Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik nem csak mi adunk mostanság nektek játékosokat és edzőket. Zane Beadles az ESPN szerint aláírt hozzánk, 5 év/30 millióért.iktriad
Beadlesel jól jártok, feltéve ha van egy klasszis LT-tek, Clady nélkül idén gyengébben játszott, de remélhetőleg nálatok a tavalyi pro bowler arcát mutatja majd 😊Általános Doktor
Joeckel személyében a tavalyi 1/2es várja LT poszton, bár Mark Long szerint még nincs hivatalos megegyezés. 😐
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Úgy tűnik nem csak mi adunk mostanság nektek játékosokat és edzőket. Zane Beadles az ESPN szerint aláírt hozzánk, 5 év/30 millióért.iktriad
Beadlesel jól jártok, feltéve ha van egy klasszis LT-tek, Clady nélkül idén gyengébben játszott, de remélhetőleg nálatok a tavalyi pro bowler arcát mutatja majd 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik nem csak mi adunk mostanság nektek játékosokat és edzőket. Zane Beadles az ESPN szerint aláírt hozzánk, 5 év/30 millióért.

És állítólag Decker iránt is érdeklődünk.
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Újraigazoltuk Andre Caldwellt, a hírek szerint 2 éves szerződést írt alá, 3.45 milláért. Nekem jó boltnak tűnik.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Lehet hülye a kérdés, de Antonio Cromartie-nak nem örülnétek? Vélemények?

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Kuper szegény ezzel megúszta, h Bailey sorsára jusson, jobb is így, a lábtörése óta nem az volt, aki előtte. +4 millió költő pénz. Dressen és Tamme még egyértelmű spórolási pontok meglepődnék ha szeptemberben rosteren lennének, bár tamme-nél voltak hírek, h nem lehetetlen egy paycut, az ugye változatna ezen.

Delmas közben Miamiba ment, 3,5Mért. Ennyiért nekünk is jó vétel lett volna, de vannak más DB-k is a horizonotn. Itt van rögtön Alterraun Verner, aki szívesen folytatná nálunk a pályafutását. Fiatal és jó CB, nem tudom mennyit kérne, de ha nem irreálisan sokat én lecsapnék rá, már csak azért is, mert a Patsre is azt mondta, h possibility...
Ne feledkezzünk meg Revisről se. Ha szerdáig rosteren van, akkor nem 4. kört, hanem 3. kört adnak a Jetsnek. Most 16 millás fizetéséből 0 garantált, csütörtökön viszont 1,5 garantálttá válna belőle. Ha trade-elünk nekünk mindegy, szóval csütörtök előtt semmilyen lépést nem tennék, még ha nem is csak mi puhatolózunk utána...

Úgytűnik frontrunnerek vagyunk Jared Allenért. Hát igen, az FO eddigi legnagyobb hibája a Dumervil dolog volt, most Allen nem hinném h olcsóbb lenne annál, de ha hozza a 10+ sackkes szezonokat még úgy is jól járhatunk vele. Nagyon hiányzott a pressure tavaly. Kicsit félek, h többet kell neki adni, mint amennyit valójában ér, de ha egyszer idejön úgyis bizakodó leszek...Black_Adder
Schefter szerint (meg egy helyi újság is így tudja), ha Revis-re nem jön trade szerda 4 óráig, akkor kirakja a Bucs, esélytelen, hogy kifizessék, így viszont onnantól a piacon már lesz érte komoly harc...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kuper szegény ezzel megúszta, h Bailey sorsára jusson, jobb is így, a lábtörése óta nem az volt, aki előtte. +4 millió költő pénz. Dressen és Tamme még egyértelmű spórolási pontok meglepődnék ha szeptemberben rosteren lennének, bár tamme-nél voltak hírek, h nem lehetetlen egy paycut, az ugye változatna ezen.

Delmas közben Miamiba ment, 3,5Mért. Ennyiért nekünk is jó vétel lett volna, de vannak más DB-k is a horizonotn. Itt van rögtön Alterraun Verner, aki szívesen folytatná nálunk a pályafutását. Fiatal és jó CB, nem tudom mennyit kérne, de ha nem irreálisan sokat én lecsapnék rá, már csak azért is, mert a Patsre is azt mondta, h possibility...
Ne feledkezzünk meg Revisről se. Ha szerdáig rosteren van, akkor nem 4. kört, hanem 3. kört adnak a Jetsnek. Most 16 millás fizetéséből 0 garantált, csütörtökön viszont 1,5 garantálttá válna belőle. Ha trade-elünk nekünk mindegy, szóval csütörtök előtt semmilyen lépést nem tennék, még ha nem is csak mi puhatolózunk utána...

Úgytűnik frontrunnerek vagyunk Jared Allenért. Hát igen, az FO eddigi legnagyobb hibája a Dumervil dolog volt, most Allen nem hinném h olcsóbb lenne annál, de ha hozza a 10+ sackkes szezonokat még úgy is jól járhatunk vele. Nagyon hiányzott a pressure tavaly. Kicsit félek, h többet kell neki adni, mint amennyit valójában ér, de ha egyszer idejön úgyis bizakodó leszek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Ha Woody is megy, akkor oda jutunk, hogy az utóbbi 4-5 év három talán legfontosabb locker room leader-ét veszítjük el egyetlen offseason alatt, az pedig már biztos, hogy a két legrégebben a csapatnál lévő játékos nem lesz nálunk 2014-re (persze ha Champ nem jön vissza valami csoda folytán)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Kuper bejelentette a csapatnál, hogy visszavonul...

Fincsi... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Nagy a csend? Szerintem hatalmas vihar lesz itten nem sokára...Black_Adder
csak ne a faxgép körül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
egy csomó emberrel szóbahoztak minket.
Egy csomó emberünk el fog menni, azokat biztos h pótolni fogjuk. Fel fog fordulni a keret tavalyhoz képest

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nagy a csend? Szerintem hatalmas vihar lesz itten nem sokára...Black_Adder

Tavaly még nem követtem ennyire naprakészen a FA-t, így nem tudom h ez mennyire áltlános, de engem eléggé meglep h senkivel nem vagyunk úgy igazán összeboronálva, még a saját játékosainkkal sem...
Nem olvastam pl.: Morenoról kb semmit, DRC is csak csepegetve lett, Beadlesről annyi h nem ragaszkodunk hozzá, nincs sok infó h mennyiért érné meg itt tartani pl.: Deckert (tudom h úgyse marad, de azért a reményt nem vagyok hajlandó megölni 😀).

Azt hittem h az utolsó napokban dunát lehetne majd rekeszteni a pletykákból, ehhez képest a valszeg safety lesz az első igazolásunk, hát khhmm... kevéske...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Woody olyan hely után fog nézni, ahol kezdő WLB lehet. Vagy ő nem akar MIKE lenni, vagy mi tettünk le róla, viszont WILLnek meg Trevathan jobb és fiatalabb. Ezzel viszont a rotáció egy nagyon hasznos tagját elveszítjük. Btw, ugrottunk volna Butlerre is, ha nem igazolja vissza a Botls...

Nagy a csend? Szerintem hatalmas vihar lesz itten nem sokára...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
@empty sztem arra célzott Black hogy hasonló játékosok ezért nem fog jóval kevesebbet keresni egyik sem ami pedig nekünk problémás lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sam Shileds ~10 milliót kap évente, akkor Talib és DRC szerinted mennyit fog? A fizetési sapka növelésével egyenes arányban növekednek a játékos igényekBlack_Adder
Nem sokkal rosszabb játékos Shields szvsz, mint a másik két úriember, csak ugye Talib és DRC is egykori 1. körösként mióta a ligában vannak nagyobb reflektorfényben részesülnek, jobban a köztudatban vannak, ink a hype mintsem a jelentős tudáskülönbség miatt lehet köztük nagy differencia fizuügyileg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Sam Shileds ~10 milliót kap évente, akkor Talib és DRC szerinted mennyit fog? A fizetési sapka növelésével egyenes arányban növekednek a játékos igények

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az utóbbi időben nagyon nincs időm a focira sajnos, - éjjel-nappal dolgozni kell, rengeteg új szoftvert adunk át a hetekben, és élni kell valamiből -, szóval egy csokorban:

Bailey-t sajnálom. Hasonló történet Dwight Freeney-hez, akit szintén sajnáltam, de sajnos be kellett látni, hogy eljárt felette az idő. Freeney-t ráadásuk mi is draftoltuk - igaz, ő kitölthette az utolsó évét. (Borzalmas pénzért, gyak. semmit sem csinálva😊 Szóval megértem az FO-t, Champ-on nagyon lehetett érezni a visszatérése után, hogy nem a régi. Úgy érzem presztízs-okokból cutoltuk inkább, mert számára szint alatti lett volna, ha egy veterán minimumnál alig magasabb ajánlatot adunk neki úgy, hogy 10 millás élő szerződése van. Ennél tisztességesebben néz ki egy könnyes búcsú, és esetleg mástól kapni egy levezető kis összegű szerződés.

Meglep egyébként, hogy milyen komoly összegű szerződések köttettek így FA előtt. Igaz, az az 1-2 szerződés mind cap space-ben úszó csapatoktól érkezett, szóval nem hinném, hogy az FA-t is ez fogja meghatározni. Azok a pénzek amit a játékosok sorban igényként kiszivárogtatnak, inkább csak értékfelverő taktikák, nem tudom elképzelni, hogy DRC, Davis, Talib, Decker és a többiek tényleg 9-10 millás, több éves szerződéseket kapnának végül. Ettől függetlenül Decker nagy valószínűséggel menni fog, Ő azért túl jó számokat hozott ahhoz össze, hogy ne kínálnák meg egy olyan összeggel, amit a Denvernek már nem ér meg. Azt a pénzt inkább a védelem megerősítésére kell elkölteni. Champ 10 milliója azért komoly space-t teremt. DRC itt tartásához - ami prioritás - ráadásul nem is kell az a pénz. Úgyhogy akár az LB sorba, de akár safety posztra is lehet belőle halászni valakit. Mondjuk az lenne ideális, ha Ihenacho egy évvel öregebben, tapasztaltabban beválna, de nem tudom.... nagyon leeresztett a srác az idény végére. Most bizonytalan vagyok, hogy lesz-e belőle valami.

Holnaptól jön a free agency, érdekes időszak lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Adams backup-nak tökéletes, így meg, ha tényleg maradna olcsón, akkor főleg...

Valahogy egy kicsit túl nagynak érzem a csendet, egy kicsit aktívabbnak kéne lennünk, ha komolyan akarunk lyukakat foltozni, ennyire azért nem érzem jónak a helyzetet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Megy közben a vadászat a safety posztra is.

Az egyik kiszemelt Mike Mitchel. Annó Al Davis mindenkinek szerzett néhány örömteli másodpercet amikor a második körben kihúzta, sajnos Mitchel a játékával már jóval kevésbé tekintve h 4 év alatt mindössze 9× kezdett egy gyenge csapatban, Karolinában azonban jót tett neki a környezetváltás, 13 meccsen kezdett, 4 sack, 4 INT, és több mint feleannyi tackle, mint Oaklandban 4 év alatt összesen.

A másik kiszemelt TJ Ward. Nagy a fétis az exbrowns játékosok iránt, dehát Heckert exBrowns GM és többek között Ward is az ő embere volt. A barnákat könnyű elintézni egy legyintéssel, de ahogy DQwell Jackson is nagy dobás lehetett volna adott esetben, úgy Ward is kifejezetten upgrade lehetne ott hátul. 75tkl, + 37 assist a neve mellett.

Ha már exBrownsok, Mindezek mellett, Mike Adams innen szeretne visszavonulni, és akkor is maradna, ha máshonnan több pénzt kínálnak neki. Számtalanszor írtam már h milyen példás a hozzáállása, tavaly se duzzogott, amikor kiszorult a kezdőből, és amikor sérülések miatt visszakerült oda hozta azt amit tavaly. Nem több egy átlagos safetynél, de hatalmas szükség van ilyen "átlagos" játékosokra. Remélem megtartjuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kiosztottuk a tendereket:
Chris Harris 2nd round (2,187)
Unrein right of 1st refusal (1,431)

Tony Carter (730)
Duke Ihenacho (530)
Brandon Marshall (nemaz) (495)

Holliday FA. Onnan még visszahozhatjuk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Most cutoltuk hivatalosan is Bailey-t
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Broncos-Release-Champ-Bailey/2ecad6ab-9acd-4a03-9d4e-c4e1f45021cc
Szép szavakat szónokoltak össze, de az nem változtat azon, h sokunk kedvencének dicstelenül fejeződött be életének denveri epizódja és keserédes szájízzel kell elhagynia a csapatot, és h ha jövőre sikerül ami idén nem -márpedig ennek szurkolok- annak ő már nem lehet részese...

Szóval nagy átalakulások lesznek itt. Felmerül a gondolat megint, h egy Super Bowlt játszó csapatot nem-e inkább összekéne tartani, mintsem felforgatni, de évek óta emiatt aggódunk és évek óta egyre tovább és tovább jutunk, most már csak egy lépcső hiányzik. Persze idén a legtöbb esetben nem lesz választásunk, és elkerülhetetlen néhány kedvenc elvesztése...

Moreno és Decker távozása borítékolható, Baileyé benne volt a levegőben, mégha nem is ilyen körülmények között, viszont amire a hírek alapján következtetni lehet, Woody mezt se vegyen mostanában senki. Nagyon versenyben voltunk D'Qwell Jacksonért, aki végül Indiben kötött ki, most így Daryl Smithről, Jon Beasonról és Brandon Spikesról írnak. Számomra világos, h kihúzták Woody nevét, mint lehetséges MLB, csere WLB-nek és ST kapitánynak szánhatják őt, és annyit is kínálhatnak neki, de mástól fog többet kapni, mert máshol kezdő WLB vagy kezdő MLB lehet.
Spikes passz ellen elég fogalmatlan szvsz. Persze nickelben nem kéne fent lennie, de egy no huddle csapat könnyen rászállhat a gyengeségére, én egy every down MLBt szeretnék. Daryl Smith szvsz alul értékelt játékos, én örülnék neki. 31 éves ugyan, de egyrészt már ez is nagy fiatalítás lenne Brookinghoz és Lenonhoz képest, másrészt én továbbra is első körös MLB-vel számolok, szóval az FAnál nem feltétlen kell a fiatalabbat választani a jobb helyett...

Lecsaptunk volna Orakpo-ra | /*akit nem csak én láttam volna szívesebben a drafton Moreno helyett, hanem a GM Xanders is, csakhát mindenki tudja ki volt akkor az edző, és mennyire hallgatott a jótanácsra*/ | , ha a Skins nem tageli, most h ő kvázi elérhetetlen számunkra olyan nevekkel dobálóznak, mint Jared Allen, Lamarr Houston, Michael Bennett. Allen sokáig nagy kedvencem volt, és még mindig hozza a 10+ sackes szezonokat, de mégse ugyanaz már, mint 2 éve, Houston inkább Wolfe alternatívája lehetne (upgrade lenne) szvsz, nekünk meg inkább a másik oldalra kéne egy edge rusher, nekem elsőre talán Bennett hangozna a legjobban, persze csak találgatni lehet, h ki mennyibe kerülne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem rakunk tendert Hollidayre. A csapat nem zárta ki annak lehetőségét, h az FA-ról visszahozza olcsóbban mint a tender, de jó eséllyel Holliday is távozik a keretből...
Boom or Bust játékos, és van akinek erre a Boom lehetőségre többet tud áldozni a sapkából...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nagyon el vagyok keseredve. Nekem Bailey mindig is a kedvenc játékosom volt. Anno D-Will-től és tőle vártam azt, hogy évekig meghatározó párost fognak alkotni és a liga retteghetett volna ettől a duótól. Mindannyian tudjuk, hogy ez sajnos miért nem vált valósággá soha. 😕 Egyébként mikor megtartottuk Champet, akkor szerintem lett volna csapat, aki többet kínál neki, még is itt maradt. Erre most kiraktuk. Sajnálom, megszakad a szívem. Néha azért van rohadék oldala az ilyen üzletnek. És szerintem nem az egyedüli Bronco vagyok, aki ezt igy gondolja.

Örök Bronco marad számomra. Egy csendes visszahúzódó nem játszom a fejem játékos volt, pedig, ha valaki, akkor ő le is tett valamit az asztalra. Nem minden bokorban termem ilyen játékos manapság.

Emlékezzünk:





There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...StormST
Ez igaz, Ő egy ikon Denverben, de akkor is, üzlet az üzlet. És hát emlékezz Payton is hogy került hozzátok...BigBaltazar
Jah, üzlet az üzlet, de azért az, hogy nem is kérdezzük meg, hogy akar-e paycut-ot, csak simán kirakjuk, az azért szerintem nem egy jó üzenet, se feléje és mások felé se...

Én értem, hogy Elway a nagy mágus, meg ikon, meg minden, de azért tudni kell, hogy hogyan kezeljék a veteránokat, mert később ez visszaüthet...

PM-et azért rakták ki a Colts-ból, mert megvolt az utódja és egyáltalán nem volt garantált, hogy hozni tudja a számait, ha marad. A CB poszt azért teljesen más, mint a QB, nem lehet összehasonlítani a helyzetet, egy veterán CB-t meg lehet tartani, hogy kevesebb snap-el, de játsszon és közben tanítsa a fiatalokat, egy QB-t nem, ha még játékra alkalmasnak tartja magát...

Champ a csapat ikonja és húzó neve volt évekig, nem ezt a bánásmódot érdemelte volna szerintem, ennyi...StormST
Nem akartam/akarok senkit megbántani, de C.B. a következő szezonban sem lesz már gyorsabb. Ti egy kicsit elfogultak vagytok vele, ami érthető, DE ha egy csapat SB szeretne játszani akkor nem engedheti meg, hogy esetleg szívbéli jóságból meccset v. meccseket bukjon el egy lassú, öreg corner miatt. Képzeljétek el, ha a következő szezonban amikor pályán van az ellenfél rá játszik és nyelitek be a yardokat. Ti mit mondanátok. " az öreg mit keres még mindig itt" " ennyi pénzért egy gyorsabb, fiatalabb cornert is találtunk volna" szerintem valami ilyesmiket. Az eljárás ami az FO csinál, lehet hogy fájdalmas, de szerintem érthető.

Amit pedig PM-et illeti. Igaz hogy Luck már megvolt nekik, de ahogy a ti orvosaitok kivizsgálták és játékra alkalmasnak találták, úgy a Colts orvosi stábja is megtehette volna ugyan ezt. Garancia volt, hogy Luck az első évében jól fog játszani? Szerintem nem. Azért Luck is tudott volna PM-től tanulni. PM sokba került cuttolták ennyi. Üzlet. És ők is jól döntöttek. És ti is mikor szerződtettétek.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Azt remélem én is, hogy Bronco-ként fog valamikor visszavonulni, ugyanúgy megérdemelné, ahogy Elam is akkoriban, remélem ezzel Bowlen is egyetért, mert végső soron ez az ő döntése kell, hogy legyen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!