Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Még az Allen Ware sztori ami érdekes volt minap. Elvileg betoltuk ugyanazt a contractot előbb JAnek aztán jött Dallasban a Ware cut mondtuk neki hogy várjon, Ware elé is letettük ugyanazt és Ware lett. Bár lehet csak urban legend ez.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Elég szép szerződések köttetek igen hamar. Nagyon örülök személy szerint mindegyiknek. Bár azért Talib szerződtetetése a sérülékenység miatt rizikós mert könnyen number 1 CB nélkül maradhatunk. Viszont van még elvileg több mint 10 Milla a cap alatt Dressen és Tamme átalakítása nélkül. Egy MLB kellene még aztán megvagyunk mehet a lóvé jövőre DT-re mert őt meg kell kínálni még egy combosabb szerződéssel. Amúgy nagy a csend Moreno körül. Szerintetek visszaszerződtetjük? Én nagyon örülnek neki 2-3 misit írtak MHR-n nem tom annyiért marad-e. Mondjuk kintiek szerint DRCt is megkínáljuk valamivel. Bár ha Talib szerződését nem fogadta el akkor nem tudom mit akar. Viszont senki nem csapott le rá még, pénz max nagy trükközéssel lehetne rá, vagy úgy sem. Álomszerű lenne azért ha szeptemberben rosteren lenne.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Talib szerződése évekre lebontva:
 overthecap.com/cap.php?Name=Aqib%20Talib&Position=CB&Team=Broncos
Ha vmi gáz lenne, akkor pár év múlva komoly érvágás nélkül lehet kivágni, így nekem már megnyugtatóbb a szerződése 😊

Kinti források szerint DRC-nek 54 millát ajánlottunk 6 évre, amit vonakodott elfogadni, ezt követően Revis felé fordultunk, akinek hasonló szerződést ajánlottunk, mint végül Aqibnak, de ő ezt elutasította.
Majd megköttetett a Talib deal.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
csak sok helyen olvasom,és nem tudom megállni mert pontatlanság.warenek nem a dallasi 4-3 nem feküdt,hanem a folyamatos sérülten játszás.az első 3 meccsen csinált 4 sacket,a következő 11en meg 2őt,plusz kétmeccs ki is maradt.a nagyobb gond ezzel az hogy ezt zsinorban a második évben csinálta meg,jó kezdés aztán a szezon előrehaladttával teljesen leamortizálják a sérülések.ha jol tudom volt már műtve mindkét könyöke,a válla és a nyaka is.ráadásul ezt kb az utolsó 4 évben hozta össze.én tényleg azt kívánom neki hogy jöjjön össze valami nagydolog itt,de az elmúlt 2 év sajnos szerintem egyértelműen azt mutatja hogy kezd elhasználódni.(meg mondják ugye hogy ő is már a 30 rosszabbik oldalán van).ha viszont egészséges tud maradni nem kell aggódni semmilyen sémáért,hasítani fog 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elméletileg a bevásárlások ellenére (és a draft pénzt is levonva) a top 51 játékosra számolva még mindig van kicsit kevesebb, mint 10 millánk a sapka alatt (a Dressen cut és Tamme átstrukturálás nélkül!!!!)
 www.milehighreport.com/2014/3/12/5501748/report-broncos-still-have-10-5-million-to-spend @)
Elway azt nyilatkozta h még nem végeztünk az FA-n, kíváncsian várom a fejleményeket 😊

Deckerért pedig elmorzsoltam pár könnycseppet 😥 sztem nem fizették túl, Ő ennyit ér kb, bár az meglep h nem SB contender csapatba megy (azt hittem a Colts toronymagas favorit...)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
na, hát Revis 12ért jobb mint Talib 9,5ért
Decker meg alig több mint 7 misiért / év ment a Jetsbe, annyit simán megért volna nálunk is, dehát akkor marad a korai WR pick a drafton.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Decker hiányozni fog, de remélem a Jetsel sikerül elérniük valamit majd
Talib nálam is a legneccesebb húzás a többi 5*, az 4+ nálam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, közben Decker megy a Jets-be.

A gyűrűről lemondhat, de NY jó hely arra, hogy az asszonykával a celeb showmanségre gyúrjanak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azannya, Elway nem viccel...

Talibot kicsit kockázatosnak tartom. A sérülékenysége miatt is, és hát Denver magaslati levegője valahogy jobban kihozza a játékosokból az off field idiotizmust, mint Boston sós tengeri levegője, úgyhogy nem tudom... DRC maradásának jobban örültem volna, kb. ennyiért. De tény, hogy Talib-ban több a potenciál. DRC emberező vonal CB-nek nagyon jó, de másban nem. Talib meg képes ugyanazt hozni a szélen emberezve, de közben coverben sokkal jobb DRC-nél. Ráadásul középre is beküldhető, ahogy leszedte tavaly a pályáról Graham-et az baromi impresszív volt. Szóval nagyobb rizikó, nagyobb potenciállal. Meglátjuk.

Ware viszont egyértelműen remek hír. Álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyen kaliberekben gondolkodhatunk Von másik oldalán. Szerencsére a denveri hibrid 4:3 nincs olyan távol a dallasi 4:3-tól, hogy azon kelljen aggódni, hogy vajon át tud-e állni. Nem kell jelentősen mást játszania majd..... khm... na jó, komolyra fordítva, remélem a mi 4:3-unk fekszik majd neki, mert a dallasi nemigen feküdt. 😀

Csatlakozva többetekhez, a legnagyobb fogásnak mégis Wardot érzem eddig. Hátul voltak gondok, és úgy gondoltam meg is maradnak, mert oda se pénz se engergia nem marad majd. Ezek után ilyen olcsón ilyen minőségi upgrade-et kicsippantani, remek húzás.

Érdekes lesz 2014 is szerencsére. 😊 Ha másféle csapat is lesz az idei mint a tavalyi, az ambíciói(nk) a tavalyi idényhez hasonlók lehetnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
dream team


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A híres PO menő? Valóban.

Amúgy pedig sok sikert, remélem találkozunk az AFC döntőben😉gordon
Tavaly sérültektől hemzsegő védelemmel csak eljutottunk a SB-ig, idén ha mindenki hozza a szintjét a védelemben, akkor PM-től nem kell extra a PO-ban ^ ^

Én inkább a jövő évi cap space miatt aggódok, de bízom Elwayékben.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Van pénz...azért nehogy úgy járjatok, mint mi 2011-ben...Eazzy
Sok helyen olvasom a DreamTeam2 "gúnynevet" -mintha a nagy igazolások által mi is bukásra lennénk predesztinálva-, de azért Nálatok nem Peyton dobált 😕)Általános Doktor
A Dream Team 2 at idei Doplhins volt... 😊


Kiváncsi vagyok haromt hogy reagált a hírre, hogy Ware lesz Miller túloldalán jövőre...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Van pénz...azért nehogy úgy járjatok, mint mi 2011-ben...Eazzy
Sok helyen olvasom a DreamTeam2 "gúnynevet" -mintha a nagy igazolások által mi is bukásra lennénk predesztinálva-, de azért Nálatok nem Peyton dobált 😕)

Warenek örülök, ha egészséges marad Vonnal nagy mészárlást tarthatnak, sztem a szerződése sem vészes, reméljük egészséges marad 😊Általános Doktor
A híres PO menő? Valóban.

Amúgy pedig sok sikert, remélem találkozunk az AFC döntőben😉
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Van pénz...azért nehogy úgy járjatok, mint mi 2011-ben...Eazzy
Sok helyen olvasom a DreamTeam2 "gúnynevet" -mintha a nagy igazolások által mi is bukásra lennénk predesztinálva-, de azért Nálatok nem Peyton dobált 😕)

Warenek örülök, ha egészséges marad Vonnal nagy mészárlást tarthatnak, sztem a szerződése sem vészes, reméljük egészséges marad 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hollidayt nem tendereltük, ő jelenleg FA, a tendertől olcsóbban megpróbáljuk majd visszahozni
Carter ERFA, senki szóba nem állhat vele. Csóri, 6 éve van a ligában, de még mindig ERFA, nem is vágom pontosan h hogyan 😊
Harris és Unrein lophatók, de nem akkora divat, Harrisért biztos matcheljük az ajánlatot, Unreinnél attól függ mennyit kínálnának neki, de szerintem biztonságban vannak...

Én Harrist kezdetném szélen. 2 éve kezd szélen, minden gond nélkül, nála jobbat csak nagyon drágán találnánk oda. Nickelben továbbra is övé lehetne a slot. Hogy akkor ki lenne szélen, nos az nem Carter, hanem Webster. Ő se életbiztosítás, de még egy shotdownCB nem fér el. Webster 3. körös, ennél nem drágább CB-vel fölösleges lenne számolni a helyén, de a draft első 2 köre még ott van rá. ez valóban még egy need.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Abszolút egyetértek az előttem szólókkal, én is örülök mindhárom megszerzett játékosnak, és szintén Talib esetében látok nagy kockázatot.

Annyit egészítenék ki, hogy nekem hiányérzetem van a CB2 poszt kapcsán; Harrist jobb lenne slotban használni, Carter pedig nem igazán megoldás kezdőnek a szezon elejétől (ha később kidől valaki, és emiatt kellene kezdenie, az vállalható kockázat).

Úgy látom a vezetőkön, hogy az MLB posztot szeretik olcsón megúszni, WR-ből sem feltétlen kell sztárjátékost igazolni (majd az lesz 😊 ), és az O-fal depthet sem szokták túlparázni.

A lényeg, hogy nem csodálkoznék, ha még a CB-ek terén nézelődnének kicsit.

Két kérdésem is lenne:
- nem látott vki jó elemzést a mostani cap space helyzetünkről? Úgy értem a 3 igazolást követően, hátha már van ilyen, még akkor is, ha konkrét számok még nem mindig állnak rendelkezésre, gondolom becsülni lehet.
- ez elég amatőr kérdés lesz, de az, hogy Harris, Unrein, Carter, Holliday RFA-k, megkkora kockázat van?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Van pénz...azért nehogy úgy járjatok, mint mi 2011-ben...Eazzy
Egyelőre 3 új ember van, a tavalyi SB döntős csapathoz képest, várhatóan a 23 kezdőből csak 6-7 cserélődik le, és nem nagyon fizetjük túl a játékosainkat és még csak nem is mondtunk all int olyan szempontból, h PM visszavonulása után se caphell vár ránk, nyilván más erőt képviselünk majd legjobb játékosunk nélkül, de azért a világvége se lesz utána.

Nem látom miért esnénk pofára. Könnyed PO-ba jutást várok, h utána mi vár ránk, azt meg még lehetetlen megmondani. Esélyesek leszünk, de az tavaly és tavalyelőtt se volt elég...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Van pénz...azért nehogy úgy járjatok, mint mi 2011-ben...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Brutálisan bekezdett Elway az első nap, nem gondoltam volna, hogy 3 ilyen kaliberű spílert összeszedünk FA-ról. Még 1db MLB kéne, és szerintem ez a csapat kész van, neki lehet menni a következő idénynek.
Az igazolások fényében szerintetek így WR és MLB lesz a fő prioritás az első 2 körben, vagy LB-t egyszerűbb az FA-ról hozni, főleg középre?

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Akkor idáig:
TJ Ward igazi Box safety, viszont Ihenachoval ellenétben coverageben is jó, everey down SS. szerintem a legjobb opció volt safety posztra, és még mindig nem hiszem milyen olcsó. Adams még maradhat olcsóért, és akkor a Ward, Moore kezdő mögött Ihenacho és Adams személyében két jó csere is van. Quinton Carter szerintem nem fog beférni, mert az ST miatt bruton az 5. sasfety. Még egy jó kérdés, h Boldennel mi lesz, ha nem jön vissza Adams akkor megküzdhet QCarterrel a rosterért, ha nem lehet akkor is megragad még egy évre, mert CBként is bevethető, de nem látok benne sok fantáziát.

Aqib Talib: Off field problems, injury prone, amikor meg egészséges kb 20-as DPR-rel dobáltak rá. Sérülése után már koránt sem volt így, és ez egy komoly kockázat. Vontae Davisnek (hátha így megtudná különböztetni Manninget és Bradyt) vagy Revisnek jobban örültem volna, ezzel a 10 millió környéki szerződéssel meg ráadásul eléggé fel tettük rá a dolgot. DRC-nak 9 nem volt elég, most már aligha kínálunk neki többet. Legyünk optimisták, mondjuk h egészséges, akkor kiváló man2man és zone coverage CB, aki nagyon hatékony futás ellen. Mint a tavalyelőtti Bailey.

Ware a legnagyobb név. A 2 korosodó passrusher közül, nehéz megmondani ki a jobb vagy ki a biztosabb, a legjobb ha megbízunk az FO-ban.. 20 millió garantált viszont nem kevés, de azt hiszem nem véletlen egybeesés a 3 éves szerződés.és h elvileg Manningnek is még 3 éve van. Jared Allen így már nem lenne akkora erősítés, kicsit borulna a séma, visszaesnénk futás ellen, Shaun Phillipset viszont visszahoznám akár kicsit többért mint tavaly, ő tudna játszani Ware és Miller helyén is, legfoglalkoztatottabb ember lenne a rotációban

3 Pro Bowl kaliber védővel nyiottunk a piacon, nem rossz. 3 kezdőt kell még találni FA-n és drafton. Fontossági sorrendben MLB, WR, OG. De kell mindhárom. Később lejjebb fognak menni az árak, és még lehet találni nagyon olcsón jóértelemben vett átlagos játékosokat. OG posztra ez mindenképp elég. Szvsz Beadles se több ennél, és nem örültem volna ha 6 milliót adunk neki, bár a garantáltja nem volt olyan sok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Ez a defense kezd brutál lenni.Beki
nevek alapján ...

hogy fér be a sapkába Ware?Janek
Champ kirakásával és Kuper visszavonulásával kb. 30 millió volt a cap space szerény számításaim szerint, ebből most elnyomtunk 20-25 misit, bár a szerződések pontos számait még nem ismerjük...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ez a defense kezd brutál lenni.Beki
nevek alapján ...

hogy fér be a sapkába Ware?

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ez a defense kezd brutál lenni.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
-_-