Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ben Garland kapitányi rangot kap a légierőnél.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Reméljük jó szezont zár. (Ami valószínűleg sajnos az utolsó is lesz bronco-ként, látva a corner szerződések "star wars" számait.)peterk2005
Azért szerintem nem úgy lesz, h senkivel se hosszabbítunk és FA jön helyette.
Demaryius Thomas szinte biztos marad, őz ő fizikumát, és képességeit nem tudjuk FA-n olcsóbbal pótolni.
Von Millernek lehívtuk az opciós évét, de jövő nyáron hosszabbításról fogunk vele tárgyalni. és hosszabbítani
Szerintem Harris is marad, az FO 3 nagyon jó CB-vel képzeli el a védelmet, Harris ráadásul nem slot CB, hanem CB2, aki nickelben bemegy középre, de tavaly is lenyilatkozták többször, h a CB3 fontosabb poszt nálunk, mint a kezdő MLB... Azokat a veteránokat engedik el, akiket tudnak olcsón pótolni. Vagy mert kinevelték az utódját, pl Woodynál vagy Morenonál, vagy mert FAn elérhető jobb árértékarányú játékos, pl Decker esetén (akár egyetértünk vele akár nem, az ok az ez.) CB poszton most ugye DRC helyett Talib, Bailey helyére draftolták Roby-t, Harrisre ezek után Webster lehet érdekes, de azért meglepne, ha olyan teljesítménnyel rukkolna elő, h felejthetnénk Harrist. Ő sokkal inkább a megfelelő CB4. Ezen kívül, Harris safety-t is tudna játszani. Volt már olyan elengedés, ami nem jött be, (Doom), de nem hinném, h Harrist kiengedjük az FA piacra. Szerintem ahogy 100%-os elkezdődik a tárgyalás a hosszabbításról.
Jövőre szerintem hossza.

Ez három hosszabbítás, kb annyi pénzért mint a mostani 3 nagy FA-nk. De ezúttal egyikük helyett se találnánk jobbat az FAn, úgyh találunk nekik helyet a 140 milla alatt, + amennyit átgörgetünk idénről...
Ja igen a szerződések természetesen náluk is olyanok próbálnak majd lenni, h idővel ki lehessen szállni belőlek, mint pl Baileynél. Elway legeslegelső lépése de facto GM-ként a Bailey hosszabbítás volt, de most DM nélkül válhattunk meg tőle. Lesz az első években egy magas garantált, aztán még egy része garantálttá válik pár év múlva, a végén meg már csak roster bonus...

Én legalábbis így csinálnám és Elwayéktől is hasonlóra számítok, annak ellenére h idén senkivel nem hosszabbítottak...

Ja, de előre szólok, akármelyikük megy, lesz kolkittozás 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Én úgy tudom annyiról van szó, h nem lehet játékoskat bizonyos nfl tapasztalat alatt IR-re tenni. Black_Adder
Sztem ez sántít, mert rookie-k is rendszeresen kerülnek IR-e...akiket féltenek a PStől, mert esélyes lenne, h lopják, azokat simán vmi kisebb TC sérüléssel IR-re rakják...Rolni
ezt láttam be pár sorral lejjebb pár órával később, konkrét példával 😊 Még régen hallottam ezt, nem tudom hol, lehet magyar közvetítésben, lehet fórumhozzászólás volt, az nfl.hu-n vagy máshol, nem tudom már...

De a lényeg az, h ha most nem kell senkinek sérülten, akkor IR, és jövőre is nálunk kezdi az offseasont, persze IR-ről is lehet cutolni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Az injured/waived státusz mit is jelent pontosan? Ha jól tudom az IR-en levő emberkék használhatják a csapat rehab szolgáltatásait, és teljes szerződött fizetést megkapják ugye? Gondolom akkor ez valami "lesérült, de nem is kell, fizesse más akinek kell" státusz?peterk2005
Én úgy tudom annyiról van szó, h nem lehet játékoskat bizonyos nfl tapasztalat alatt IR-re tenni. Black_Adder
Sztem ez sántít, mert rookie-k is rendszeresen kerülnek IR-e...akiket féltenek a PStől, mert esélyes lenne, h lopják, azokat simán vmi kisebb TC sérüléssel IR-re rakják...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Chris Harris rehabja jól halad, biztos benne, hogy a training camp kezdetére ott lesz, és a közepétől teljes értékű munkát végezhet: Harris Jr.: 'I'm feeling great, I'll be ready'

Reméljük jó szezont zár. (Ami valószínűleg sajnos az utolsó is lesz bronco-ként, látva a corner szerződések "star wars" számait.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az injured/waived státusz mit is jelent pontosan? Ha jól tudom az IR-en levő emberkék használhatják a csapat rehab szolgáltatásait, és teljes szerződött fizetést megkapják ugye? Gondolom akkor ez valami "lesérült, de nem is kell, fizesse más akinek kell" státusz?peterk2005
Én úgy tudom annyiról van szó, h nem lehet játékoskat bizonyos nfl tapasztalat alatt IR-re tenni. Ezek injured/waived lesznek, és ha nem kellenek senkinek /*nem illik ilyen játéosokat lopkodni, de nem mindenki ismer el íratlan szabályokat*/, akkor utána IR-re jut, mintha rögtön oda tettük volna.
Azért van erre szükség, h ne lehessen a korai pickeket olyan könnyedén IR-re csempészni, ahol nem foglalnak roster helyet...
//Szintén visszatartó erő, hogy ha jól tudom az IR-en tölött szezon felhalmozott szezonnak minősül...

szerk: Rákeresve viszont nem igen találtam hasonló utalást, és így jobban belegondolva, Q Smith is rögtön IRre került tavaly, nem injured/waived lett, ha jól emlékszem.
Nem tudom már hol hallottam a fenti történetet, tartok tőle, h még valamilyen közvetítésben és nem validáltam megbízható forrásból...

Az a része viszont helytálló, h gyakorlatban most ugyanolyan, mintha waiveren lenne, csak ha nem kell senkinek, akkor a mi IR-ünkre kerül, nem szabadügynök lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000351363/Peyton-throws-passes-at-Virginia-valedictory-speech

😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az injured/waived státusz mit is jelent pontosan? Ha jól tudom az IR-en levő emberkék használhatják a csapat rehab szolgáltatásait, és teljes szerződött fizetést megkapják ugye? Gondolom akkor ez valami "lesérült, de nem is kell, fizesse más akinek kell" státusz?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az alábbi tranzakciók követték a rookie minicampet:

Jött:
- Charles Mitchell S: Őt mostanában waiveltük 😊, úgy néz ki máris hiányzott... Egyébként tryoutként ott volt a campen
- Chase Vaughn LB: Ő is tryout volt. Megjárta már az Arena Football League-et, a United Football League-et, a Canadian Football League-et és az Indoor Football League-et
- Greg Hardin WR: Hardin ő itt is volt meg nem is. Elvileg az egyik udfa igazolásunk volt, de nem jött el a minicampre, mert diplomázott Észak Dakotán...

Ment:
- Mister Cobble DT: Kár érte, talán Derek Domino óta a legcoolabb név volt a rosteren
- Steven Clark P: Hát ezzel sajnos úgy néz ki továbbra is megéri Colquitt azt a kb 55 000 dollárt pályáralépésenként. Álommeló.
- John Youboty: Neki achillesz sérülése volt, injured/waived státuszba raktuk, ha senki nem szedi fel waiverről, akkor biztonságban az IR-re kerül, na nem mintha az ő esetében ez igazán számítana...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az edzőtáborban (valószínűleg súlyos) achilles sérülést szenvedett John Youboty, DE.
Tavaly PS-ben játszott, UDFA-ként, én személy szerint nem ismerem a képességeit/játékát, így azt sem tudom megitélni h odafért volna a végső keretbe vagy sem.

DE poszton mindenesetre nem állunk túl vastagon (még ha minőség meg is van), így egyes kinti portálok elképzelhetőnek tartják h kukázzunk vkit mélyítés gyanánt.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha már top lista, a PFF top lista már előbbre jár. Ezek a bronkók kerültek eddig fel a listára. (Kiegészítettem az érdekesség kedvéért 1-2 korábbi, elszerződött broncoval is.):

100. T.J. Ward
69. Elvis Dumervil
68. Von Miller
64. Chris Harris Jr,
53. Demaryius Thomas
50. Terrance Knighton
45. Louis Vasquez

36. Dominique Rodgers-Cromartie

PFF-hez hűen kicsit érdekes a lista...peterk2005
Csak h teljes legyen a sor:
...
32. Brandon Marshall //mármint nem a jelenlegi Broncos PS warrior LB, hanem az exBronco elkapó 😉
3. Peyton Manning
igazából említésnél többet nem nagyon érdemel

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A hétvégi Rookie Minicampen, a draftolt és UDFA újoncok mellett még 8 játékost próbálunk ki, köztük Kayvon Webster "little brotherját" Pault is:
Devin Aguilar, WR, Washingon
Tanner Hedstrom, LS, CSU
Charles Mitchell, S, Mississippi State
Will Pericak, DT, CU
Derek Thigpen, RB, UCLA
Derek Thompson, QB, North Texas
Chase Vaughn, LB, CSU-Pueblo
Paul Webster, CB, Minnesota-Crookston

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ezek a listák mindig érdekesek, de legalább csámcsogni jók, így az uborkaszezon kezdetén... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már top lista, a PFF top lista már előbbre jár. Ezek a bronkók kerültek eddig fel a listára. (Kiegészítettem az érdekesség kedvéért 1-2 korábbi, elszerződött broncoval is.):

100. T.J. Ward
69. Elvis Dumervil
68. Von Miller
64. Chris Harris Jr,
53. Demaryius Thomas
50. Terrance Knighton
45. Louis Vasquez

36. Dominique Rodgers-Cromartie

PFF-hez hűen kicsit érdekes a lista...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
TJ Ward 82. a top100on
https://d1sgwhnao7452x.cloudfront.net/dazn-og.jpg
NFL Game Pass on DAZN | DAZN GB
Get NFL Game Pass on DAZN to watch every regular and postseason game, Super Bowl LVIII, shows and more.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A draftoltak leszerződtetése után kb. 4.5 millió cap hely maradt. Amiből bizonyos műveletekkel, ha szükség van rá, lehet kb. 5.5-6 milliót csinálni. (Ha pl. a dead capnek azt a részét ahol választható az 1 v. 2 év, azt 2 év alatt írjuk le.)

Komolyabb új érkezőre már nem lehet számítani, 3-4 milliót meg kell idényközi vésztartaléknak tartani, a sérültek pótlására.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Köszi! Van valakinek infója arról, hogy állunk cap-pel? Én azt hinném, hogy van még. Kérdés, hogy el akarjuk-e használni idén (lehet még görgetni a későbbi évekre büntetlenül?), és ha igen, akkor új igazolás vagy meglévő játékos szerződéshosszabbítása jönne szóba.

+ ugye még tudunk és valószínűleg fogunk is cap space-t csinálni pl. TE poszton

Nem vagyok valami nagy szakértője az nfl pénzügyeknek..
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Megkötöttük az újonc szerződéseket, melyek összesen 3,831,386 $-al fogják megterhelni a fizetési sapkát 2014-ben.
Egyénekre lebontva:

Bradley Roby: $6,952,528
Éves átlag: $1.73 million
Veterán összehasonlítás: Chris Harris Jr. $2.187 milliót keres 2014-ben

Cody Latimer: $3,708,650
Éves átlag: $927K
Veterán összehasonlítás: Andre Caldwellnek $1.15 milliós fizuja van

Michael Schofield: $2,761,200
Éves átlag: $690K
"Veterán" összehasonlítás: Orlando Franklin $1.38 milliót, Chris Clark $2.12 milliót, Winston Justice $1.13 milliót kap 14'-ben.

Lamin Barrow: $2,411,160
Éves átlag: $602K
"Veterán" összehasonlítás: Nate Irvingneg $818 ezer lesz a cap hitje.

Matt Paradis: $2,311,000
Éves átlag: $577K
Veterán összehasonlítás: Will Montgomery összesen $1.92 kereshet 2014-ben

Corey Nelson: $2,268,600
Éves átlag: $567K
"Veterán" összehasonlítás: Danny Trevathan szaros $596 ezret kap 2014-ben.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ehhez a részéhez (még)kevésbé értek, inkább csak azt látom ha valaki nem futja meg jól, azt nem annyira h miért nem.
Mindenesetre Sandersnek és Latimernek szerintem fizikai akadályokkal nem kell megküzdeniük. Elvileg elég gyorsak a fade-hez is, mondjuk h egy slanthez ideális-e a súlypontjuk arról fogalmam sincs, de majd meglátom élesben 😊
Jammeléssel meg Deckert is teljesen ki lehetett zökkenteni, sőt ami rosszabb ő olyankor frusztrálttá is tudott válni, vagy görcsössé nem tudom, de utána ártatlan szituációban is tudott hibázni olykor...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Routetree-vel kapcsolatban:
- pl. az option route-ok tanulásához valóban kell nem kevés football IQ
- azonban egyes route-ok hatékony megfutásának fizikai akadálya is lehet a WR részéről: mozgáskoordináció, egyensúlyérzék, robbanékonyság, puszta sebesség, magas súlypont...
- továbbá CB-je válogatja h ki melyik útvonalat érzi, olvassa a legjobban, az ellenfelen is múlik h mennyire szeparálódik az elkapó, arról már nem is beszélve h egy jó jammelés elég sok route-ot tönkre tud tenni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ettől függetlenül - bár ez nem is képezte a vita tárgyát - nálunk nagyon fontos, h egy WR tudjon jól blokkolniBlack_Adder
Igen, sőt, van egy olyan érzésem, hogy Elway-ék direkt azért választották Latimer-t, mert Decker elmenetelével eleinte azokat az elhíresült-elhirhedt cross-route pick playeket kevésbé fogjuk tudni használni, amiket tavaly, mert nem lesz aki olyan pontosan megfussa a szükséges route-ot. Sem Sanders, sem Latimer. Viszont mindketten robbanékonyabbak mint Decker volt, különösen Sanders, ezért több bunch formációból induló, kimondottan passz utáni blokkolásra támaszkodó screen (screen jellegű) játékra számítok. Aztán vagy így lesz vagy nem. 😊peterk2005
Mannignet sok elgenda lengi körül, van köztük ami igaz, van ami nem, de hogy milyen hatással volt Thomas és Decker routefutási képességeire azt saját szememmel láttam, innentől ilyen téren nem féltem se Sanderst se Latimert.
Latimer "szereti" lekerekíteni a route-okat ha jól emlékszem ezt írták róla, Manningnek erre nagyon jó nevelő ezköze van, amíg nem futja szabályosan, addig nem passzol neki. Thomasnál bevált (Decker ilyen téren azért végig egy lépéssel Thomas előtt volt), nem látom h Latimernél miért ne vállhatna be. A WR routetree szeirntem teljes egészében tanítható NFL szinten is. Vannak persze akik nem tudják megtanulni legjeljebb egy részét, nem tudom h nem kényszerítik rá őket, vagy annyira sötétek h kptelenek rá, de elvileg olyan dolog aminek a megtanulása nem ütközik fizikai akadályokba...

Persze mindenhez idő kell, az elején tényleg azokat a playeket helyezhetjük előtérbe ahol a pontos route futás nem elengedhetetlen, de szezon közben sorozatosan visszaállhatunk a tavalyi recepthez, ahol a elkapó úgy fut ugyanazon az oldalon egymáshoz képest, h vagy az egyik vagy a másik szinte biztosan üres marad, ahol az elkapók olyan ügyesen keresztezik a védő útját, h az lekésse a passzt, de ne legyen zászló

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Jó lett ez a draft. Lehet kissé hurrá optimista Vipera uram elemzése, ez normális. Most ért véget a draft. Visszafogottabb, mint sokan.

Viszont sokkal fontosabb, hogy ez is beleillik Elway szokásos óvatosabb, átgondolt, higgadt építkezésébe. Semmi extra, nem akar ő lenni a nagy zseni, aki váratlan húzásaival mindenkit meglep. Egyértelműen a SB a célja, de túl sokat nem áldoz fel, mégis reálisan elérheti. Ezért tartom őt az egyik legjobbnak.
(Ha anno őt nevezik ki JMD helyett valami értelmes edzővel, ... ezért nem mindegy kik vannak ott, csoda QB ide vagy oda.)ulpianus
Örülök h ez kívülről is így tűnik 😊

Xanderst meg is tartottuk az első évben tekintettel arra, h Elway-nek az első hasonló jellegű állása volt, mondhatni itt tanult bele a dolgokba. Ez JMD után egy egészen váratlan hozzáállás, le se esett rögtön a tantusz, h miért maradt.

Super Bowlra épít, de semmit nem áldoz fel érte, nem vár ránk se cap hell, sem egy 1/1-es szezon PM visszavonulása után, mert ha jönnek is drága veteránok vagy rövid szerződéssel vagy olyan hosszaúval, amiből időközben ki lehet szállni, A fiatal tehetségeket meg folyamatosan építi be a csapatba, a legtöbben nem is rookieként tűnnek ki, mert a needeket bizonyított FA-kkal oldjuk meg, a drafton meg az a szempont h pár év múlva ki milyen lehet, és kineveljük az utódokat, ha visszavonul Manning lesz egy csapat ami erősebb, mitn a 2011-ben PO-ba jutó csapat, egy 2. körös irányítóval, aki éveket tanulhatott Manningtől, néhányan nagyon elkönyvelik, h úgy járunk majd mint a Cotls, én akármibe lefogadom, h PM utánsi POért fogunk küzdeni. (igaz 2011hez képest sokkkkal erősebb a divízió is)

De ha már ennyire ujjamra jöttek a szavak, tanulságos a szerződéshosszabbítási polidy is - bár ez nem tetszik minden esetben, de így ekll csinálni - érzelemmentes döntéseket hoz.Csak azért mert valaki egy ideje itt van, ha túl drágává válna nem ragaszkodik hozzá, hoz valakit aki olcsóbban hasonló teljesítményt nyújt.

Voltak ballépései persze, Dumervil, Blake, de nagyon következetsen csinálja amit csinál. Persze offseasonben minden csapat mindent jól cisnál, ha azt akarja a szurkoló úgyh nem is a többi csapat draftjához akarom hasonlítani ezt, hanem a korábbi Broncos draftokhoz, amikkel összességében mind elégedett vagyok pályán látva az eredményét... Előbb-utóbb Ozzie-hoz fogják hasonlítani és ő lehet az első aki játékosként és GMként is feljut a csúcsra...

Szóval sütkérezek az optimizmusban gyorsan, míg valakit el nem tiltanak vagy le nem sérül, vagy csak a TCn ki nem derül mennyire túlértékelek mindenkit 😊, arról nem is beszélve h nem csak nekünk volt offseason, az Oakland felforgatta a csapatát, az SDt és KCt is erősebbnek érzem, csendesebben megfontoltabban építkeztek, de ez nem azt jelenti h rosszabbul, a Pats talán nálunk is jobban vásárolt be

Lehet az eltolt draft teszi velem, vagy tényleg ennyire erős volt a class, vagy nem tudom mi, de most valahogy sokkal pozitívabb vagyok a rookiek felé, mint általában...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ettől függetlenül - bár ez nem is képezte a vita tárgyát - nálunk nagyon fontos, h egy WR tudjon jól blokkolniBlack_Adder
Igen, sőt, van egy olyan érzésem, hogy Elway-ék direkt azért választották Latimer-t, mert Decker elmenetelével eleinte azokat az elhíresült-elhirhedt cross-route pick playeket kevésbé fogjuk tudni használni, amiket tavaly, mert nem lesz aki olyan pontosan megfussa a szükséges route-ot. Sem Sanders, sem Latimer. Viszont mindketten robbanékonyabbak mint Decker volt, különösen Sanders, ezért több bunch formációból induló, kimondottan passz utáni blokkolásra támaszkodó screen (screen jellegű) játékra számítok. Aztán vagy így lesz vagy nem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
(Zárójelben annyit tennék hozzá még az értékeléshez - ha már megemlítetted -, hogy a pick playeknél szerintem kevésbé fogjuk tudni használni Latimert az elején, mert abban nem igazán a blokkolás játssza a fő szerepet, hanem inkább a nagyon pontos cross-route futás. Ott sávokat kell elzárni a védők elől, mozgásban, nem kifejezetten kiblokkolni kell őket. Sőt, pont azt nem szabad. 😊

Az oldalsó futásoknál és a screen passzoknál viszont azonnal használható lehet. Láttuk párszor, hogy DT mennyire meg tud indulni egy-egy gyors screen passzból, ha kap pár jó blokkot. De nem csak ő, jópár TD-t szereztünk hasonló oldalpassz+blokk játékokból Welkerrel és Morenoval is. Moreno elkapott TD-inek nagy része gyakorlatilag ilyen játék volt.)peterk2005
Ez így jogos észrevétel, csak nem akartam túl hosszúra szaporítani a mondandót, de így valóban helytelen állítás lett. A pickplayeknél a szabályosság határát súroló "megzavarások/blokkolások" vannak, h az ellenfél ne érjen oda időben. viszont miután meg van a labda, mindenki akinél nincsen blokkol a labdásnak, és a play úgy is van kitalálva, hogy ehhez lehetőleg jó helyzetben legyen. Ennek viszont valóban nincs köze ahhoz h pickplay volt-e vagy sem.

Ettől függetlenül - bár ez nem is képezte a vita tárgyát - nálunk nagyon fontos, h egy WR tudjon jól blokkolni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Zárójelben annyit tennék hozzá még az értékeléshez - ha már megemlítetted -, hogy a pick playeknél szerintem kevésbé fogjuk tudni használni Latimert az elején, mert abban nem igazán a blokkolás játssza a fő szerepet, hanem inkább a nagyon pontos cross-route futás. Ott sávokat kell elzárni a védők elől, mozgásban, nem kifejezetten kiblokkolni kell őket. Sőt, pont azt nem szabad. 😊

Az oldalsó futásoknál és a screen passzoknál viszont azonnal használható lehet. Láttuk párszor, hogy DT mennyire meg tud indulni egy-egy gyors screen passzból, ha kap pár jó blokkot. De nem csak ő, jópár TD-t szereztünk hasonló oldalpassz+blokk játékokból Welkerrel és Morenoval is. Moreno elkapott TD-inek nagy része gyakorlatilag ilyen játék volt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)