Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok sikert neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Champ a Saintsé: 2 évre 7 millióért.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A nyilatkozatok alapján úgy tűnik az az alapelképzelés, h Montgomery lesz a kezdő C.
Ez a Ramirez LG ötlet viszont annyira nem tetszik, szerintem nála a pozícióváltásnak nagy szerepe volt a formajavulásban, de nem kizárt h csak az kellett neki, h a kezdőkkel eddzen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Bruton azért szerencsére akkor se nagyon szokta magát leégetni, ha S-ben be kell ugrania valaki helyett, nagyon hasznos csapattag, de persze azt a draftot messze nem menti meg, minden JMD-t újra HC posztra gondolónak/kívánónak intő jel lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez már-már a mi Jonas Mouton-féle classunk, nekünk ott az első 3 körben volt 5 pickünk, azóta is fájó szívvel gondolok AJ ámokfutása vs. az általam a Mock Draft Game-en (Tyron Smith, Muhammad Wilkerson, Randall Cobb, Jabaal Sheard, Colin McCarthy) húzott ötösfogat közötti minőségi különbségere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ayers aláírt a New York Broncosba. Sok sikert neki.

Ezzel beteljesedett a 2009-es draft sorsa. 5 azaz öt darab pick az első 2 körben (akkor az még az első napot jelentette), ezek közül összesen 2 lett kezdő, és pontosan 0 kapott új szerződést. Az egész draft classból egyelten embert tartottunk meg, David Brutont, őt is "csak" az ST miatt.

1/12 Knowshon Moreno RB most írt alá a Dolphinshoz. Sok szenvedés után másfél igen jó évvel ajándékozott meg minket
1/18 Robert Ayers DE sosem nőtt fel a pick értékéhez ahol hoztuk őt, de ettől hasznos tagja volt a csapatnak.
2/37 Alphonso Smith CB már nincs a ligában. 2010-es első kört adtunk érte, aztán 2010-ben egy 7. körös játékosért cseréltük, aki egy év után távozott. Notable bust a csapat történetében.
2/48 Darcel McBath S egyetlen egy meccsen volt kezdő pályafutása során, azóta 3. csapatát koptatja
2/64 Richard Quinn TE: LOOOOOL
4/114 David Bruton DB: Igazából rá se mondanám, h olyan olcsó 4. körben egy ST playa, de ő azért kell ebbe a csapatba, és most már nem számít hol és mikor hoztuk őt, csak az h vele jobbak vagyunk mint nélküle
4/132 Seth Olsen OG: 4. körben 1 évre, de igazából a korábbi pickek sikertelensége miatt ő már fel se tűnik az embereknek
5/141 Kenny McKinley WR: RIP. Ebből lehetett volna valami.
6/174 Tom Brandstater QB és
7/ 225 Blake Schlueter C már nem azok az emberek akik felé lett volna elvárás, de kellemes meglepetést se okoztak.

Ebből simán ki lehetett volna hozni 5 kezdőt. Viszonyításképpen Elway első draftján 4 olyan játékos jött, aki most kezdő (Miller, Moore, OF, Thomas) egy olyan csere aki amikor kell kezdőben is megállja a helyét (Irving) és egy használható csere (Green)

Egyébként a 2010-es draftból is csak Demaryius Thomas maradt már hírmondónak, de itt mondjuk Decker és Beadles nem a rossz telejsítménye miatt nem kapott hosszabbítást, hanem a fizetési saspka miatt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Jó sokáig tartott, mire Montgomery-t behúztuk, kb. két hete volt nálunk látogatóban... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Leigazoltuk Will Montgomeryt, 1 év 1,325M.

Jelenleg a fal:
LT: Clady, ez fix
LG: A Ramirez Montgomery harc vesztese a center posztért, OF, esetleg Clark.
C: Ramirez / Montgomery. A harc vesztese még lehet kezdő eggyel kijjebb.
RG: Vasquez, ez fix
RT: OF / Chris Clark

Ezzel darabszámra megvan a kezdő, ez nem zárja ki további OL ember érkezését akár drafton akár FA-n, de már ide se kell minden áron találni valakit. Az egyetlen nagy need az MLB maradt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Champ a Saintsnél volt viziten:


Közben Chris Harris aláírta a 2.187 millás RFA tenderét.

Update: Ayers pedig a Giantsnál van "látogatóban". Egész szép farmcsapat épül a nagy almában 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Garland valamit tudhat, vagy valamit mutathatott, hogy még mindig a csapatnál van, én kicsit bízom benne, hogy végre találunk neki valami olyan posztot, ahol be is tudjuk vetni, szép történet is lenne, meg jó példa... 😊

Kicsit komolyabban: mindenképpen jobb ötlet lenne szerintem, ha Beadles-t úgy pótolnának, hogy mást nem mozgatunk a falban, de erre kevés esélyt látok, hiszen közben már ugye Ramirez áthelyezése is felmerült OF-é mellett. Ha lehet választani, akkor én inkább OF-t vinném be és helyére menne Clark, Ramirez meg maradna a helyén, mert azt tudjuk, hogy Clark használható OT, viszont Ramirez pocsék OG, kétlem, hogy Franklin rosszabb lenne LG-ban, mint amilyen Ramirez volt két éve... 😛

Érdekes TC lesz ebből a szempontból, az már biztos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Persze, egy opció, h Clark vagy OF megy át OG-nak, de még legalább 2 OL ember fog jönni a szezonkezdetig, azok lehetnek interiorok is, és egyáltalán nem fogadnék rá, h Justice vagy Painter vagy Garland rosteren marad. A legvalószínűbb szerintem, h draftolunk egy OG-t Beadles helyére és úgy próbáljuk meg. Ha TC-n nem válik be, akkor mintegy b tervként megnézzük a falat más felállásban. Egyébként én már 2011-ben írtam, h OF ránézésre inkább G mint T, viszont ez még koránt sem jelenti azt, h belül is olyan jó lenne. Chris Clarkra azt mondanám 99% h a fal jobb oldalán jobb lenne, de koránt sem biztos, h Franklinnél is jobb, hogy LGként hogyan szerepelne azt nem tudom. Azért 2 ember átmozgatni a falban van akkora kockázat mint egy vadonatújat beleilleszteni.

Justice csere RT, akár OF a kezdő RT, akár Clark. A vakoldalnak a közelébe se engedném. Előbbi esetben Clark a csere LT, utóbbi esetben sérülés esetén Franklin jönne vissza T-nek, és valaki a cserék közül állna be LG-nek, ezért mondom, h idehozatala nem változtat semmin. Rövid távú vészmegoldásnak akár jó is lehet, egy meccset befejezni valaki helyett, de ennél többet aligha várhatunk tőle.

Painter nyers. Ereje és mérete megvan ahhoz, h akár kezdő lehessen egy nap, de nem idén. Nem véletlenül volt bent 6. körben, és nem véletlenül volt tavaly csak a PS-ben. Ha tehetjük szerintem idén is PS-be csempésszük, de az nem olyan könnyű. Ha nem merjük akkor foglalni fogja a rosterhelyet, de a 45-ös keretnek aligha lesz tagja önerőből.

Garland nagy kedvencem, de nehéz követni, h most épp DT-ként vagy OGként tesz próbát rosterre kerülni. A hozzáállásával nincs baj, de tavaly edzett először OGként. Reális célja neki a roster lehet, nem az, h készen álljon sérülés után beugrani.

Ergo ha a valóban bevethető embereket nézzük, akkor 5 van, igaz köztük 3 OT és csak egy OG. Ha Clark vagy OF menne be középre, akkor nem kéne kezdőt hozni, ez az alapja minden ilyen pletykának. Viszont az, h veterán minimumért hozunk egy játékos valahova az semmiben nem befolyásolja a terveinket ezzel az 5 emberrel. Ha egyáltalán nem hozunk kezdő szintűt, akkor biztos ők 5-en lesznek valamilyen felállásban, de ez még akár a TC kezdete előtt egy nappal is megtörténhet és a veterán minimumos cserék nem csökkentik ennek esélyét.

Ilyenkor sok helyen sok félét tallgatnak. Érdemes elolvasni, mert lehet olyan forgatókönyvet vázolnak, amire nem is gondolnál /*pl, h Ramirez megy vissza guardnak, és hozunk egy centert*/, de ha ezekből valószínűsíteni lehetne valamit, az szomorú lenne, mert akkor a többi 31 csapat is valószínűsíthetné, ami jól jönne nekik draftkor, meg úgy amúgy roster alakításkor. A cikkeknek az a dolguk h ezt éreztessék, és amennyi különböző verziót összeírnak elkerülhetetlen h valamelyik valóra is váljon, akkor aztán lehet döngetni a melleket, de ebben az esetben, h OF LG lesz akkor az a Justice igazolással az igaz-igaz-nincs összefüggés tankönyvi példája lesz szvsz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egy csere OT veterán minimumért. Justice nem kezdő szintű, és aki kezdő szintű az nem veteránminimumot kap. Ez semmit nem jelent Franklinre nézve.Black_Adder
Ahol olvastam, ott azzal indokolták az említett cserét, hogy tavaly 9 OL játékos volt a roosteren, amiből 7 volt a meccskeretben is (3+1 OT, 4+1 Interior), a jelenlegi keretben pedig:
OT: Clady, Franklin, Clark, Painter, Justice
Interior: Vasquez, Ramirez, Garland
Innen pedig már csak egy lépés és Franklin, vagy Clark egy sorral beljebb játszik.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
1 évre (újra) a miénk Winston Justice OT, hivatalos adatot nem találtam, de a twitteren 855 000 $ írnak.
Ezzel egyre valószínűbb Franklin LG-be mozgatása, és egy G/C draft, valszeg csak backupnak...Általános Doktor
Egy csere OT veterán minimumért. Justice nem kezdő szintű, és aki kezdő szintű az nem veteránminimumot kap. Ez semmit nem jelent Franklinre nézve.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
1 évre (újra) a miénk Winston Justice OT, hivatalos adatot nem találtam, de a twitteren 855 000 $ írnak.
Ezzel egyre valószínűbb Franklin LG-be mozgatása, és egy G/C draft, valszeg csak backupnak...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Persze, nagyobb szükség van MLB-re és OG-ra, de azért én örülnék, ha nem megint csak a draft-on jönne futó...

Igen, a RB könnyen tanulható poszt, de azért nem árt a tapasztalat, főleg amikor kulcs szituációban kell kapaszkodni a labdába, pont ez nem szokott menni a fiataloknak, ezt láthattuk sajnos elégszer tavaly is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Futóknál nem jelent annyit a tapazstalat. Más poszton osztanám a véleményedet, de RB-nél inkább a fiatalokra támaszkodnék. Sproles-nak vagy Moreno megtartásának mondjuk örültem volna
Az RBk pályafutása elég rövid, a featurebackek számolhatnak évi 300+ tackle-lel, ráadásul a szerszám rosszabbik oldalán, szóval hamarabb leamortizálódnak mint mások. Viszont talán ezen a poszton tud kitűnni a legtöbb fiatal játékos, mert a többihez képest könnyebben tanulható a poszt, és nagyobb szerepe van a gyorsaságnak ésvagy erőnek mint a tapasztalatnak.
Mondjuk pont Moreno volt az, akinek a tapasztalat hiányzik, de ettől függetlenül én az életkorok miatt nem aggódom.

Viszont jelenleg Ball az egyetlen használható RB. Ha Hillman azzá is válik, jelenleg még nem az. MJD pedig sajnos szvsz már nem az, bár remélem rámcáfol akárhova kerül is.

MLB-re és OG-ra nagyobb szükség van jelenleg.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk egy veterán futó nem ártana szerintem a keretbe, két-két 22 és 23 éves futó van jelenleg a keretben, azért, összesen kevesebb, mint 4 szezonnyi tapasztalattal, azért szerintem ez nem egészséges igazán...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nos akkor, amint az várható volt, az értékes FA-ink, akik kimentek a piacra (Moreno. Decker, Philips) mind elkeltek akkor. Sok sikert nekik a következő állomáshelyeiken.
Helyettük jött Ware, Sanders és ??? Tényleg egy MJD-hoz mit szólnátok veterán minimumért? 😀 Nagy a hallgatás Jagsfalván róla... 😊flzoli
Valszeg Jokelandbe megy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nos akkor, amint az várható volt, az értékes FA-ink, akik kimentek a piacra (Moreno. Decker, Philips) mind elkeltek akkor. Sok sikert nekik a következő állomáshelyeiken.
Helyettük jött Ware, Sanders és ??? Tényleg egy MJD-hoz mit szólnátok veterán minimumért? 😀 Nagy a hallgatás Jagsfalván róla... 😊

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Moreno a Dolphinsban. Sok sikert neki! Hiányozni fog.
Közben Phillips a Titánoknál vizitel.roniadi
SP szerződést is kapott! 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Moreno a Dolphinsban. Sok sikert neki! Hiányozni fog.
Közben Phillips a Titánoknál vizitel.

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Elvileg valami olyan van, hogy a +1 év option a draft helytől függően a top X játékos bérének átlagát adja arra az évre a játékosnak, így kerülték el, hogy az 5. évben is keveset keressenek azok, akik befutnak az NFL-ben, de a csapatok is megkapják az 5. év lehetőségét. Ez Von-nál azért ilyen (szerintem) magas, mert magas volt a draft pozíciója is, de hát meg is dolgozott érte... 😊
StormST
Az árát még nem lehet tudni az opciónak, mert a 2014-es idény fizetéseiből számolják ki. 1/10-ig transition tag az 5. év fizetése, 1/11-1/32-ig a poszt Top3-Top25 fizetéseinek átlaga. Garantálttá a 2015-ös (az ötödik) idény első napján válik, ha akkor is roster-en van a játékos. Addig viszont következmények nélkül vissza lehet lépni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Elvileg valami olyan van, hogy a +1 év option a draft helytől függően a top X játékos bérének átlagát adja arra az évre a játékosnak, így kerülték el, hogy az 5. évben is keveset keressenek azok, akik befutnak az NFL-ben, de a csapatok is megkapják az 5. év lehetőségét. Ez Von-nál azért ilyen (szerintem) magas, mert magas volt a draft pozíciója is, de hát meg is dolgozott érte... 😊

5 milliós return ember? WTF? Bár igaz, tavaly Welker is hordott vissza, akkor már tényleg inkább Sanders-t törjék össze, de annyira azért én se tartom jó ötletnek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
az új cba szerint, mivel első körös játékos 4+1 éves szerződést kötöttünk vele, ahol a +1 team option. Ha akarjuk lehívjuk, ha nem nem. Remélem senkiben nem merült fel, h a védelem legjobb játékosánál nem élünk ezzel a lehetőséggel. Az offseason balhéi és a sérülése pont arra voltak jók, h most ne az legyen a téma, h máris új hosszú távú szerződést adunk neki (ami átlagos fizetésben bizony ennél nagyobb összeg lett volna, ahogy az is lesz, amikor majd hosszabbítunk vele)...

A pénzügyi részéhez annyira nem értek, mivel úgyse fogjuk kivágni mindegy mikor válik garantálttá, de egyébként szvsz nem lenne az.

Moreno egyedül Miamiban volt, ha jól tudom és onnan is szerődés nélkül jött. Úgy tűnik nincs nagy piaca a veterán (elhasznált) RBknek, de ez nekünk jó. Az offseason elején úgy éreztem, h semmi esélyt nem láttak a maradására, ahogy Deckernél se, de most kezdenek reménykedni. Ha visszajönne, elvileg akkor is Ball lenne már a no1, és kisebb szerep hárulna Morenora, de hát tavaly ilyenkor igazából szerepet se nagyon szántunk neki, aztán láttuk mi lett belőle. Én mindkettőt remélem, azt is h marad, de azt is, h Ball előrelép annyit, h megfordul az arány kettejük között, mert ez azt jelentené, h fiatal és nagyon jó RB-nk van. Hillmanben sosem bíztam, neki most prove year jön, ha marad Moreno, akkor szinte lehetetlen helyzetbe kerülhet...

Állítólag Sanders lesz a KR/PR, aminek nagyon nem örülök. Annak idején leírtam az érveimet a kitüntett returner szerp mellett, tudom így spórolunk egy helyet meg lehet modnani más érveket is, de ha Sanders jó lesz, akkor ne töressük már össze az ST-ben, azonkívül koncentrálni is nehzebb úgy, ha az offensenek is tagja vagy, ha meg nem lesz jó, nos retunert returner árért is találhattunk volna, nem kell emiatt WR2 pénzt fizetni. Nem tetszik ez a dolog.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
az m1 h az első meccstől garantált-e mivel 1 éves gondolom (majd Blackék kijavítanak)
csak a Cap-be már bele kell számolni ezt az összeget is
valamint attól hogy jól halad a felépüléssel még nem jelenti azt hogy ugyanaz lesz mint 2 éve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!