Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bibbs a legjobb rookie futo. Mak hogy erre lakik

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Barrett egyetemen produktív volt. Hiányzik az ereje, sebesség, első lépése hogy NFLben is legyen, de valamitől college-ban az volt

Steven Clark érdekes. Igazából minden évben lehetne hozni egy udfa puntert vetélytársnak, de most colquitten nagyon sok deadmoney lenne. Ettől függetlenül, ha legyőzné Colquittet még Colquitt deadmoney-jávával együtt se lenne drágább a poszt...

Így elsőre nekik van esélyük tovább nyújtani az udfa streakünket, de a TC alatt leszünk majd okosabbak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Eközben Vasquez a 97. a TOP100 player listán 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A 15 UDFA-k:

Kapri Bibbs. RB, Colorado State
Shaquil Barrett, LB, Colorado State
Isiah Bruce, SR/PR, Fresno State
Bryn Renner, QB, North Carolina
Brennan Clay, RB, Oklahoma
Juwan Thompson, RB, Duke
Kenny Anunike, DE, Duke
Steven Clark, P, Auburn
Mister Cobble, DT, Kentucky
Bennie Fowler, WR, Michigan State
Greg Hardin, WR, North Dakota
Greg Latta, DE, Purdue
Aslam Sterling, T, Kansas
Jordan Sullen, CB, Tulane
Louis Young, CB, Goergia Tech

A két "hazai" srácon kívül ide ette a penész Rennert is. Remélem még véletlen sem csinál roostert. Hihetetlenül utáltam a UNC-n. Ami még érdekes, hogy hoztunk egy puntert. Lehet csak kivágjuk Colquitt-et? 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az UDFA játékosokat mikor szerezzük be?

Lenne pár kívánságom 😀
Nevezetesen: Christian Jones, LB (Florida St); Dion Bailey, SS [bár inkább nickel LB] (USC); Marcus Roberson, CB (Florida); Loucheiz Purifoy, CB (Florida); George Uko, DT (USC)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Utolsó választásunk Corey Nelson
azoknak akik csak az nfl.comot nézik, itt van egy prospect adatlap
 www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=110837&draftyear=2014&genpos=OLB

sérülés miatt csúszott, de nagyon gyors, és nagyot ütközik. Ideális ST playa, ha befér rosterre. Sérülése miatt könnyű IRre csempészni, de akár több esélye is lehet rosterre jutni, mint Paradisnak. //találgatás...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Corey Nelson, LB (Oklahoma) az utolsó pickünk.
Nagyon kevés infó van róla: alulméretezett, főleg futás ellen használható, 58 tackle és 4.5 sack az éves csúcsa, depthnek elfér.
A Florida CB-i még mindig bent vannak, ellenben Michael Sam elkelt 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nagyon jól alakult eddig ez a draft urak, elégedett vagyok.

A hetedik körtől nyilván sokat már nem lehet várni, de érdekes h -ahogy nézem- még 2 Florida CB (Marcus Roberson és Loucheiz Purifoy) is bent van még (úgy h a cseréjük 4/1en kiment...).
A combineon lassúak voltak és a pro day is gyászos volt számukra, de év végén még top10 CB-ként tekintettek rájuk, Elway helyében kérdés nélkül húznám ki őket (ha választani lehet akkor Robersont).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Jött Matt Paradis C. Volt nálunk workouton is.
Most már van depth bőven a támadófalban

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A leggyorsabb LB volt a combine-on, jó a súlypontemelkedése is, nagyszerűen játszik coverben, undersized. Azonnal Woody / Trevathan ugorhat be róla. Ha nem is jtászik olyan szinten akkor is hasznos lesz. 3rd downoknál sokat lesz fent, meg ST-ben. A rotációban pedig lehet Will és Mike egyaránt.
131-ben se tudtunk volna jobbat húzni imho.Black_Adder
Utána néztem a srácnak, és futás ellen sem tűnik elveszettnek. Jó picknek néz ki 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
+ ha némi szubjektív dolgot megengedtek, John Urschel -t szeretném nagyon, egy egyetemre járunk, és bár én nem ismerem, de a lakótársam együtt dolgozik vele, és mindenki iszonyat intelligens és jófej srácnak tartja, még Obama is adott neki vmi díjat.[/quote]Urschel úr a Ravens(t) választotta. 😊 Bírom az ilyen sztorikat, egyből szimpatikus lett a srác. Korrekt, fair draft a részünkről. A kiválasztottak az értékei lehetnek a csapatnak. A SB döntősöknek nem a draft a játékszere. Egy RB-t még szertnék. Illetve Hillmant szeretném ha kikopna a keretből.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
+ ha némi szubjektív dolgot megengedtek, John Urschel -t szeretném nagyon, egy egyetemre járunk, és bár én nem ismerem, de a lakótársam együtt dolgozik vele, és mindenki iszonyat intelligens és jófej srácnak tartja, még Obama is adott neki vmi díjat.burzum
Én is nagyon bírom őt, nem szendwitch szakot végez az egyetemen ahogy olvastam róla, váll fölött is lehet rá számítani. Nem is ártana egy ilyen az öltözőbe szvsz, bár a scouting reportok alapján inkább egy zbs fal feküdne neki. Van olyan a playbookban nálunk is, de alapvetően power sémát játszunk, oda nem biztos h illene, de biztos találnánk neki helyet valahol 😊

míg írtam úgy látom kiválasztotta a Ravens 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A leggyorsabb LB volt a combine-on, jó a súlypontemelkedése is, nagyszerűen játszik coverben, undersized. Azonnal Woody / Trevathan ugorhat be róla. Ha nem is jtászik olyan szinten akkor is hasznos lesz. 3rd downoknál sokat lesz fent, meg ST-ben. A rotációban pedig lehet Will és Mike egyaránt.
131-ben se tudtunk volna jobbat húzni imho.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Igen, én is örültem neki! 😊
Lamin Barrow, OLB (Will) / nickel LB / ST player. Undersized, atletikus, agilis, de nincs nagy top speedje.
Nem rossz áron sikerült megszerezni, 4-5. körösnek írják néhány helyen, mi 5/16 overall 156. helyen hoztuk el.

A továbbiakban nagy elvárásaim nincsenek, jöhet még egy nickel LB vagy MLB, esetleg RB vagy OL.

+ ha némi szubjektív dolgot megengedtek, John Urschel -t szeretném nagyon, egy egyetemre járunk, és bár én nem ismerem, de a lakótársam együtt dolgozik vele, és mindenki iszonyat intelligens és jófej srácnak tartja, még Obama is adott neki vmi díjat.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt írják a gyerekre, erőssége a cover, okos, hard working típus. Majd kiderül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hoztunk nickel LB-t !!!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Igazából nagyon is érdekelne, ha kiderülne ilyesmi. Sőt, ezzel tele is lenne a média.ulpianus
Anno állítólag megkérdezte Flaccot Ozzie Newsome, hogy a bentmaradt WR-ekből kit vigyek neked, a választása Tandon Doss volt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
hát Elway egyszer szerette volna Carl Pickenst, de Tommy Maddoxot kapta helyette...
majd nem sokkal később kapott egy új HC-t 😊

Cutler meg a HC/OC kérdésben érezte úgy h számítania kéne a véleményének. Denverben biztos, Chicagoban is voltak hasonló pletykák | , bár azt a Bears topic nagy egyetértéssel visszautasította a Chicago tribune-t vagy valami hasonló újságot hiteltelennek minősítve /*mondjuk a dp-n is van baromság bőven*/ |
Denverben nem jött össze neki, Chicagoban szépen forgott körülötte a stáb végül kisírta magának Batest is, abban szerintem tényleg az ő keze volt.

Amúgy nem biztos h hülyeség lenne elvinni Manninget is scoutingolni. Minthogy ezt nem tettük meg, max udvariasságból kérhetjük a véleményét. Mondjuk 3 év van a szerződéséből, Latimer rookieknét nem sokat fog játszani, szóval...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó, hát nyilván, te már csak tudod Ulpi. 😊peterk2005
Nem voltam ott, ha így érted. Tudtommal nem kérdezik meg a játékosokat, hogy kiket szeretnének ha draftolna a csapat. Nagy ritkán egy-egy franchise játékosról tudok, aki szólt, hogy XYt ne engedjék el, vagy szeretne valamilyen változást. Akár konkrét személyt. De ezek inkább megfizethető FA játékosok. Amit aztán vagy figyelembe vettek, vagy nem. Olyan, hogy adott QB rábólint egy draft pickre, sztem nincs. Talán szólnak neki, hogy "hozunk neked célpontot", de ennyi.ulpianus
Csak azért írtam így, mert a megfogalmazásod alapján úgy jött le, mintha valami állati nagy marhaságról lenne szó. Nyilván én sem úgy értettem, hogy odamennek Manninghez, hogy létszi töltsd ki a WR draftboardunkat, hanem kb. úgy, ahogy te is írtad. A scout team az FO-val összeállítja a boardot, aztán megkérdezik a HOF QB-t, ha már van egy a háznál, hogy nézze már meg aztán mondja el mi jut eszébe róluk. Egy Manningnél ez szvsz logikus is, azért van annyi tapasztalata, hogy érdemes legyen a véleményét kikérni, felnőtt már mellette pár elkapó generáció. (Ráadásul Manningról tudni is lehet, hogy szeretik megkérdezni, ill. szeret is véleményt mondani. És Denverben nem is példátlan, hogy meghallgatják. Stockley, Tamme Denverbe kerülése mögött egyértelműen ott volt az ő véleménye is, pedig az FA igazolások is pont annyira FO feladatkör, mint a draft. Vagy pl. Caldwell HC interjúja előtt is felhívták. Ha jól emlékszem Russel Wilson is kérte, hogy véleményezze amikor interjúkra hívták. Ezek nyilván nem döntő faktorok, de nem is így gondoltam. Egyébként nem csak Manningnál van ez így, hanem szvsz mindenütt. A Patsnél is volt szó róla, hogy pl. Blount odakerülésében nagy szerepe volt Talibnak ha jól emlékszem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ó, hát nyilván, te már csak tudod Ulpi. 😊peterk2005
Nem voltam ott, ha így érted.

Tudtommal nem kérdezik meg a játékosokat, hogy kiket szeretnének ha draftolna a csapat. Nagy ritkán egy-egy franchise játékosról tudok, aki szólt, hogy XYt ne engedjék el, vagy szeretne valamilyen változást. Akár konkrét személyt. De ezek inkább megfizethető FA játékosok. Amit aztán vagy figyelembe vettek, vagy nem.
Olyan, hogy adott QB rábólint egy draft pickre, sztem nincs. Talán szólnak neki, hogy "hozunk neked célpontot", de ennyi.

Igazából nagyon is érdekelne, ha kiderülne ilyesmi. Sőt, ezzel tele is lenne a média.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
WR-CB túltengésünk lesz lassan, de azért nem mondom, hogy nem tetszenek a pick-ek, meg úgy a draft eddig... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
@MaseDenver
Elway, on Latimer: "He was the best blocking WR by far in the draft. He took pride in what he did....To me that's what separated him."

Nofene, fejin találtam volna a szöget a blokkolási képességgel?

Ettől függetlenül nekem az is nagyon tetszik ahogy a labdáért nyúl. Olyan Collie-s. (Nekem Collie nagy kedvencem, ha nem kólintják szegényt olyan csúnyán fejbe, szerintem igazi elit slot WR lett volna belőle.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Latimer nem instant kezdő. Idén vélhetően 4th receiver lesz, mivel spreadet nem használunk ez nem jelent sok játékidőt. Welker aligha marad jövőre, akkor Sanders lehet slot- ő még widereceiver, illetve már most is adhatunk több pihenő időt az elkapóinkban.
Hogy miért kellett feltrade-elni érte, azt én se tudom, de ők látták a WR-eket, és nem pick kell, hanem minőség. Jövőre 4 kompenzációs pickre is számítunk /*mondjuk ez majd még kiderül mennyi lesz valójában*/, szóval költhettünk onnan picket.
Összességében most nem tűnik olyan sexy picknek. Ealy, Crichton, Preston Brown, Chris Borland, mindnek jobban örültem volna

Schofield ez egy teljesen érthető pick. Valaki aki versenyezhet Clarkkal, Justiceszal és Painterrel. Egyébént teljsen hasonló játékos mint OF, ennél fogva akár LG is lehet, sőt volt is már az... Erős run blocker, néha gondban van speedrush ellen

Az h nem jött mlb, számomra azt jelenti, h Irvingé a job. De ő max 2 down mlb, kell egy nickel LB. Steven JOhnson és McCray van a feladatra, ez kevés, kell egy coverage-ben jó mlb

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó, hát nyilván, te már csak tudod Ulpi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Plusz a háttérben Manning, mert azért nyilván őt is megkérdezték.
peterk2005
Dehogy kérdezték. Ezeket alig hiszem el, hogy komolyan gondoljátok.


Állat vagyok, ami enni kér...