Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most h már csak pár nap van a draftig, összegyüjtöttem h a kinti fő mockokban kiket húznak hozzánk. Ahol találtam, ott beírtam a második körös "tippeket" is. A harmadik-negyedik köröket értelmetlennek gondoltam, így azokat nem is listáztam ki.
Megjegyzéseket nem írtam most, a többségüket ismerjük már jól, de ha nektek van észrevételetek, azt szívesen olvasnám!

I. Kör

Ryan Shazier, LB Ohio State (MileHighReport; Ryan Van Bibber – SB nation május 5.; Dan Kadar – SB nation április 28.; Charley Casserly – nfl.com május 5.; Charlie Campbell – walterfootball, május 5.; Scott Wright – Draft Countdown április 21.)

Xavier Su’a-Filo, OG UCLA (SB nation olvasói mock; Bucky Brooks – nfl.com, május 1.)

Joel Bitonio, OT Nevada(Daniel Jeremiah – nfl.com, május 5.; Charles Davis – nfl.com, április 21)

Kyle Fuller, CB Virginia Tech (Andrew Mason – Independent, május 2.)

Jason Verrett, CB TCU (Mel Kiper Jr – CBS Sports)

Bradley Roby, CB Ohio State (Ben Standig – CSNWashington)

Kony Ealy, DE Missorui (Ryan McCrystal – Draftace május 4.; Aima Arsalla - DraftBreakdown)

Stephon Tuitt, DL Notre Dame (Will Spencer – DraftBreakdown, április 20.)

CJ Mosley, ILB Alabama (MileHigh – április 27.)

Kyle Van Noy, OLB BYU (TheKansasCityStar – április 26.)

Letrade a Jaguárokkal, (akik Garoppolot viszik a Texans elől) #39 és #105 a #31-ért (Doug Martz – DraftBoardGuru április 28.)
(Ezt vmelyik nap meg is álmodtam, bár ott Xavierért jöttek fel h elvigyék a Seahawks elől 😕) sajna a kapott pickekre már nem emlékszem 😀)

*szerk Ra’shede Hageman, DL Minnesota (Peter King - MMQB május 6.)

*szerk Chris Borland, LB Wisconsin (Greg A. Bedard - MMQB május 6.)

II. kör

Demarcus Lawrence, DE Boise State (SB nation olvasói mock)

Trent Murphy, DE Stanford (Charlie Campbell – walterfootball, május 5.)

Chris Borland, ILB Wisconsin (Ben Standig – CSNWashington)

Kelvin Benjamin, WR Florida State (Aima Arsalla - DraftBreakdown)

David Yankey, OG Stanford (Scott Wright – Draft Countdown április 21.)

Jarvis Landry, WR, LSU (Bucky Brooks - nfl.com május 1.)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Leigazoltuk Marvin Austin DT-t.
2011-s második körös bustja a Giantsnek, azóta megjárta Miamit és Dallast...
DJ Williamsnél is nagyobb twitter mester volt 😉Black_Adder
Bukott UNC playa 😀 😀 (talán akkora, mint Richard Quinn) Abban az évben, amikor draftolta a Giants sajnáltam, hogy nem hozzánk került. Eltiltás után jött az NFL-be és ha jól emlékszem rögtön még TC alatt meg is sérült és IR-re is tette a Giants.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Leigazoltuk Marvin Austin DT-t.
2011-s második körös bustja a Giantsnek, azóta megjárta Miamit és Dallast...
DJ Williamsnél is nagyobb twitter mester volt 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Am Nektek ki lenne az álompick az első körben? és kiket vártok?
Általános Doktor
Ryan Shazier LB OSU. Nem SEC, talán egy kicsit könnyű, de szvsz simán everydown LB és hihetetlenül jól mozog, szerintem azonnal kezdhetne nálunk középen.

Kyle Fuller CB Virginia Tech: Idei kedvenc CB prospectem, már rookieként is lehet akár kezdő. Ha Gilbert és Roby előtte megy ki, akár le is csúszhat hozzánk.

Dee Ford ER Auburn. Kisebb érték mint Shazier vagy Fuller, de a realitások terén, ők kimennek 25 környékén, hacsak nincs mondjuk nagy WR run. Fordban sziutációs passrushert látok, de az első kör vége nem túl sok egy ilyenért. Esetleg hátratrade-del 2. kör elején is lehet, bár akkor nincs rá opciós évünk

Dominique Easley, DT, Florida. Nem érdekel, h jelenleg nincs térde, 2. körben gondolkodás nélkül kikapnám. A sérülés nélkül ő lenne a top pick a posztján és jól halad a felépülése.

A safety class egyáltalán nem tetszik. Nem jönne rosszul egy competitior ide se, de nem lesz jó árértékarányú playa. Akiben van fantázia azt berícselik akiknek need, nekünk annyira nem fontos h ezt meg is tegyük, anélkül viszont nem lesz olyan ami megéri...

Offense-re most épp nem költenék drága picket, végül Si'a-Filo-ra se. Nem is tudom, h most inkálbb OT vagy inkább OG kéne nekünk. Ha beválik a pozíció váltás, akkor az RT a legkevsébé erős posztja a falnak, de ha nem, akkor OG kéne. Draft előtt meg nem fog kiderülni. Viszont jelenleg jó a fal, megtehetjük h olyat húzunk aki top prospect is lehetne, csak sérült ezért csúszik. Nekünk nem kell rögtön bevetni, megvárhatjuk míg felépül

RB jöhet a 4-5. körben, előtte nem örülnék neki. Seastrunk pl szerintem simán bent lehet még itt, és upgrade lenne Hillmanhoz képest. Neki is megvan a sebessége, de nagyobb és erősebb mint Hillman, sokkal könnyebben hozná a kontakt utáni yardokat, és egyébként is nagyon athletikus.

Korai WR pickre sincs szükség mióta itt van Sanders. Akár tetszik nekem akár nem ő a WR2. Talán a legmélyebb poszt, középső körökben is lehet majd jó WR-t találni, valaki csúszni fog. 3-5 kürben lehet keresgélni csiszolatlan gyémántokat.

TE-ből nem állunk rosszul, de azért én csak JT-vel és Greennel számolok. ennyi pénzért Tamme és Dreessen nem marad, ha olcsóbban nem tudjuk itt tartani őket, akkor jöhet valaki a drafton. Most meggy az Ebron hype, és sokan lesajnálják Amarot h nem tud blokkolni, de nézzük meg Julius Thomast és Virgil Greent. Egyik jól blokkoló TE, másik csak elkapni tud. Melyik mennyit van pályán az offense-ben? Melyiknek mekkora fizetés néz ki? Perzse egy Gronko típusú mindenben jó TE űbereli, de annak nagyon felment az ára. Nagyon luxus pick lenne és első körben semmilyen forgatókönyv esetén nem lesz BPA, 2/31-ben meg aligha lesz bent, de ha mégis, csak addig nézik le az elkapó TE-ket míg meg nem látják a 12 personelünket Thomas-szal és Amaro-val...

QB nem kell ez nem kérdés. El lehetett volna trade-elni Oswit, és hozni mást, de kitartottunk mellette, szóval nem kamu a bizalom. [szerk]ami a 2 legnépszerűbb témátilleti, Savage felemelkedését és Bridgewater csúszását:[/szerk]Bridgewater kérdés nélkül top10 playa, ha onnan kicsúszik ő lesz a draft stealje, Savage meg a draft bustja. A QB az a poszt, ahol a fizikai adottságoknál vannak sokkal fontosabb dolgok. Nem hátrány a karerő, a mobilitás, a magasság, de azt ha valaki szarul játszott egyetemen nem kompenzálja. Vannak posztok ahol fontosabb a fizika és majd megtanul a profik között játszani, lásd exkosaras TEek, vannak QB-k, akik egyetemen jól játszottak profik között mégsem tudnak érvényesülni, vannak QB-k akik fizikai adottságaikat kamatoztatva emelkednek a legjobbak közé, de azokat érvényesítve egyetemen is jó QB-knak számítottak (legfeljebb profik között ez eltűnt és bustokká lettek), de hasból olyan workout warriort mondani, aki egyetemen rosszul játszott mégis vitte valamire a profik között... Savage kb az 50. legjobb QB volt 2013-ban ANY/A és PR alapján. Szombati pick...

na szép arányos lett, akiket akarok azokról egy-két sor, amik szóba se jöhetnek azokról hosszas bekezdés, de menet közben jött meg az étvágy...
Szóval ideális első két kör: Shazier / Fuller akár feltrade-del is, de csak idei pickből. Ha egyikse érhető el, akkor letrade másdoik eelejére és Ford.
Második körben Easley / Amaro.

Lehet próbálok majd egy 3-4 körös mockot, úgy egy fokkal tisztább képet látok arról, h reálisan kik közül válogathatunk, mint a prospect rangsorok alapján...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ez a Talib-igazolás után vicces. 😊empty taxi
Ő FA, szal nem ér 😕)
Am tényleg azt olvastam h a drafton nem szereti az ilyen játékosokat. Egy FA-nél azért már látszik h az esetleges problémák mellett mit tud nyújtani a pályán, egy prospectnél ez még nincs meg, így pedig duplán lutri...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Robyt a legutóbbi ügye miatt sztem nem fogjuk húzni, Elway ahogy olvastam nem szereti a balhés játékosokat, erről vkinek vélemény?Általános Doktor
Ez a Talib-igazolás után vicces. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Tyler Gaffney-t anno én is felírtam magamnak, mint 5. körös RB prospect. Jól blokkol és jól kap el, ha a stáb lemond Hillmanről, akkor ideális backup lehet.
Bár lehet h jobban járnánk egy Dri Archer vagy De'anthony tipusú futóval, aki visszahordásban is erős, megkímélve ezzel Sanderst.

Xavier pedig nagy talány | mmint nem a képességei, mert elég nagy a konszenzus körülötte, mint No.1 OG | h kihúznánk-é, vagy sem. Valszeg még bent lesz 31-nél, így remélem helyesen sikerült felmérni az értékét.

Am Nektek ki lenne az álompick az első körben? és kiket vártok?

Sztem Gilbert lenne a non plus ultra, de örülnék Fullernek, Verrettnek, Mosleynak, Shaziernek és Xavier miatt sem dőlnék a kardomba 😀

Robyt a legutóbbi ügye miatt sztem nem fogjuk húzni, Elway ahogy olvastam nem szereti a balhés játékosokat, erről vkinek vélemény?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
további workoutok:
Tyler Gaffney, RB Stanford
Xavier Su'a-Filo OG UCLA
Allen Robinson WR Penn State

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
PFFes draft grader
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/02/draft-grader-denver-broncos-3/

Az ő figyelmüket se kerülte el a 2009-es draft. A draft értéke +2 és -2 között értékelve játékosonként -7, úgy h senki sincs pozitívban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Friss hír. Élünk az opciós joggal.roniadi
Helyes-helyes. Csak kárognom kellett 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Friss hír. Élünk az opciós joggal.

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Von Miller opciós évéről olvastatok vmit, vhol?
Elvileg május 3-ig lehet élni vele, de a kezdeti pletykákon kívül nem hallottam semmit róla. Általános Doktor
Mert még nem is hívta le Elway. Március végén csak annyit írtak, hogy várhatóan lehívják.
Van még bőven idő!😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Von Miller opciós évéről olvastatok vmit, vhol?
Elvileg május 3-ig lehet élni vele, de a kezdeti pletykákon kívül nem hallottam semmit róla.
Nagy hülyeség lenne nem kihasználni ezt a lehetőséget...Általános Doktor
Én úgy emlékszem, hogy írta valaki, hogy éltünk az opcióval, de már régebben, valamikor március környékén...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Von Miller opciós évéről olvastatok vmit, vhol?
Elvileg május 3-ig lehet élni vele, de a kezdeti pletykákon kívül nem hallottam semmit róla.
Nagy hülyeség lenne nem kihasználni ezt a lehetőséget...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hmmm, Franklin RG náluk, vagy ha másik irányból kell nézni akkor Clark LT. Nem is tudom melyik lenne a nagyobb baromság...

Mivel ilyen későn van a draft muszáj vagyok még egy kicsit foglalkozni Franklinnel, ebben az offseasonben az FA igazolásokon (és távozásokon) kívül ez az egyetlen érdekes hír. Senkit nem tiltottak (még) el, senki nem vezetett ittasan /*ez elég hihetetlenül hangzik, remélem nem annak a jele, h nem jól halad Von a rehabbal 😊*/, szóval nincs nagyon min csámcsogni. Mezszámok, igazából kit érdekelnek, Deckernek jobban tetszik NY, érezze jól magát, meg van a schedule, igazán úgy is az ellenfelek számítanak, semmi igazán említésre méltó.

Szóval Franklin.

Továbbra is kérdés mit várhatunk tőle LEFT guardként. Rookieként azt modntam rá, OGként talán jobb lenne, mint OTként. Azóta viszont rengeteget fejlődött a lábmunkája, jobb szögeket választ, lentebb tartja a súlypontját. Válla a térdei mögött Ezek a leggyakoribbak amit róla írnak. Mára futás mellett passz blokkolásban is átlagon fölüli. Bullrush ellen előnyben van a termete miatt, speedrush-sal viszont azért 2 sack is jött róla

Beadles helyét kéne átvennie. Tavaly Beadles toronymagasan a leggyengébb falemberünk volt a PFF szerint. Az egyetlen játékos negatív grade-del. Neki terv szerint könnyebb dolga lesz, mert Clady lesz mellette nem Clark. Passz ellen LGként könnyebb dolga lenne mint RTként, mérete meg van a poszthoz, de nagyobb testekeen keresztül kell innentől blokkolni a futáshoz. Elvileg amiben Beadles jó volt, abban ő is, Beadlest is OTként próbáltuk a legelején, bár ott nagyon rossz volt, középen hamar magára talált. Nála hasonlók miatt mondogatták, h Gként kéne próbálni, mint Franklinnél (méret, testtartás), ráadásul egyetemen játszott is LG-t, minden adott ahhoz, h jobb legyen mint beadles volt. Más kérdés, h Clark tudja-e ugyanazt mint Franklin, szerintem nem, de LTként jól megállta a helyét, RTként sokkal könnyebb dolga lesz. Hasonló testfelépítésű, mint Franklin (emiatt még az is felmerült, h belőle lesz LG), jól blokkol futáshoz, nagyon hasonló stílus, mint OF volt, ha esetleg kicsit gyengébb is. Viszont további könnyebbség neki, amellett h Manning jobban látja, ha nyomás jön róla, h Vasquez játszik majd mellette.

Onnantól fogva, h OF pozitívan áll a dologhoz, nem tehetünk mást mi se, mint pozitívan állunk hozzá. Eddig töretlen a fejlődése, és ha ez így marad, h a posztváltás vissza is veti, akkor is hamar beéri saját magát. Ezek után jó kérdés, h ha jön játékos a drafton, hova? A 2 30+ éves C mögé, OFnek vetélytárs, jövőre lejár a szerződése (megtehetjük, h második harmadik körben hozunk valakit aki majd jövőre kezdhet helyette, de ennek nem vagyok támogatója), vagy RT-ben erősítés, ahol Clark elég jó, de azért papírforma szerint jelenleg ő a leggyengébb legkevésbé erős pontja a falnak. A 3. nap hoznék C-t, azt lehet találni hátul is jót, csak annak még több idő kell. RT-t lehet hoznék a 2. nap is, ha úgy alakul, ez azért drágább poszt, de nem rossz a felhozatal, Clarkot sokra tartom, de az MLB posztot leszámítva minden egyes kezdővel így van (kivéve a Colquitt már amennyire ő kezdő). szóval elkerülhetetlen h valaki kapjon egy második körös prospectet a nyakára. Ez persze lehet DB, ahol bőven elfér a több, vagy a front7 rotációba, akkor se egy konkrét ember ellenfele lenne, de a támadó falat is jobb folyamatosan karbantartani, mint vészhelyzetre reagálni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Itt, a draft előtti pangásban Daniel Jeremiah és Curtis Conway elemezgeti a keretünket és a fő needjeinket az nfl networkben:
 www.nfl.com/videos/nfl-network-path-to-the-draft/0ap2000000344912/Inside-the-Broncos-draft-room

Fel van pakolva a táblára a teljes offense és defense, már csak azért érdemes megnézni a videót. 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hát neki Atwater-ét illene. Fura lenne egy 1000+ yard-os S... 😀StormST
int/fumble return után 1000+ yardot neki 😀Negritis
1000+ yardnyi tackle for loss / sack 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Hát neki Atwater-ét illene. Fura lenne egy 1000+ yard-os S... 😀StormST
int/fumble return után 1000+ yardot neki 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
mondjuk nem pont erre gondoltam, de végül is inkább 150+ nagyot csattanó tackle, mint 1500+ yard 😊Black_Adder
Hát, ha csak 80-90%-ban hozná azt, amit Atwater tudott, akkor igen hosszú időre megnyugodnék a S poszttal kapcsolatban... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
mondjuk nem pont erre gondoltam, de végül is inkább 150+ nagyot csattanó tackle, mint 1500+ yard 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Hát neki Atwater-ét illene. Fura lenne egy 1000+ yard-os S... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
27-es mostanában Atwater, Darrent Williams (RIP), Moreno, ehhez akár triplán is fel lehet nőni 😉 Remélem Atwater karrierjét futja majd közülük, játékstílusra hozzá áll a legközelebb 😊...

Ward 43-massa korábban Steve Foley száma volt, máig ő a Broncos vezető interceptora (44) //Baileynek összesen több van, de annak egy része még Washingtonból

McCray 55-öse ami érdekesebb még, legutóbb DJ Williams, de Rick Dennison is öregbítette ezt a számot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Megvannak az új mezszámok, pár érdekesség:
- Duke a 27-esben játszik majd ezek után, kemény választás, duplán, illik felérni hozzá hamar...
- Knighton átadta a 94-es mezszámot Ware-nek és a 98-as lesz ezután az övé, ez korábban Fua-é volt, aki a 91-es hordja ezután
- Sanders a 10-t válaszotta
- Hillman a 21 helyett a 23-as mezben fog játszani, a 21 pedig Talibé lett
- A 43 eddig John Boyett mezeszáma volt, ő a 20-ra váltott, a 43 pedig Ward-hoz került
- Montgomery a 64-s számot választotta



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Újabb látogató:
Preston Brown LB, Louisville
4-5 körös prospect, 2 down MLB. Nálunk a MIKE megy le passz szituációkban, ezért évek óta nem törjük magunkat, h 3 down playát találjunk erre a posztra szóval Preston nem lenne meglepő választás. Más kérdés, h ha nem tudunk cserélni és base-ben vagyunk fent, akkor az mlb sebezhető pont lesz...de hát biztos JDRt is foglalkoztatja a dolgot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Idén csak 1 MNF meccsünk lesz, az is idegenben, de legalább nem szakad meg a sorozat... 😊

Valamint meglepő módon hazai pályán kezdünk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!