Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
2 OT a keretben, a 2 kezdő, fincsi... 😛

Garland került így be, ami azért nekem elég sokat mond Schofield helyéről a csapatnál, de nem sok jót...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
se green se cornick se schofield. tényleg shiftelődhet eggyel jobbra a fal Ramireztől kezdve...
Kíváncsi leszek rá, nem hinném, h túl sokat látnánk a jövőben ezt a felállást

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
most is szélen játszik, tavaly is ott játszott. az h tud slotban is, csak növeli az árát, mióta base felállásban szélen játszik. Roby egyelőre "senki", ha szélen is játszik, csak akkor ha 3 CB van fenn. És korai is lenne most ennél többnek tartani őt. Ez szvsz nem fogja befolyásolni Elwayéket, sokkal inkább az, h a sok FA közül mi a prioritás. Ha azt nézem melyik poszt milyen mély, akkor Orange Julius a #1, ha a produktivitást, talán a másik Thomas, ha a csapategység kritikusságát, akkor Harris.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Mai inaktívak.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megkezdődtek a tárgyalások Chris Harris-szel a szerződéshosszabbításról. Jelenteni nem jelent semmit, mert a 2 Thomas-szal is tárgyaltunk már, még se lett elsőre megállapodás, de mégis megnyugtató ilyet olvasni.
Az első ajánlatunk az szerintem nagyjából Talib szerződéséhez lesz hasonlatos. Ő 9,5 milliót keres évente, (a haterek megnyugtatására szerződése gyakorlatilg 6db 1 éves szerződés egymásutánja)
Ja igen, Chris Harris ügynöke helyében nem fogadnám el, egyrészt Talibnál voltak waringok, sérülések és offfield behavior miatt, Harris-nek egyetlen sérülése úgy tűnik nyom nélkül eltűnt. Emellett növekedett a cap mértéke is, tehát mindenki többet fog kérni, és végül de nem utolsó sorban, jobban játszik, mint Talib.Black_Adder
Egyetértek, szerintem ez csak még óvatosabb tapogatózás, mint a Thomasoknál. Pontosabban, Elway bepróbálkozik valami mérsékeltebb pénzzel, hátha. Harris még mindig inkább slot CB-nek van elkönyvelve, és hiába all pro szinten játszik, ez olyan mint a TE vs WR dolog. Szélső cornernek fizetnek 9-10 millát (vagy többet), slot cornernek nem. Denverben pedig láthatóan Talib az egyik és Roby a másik szélső CB. Sajnos van esély rá, hogy év végén valahová elviszik komoly pénzért CB1-nek, mert megmutatta, hogy van olyan jó, megérje. De Denverben egyszerűen nincs hely a szélen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
én pozitív előjelnek veszem, h a Hox ellen jól játszottak, és a győzelem is lőtávolban volt. 2× egymás után csak nem szívják így fel magukat. Ettől függetlenül csak legyen meg a meccs, gálázni ráérünk később is... Emlékszem tavaly is, voltaképp a Jags elleni a nehezebb győzelmeink közé tartozott, azt a különbséget legalábbis amekkora overdogok voltunk meg sem tudtuk közelíteni. Az ilyen gyenge csapatok nem egyszer annál keményebben és jobban játszanak, minél jobb az ellenfél.
A meccs viszont mindentől függetlenül kötelező, és a kötelezők begyűjtésében amióta itt van PM szvsz hibátlanok vagyunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
én a spec team miatt jobban aggódom mint a az OL miatt
de az OL sem áll stabil lábakon

egyébként én is vért izzadós meccset várok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mindenhol azt olvasom az esti meccsről h gála lesz, meg h a "Jokeland Raiders" a leggyengébb csapat a ligában.
Az igazat megvallva szerintem egyáltalán nincs így, két meccsüket láttam, a Pecc meg a Seahawks ellenit, mindkettőt megnyerhették volna...
Ráadásul idén nagyon jól draftoltak, Mack és Carr is legitim top 5 pick így utólag, hosszútávon számolni kell majd velük, de sztem ma is meg fogunk izzadni a W-ért.

Az O-lineal pedig tényleg kezdeni kéne vmit, érzésem szerint jelenleg ez az egyetlen pont a csapatban, amin elmehet a gyűrűnk.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Legwold Clady-Franklin-Montgomery-Ramirez-Vasquez falat vizionál
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/9810/broncos-poised-for-moves-in-offensive-line
Szezon közben centert váltani azon húzom a számat, azon kívül Ramirez nagyon rosszul játszott annak idején RGként, Vasquez meg elvileg jó guard lenne.
És Schofield fel se merült mint beugró RT...

Nate Irving helyett pedig az eddig MLB depth legvégén lévő Steven Johnson fog kezdeni. Mondjuk erre van magyarázat, ha 2 posztra bontjuk az MLBt, MLB futás ellen, MLB passz ellen, akkor előbbi a Irving és S. Johnson, tehát második a sorban, míg Nelson és Barrow passz ellen vannak, Marshall pedig every down WLBt játszik. Azért Johnson szvsz kevesebbet lesz fent, mint Irving szokott volt, de majd meglátjuk. Azért ha az Oakland ellen hiányozni fog Irving, az azt jelentené, h máshol is komoly bajok vannak.


 broncoplanet.com/wp-content/uploads/2014/11/broncszoo22color.jpg
😕)xrace77
😊 Csak aztán használjon is az orvosság mellékhatások nélkül. A Hoxnak majdnem megfeküdte a gyomrát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Megkezdődtek a tárgyalások Chris Harris-szel a szerződéshosszabbításról. Jelenteni nem jelent semmit, mert a 2 Thomas-szal is tárgyaltunk már, még se lett elsőre megállapodás, de mégis megnyugtató ilyet olvasni.
Az első ajánlatunk az szerintem nagyjából Talib szerződéséhez lesz hasonlatos. Ő 9,5 milliót keres évente, (a haterek megnyugtatására szerződése gyakorlatilg 6db 1 éves szerződés egymásutánja)
Ja igen, Chris Harris ügynöke helyében nem fogadnám el, egyrészt Talibnál voltak waringok, sérülések és offfield behavior miatt, Harris-nek egyetlen sérülése úgy tűnik nyom nélkül eltűnt. Emellett növekedett a cap mértéke is, tehát mindenki többet fog kérni, és végül de nem utolsó sorban, jobban játszik, mint Talib.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
IInjury report:

Out: Irving
Questionable: Ball (limited volt egész héten), Cornick (váll, szerdán limitáltan edzett, azóta semmit), Green (limited volt egész héten)
Probable: Carter (szeda-csütörtök limited, péntek full practce), Johnson, McManis, Thompson, Welker (full practice végig)

Így se rózsás a helyzet az OL-ban, de ha se Cornick, se Green nem játszik, akkor azért a futással gondok lehetnek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469


😕)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért Collins és egy átlag CB között is van 20-25 kg, ami nagyon nem mindegy. Egyébként a hszem nem Hillmant volt hivatott védeni, mert valóban pocsék volt, csak a Welkerrel való összehasonlítás pontatlanságára hívta fel a figyelmet. 😊somoskovig
Igazad van, Welker rossz példa volt. Akkor írom úgy, hogy Hillman-t nem a testalkata tartja vissza attól, hogy jobb blokkoló legyen. (Magasságra pont akkora, és ma már testsúlyra is megközelíti/eléri pl. Ahmad Bradshaw-t, aki egy jól blokkoló RB.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ball visszatért edzésbe, ha csak limitáltan is. A sérülés (és vakbélműtét) következtében 14 fontot vesztett a versenysúlyából. 224-ről 210-en van.
Papíron ez valami olyasmit jelenthet, h gyengébb de fürgébb lesz, h mi nála az ideális arány azt nem tudom, de egyetemen ezzel a 224 körüli tömeggel elég jól elélt, főleg a goal line környékén...
Oakland ellen egyáltalán nem biztos, h látjuk az eredményt, nem hiszem h ha valami gond lenne, az pont Ball hiányából lenne, de ha lesz is, valószínűleg akkor is marad egyelőre Hillman a kezdő. Ami érdekesebb lehet, h ha Ball teljesen felépül, akkor hogy osztozkodnak a snappeken, visszaáll a szezon eleji állapot, vagy kiegyenlítettebben osztozkodnak. Utóbbi esetben nem ártana, h Hillman képes lenne pass protectionre, a pecc elleng egészen szánalmas volt ezen a téren (is).Black_Adder
Őszintén szólva nem teljesen értem miben is reménykedsz. Hillman egy törpe az NFL szintjén, és pont emiatt sosem fog hatékonyan brutális fizikumú DE/LB-ket blokkolni. Talán a cut blokk, de azt nem lehet egész meccsen keresztül.flzoli
Welker hasonló termetű és remek blocker. Nem csak a testtömegen múlik...peterk2005
Mondjuk Welkert viszonylag ritkán láttam zsebet védeni DE/LB ellen, futásnál kicsit más egy CB-t blokkolni, amikor Te vagy a "támadó blokk", mint egy rádrontó 250+ fontos játékost megállítani.somoskovig
Ebben igazad van. Ettől függetlenül Hillman-t múlt vasárnap az éppen LB súlyú J. Collins szopatta folyamatosan. Vipera egész pontosan írta le, szánalmas volt, ráadásul Manning rossz(abb) teljesítményében szerintem elég nagy súlya volt. (S még egy droppolt INT is benne van Hillman csomagjában.)tomi-tomi
Azért Collins és egy átlag CB között is van 20-25 kg, ami nagyon nem mindegy. Egyébként a hszem nem Hillmant volt hivatott védeni, mert valóban pocsék volt, csak a Welkerrel való összehasonlítás pontatlanságára hívta fel a figyelmet. 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ball visszatért edzésbe, ha csak limitáltan is. A sérülés (és vakbélműtét) következtében 14 fontot vesztett a versenysúlyából. 224-ről 210-en van.
Papíron ez valami olyasmit jelenthet, h gyengébb de fürgébb lesz, h mi nála az ideális arány azt nem tudom, de egyetemen ezzel a 224 körüli tömeggel elég jól elélt, főleg a goal line környékén...
Oakland ellen egyáltalán nem biztos, h látjuk az eredményt, nem hiszem h ha valami gond lenne, az pont Ball hiányából lenne, de ha lesz is, valószínűleg akkor is marad egyelőre Hillman a kezdő. Ami érdekesebb lehet, h ha Ball teljesen felépül, akkor hogy osztozkodnak a snappeken, visszaáll a szezon eleji állapot, vagy kiegyenlítettebben osztozkodnak. Utóbbi esetben nem ártana, h Hillman képes lenne pass protectionre, a pecc elleng egészen szánalmas volt ezen a téren (is).Black_Adder
Őszintén szólva nem teljesen értem miben is reménykedsz. Hillman egy törpe az NFL szintjén, és pont emiatt sosem fog hatékonyan brutális fizikumú DE/LB-ket blokkolni. Talán a cut blokk, de azt nem lehet egész meccsen keresztül.flzoli
Welker hasonló termetű és remek blocker. Nem csak a testtömegen múlik...peterk2005
Mondjuk Welkert viszonylag ritkán láttam zsebet védeni DE/LB ellen, futásnál kicsit más egy CB-t blokkolni, amikor Te vagy a "támadó blokk", mint egy rádrontó 250+ fontos játékost megállítani.somoskovig
Ebben igazad van. Ettől függetlenül Hillman-t múlt vasárnap az éppen LB súlyú J. Collins szopatta folyamatosan. Vipera egész pontosan írta le, szánalmas volt, ráadásul Manning rossz(abb) teljesítményében szerintem elég nagy súlya volt. (S még egy droppolt INT is benne van Hillman csomagjában.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mondjuk Welkert viszonylag ritkán láttam zsebet védeni DE/LB ellen, futásnál kicsit más egy CB-t blokkolni, amikor Te vagy a "támadó blokk", mint egy rádrontó 250+ fontos játékost megállítani.somoskovig
Másrészt Welker igazából nem blokkol kiemelkedően jól. De erőszakos, ami néha felesleges keménykedésbe csap át, néha pedig jó blokkba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ball visszatért edzésbe, ha csak limitáltan is. A sérülés (és vakbélműtét) következtében 14 fontot vesztett a versenysúlyából. 224-ről 210-en van.
Papíron ez valami olyasmit jelenthet, h gyengébb de fürgébb lesz, h mi nála az ideális arány azt nem tudom, de egyetemen ezzel a 224 körüli tömeggel elég jól elélt, főleg a goal line környékén...
Oakland ellen egyáltalán nem biztos, h látjuk az eredményt, nem hiszem h ha valami gond lenne, az pont Ball hiányából lenne, de ha lesz is, valószínűleg akkor is marad egyelőre Hillman a kezdő. Ami érdekesebb lehet, h ha Ball teljesen felépül, akkor hogy osztozkodnak a snappeken, visszaáll a szezon eleji állapot, vagy kiegyenlítettebben osztozkodnak. Utóbbi esetben nem ártana, h Hillman képes lenne pass protectionre, a pecc elleng egészen szánalmas volt ezen a téren (is).Black_Adder
Őszintén szólva nem teljesen értem miben is reménykedsz. Hillman egy törpe az NFL szintjén, és pont emiatt sosem fog hatékonyan brutális fizikumú DE/LB-ket blokkolni. Talán a cut blokk, de azt nem lehet egész meccsen keresztül.flzoli
Welker hasonló termetű és remek blocker. Nem csak a testtömegen múlik...peterk2005
Mondjuk Welkert viszonylag ritkán láttam zsebet védeni DE/LB ellen, futásnál kicsit más egy CB-t blokkolni, amikor Te vagy a "támadó blokk", mint egy rádrontó 250+ fontos játékost megállítani.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ball visszatért edzésbe, ha csak limitáltan is. A sérülés (és vakbélműtét) következtében 14 fontot vesztett a versenysúlyából. 224-ről 210-en van.
Papíron ez valami olyasmit jelenthet, h gyengébb de fürgébb lesz, h mi nála az ideális arány azt nem tudom, de egyetemen ezzel a 224 körüli tömeggel elég jól elélt, főleg a goal line környékén...
Oakland ellen egyáltalán nem biztos, h látjuk az eredményt, nem hiszem h ha valami gond lenne, az pont Ball hiányából lenne, de ha lesz is, valószínűleg akkor is marad egyelőre Hillman a kezdő. Ami érdekesebb lehet, h ha Ball teljesen felépül, akkor hogy osztozkodnak a snappeken, visszaáll a szezon eleji állapot, vagy kiegyenlítettebben osztozkodnak. Utóbbi esetben nem ártana, h Hillman képes lenne pass protectionre, a pecc elleng egészen szánalmas volt ezen a téren (is).Black_Adder
Őszintén szólva nem teljesen értem miben is reménykedsz. Hillman egy törpe az NFL szintjén, és pont emiatt sosem fog hatékonyan brutális fizikumú DE/LB-ket blokkolni. Talán a cut blokk, de azt nem lehet egész meccsen keresztül.flzoli
Welker hasonló termetű és remek blocker. Nem csak a testtömegen múlik...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 blogs.denverpost.com/broncos/2014/11/06/randy-moss-says-come-retirement-play-peyton-manning/30764/

Nos szerintem Caldwelnek egyből ajtót is lehetne mutatni, Randy még járókerettel is le tudná azt hozni amit ő 😀

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ball visszatért edzésbe, ha csak limitáltan is. A sérülés (és vakbélműtét) következtében 14 fontot vesztett a versenysúlyából. 224-ről 210-en van.
Papíron ez valami olyasmit jelenthet, h gyengébb de fürgébb lesz, h mi nála az ideális arány azt nem tudom, de egyetemen ezzel a 224 körüli tömeggel elég jól elélt, főleg a goal line környékén...
Oakland ellen egyáltalán nem biztos, h látjuk az eredményt, nem hiszem h ha valami gond lenne, az pont Ball hiányából lenne, de ha lesz is, valószínűleg akkor is marad egyelőre Hillman a kezdő. Ami érdekesebb lehet, h ha Ball teljesen felépül, akkor hogy osztozkodnak a snappeken, visszaáll a szezon eleji állapot, vagy kiegyenlítettebben osztozkodnak. Utóbbi esetben nem ártana, h Hillman képes lenne pass protectionre, a pecc elleng egészen szánalmas volt ezen a téren (is).Black_Adder
Őszintén szólva nem teljesen értem miben is reménykedsz. Hillman egy törpe az NFL szintjén, és pont emiatt sosem fog hatékonyan brutális fizikumú DE/LB-ket blokkolni. Talán a cut blokk, de azt nem lehet egész meccsen keresztül.

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ball visszatért edzésbe, ha csak limitáltan is. A sérülés (és vakbélműtét) következtében 14 fontot vesztett a versenysúlyából. 224-ről 210-en van.
Papíron ez valami olyasmit jelenthet, h gyengébb de fürgébb lesz, h mi nála az ideális arány azt nem tudom, de egyetemen ezzel a 224 körüli tömeggel elég jól elélt, főleg a goal line környékén...
Oakland ellen egyáltalán nem biztos, h látjuk az eredményt, nem hiszem h ha valami gond lenne, az pont Ball hiányából lenne, de ha lesz is, valószínűleg akkor is marad egyelőre Hillman a kezdő. Ami érdekesebb lehet, h ha Ball teljesen felépül, akkor hogy osztozkodnak a snappeken, visszaáll a szezon eleji állapot, vagy kiegyenlítettebben osztozkodnak. Utóbbi esetben nem ártana, h Hillman képes lenne pass protectionre, a pecc elleng egészen szánalmas volt ezen a téren (is).

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
És ha már itt tartunk - mármint a Coltsfan2007 által felvetett "Manning fél" vagy "Manning nem bírja a kulcs pillanatokat" dolognál. Nos, a Pats kétségtelenül Manning nemezise, talán az egyetlen csapat akik ellen negatív a mérlege. (Talán még a Pittsburgh ellen lehet negatív, fejből nem tudom, hadd ne keressem meg, de ha van is, max 1. 2 csapat lehet még. Ennyire negatív meg biztos nincs még egy)peterk2005
optimista kend emlékezete:  www.coldhardfootballfacts.com/cold-hard-football-facts-blog/peyton-mannings-record-vs-every-nfl-team/28035/
Tegyük hozzá h az idei szezon nincs benne.empty taxi
Már meg miért is? Emlékezetből írtam ugyan, de ha jól nézem akkor nemigen tévedtem, a Miami és a Green Bay ellen negatív még összvissz (az Indy ellen már nem). Ez szvsz benne van a "max. 1-2 csapat" kategóriában. Na jó, a Pittsburgh-öt viszont nem találtam el. 😊peterk2005
Nekem úgy jött le a hsz-ből csak a NE van és nagyon-nagyon esetleg van még vki, ezen nem veszünk össze, illetve valóban negatívot írtál és nem "nem pozitívat" úgy már markánsabb lenne a csapatok száma.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ha már itt tartunk - mármint a Coltsfan2007 által felvetett "Manning fél" vagy "Manning nem bírja a kulcs pillanatokat" dolognál. Nos, a Pats kétségtelenül Manning nemezise, talán az egyetlen csapat akik ellen negatív a mérlege. (Talán még a Pittsburgh ellen lehet negatív, fejből nem tudom, hadd ne keressem meg, de ha van is, max 1. 2 csapat lehet még. Ennyire negatív meg biztos nincs még egy)peterk2005
optimista kend emlékezete:  www.coldhardfootballfacts.com/cold-hard-football-facts-blog/peyton-mannings-record-vs-every-nfl-team/28035/
Tegyük hozzá h az idei szezon nincs benne.empty taxi
Már meg miért is? Emlékezetből írtam ugyan, de ha jól nézem akkor nemigen tévedtem, a Miami és a Green Bay ellen negatív még összvissz (az Indy ellen már nem). Ez szvsz benne van a "max. 1-2 csapat" kategóriában. Na jó, a Pittsburgh-öt viszont nem találtam el. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
És ha már itt tartunk - mármint a Coltsfan2007 által felvetett "Manning fél" vagy "Manning nem bírja a kulcs pillanatokat" dolognál. Nos, a Pats kétségtelenül Manning nemezise, talán az egyetlen csapat akik ellen negatív a mérlege. (Talán még a Pittsburgh ellen lehet negatív, fejből nem tudom, hadd ne keressem meg, de ha van is, max 1. 2 csapat lehet még. Ennyire negatív meg biztos nincs még egy)peterk2005
optimista kend emlékezete:  www.coldhardfootballfacts.com/cold-hard-football-facts-blog/peyton-mannings-record-vs-every-nfl-team/28035/

Tegyük hozzá h az idei szezon nincs benne.empty taxi
Hát végiglesve a listákat elég durva milyen gyenge a rájátszásbeli mutatója...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
És ha már itt tartunk - mármint a Coltsfan2007 által felvetett "Manning fél" vagy "Manning nem bírja a kulcs pillanatokat" dolognál. Nos, a Pats kétségtelenül Manning nemezise, talán az egyetlen csapat akik ellen negatív a mérlege. (Talán még a Pittsburgh ellen lehet negatív, fejből nem tudom, hadd ne keressem meg, de ha van is, max 1. 2 csapat lehet még. Ennyire negatív meg biztos nincs még egy)peterk2005
optimista kend emlékezete:  www.coldhardfootballfacts.com/cold-hard-football-facts-blog/peyton-mannings-record-vs-every-nfl-team/28035/

Tegyük hozzá h az idei szezon nincs benne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...