól - rosszabb esetben Paxton Lynch...
Igen, második körben jó value, de ha bárki - kötük mi is - franchise QB-t látott volna benne, nem lett volna bent a 2. körben, szóval nem számolok vele franchise QB-ként, szóval egyelőre egy Osweiler, ő is melegítheti a padot 2-3 évig, aztán majd kiderül hogy a meccsnézéstől mennyit fejlődik az ember. Persze ha ez így működne, akkor Barrell Mant kellett volna leigazolni amíg élet, mert ő sok-sok évig nézte az aktuális Broncos irányítókat.
Lehet sisebb a teher, a nyomás mind Lockon, mind Flaccon azzal hogy csak 2. körös, ha nem válik be nem annyira fájdalmas, azért 40 fölött már nem olyan magas amúgy se a találati arány, ha meg mégis fr. QB lesz, akkor tényleg A+++ steal, de erre majd 2-3 év múlva térjünk vissza először.
Egyelőre, amikor kezdődik majd a TC, biztos roster helye lesz, a korai pick maitt, de itt véget is ér minden előny, onnantól meg kell küzdenie a backup posztért is, nem fog számítani hogy 1/1 vagy Mr.Irrelevant.
Új OC, új QB coach, hátha ők a neveléshez is értenek, de ez a pick így se úgy se a jelennek szól. Számunkra elérhető jobb QB idén, talán Haskins volt, na az ő mezét se rendeltem volna máris meg és bár egy elkapó only TEtől se látom narancssárgában a világot, azért csak sokkal jobb, hogy be tudtuk húzni Fantat és még mellé Lockot, mindezt úgy hogy csak 2 hátsó körös picket kellett feladni, de szereztünk egy jövő évi 3. köröst is.
Mint draft mendszeés, ötösalá, taps. Mint megszerzett játékosok, Fant és Risner nem fognak egyedül meccseket nyerni, Lock nem biztos hogy valaha lesz kezdő QB Denverben.

3/71: Dre'Mont Jones, DL, Ohio State
Interior rusher. Osztom Peterk véleményét, hogy itt most a második harmadik körös talentek között nem volt akkora különbség, szóval az hogy sokak szerint kimehetett volna a másodikban is, kevésbé számít nekem, viszont Malik Jackson óta komoly gondot jelent a zseb összenyomása. Van 2 kiváló EDGE, hogy ezt kompenzálja, de ha a LoS irányába kiszabadul a QB, akkor nagy sebeket kapott a védelmünk. Amúgy Shelby Harris nagyon jó inside rusher, nem értem miért nem kapott több lehetőséget, most Dre'Mont Jones-szal egyértelműen erősödött a rotáció, Peko távozása ellenére is. Wolfe, Gotsis, Harris, Jones, egyik se lesz Pro Bowler, egyik se lesz sztár, de egy nagyon kellmetlen D-line lesz minden ellenfél számára.
Jones rookieként szerintem főleg csak passz szituációkban kap majd szerepet, de ott fontos lehet. Ha kicsit felerősítik és a futás ellen is megállja a helyét, akkor második évére kezdő is lehet.
Amúgy könnyen lehet, hogy így Gotsis vagy Harris, esetleg Wolfe 2020ban már nem lesz Bronco... Ha ez a 2015ös védelem lenne, akkor azt nézném, hogy kinek a helyére jött, most azért jobban benne van az is, hogy a DL-be is kellett a ragtapasz...

5/156: Justin Hollins, EDGE/LB, Oregon
Az idei draft classunkban benne látom leginkább a csiszolatlan gyémántot. Azt a Malik Jackson, Trevathan, Paradis vonalat. Kicsit gyengének tűnik az NFl-hez, ezért volt elérhető az 5. körben - és volt reach egyes boardok alapján - de tudja támadni a QB-t, tud játszani coverage-ben, egy sok oldalú játékost be lehet építeni úgy a védelembe, hogy az erősségei jöjjenek ki, ne a hátrányai. A szteroidok meg az izomnövelés terén is csodákra képesek, legfeljebb hamrabb kopaszodik majd, azt lehet a sisakra is fogni...
Az ST-ben szerintem azonnali impakt lesz, és fokozatosan kaphat több szerepet a védelemben is. Szélen Miller és Csabi a snappek >90%-ban fent lesz szerintem, szóval meccsenként egy-két snappen osztozkodhat majd Hollanddal, de biztos segít neki, hogy coverage-ben is jó, viszont az hogy fent lehet ILB-ként és szituációtól függően blitzelhet vagy maradhat emberen, az ha felveszi az NFL tempót több snappet jelenthet neki.
Az LB sorunk egyébként nem túl veretes és ha már úgy is 5-ik kör itt térek ki a Watson trade-re is. Szerintem úgy 20-30 csapatnélküli LB várja a GMek hívását és írna alá veterán minimumért, akik nagyjából ugyanazt tudják mint Watson. Volt itt 2016-ban FA-ról hasonló körülmények között, majd állt tovább anélkül hogy kisujjunkat mozdítottuk volna a megtartásáért. Mert pótolható. Mert ilyet találsz olcsóbban. Tavaly nem volt jó Marshall, de azzal hogy elengedtük, erősebbek nem lettünk, komoly erősítés nem érkezett, de Watson se az. Ha kellet egy kis tapasztalat, rutin a posztra, lett volna ennél olcsóbb és jobb megoldás is márciusban, de gyaníthatóan még most is. Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy Watson rostere kerül, és ha igen, akkor is ST only játékos lesz. Davis, Jewell, Bierria sor nem a csapat erőssége, de Watson max utóbbival versenyezhet, nagy különbség biztos nincs, akkor meg a fiatalabbnak szavazok bizalmat. Hollins se biztos, hogy nagy impakt lesz, de Watson biztos hogy nem.
Na most White ugye kiment, Bushért én magam sokaltam az 1/10-et, de ez Fangionál elvileg egy jelentősen fontosabb poszt, mint Wade-nél volt, ehhez képest papíron ez sehol nincs a Trevathan-Marshall pároshoz, igaz a Trevathan - Marshall párosról se sokan gondlták hogy solid kezdők lesznek, amikor idejöttek, Trevathan egy 6. körös rookie volt, Marshall meg egy 5. körös pick, akit 3×, 4× rúgott ki a Jax mielőtt hozzánk jött volna.
Davis hozzáállása példás, ő nem fogja feladni amíg tud mozogni, Jewell biztató volt rookieként és Fangio a prospekt neveléssel is foglalkozni akar, a HC-ság újdonság lesz neki, de a nevelés az nem, szóval összeállhat egy elfogadható LB sor, de a sztár power hiányozni fog innen, amit a secondary-nek kéne pótolni
Az OL-re azt mondtom, hogy majd még folytatódik az építkezés, akkor az LB sorban egyelőre próbáljuk kibackelni az építkezés megkezdéséig, erre Hollins tökéletes, Watson WTF.

Juwan Winfree, WR, Colorado
Feltradeeltünk egy 7/udfa elkapóért. Oké, akik azt mondják 7/udfa, azoknak fogalmuk sincs, melyik játékos melyik csapatnál hogyan volt grade-elve. a kérdés csak az, hogy annyira nem volt másik opció, hogy fel kellett menni érte? Amúgy a 3. napon nincs nagy jelentőssége a trade-eknek, jövőévi picket nem dobtunk ki érte, szóval rendben, 6. körben fölösleges a needeket nézni, akit itt húzunk az ha needre jön se várható megoldásnak rá, viszont azt azért nem árt nézni, hogy milyen poszton van esélye rostert fogni. Fiatal elkapóból van Sutton, Hamilton, Tim Patrick, mind várakozáson felül teljesítettek tavaly. Langley megpróbálja átképzeni magát elkapóvá, mondjuk szerintem így se fog rostert fogni, de Sanders-szel akkor is 4-en előtte vannak, az 5. helyre meg a maradékból fog majd valaki feltűnni, ez persze akár Winfree is lehet, csak nem látom miért lenne neki több esélye, mint bármelyik random madden generált udfa-nak.
Meglátjuk, helyi srác, ha jól megy majd neki edzésen biztos szimpatikus lesz és akkor senkit nem fog érdekelni, hogy 6. vagy 7. körben jött.

Összességében
Jött egy elkapó TE aki a támadó snappek >80% várhatóan fent lesz és a Flacco köré épített offenseben kulcsszereplő lehet
Jött egy falember a liga legjobb támadófal edzőjének ajánlásával, aki kvázi bárhol bevethető (a falban) és szükség volt rá mint egy falat kenyérre.
Jött egy újabb próbálkozás future QB jeligére, majd kiderül
Egy rotációs DL játékos
Egy több poszton bevethető LB, aki várahtóan szintén szerepet kap a rotációban
Azt hiszem az FO teljesítette a saját célkitűzéseit a drafton. Persze minden évben minden pickkel az a játékos jön, akit szerettek volna és ez így van minden csapatnál, de most el is hiszem nekik és midnezt úgy hogy ügyesen manővereztek a pickekkel az első két nap. A 3. napra úgy tűnik elfáradtak, de ott olyan kis értéke van a cetliknek, hogy ez egyáltalán nem zavar.
Szóval sikeres draft volt.

Az viszont hogy a scout team milyen munkát végzett amikor összeállt a draft board, az majd még kiderül. Ha valakinek megelőlegezem a bizalmat az Risner, ha valakinek nem az Lock.

Aztán grade-elheti mindenki kedvére, a tavalyi is egy jó A értékű draft volt - bár ebben az udfa Lindsay is benne van - aztán egy 6-10 volt elég, mert Keenum szar volt, VJ meg VJ volt.
Idén sincs másképp, Keenum helyett Flacco, VJ helyett Fangio. Új arcok lehet bennük bízni, de a szezon rajtuk fog múlni nem Fanten, nem Risneren, főleg nem Lockon.
Flacco játszott már jól, ezen a drafton megkapott minden támogatást maga mellé, célpontot, védelmet, a futójáték pöpec volt már tavaly is. Mögé jött egy QB, hogy ha Flacco mégis szar lenne hátha esetleg majd Lock. Ennél többet nehéz lett volna csinálni. Mármint persze Haskins 1/10ben, de akkor is ugyanezt írnám, Flacco vagy ha mégse hátha Haskins. Lock+Fant azért talán tényleg egy kicsit jobb mint Haskins magában vagy azzal az apróval amibe a feltrade fájt.
Edzőnek jött talán a legbiztosabb név, ha a koordinátori tudást vesszük alapul mindenképp. Utoljára JMD jött ilyen kiemelkedő koordinátori pedigrével és HC tapasztalat nélkül, szóval midnen okunk megvan reménykedni a csávó máig minden évben top candidate, 30 csapat nem tévedhet...
Amúgy tekintettel arra, hogy tavaly szezonközben a fegyelmezetlenséget tartottam a legnagyobb problémának, már az első meccs félidejében a missed tackleökre panaszkodtam, ami csak fegyelmezettségi kérdés, főleg hogy láttuk ugyanezeket a játékosokat biztos kézzel földre vinni midnenkit pár évvel korábban, ezért azt hiszem valóban Fangio volt a legjobb választás és JMDvel ellentében neki a saját személyisége nem lesz akadálya saját sikerének HC-ként, és azt se hinném hogy majd csak bambán áll a pálya szélén, mint Joseph.

Egy jó ezdővel meg Flaccot senki nem állíthatja meg, legfeljebb a KC és a Bolts.

Egyébként úgy gondolom, hogy Vance Josephez képest kizárt, hogy Fangio ne legyen előrelépés Flacco pedig semmi esetre se lesz visszalépés Keenumhoz képest. Öregszik a csapat lyukad ki mindenfelé, de ha marad CHJ, akkor az is erődödött tavalyhoz képest, csak most fene erősek lettek a töltők is meg a nőverők is. Div győzelem egyelőre nagyon távolinak tűnik és máris egyetlen WC hely maradt, de egy jó Flaccoval egy jó Fangio-val nem elérhetetlen és ahhoz a versenyfutáshoz kelleni fog az idei jó draft, ha Fant, Risner, Jones bejönnek annyira mint tavaly Sutton, Freeman, Jewell, Yiadom, akkor akár sikerülhet is. Ha meg egy Lindsay szintű gyémántra is bukkantunk a szemétdombon hamar újra biztató lehet a jövő.
Én egyelőre kivárok ezzel a Flacco és Fangio dologgal, ahogy majd a rookiekat is nézzük meg először legalább PS meccsen, de azért úgy hiszem most jó irányt vett a franchise és egyedül az a kérdés, hogy hol tartunk az úton. Szerintem még az elején, de ez nem feltétlen baj, majd ha visszavonul Rivers és Mahomes legjobban fizetett QB-vá válik csökkentve a KC mozgásterét sapka szempontból, addigra elő is léphetünk kihívóként olyan draftclassokkal, mint a tavalyi. Főleg ha kedzésnek az idei is hasonlóan sikeres lesz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
eddigi undrafted igazolások:

Kansas LB Joe Dineen
Wyoming TE Austin Fort
Boise State QB Brett Rypien
Colorado State LB Josh Watson
Samford WR Kelvin McKnight
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A 49ersszel való trade nekem is wtf (talán mondhatni az egyetlen a drafton), de tippre azt mondom, hogy Fangio kért egy tapasztalt LB-t mélység és rutin céljából. Mást nehéz elképzelni, mert az az ötödik körös pick elég értékes lett volna, voltak bent még fasza védők.

A Winfree húzás szerintem a coloradóiaknak szól, ráadásul már nem is maradt nagyon más kimagasló elkapó bent, meg lehetett próbálni, hátha lesz belőle egy Lindsay-sztori 2. Elway amúgy is szeret a helyi szurkolók kedvére tenni.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
 twitter.com/OnlyOne_JW/status/1122238098295812096

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Hollins pick tetszik, a Winfree pick a feltrade-del kevésbé, a Watson trade-nek meg semmi értelme (30+ éves jurneyman, szerintem nem fog rosterre se kerülni).

Fantnek és Risnernek jelentős szerepe lehet az offenseben, Lock ül a padon mint OZ és amíg be nem kell állnia lehet bízni benne, Dre'Mont Jones aktív rotációs ember lehet, Hollins tuti rosteren lesz, de szerintem még a védelemben is lesz szerepe, középen és szélen is tud játszani.
Winfree PS lesz szerintem Watson meg kidobott pick...

Nem rossz, de nem sok múlik majd rajta. Flacco és Fangio akikon múlik a siker. A draft megítélése meg majd évek múlva Lockon.

Aztán mostmár remélem azért trade-eltünk fel Winfree-ért, hogy hamarabb kezdhessük faxolni CHJ-nek az új szerződést...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Na, szerintem összességében nem panaszkodhatunk. Fasza draftot zártunk. Itt a végén jöhetett volna corner, de ez legyen a legnagyobb probléma. Hollins és Winfree is vállalható pickek, még ha óriási reach is van bennük.


több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Dekoda Watson+49ers 6.körösét kaptuk az egyik ötödik körösünkért.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
A toledoi wr-t és Banogut is draftolták már
r.baggio
Meg Nate Davist is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...