Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
A toledoi wr-t és Banogut is draftolták már


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
empty taxi pár hete berakott egy listát, hogy Elwayék kiket scoutoltak komolyabban, eddig elég validnak tűnik. Minden pickünk szerepelt benne, szóval kicsit szépítgettem, kivettem az elkelt játékosokat, irányítókat és tight endeket (lévén, hogy közülük már nem fogunk húzni jó eséllyel), és kigyűjtöttem mellé a projected roundokat.

Ebből én azt olvasom, hogy két védő érkezik az ötödik körben, és a hetedikben egy elkapó.

Corey Ballentine, CB, Washburn (SR) 4-6.
Ben Banogu, DE/3-4OLB/OLB, TCU (COM) 3-5.
Jordan Brailford, DE, Oklahoma State (EW) 4-6.
Nate Davis, OT, Charlotte (COM) 3-5.
Diontae Johnson, WR, Toledo (PRI) 6+
Isaiah Johnson^, CB, Houston (PRI, WOR, PRO) 2-4.
KeeSean Johnson, WR, Fresno State (EW) 6+
Kingsley Keke^, DT/3-4DE, Texas A&M (COM, PRI) 5-7.
Bryce Love, RB, Stanford (COM) - 3-4.
Daylon Mack, DT/NT, Texas A&M (EW) 4-6.
Iman Marshall, CB, USC (SR) 3-5.
Jakobi Meyers, WR, N.C. State (SR) 6+
Jaylen Smith, WR, Louisville (SR) 6+
Sutton Smith, OLB, Northern Illinois (SR) 5-7.
Drue Tranquill, OLB/ILB, Notre Dame (SR) 4-6.
Trevon Wesco, FB, West Virginia (SR) 6+
Andrew Wingard, S, Wyoming (COM) 5-7.

Valószínűsíthető undrafted játékosok:
Kevin Wilkins, DT, Rutgers (EW)
Juwann Winfree, WR, Colorado (LOC)
Jon Duhart, WR, Old Dominion (EW)
Drew Lewis, ILB, Colorado (LOC)
Justin Hollins, OLB, Oregon (PRI)
Gerri Green, OLB, Mississippi State (SR)
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
LOL a CBS tegnap lehúzta a Fant picket, mert hogy szerintük Lockot kellett volna...

Amúgy Lock szerintem továbbra se lesz jó QB, de kísérletezni a 2. körben már lehet ilyennel. A második nap úgy is mindig van egy WTF pickünk, most evvan helyette. pesze Grier 3/100ban még jobb value, de Lockból nagyobb eséllyel lesz mégse bust. Siemian is tök jó value volt a 7. körben, sokra mentünk vele...

Risner és Dre'mont kifogástalan pickek, láttatlanba tetszik a tavalyról áthozott draftfilozófia

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Néztem egy kis összefoglalót a youtube-on Fant-ről,nekem tetszik a játéka.Elég biztosan fogja a rádobott labdákat,és marha gyors.Flakonnak lesz egy plusz célpontja....
Foresz
Akkor majd nezd meg az elejtett passzokrol keszult videot is, bar nem tudom, olyan van-e, de a csavo Ebron 2.0, tipikusan olyan faszi, aki remek lesz, szarra lehet dobalni, de idegbaszo dropjai lesznek a szep szamok es elkapasok mellett, mert abszolut nincsen jo keze, koncentracios gondjai vannak valoszinuleg. Illetve nem blokkol jol, egyelore o elegge egysiku jatekos, leginkabb passzoknal hasznalhato.

Blackadder hianyerzete meg biztos azert van, mert hiaba jo ertek Fant itt, ugymond csak egy tight end, ez tovabbra sem premierposzt. FLacconak egyebkent meg vegkepp nem, o nem tomi ugy szarra a tight endeket, mint peldaul egy Foles, Brady vagy Mahomes, netan Alex Smith.

Rossznak nem lesz rossz, de en azt sem latom benne, hogy Ertz vagy Kelce szintjen igazi ultimate weapon lesz. Ahhoz nem eleg megbizhato es komplett.
Stez
mondjuk szerintem pont Flacco is tömi a TE-eket, de a többivel egyetértek.
Nem rossz, nem is annyira jó, de igazán jobb se lehetett volna, ha azt nézem kik voltak bent 1/10ben.
Black_Adder
2016 óta neki volt a 3. Legtöbb completionje a tight endjei felé (ugy h tudjuk tavaly mennyit jatszott). Szal ja agyontömte őket.
Leonidasz007
De elkapója se volt... Egy nyugdíjas Steve Smith Max.
Plusz tavaly egy mindent várakozást alúl múló rákfán és smooky brown on kívül. Ettől még jogos állítás, csak ennek is két oldala van.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Úgy tűnik Elway megtanult draftolni. A tavalyi után az idei is nagyon nagyon rendben van szerintem. Mivel Murphy és Rock is kiment, a támadófalba való pick adta magát.

Risnerhez ezeket érdemes csekkolni:
 twitter.com/Broncos/status/1121939514304294913
 twitter.com/Broncos/status/1089295931743309824
Elway azt nyilatkozta, hogy mindenhol tud játszani a falban.

Ha pedig azt nézzük, hogy kivehettük 2/42-ön a draft általunk legjobbnak vélt irányítóját, az pedig szintén fasza döntés. A negyedik+hatodik kör bőven jó deal érte. Hasonló a helyzet, mint tegnap, a lehetőségekhez mérten a maximumot hoztuk ebből ki.

Kíváncsi leszek ki jön a harmadik körben, én védőfalba várok valakit.

Harrishez: Csak a draft után dől ez a sorsa
 twitter.com/MikeKlis/status/1121934676384305153

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
 twitter.com/ChrisHarrisJr/status/1121848485836414979

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
írtam már korábban is én látom a Harris for Rosen tradet
Negritis
Bárcsak. Sajnos Rosen Miami lesz vszinu. Mi meg kozel se kapunk ilyesmit Harrisert! Egy 3. Kornek alighamem orulni kell majd
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
De honnan veszitek ennyire biztosra ezt a CHJ tradet? Én sehol nem olvastam erről semmit, hogy ez már ennyire biztos lenne.
roberto23
évek és a rutin 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
De honnan veszitek ennyire biztosra ezt a CHJ tradet? Én sehol nem olvastam erről semmit, hogy ez már ennyire biztos lenne.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
írtam már korábban is én látom a Harris for Rosen tradet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Lesz itt ma egy Harris (sajnos) trade ugyh egy CB is jönni fog. Greedy vagy Rock Ya Sin lehet nem is lenne rossz fit.
Leonidasz007

Harrist mindenképp jövő évi pickre cserélném. Bár az ő esetében méltatlan lenne húzni, vagy hosszabbítsuk vagy cseréljük, de semmiképp se ideire. Viszont ha megy, akkor nyilván best avalaible CB kell hogy legyen az első pick a második körben.
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Mondjuk annak tudatában, hogy jövőre egy jóval erősebb QB-class várható, itt Lock helyett egy jövő évi második körös cetlire való csere is abszolút valid opció lehet, ha úgy adódik.
Cruyffista
Lesz itt ma egy Harris (sajnos) trade ugyh egy CB is jönni fog. Greedy vagy Rock Ya Sin lehet nem is lenne rossz fit.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Mondjuk annak tudatában, hogy jövőre egy jóval erősebb QB-class várható, itt Lock helyett egy jövő évi második körös cetlire való csere is abszolút valid opció lehet, ha úgy adódik.
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Néztem egy kis összefoglalót a youtube-on Fant-ről,nekem tetszik a játéka.Elég biztosan fogja a rádobott labdákat,és marha gyors.Flakonnak lesz egy plusz célpontja....
Foresz
Akkor majd nezd meg az elejtett passzokrol keszult videot is, bar nem tudom, olyan van-e, de a csavo Ebron 2.0, tipikusan olyan faszi, aki remek lesz, szarra lehet dobalni, de idegbaszo dropjai lesznek a szep szamok es elkapasok mellett, mert abszolut nincsen jo keze, koncentracios gondjai vannak valoszinuleg. Illetve nem blokkol jol, egyelore o elegge egysiku jatekos, leginkabb passzoknal hasznalhato.

Blackadder hianyerzete meg biztos azert van, mert hiaba jo ertek Fant itt, ugymond csak egy tight end, ez tovabbra sem premierposzt. FLacconak egyebkent meg vegkepp nem, o nem tomi ugy szarra a tight endeket, mint peldaul egy Foles, Brady vagy Mahomes, netan Alex Smith.

Rossznak nem lesz rossz, de en azt sem latom benne, hogy Ertz vagy Kelce szintjen igazi ultimate weapon lesz. Ahhoz nem eleg megbizhato es komplett.
Stez
mondjuk szerintem pont Flacco is tömi a TE-eket, de a többivel egyetértek.
Nem rossz, nem is annyira jó, de igazán jobb se lehetett volna, ha azt nézem kik voltak bent 1/10ben.
Black_Adder
2016 óta neki volt a 3. Legtöbb completionje a tight endjei felé (ugy h tudjuk tavaly mennyit jatszott). Szal ja agyontömte őket.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintetek 2/52-ről mennyi kell majd egy feltradehez a második kör top10 pickjébe? Attól tartok, hogy addig Lock, Brown, Greedy és a támadófalemberek sem maradnak bent. Remélem egy negyedik és hetedik körrel meg lehet úszni ha úgy alakul.
Cruyffista
Az úgy kevés, a negyedik kör mellé inkább egy jövő évi 3./4. kör a reális ellenérték.
empty taxi
2/20-ról 2/10-re 4. kör+jövő évi 3. kör azért több mint rablás lenne
Wyatt
Jah.
Csak ha van egy picked 2/9-en, akkor sztem vszínűbb h a 2/4 környékére jössz fel, mint a 2/10-re így kb. azzal számoltam (az egy 0,5 kör fel a 2. körben). Mindemellett a 10 helyes feltrade-nél a jövő évi 3. kör tényleg lehúzás lenne.
empty taxi
Ja azzal meg én nem számoltam 😊

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Szerintetek 2/52-ről mennyi kell majd egy feltradehez a második kör top10 pickjébe? Attól tartok, hogy addig Lock, Brown, Greedy és a támadófalemberek sem maradnak bent. Remélem egy negyedik és hetedik körrel meg lehet úszni ha úgy alakul.
Cruyffista
Az úgy kevés, a negyedik kör mellé inkább egy jövő évi 3./4. kör a reális ellenérték.
empty taxi
2/20-ról 2/10-re 4. kör+jövő évi 3. kör azért több mint rablás lenne
Wyatt
Jah.
Csak ha van egy picked 2/9-en, akkor sztem vszínűbb h a 2/4 környékére jössz fel, mint a 2/10-re így kb. azzal számoltam (az egy 0,5 kör fel a 2. körben). Mindemellett a 10 helyes feltrade-nél a jövő évi 3. kör tényleg lehúzás lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Szerintetek 2/52-ről mennyi kell majd egy feltradehez a második kör top10 pickjébe? Attól tartok, hogy addig Lock, Brown, Greedy és a támadófalemberek sem maradnak bent. Remélem egy negyedik és hetedik körrel meg lehet úszni ha úgy alakul.
Cruyffista
Az úgy kevés, a negyedik kör mellé inkább egy jövő évi 3./4. kör a reális ellenérték.
empty taxi
2/20-ról 2/10-re 4. kör+jövő évi 3. kör azért több mint rablás lenne
Wyatt
Az lenne, viszont kérdés, mekkora a szerelem a játékos iránt?

Steelers fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintetek 2/52-ről mennyi kell majd egy feltradehez a második kör top10 pickjébe? Attól tartok, hogy addig Lock, Brown, Greedy és a támadófalemberek sem maradnak bent. Remélem egy negyedik és hetedik körrel meg lehet úszni ha úgy alakul.
Cruyffista
Az úgy kevés, a negyedik kör mellé inkább egy jövő évi 3./4. kör a reális ellenérték.
empty taxi
2/20-ról 2/10-re 4. kör+jövő évi 3. kör azért több mint rablás lenne

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Szerintetek 2/52-ről mennyi kell majd egy feltradehez a második kör top10 pickjébe? Attól tartok, hogy addig Lock, Brown, Greedy és a támadófalemberek sem maradnak bent. Remélem egy negyedik és hetedik körrel meg lehet úszni ha úgy alakul.
Cruyffista
Az úgy kevés, a negyedik kör mellé inkább egy jövő évi 3./4. kör a reális ellenérték.
empty taxi
Köszi. Igazából drága, de vannak ezek a nevek annyira kiemelkedőek, értékesek, fontosak, hogy kettőt is kivegyünk belőlük. Remélem Elway is így látja
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek 2/52-ről mennyi kell majd egy feltradehez a második kör top10 pickjébe? Attól tartok, hogy addig Lock, Brown, Greedy és a támadófalemberek sem maradnak bent. Remélem egy negyedik és hetedik körrel meg lehet úszni ha úgy alakul.
Cruyffista
Itt van egy trade value chart. Ez egy old school chart, de ezen a tájon már ez is elég pontos. Nézd ki honnan hova mennél fel, számold ki a pont különbséget, aztán sakkozz össze Broncos pickekből kb. ugyanannyit. 😊 A jövő évi pickek értékét úgy érdemes számolni körülbelül, hogy kör legaljánál picit kevesebb (azaz, pl. 2020 3. kör kicsit kevesebbet ér, mint az idei 3/32.)

 www.drafttek.com/NFL-Trade-Value-Chart.asp

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
noah fantnek hívják a liga legjobb tight endjét

szerintem elway faszán csinálta. kár, hogy oliver nem esett le, de ez szerintem jobban megérte nekünk, mint bush-t kivenni
Cruyffista
És ezt mi is őszintén köszönjük 😊
Ez tényleg egy win-win csere lett így
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Szerintetek 2/52-ről mennyi kell majd egy feltradehez a második kör top10 pickjébe? Attól tartok, hogy addig Lock, Brown, Greedy és a támadófalemberek sem maradnak bent. Remélem egy negyedik és hetedik körrel meg lehet úszni ha úgy alakul.
Cruyffista
Az úgy kevés, a negyedik kör mellé inkább egy jövő évi 3./4. kör a reális ellenérték.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Szerintetek 2/52-ről mennyi kell majd egy feltradehez a második kör top10 pickjébe? Attól tartok, hogy addig Lock, Brown, Greedy és a támadófalemberek sem maradnak bent. Remélem egy negyedik és hetedik körrel meg lehet úszni ha úgy alakul.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Illetve az is hiedelem h Foles annyira nagy TE-buzi, Wentzre ez sokkal ink igaz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gedam 5 700
Dennis Pitta azért kapott rendesen
2016 Baltimore Ravens 16 86 729
Wyatt
há me nem volt más
ez a wr se szakadt el, az se szakadt el, basszuk oda a te-nek. tényleg csóró csődörnek évek óta nincs hosszú célpontja, közben meg a karja az erőssége.

Szerkesztette: gedam