Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Ramirez magára vállalta az esetet, a csapat nem őt hibáztatja, azt mondják a hangzavar miatt volt. Tény s való, támadáskor olyan volt akár ha idegenben játszanánk, de ez nálam nem kifogás, viszont továbbra is haragudni vagy mindenkire vagy senkire, és akkor már inkább utóbbi.

Azt mondják ami nem öl meg attól erősebb leszel, Jövőre visszatérünk a Lombardiért!Black_Adder
Welker azt mndta,hogy "nem készültetek" fel megfelelően a zajra. Nfl.com-on azt írják,hogy Fox döntött úgy, nem használ hangszimulációt,mert úgy gondolta,hogy nem lesz akkora zaj,hogy amiatt máshogy kelljen edzeni.undisputedly
Hát ez elég nagy hiba, főleg mert nem játszottunk idegenben december vége óta, így a srácok még jobban elszokhattak a zajtól...

Tanulópénznek ez egy kicsit sok lett, de hát már nincs mit tenni, Foxy talán legközelebb már okosabb lesz, mikor SB-ban kell játszani... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ramirez magára vállalta az esetet, a csapat nem őt hibáztatja, azt mondják a hangzavar miatt volt. Tény s való, támadáskor olyan volt akár ha idegenben játszanánk, de ez nálam nem kifogás, viszont továbbra is haragudni vagy mindenkire vagy senkire, és akkor már inkább utóbbi.

Azt mondják ami nem öl meg attól erősebb leszel, Jövőre visszatérünk a Lombardiért!Black_Adder
Welker azt mndta,hogy "nem készültetek" fel megfelelően a zajra. Nfl.com-on azt írják,hogy Fox döntött úgy, nem használ hangszimulációt,mert úgy gondolta,hogy nem lesz akkora zaj,hogy amiatt máshogy kelljen edzeni.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ramirez magára vállalta az esetet, a csapat nem őt hibáztatja, azt mondják a hangzavar miatt volt. Tény s való, támadáskor olyan volt akár ha idegenben játszanánk, de ez nálam nem kifogás, viszont továbbra is haragudni vagy mindenkire vagy senkire, és akkor már inkább utóbbi.

Azt mondják ami nem öl meg attól erősebb leszel, Jövőre visszatérünk a Lombardiért!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem a safety simán azért történt, mert Ramirez-en kijött a lámpaláz és annyira akarta már, hogy meglegyen az első play, hogy PM mozdulatát, amikor fel akart lépni a falhoz utasításokat adni, snap-jelzésnek látta. Megesik az ilyesmi, bár a legrosszabbkor történt...StormST
Én Ramirezt védeném.Volt egy snap jelzés. Csak aztán Peyton meggondolta magát és előreindult. Vagy azt hitte, Ramirez nem hallotta az inditószót (néma snapjelzés volt, dobbantott) nem fog snapelni (elvben adhat ő kamuból bármennyit, amíg nincs "omaha" ), vagy azt nem indításnak szánta, csak nekem és Ramireznek tűnt úgy. Nem tudom ki hibázott, de mikor ismételték, direkt néztem, és szvsz volt jel. Végül is mindegy, egész meccsen ilyenek (fura peches esetek) történtek, nem ezen az egyen múlott az tény.ulpianus
Valszeg ott volt a félre-nem-értés, hogy PM szerint az a dobbantás még nem az a bizonyos dobbantás volt, lehet, hogy a snap-count-ot felejtette el valamelyikük vagy az előtte lévő jelzést. PM úgy emlékszem nem egyenesen előre indult, így kétlem, hogy Ramirez-nek akart szólni, ebből gondolom, hogy ő értette félre a dolgot vagy felejtett el valamit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Szerintem a safety simán azért történt, mert Ramirez-en kijött a lámpaláz és annyira akarta már, hogy meglegyen az első play, hogy PM mozdulatát, amikor fel akart lépni a falhoz utasításokat adni, snap-jelzésnek látta. Megesik az ilyesmi, bár a legrosszabbkor történt...StormST
Én Ramirezt védeném.Volt egy snap jelzés. Csak aztán Peyton meggondolta magát és előreindult. Vagy azt hitte, Ramirez nem hallotta az inditószót (néma snapjelzés volt, dobbantott) nem fog snapelni (elvben adhat ő kamuból bármennyit, amíg nincs "omaha" ), vagy azt nem indításnak szánta, csak nekem és Ramireznek tűnt úgy. Nem tudom ki hibázott, de mikor ismételték, direkt néztem, és szvsz volt jel. Végül is mindegy, egész meccsen ilyenek (fura peches esetek) történtek, nem ezen az egyen múlott az tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem a safety simán azért történt, mert Ramirez-en kijött a lámpaláz és annyira akarta már, hogy meglegyen az első play, hogy PM mozdulatát, amikor fel akart lépni a falhoz utasításokat adni, snap-jelzésnek látta. Megesik az ilyesmi, bár a legrosszabbkor történt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Sziasztok!
Kipihentem magam, és azóta újra néztem a meccset is, na nem azért mert mazochista vagyok, hanem mert vasárnap egy nagyobb baráti társasággal néztem, és nem igazán tudtam odafigyelni. Meg kicsit bíztam is benne, hogy más lesz az eredmény. :-/

Olyan érzésem volt, mintha ez a meccs meg lett volna bundázva.
Még mielőtt bárki felhördülne, hangsúlyozom, hogy ezt csak a hangulata miatt mondom, tudom és hiszem, hogy nem történt ilyen.
De nem tudom máshogy érzékeltetni azt, mint amikor előre el van döntve a meccs. Legalább is a fejekben, és nem is az első percben (vagy a 12. másodpercben...) de kb az első negyed végénél.
Nem tudom, mi történt annál a safety-nél, de nem hiszem, hogy ezen ne tudna túllépni egy profi csapat. Vagy az első TO-en. Ráadásul a sors még elég kegyes is volt hozzánk, mert lehetett volna nagyobb baj is ezekből. Azt hittem, a 8-0 felébreszti őket, itt a lehetőség, még nem 21-0, csak 8...
Sajnos nem történt meg.

Ez a Seattle aznap este sokkal jobb volt. Talán nem is hittük el, hogy ennyire jók.
Mindig ott voltak Manning arcában, az egész alapszakaszban nem mozgott ki ennyit a zsebből. Ráadásul legtöbbször 4 emberrel mindössze. Ebből nyilván egyenesen következik a jó coverage hátul. Az elkapók a catch után már kapták is az ütést, nem tudom hány yardot tettünk meg elkapások után, de érzésem szerint mélyen átlag alatti a szám. Nyilván hülyeség Manning nyakába varrni az egészet, aki ezt teszi, az nem tudom hogy magyarázza a 34 sikeres átadást, ami SB rekord. Hogy nem haladtunk vele eleget, az megint a védelmet dicséri. Mindenki betlizett kicsit, és ez sajnos ide vezetett.

Gratulálok a Seattle-nek, és minden fannak, teljesem megérdemelt az örömük.
Nekünk meg kitartást az offseason-re, jövőre újra megpróbáljuk.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kearse TD-jénél Carter védekezésére van valami magyarázat? Fáj a jobbkeze?
Először elengedi, másodszor meg nem üti meg. Addigra már feladta?Atari
Sajnálom a Denvert, nekik drukkoltam, de sajnos csak árnyékuk voltak önmaguknak. Valahogy nem volt bennük hit. Arra azért kiváncsi lennék a hibás snap után mit mondott Manning a centernek.Eligor
Bailey vissza akar térni jövőre, és nem zárkózik el az elől se, h safety legyen
 www.denverpost.com/broncos/ci_25049292/champ-bailey-no-champwill-return-broncos
Igazából az a szomorú tény, h idei idénye alapján aligha számolunk vele kezdőként. Én úgy gondolom, h egy paycutba belemenne, ő már nem a pénzért játszik, de az kérdés, h mennyire motiválja, h csereként játsszon, mégha a gyűrűért is. Nagyon remélem h maradBlack_Adder
meglepődtem hogy feldobta ezt, de ha van benne tűz és ezek szerint maradt, akkor ez a position transfer még jól jöhet ki nektek. persze ha ez nem azt jelenti hogy automatikusan 1 számú safety legyen.. érdekes lesz a training camp nálatok

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Az utolsó 2 TD volt az igazi bemutatója annak, hogy mennyire nem jött össze semmi, mindkétszer meglett volna kétszer is a tackle, de mindig jött egy másik védő, aki "leütötte" a másik védőt a labdás emberről...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Kearse TD-jénél Carter védekezésére van valami magyarázat? Fáj a jobbkeze?
Először elengedi, másodszor meg nem üti meg. Addigra már feladta?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Sikerult egy kicsit magamhoz terni a meccs utan, meg semmi cikket nem sikerult elolvasnom www.milehighreport.com-on kivul.

Eloszor is nagyon szomoru vagyok tovabbra is a meccs miatt, tovabba azert, mert latom, hogy paran idejonnek belerugni egyet meg a foldon levo emberbe. Szegeny broncoknak nincs eleg bajuk most. Es ezzel kicsit parhuzamba tudom allitani magam, marmint JC6 allaspontjaba. Mint a nicknevembol kitalalhato annno Manningnel pattantam fel a bandwagonra. Manning jatekat termeszetesen a Coltsban szerettem meg. Miatta valasztottam a Coltsot, igazabol nem is tudom miert, a mai napig nem tudom. Es anno miuatan megmutottek ott voltam a csapattal a 2-14es szezonban es vartam, hogy visszaterjen. De ugye mindenki tudja mi lett a sztori vege. Es itt jon a parhuzam, nekem ettol nincs semmi bajom a Coltstal. Pedig ok azert nem akarkit tettek ki, lehet itt capre fogni, meg a nyakmutetekre, meg ha bizonytalan is volt a helyzet, amit nem gondolok, szinte biztos vagyok benne, hogy ezt joval az alapszakasz elott tudtak az orvosok, marmint hogy vissza fog terni. Es elkuldtek, 14 ev utan, mert Irsaynek a gyuru kell. Es nekem ezzel semmi bajom, ez az ut amit jarnak, tiszteleben tartom. Pedig meg lehet nezni PM-et hogy tolta egesz evben es Luck draftolasa ota eltelt meg egy draft es jon meg egy es lehet lesz meg par amig PM ilyen magas szinten tud jatszani. De Ok Luckot valasztottak, azota is kovetem fel szemmel a Coltsot, szoritok is nekik kicsit, de sosem lesz szamomra ugyanaz a csapat, de ettol nem jarok minden vesztes meccs utan oda es szitom a feszultseget, keltem a feszkot.

Es most itt vagyok, ket ev alatt beleszerettem a csapatba es ennyire meg sosem szerettem a focit mint iden. Ev elejen regeltem be a forumra, mert az os broncokok mint Black Adder, StormST es az uj arcok mint Peterk(aki hasonlo cipoben jarhat mint en) irasai nagyon tetszettek es orultem, hogy kulturalt hangveteluek, neha szorakosztatoak, neha szakmai jelleguek. Sokat tudtam meg a focirol, a Broncosrol rajtuk keresztul. Es ehhez a temahoz ennyit szeretnek meg hosszafuzni (milehighreport):

Was this game simply too big for the Broncos? It sure seemed that way to me. The Broncos got their asses handed to them in every way possible. Don't believe me? Here, lets count the ways shall we?
Safety on the first play of the game. Check
Pick six: Check
Rushing touchdown: Check
Passing touchdown: Check
Kick return touchdown: Check

About the only thing missing from that is a fumble return for a touchdown, but hey, the game only had 60 minutes or I'm sure we would have gotten around to that too!

I'm sure the big national networks will say how Peyton crumbled and choked yet again in the playoffs, and who's to blame them? The only solace I can take away from that is knowing that it wasn't just Manning who fell apart, it was the whole damn team!

Where was Champ Bailey? Oh yeah, there he was, getting beat yet again for a long score.
Where was Tony Carter? Yep, giving up pass interference plays in the end zone (I don't really blame this on him though).
Where were our safeties and linebackers?
Where was our pass protection?
Where was our running game?
Where was our passing game?
Where was the plethora of riches on offense, because they sure as hell weren't on the field!

Es ha ez alapjan nem vilagos, hogy a meccset csapat jatsza es nem egy jatekos, attol fuggetlenul, hogy mindenki kihegyezi nalunk PM-re akkor sajnalom.

Nekem az offseasonhoz meg semmmi kedvem igazabol, majd jon aminek jonni kell. De offensere nem koltenek egy dodot sem a falon kivul, de csak azert hogy a defensere maradjon. Egyedul az RB poszt ami erdekel, mert Ball szerintem nagy kiraly lesz, de egy only Hillman backuppal nem mennek neki a szezonnak. Defenseben meg rendet kell rakni, renegeteg volt iden a serult nem is tudtuk meg egesz szezon alatt, hogy milyen lett volna az igazi vedelem, ha nincs folyamatosan tobb kulcsjatekos IR-en.

Meg annyit az offseasonhoz, hogy egy ilyen hihetetlen szezon utan lesz mit nezni nyari esteken egy sor mellett ha hianyzik a foci, hiaba nem lett meg az SB, ezt a szezont nem veszi el tolunk senki. Es van egy olyan erzesem, hogy a rekordokat sem mostanaban.

Go Broncos!

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
What’s next for Denver Broncos?
 nfl.si.com/2014/02/03/denver-broncos-offseason-outlook-2014/?eref=sihp
több mint 10 éve
Eligor Green Bay Packers 37
Sajnálom a Denvert, nekik drukkoltam, de sajnos csak árnyékuk voltak önmaguknak. Valahogy nem volt bennük hit. Arra azért kiváncsi lennék a hibás snap után mit mondott Manning a centernek.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Bailey vissza akar térni jövőre, és nem zárkózik el az elől se, h safety legyen
 www.denverpost.com/broncos/ci_25049292/champ-bailey-no-champwill-return-broncos
Igazából az a szomorú tény, h idei idénye alapján aligha számolunk vele kezdőként. Én úgy gondolom, h egy paycutba belemenne, ő már nem a pénzért játszik, de az kérdés, h mennyire motiválja, h csereként játsszon, mégha a gyűrűért is. Nagyon remélem h marad

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Attól még, hogy 2011-ben voltam San Diego-ban, nem lettem SD-fanJC6
Ez életed egyik legnagyobb hibája volt.szaba
sztem meg ti örültök ennek leginkább, minket meg zavar? igen engem pl zavar hogy emberek így ki tudnak fordulni magukból a csalódottság miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
2. sem Manninget nem szaroztam.JC6
Na ne. 😊 Én benéztem ám ide akkor is amikor még ott volt az a post. 😊 De hagyjuk.

3. a győzelmekkel és rekordokkal ki lehet törölni, ha nincs SB.JC6
Akkor javaslom, váltsál jövőre újra csapatot, mert a rostert és a pénzügyi helyzetüket nézve a Seattle az elkövetkezendő 1-2 évben (sőt, ha Wilson "elitbe fut", akkor akár tovább is) is elit csapat lesz, azaz győzelmeket és rekordokat fog halmozni, de az NFL történetét figyelembe véve igen kicsi az esélye, hogy a következő pár évben újra SB-t nyerjen.

4. én nem felejtem el a csapatot, a mai napig a kocsimon van a logójuk, viszont sok mindennel nem értettem egyet, aminek nem egyszer hangot adtam itt. attól még, hogy most sírva veritek a billentyűzetet és engem kiáltotok ki főellenségnek, még nem lesz jobb az életetek, sem olcsóbb a kenyér és egy újabb SB-gyűrű sem lesz Peyton vitrinjében.JC6
Két éve nem tudod magad túltenni a kedvenced eltávozásán. Annyira nem, hogy amikor csak alkalom adódik, nem bírod megállni a késztetést, hogy "be ne szólj" kárörvendően. Mert nem csak tegnap történt ez, hanem emlékszem más korábbi alkalmakra is. Pedig olyan sok "esélyed" nem is volt, mert elég ritkán kaptunk ki ebben a két évben. 😊

Igazából azért érthetetlen ez az egész, mert kocsilogó ide vagy oda, nyilvánvaló, hogy nem érdekel már téged a Broncos. Ha érdekelne, akkor olyan lennél, mint Sobri, aki aktív, szurkol a csapatnak, vitázik, stb. És el van keseredve, ha kikapnak, nem pedig kárörvend. Namost, ha nem érdekel, akkor meg mi ez a késztetés, hogy győzelmek esetén sosem, de vereség után az elsők között vagy aki megjelenik?

Végezetül. Nekem csak annyi volt az elmúlt két évben a problémám, hogy egy SB-győztes elit QB alá olyan csapatot toltak - legfőképpen a második évben - hogy jószerivel dolga sem volt. Mégsem sikerült megnyerni az áhított trófeát, sem az első, sem a második évben. Sokszor ugyan elrugaszkodtam a valóságtól, mikor itt volt Tebow, és nagyon is belelovaltam magam dolgokba, de engedtessék már meg most egy kis káröröm! Hiszen Timmy-re nem volt szabott playbook, nem kapott 5 elit elkapót, nem bízott benne sem az edző, sem Johnny boy, mégsem kapott második esélyt! Ez fáj a legjobban. De ezek az idők elmúltak és többet én nem hozom ezt fel sehol. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy mi lesz majd akkor, ha PM visszavonul?!JC6
1. Tebow kapott második esélyt. Miért nem a Jets-re vagy a Pats-ra haragszol inkább? Ők se tettek mást, mint a Broncos. Ők is pontosan ugyanúgy tették ki, mint Elway.
2. Ha PM visszavonul, akkor majd Brock-al fogunk SB-be jutni, hiszen jószerivel semmi dolga nem lesz. 😊
3. Az NFL-ben évről évre 32 csapat próbálja meg, hogy a franchise playerei alá olyan csapatot toljon, amivel nyerni lehet. Húsz helyből buktázik. A maradék 12 munkája már sikeresnek mondható a playoffal. A 12 sikeres csapatból pedig csak kettő jut SB-be, és egy nyeri meg. És elég gyakori, hogy nem az SB győztes elit QB csapata az, amelyik az SB-ig se jut. Rodgersnek eddig egyszer sikerült eljutnia addig. Breesnek is. Big Ben-nek háromszor. Manningnek is háromszor. Brady a legeredményesebb az ötjével, de ha úgy nézem, hogy azután, hogy 4 évig minden összejött nekik, az utána következő 10 évben mi sikerült, akkor ő se lóg ki a többiek közül. És nem arról van szó, hogy a GM-ek próbálkoznak, de nem sikerül normális csapatot összetrombitálni. Bőven van olyan is, hogy sikerül, mégse jön össze. Rodgers alá olyan csapatot raktak a 15-1-es szezonjuk alatt, mint annak a rendje. Vagy Brady alá 2007-ben. Vagy Brees alá 2011-ben. Vagy Manning alá 2005-ben. És ugyaneddig, vagy még eddig se jutottak. Ez az NFL. Ez a nehézsége, de valahol ez teszi rendkívül érdekessé és kiszámíthatatlanná is. Úgyhogy amikor vereség van akkor fáj, de tulajdonképpen tök jó, hogy így van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Attól még, hogy 2011-ben voltam San Diego-ban, nem lettem SD-fanJC6
Ez életed egyik legnagyobb hibája volt.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bandwagonerként indultam a szezon elején, és hogy mindig jó legyen, az AFC-ben a Broncos-t, az NFC-ben a Seahawks-ot. Az estém úgy indult, hogy rosszul nem járhatok a SB-n, de hajnalra, érezvén, amit éreztem, kiderült, hogy Broncos fan vagyok 😥
Go Broncos!Teabee
Annak idején én is így lettem Colts fan. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
for49ers San Francisco 49ers 58
Ennyi nyávogás, pedig tök szar ez a denver
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Toca, elbeszélünk egymás mellett.
Egy szóval nem mondtam - sőt, szeretném, ha rámutatnál hol írtam olyat, - hogy PM miatt kapott ki a Denver vagy hogy ő a bűnbak, a felelős.
Annyit írtam, hogy TT alatt nem volt komplett csapat, nem volt kinyalva a feneke, nem volt sztárelkapó-gárdája és nem is volt isten, sem a fia (bocs Sobri), stb., sőt, hatalmas ellenszél jött vele szemben. Egyedül a szurkolók nagy része fogadta el s támogatta. Ennyi.
Ezért fordultam el a csapattól, mikor idejött PM.
Elway bá! Szép volt! Ez a csapat SB-csapat! Aha 😊
Sok sikert "jövőre"!JC6
És miért nem kellett végül a kutyának sem tebow a ligában?
Volt 3-4 jó meccse, megcsinálta a momentumokat. Ehhez te kötődsz, elvették tőled, világos a sértettség.
De azért ennyi idő távlatából, miközben látjuk, hogy máshol még Gatoradet tölteni sem kellett, tényleg szakadjunk már le...
Az utolsó 2 sorod meg kb magamra emlékeztet, csak az a baj, hogy a 12-13 éves magamra...

Más téma:
 www.nytimes.com/2014/02/03/sports/football/the-super-bowl-in-any-language.html?smid=fb-share&_r=0

New York Times cikk Ricsiékről, és az SB közvetítésről. Kb. az egyetlen cikk, amit hajlandó voltam elolvasni a tegnapi nappal kapcsolatban eddig. 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ja, máskor címezd nekem.

Tudom, hogy itt vannak ős-broncos fanok - én is annak számítottam, hiszen 2005 óta "sírok & nevetek" - de pár éve már nem az a csapat, amit megkedveltem.
Attól még, hogy 2011-ben voltam San Diego-ban, nem lettem SD-fan, de van seattle-i kötődésem, ami pár évre visszanyúlik, így engedtessék már meg nekem, hogy nekik szorítsak jobban és örüljek, mikor egy agyonistenített QB szinte ugyanazt éri el két év alatt, mint egy év alatt egy fakezű az ex-csapatomnál. Egyébként meg nem ülök a bandwagon-on, mert pl a negatív mérleggel álló 2010-es szezonban is a csapat mellett voltam (7-9), ahogy az azt követőben is (szintén 7-9)...stb.

A vitát tovább szítani nem akarom.
Elnézést, ha megbántottalak volna vipera.
GBU
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Azt hittem egyértelmű, h kinek szól, de akkor elnézést mindenkitől aki magára vette

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
JC6
A kárörömre meg nem vagyok kíváncsi, sem a tiédre, sem máséra. Miért van az h nekünk a meccs előtt fel lett hívva a figyelmünk, h győzelem esetén ne menjünk át kárörvendeni másik topicba, pedig egy Broncos fanról nem feltételezném, h így tenne, de visszafele meg lehet. Rajtunk lehet kárörvendeni vereség után? Persze h lehet, de akkor nekem meg az "engedtessék meg" h kurávra ne érdekeljen, épp elég szar most enélkül is, neked is szar volt amikor Tebowt szivatták a vereségei miatt, nem??? Nemrég írtad h megkomolyodtál. Régebben könnyen felültél a provokációnak, most az változott, h te provokálsz másokat, ez a megkomolyodás? PM a király, mondhatom nagyon szimpatikus hsz volt, én nem tudom offtopicokba miket irogattál ami miatt fekete bárány lettél, de h pont te gyere ide először trollkodni, azt sose gondoltam volna....
Black_Adder
Nem jöttünk kárörvendeni! Rossz szót nem szóltunk! Tiszteljük a Denvert, ismerjük a rossz érzést!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
JC6
A kárörömre meg nem vagyok kíváncsi, sem a tiédre, sem máséra. Miért van az h nekünk a meccs előtt fel lett hívva a figyelmünk, h győzelem esetén ne menjünk át kárörvendeni másik topicba, pedig egy Broncos fanról nem feltételezném, h így tenne, de visszafele meg lehet. Rajtunk lehet kárörvendeni vereség után?Black_Adder
Kikérem magamnak a Seahawks szurkolók nevében. Az igazi szurkolók nem jöttek kárörvendeni, JC6 csak egy divat bandwagoner. Egyszer nem láttam a topicunkban.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Sosem gondoltam hogy 2 ilyen szezon után lesz még olyan aki Tíbó répáján lóg... 😀 Hihetetlen néhány ember.silent7939
Jaja. Miközben már rég szakkommentátor és maga is letett az NFL karrierről. Ő már belátta, hogy elég alapvető hiányosság egy irányítónál, ha nem tud dobni...

Ez a tebowizmus tényleg vallás vagy valamiféle kábszer, aki rákap, képtelen leszokni róla. Szerintem a hívők még akkor is egy csapatba várják majd, mikor már rég egy nyugdíjasotthonban totyog.Burkus
A másik oldalról se kell provokáció. A többségünk Broncos fan volt Tebow előtt is és Tebow után is az maradt. Attól meg valaki nem lesz zombi, h elismeri amit elértünk vele.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear